Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 08, 2024, 11:47:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: prezentacje - wrzesień-październik 2008  (Przeczytany 1206 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Październik 06, 2008, 11:28:31 »

Byłam na tej sesji było super  Duży uśmiech Loukas szkoda ze nie widziałeś mojej miny jak wyczytywali pytania od ciebie, redmuluca i Cysia. Samuel niestety nie wyczuł energii Ignacego Branczaninowa, zresztą watpie aby znał wszystkie istoty jakie chodziły po ziemie przez 10tys lat  Mrugnięcie Na pytanie od redmuluca, Samuel stwierdził, dlaczego mota i gdzie sie takich rzeczy naczytał - podaje w przyblizeniu bo nie pamietam dokłądnie słów(mam nadzieje ze bedzie to dokładnie opisane na stronie) Było duzo różnorakich pytań w tym jedno 'sprawdzające' - co sie wydarzyło 5maja - hihi Samcio wyczuł podstęp  Mrugnięcie Ogólnie tych naiwnych było niewiele a na pytania gdzie padały inicjały, lub sprawy osobiste (chyba ze 3) zaprosił na priva. Cała przemowa Enki, tchneła dla mnie czymś bardzo pozytywnym, Spodziewałam sie stmosfery tajemniczości, albo podnisołego nastroju - nic takiego. Samuel przemawia tonem bardzo przyjemnym, az miło było posłuchać. Odpowiedzi były bardzo trafne, umjujące wiele razy na sali pojawiał sie pomruk zadowolenia, jestem bardzo happy ze zobaczyłam to na własne 'uszy'
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

patrzdz watahaczarnegoksiezyca sonsofhodor fairth etavlon