Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 19:49:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fundacja NAUTILUS o roku 2012  (Przeczytany 4246 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Listopad 16, 2008, 21:22:43 »

http://www.nautilus.org.pl/?i=1613
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 16, 2008, 21:32:03 »

Nie wiem, ale woda na miarę potopu chyba nie wchodzi w grę.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 16, 2008, 21:38:53 »

ten zwiastun mnie rozbił  Uśmiech masakra.............
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 16, 2008, 22:26:56 »

Spodziewałam się lepszego Smutny Już widziałam kilka fake'ów "2012", ten jest prawdziwy i nie zaskoczył mnie za bardzo na tle tych fałszywych Smutny
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 17, 2008, 08:24:22 »

Nie będzie tak strasznie to wyglądać. Ziemia się zatrzyma, zacznie się obracać w przeciwnym kierunku, a następnie albo tak zostanie lub z powrotem powróci do stanu jak teraz (stanie się to bardzo łagodnie, katastrofa będzie ale nie na taką skalę). Jedno jest pewne, takie coś nastąpi. W Biblii w wielu miejscach dotyczących dni ostatecznych jest to napisane. Podobnie w Koranie jest napisane i to każdy Muslim to powie, że nie dojdzie do końca świata zanim Słońce nie wstanie z zachodu.

Mały cytacik:

(Ks. Izajasza 24:18-20, Biblia Tysiąclecia
(18) kto umknie przed krzykiem grozy, wpadnie w dół, a kto się wydostanie z dołu, w sidła się omota! Tak, upusty otworzą się w górze i podwaliny ziemi się zatrzęsą. (19) Ziemia rozpadnie się w drobne kawałki, ziemia pękając wybuchnie, ziemia zadrgawszy zakołysze się, (20) ziemia się mocno będzie zataczać jak pijany i jak budka na wietrze będzie się chwiała; grzech jej zaciąży nad nią, tak iż upadnie i już nie powstanie.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 17, 2008, 20:58:57 »

Witaj Nebulitos,
Cytuj
Nie będzie tak strasznie to wyglądać. Ziemia się zatrzyma, zacznie się obracać w przeciwnym kierunku, a następnie....
nie jestem astrofizykiem ale jestem pewny, ze jakiekolwiek zmiany w skali kosmicznej wymagaja takze
kosmicznie dlugiego czasu. Nawet katastrofy jak zderzenie z kometa, meteorem podlegaja tym
samym prawom fizyki. Jesli sa male to i maja zasieg lokalny, wieksze moga wywolac globalne katastrofy
(poprzez nastepstwa kolizji) ale to wszystko to jest nic przy takim cudzie jak przebiegunowanie polaczone z zatrzymaniem sie ziemi. Wszystkie planety ukladu sa ze soba zwiazane silami grawitacji co wyklucza taki efekt. O stabilnosc calego ukladu troszcza sie rozne sily i tu nic sie nie dzieje co pozwala na takie niespodzianki. Wieksze obiekty zaklocaja caly uklad sloneczny i dlatego mozna je dosyc dokladnie rejestrowac. Takie jest moje zdanie i nie panikuje.
Hallo, czy jest tu jakis astronom/fizyk na forum!!  Z politowaniem
pozdrawiam
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 25, 2009, 17:18:05 »

Fundacja Nautilus-Wikipedia-

W środowisku ufologicznym Fundacja Nautilus uważana jest za nieprofesjonalną i niewiarygodną, o czym świadczy nie tylko zachowanie jej liderów, ale także manipulacja informacjami i nieznajomość faktów związanych z szeroko pojętą tematyką ufologiczną i paranormalną.

Dokładnie.Lepiej bym tego nie ujął.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkolamagii watahaslonecznychcieni polskiserwerzycia telenowele cheeeemia