Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 16:54:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190797 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #375 : Wrzesień 22, 2009, 15:35:27 »

Myślę, że chodzi o to aby nazwać rzeczy po imieniu: oszusta - oszustem, wiarę - wiarą, głupotę  - głupotą, a rzetelność - rzetelnością.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #376 : Wrzesień 22, 2009, 16:27:51 »

A jak ja napiszę, że zwykły masaż mięśni lub kręgosłupa jest wprowadzaniem innego natężenia energii do osłabionych (energetycznie) komórek, to mi uwierzycie?
A jak podam fakty dotyczące opiekowania się roślinami, które dużo lepiej funkcjonują u ludzi troszczących się, to mi uwierzycie?

Granica wiary jest bardzo cienka, ci którzy potrafią przez nią przejść, wiedzą "o co chodzi"...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

to jest akurat udowodnione naukowo Mrugnięcie

na roślinki wpływa też pozytywnie:
- puszczanie klasycznej muzyki
- przemawianie do nich
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #377 : Wrzesień 22, 2009, 17:52:12 »

Właśnie rozmawiamy o naukowo doświadczalnym procesie pojmowania WIARY.
Brak Ci wiary?
Przestań wierzyć w to, co ci wmówiono, zacznij wierzyć w to, co sam zrozumiesz i pojmiesz jako duchowe JA.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #378 : Wrzesień 22, 2009, 21:20:46 »

Myślę, że chodzi o to aby nazwać rzeczy po imieniu: ...

i właśnie o tych "imionach" wcześniej nabazgrałem parę zdań...wiem że były one mało czytelne bo do prawdy trudno jest za pomocą słów/etykiet wyrazić to co się czuje. Nie mniej jednak...koledzy/koleżanki nie przeszło Wam kiedyś przez myśl, że wyrazy którymi się posługujemy nie odzwierciedlają w pełni naszych przekonań/uczuć/myśli? Ja mam takie uczucie, dla MNIE zawsze czegoś im brakuje...ale jak już wcześniej gdzieś wspomniałem mam na to sposoba - tzw. czuja Mrugnięcie
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #379 : Wrzesień 23, 2009, 18:16:27 »

Mr Kocie
Wpisując "pewne zdanie" w wyszukiwarce google,można bardzo szybko odnaleźć fora internetowe na których mowa jest o PCH i o pani L.Ł.
Wielu użytkownikom puszczają nerwy  dla przykładu
http://nedds.pl/topic/80295-koniec-wiata/page__st__100

Jego też podasz do sądu?

Kocie,daj sobie spokój,dobrze wiesz,ze nie masz racji i kogo chcesz straszyć?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #380 : Wrzesień 23, 2009, 18:36:32 »

Niewiele mnie interesuje przytoczony link.

Ja nie będę nikogo do Sądu podawał ale mogłaby to osoba pomówiona uczynić a wtedy Kamilu juz nie

będziesz taki rezolutny.

Jeśli mi nie wierzysz Kamilu,to taty lub mamy zapytaj o to.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #381 : Wrzesień 23, 2009, 18:44:48 »

Niewiele mnie interesuje przytoczony link.

Ja nie będę nikogo do Sądu podawał ale mogłaby to osoba pomówiona uczynić a wtedy Kamilu juz nie

będziesz taki rezolutny.

Jeśli mi nie wierzysz Kamilu,to taty lub mamy zapytaj o to.


Prawda boli?
I dobrze! Ma boleć!
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #382 : Wrzesień 23, 2009, 18:48:54 »

Nie Kamilu!!

Prawda nie boli i nie może boleć.

Biada temu,kogo boli ona.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #383 : Wrzesień 23, 2009, 20:42:50 »

Jak mam do czynienia ze szczeniakiem, który musi się ponapinać na forum... jego posta się ignoruje... zobaczysz jak szybko opuści forum... bo mu napinka nie wyszła Mrugnięcie Czasami też można być dla takiego wyjątkowo przemiłym wtedy gość dębieje kompletnie Chichot

Jeśli masz do mnie jakieś zarzuty to je przedstaw a następnie udowodnij,że nie mam racji lub kłamię.
Ja nie żałuję swoich słów,mógłbym to napisać jeszcze raz,i uważam,że były to słowa jak najbardziej słuszne....

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 20:43:27 wysłane przez kamil771 » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #384 : Wrzesień 23, 2009, 21:24:10 »

Mniaaaał, mniaaaał już wyluzowałeś ? A jak nie to może chcesz melisy?
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #385 : Wrzesień 27, 2009, 21:27:21 »

Szanowny kolego "Obiektyw"

Nie jestem osobą która lubi zwracać komuś uwagę, ale szacunek do pracy należy się nawet śmieciarzowi, który walcząc z przeciwnościami losu stara się zapewnić sobie byt. Każde społeczeństwo, lokalne czy nie szanuje się nawzajem w wypowiedziach oraz kontaktach. Nie znam Twojej osoby na tyle dobrze aby móc więcej się wypowiadać jednak szanujmy się nawzajem, a szczególnie czas moderatorów, którzy nie mają płacone jak to się mówi "wdowim groszem" za swoją pracę, aby to "coś" co jest dla wielu miejscem spotkań nie było czymś innym jak tylko "czymś" dla postronnych osób.

pzd Maciej
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #386 : Październik 01, 2009, 19:53:00 »

Haha Uśmiech Moim zdaniem szuka uwagi. Jak kiedyś inni postrzegali Morę jako zwracającego na siebie uwagę, tak teraz Phi to robi. Jedyna różnica to to, że Mora miał w tym jakiś cel. Jaki cel ma Phi?
Urosnąć w oczach wariatów, którzy dadzą wiarę jego słowom.

Najlepszym sposobem jest go ignorować. Ja to robię i dopiero jak go zacytowałeś to się dowiedziałam, co on znowu wymyśla Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #387 : Październik 01, 2009, 20:06:40 »

Ja nie uważam aby teksty Naszego kolegi były żałosne.

One są intrygujące.

Interesują mnie i liczę,że c.d.n. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #388 : Październik 01, 2009, 20:12:35 »

Kocie, a nie lepiej obejrzeć Supermana?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dry007
Gość
« Odpowiedz #389 : Październik 01, 2009, 20:13:41 »

Hm aby zrozumieć Phi może zacząć od Pana Hermes Trismegistos i jego twórczości jest naprawdę ciekawa ale i zarazem trudna.

źródło:
http://www.eioba.pl/hermes/articles
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #390 : Październik 01, 2009, 20:16:05 »

Dry - jeżeli wszystkie jego wypowiedzi są wyrazem jego twórczości to należałoby większość jego postów uznać za offtop. Niech pisze chłopak w Wierszach albo nowy temat założy. A najlepiej niech spisze swoje myśli i wyśle do jakiegoś wydawnictwa. Naprawdę nie każdy musi padać ofiarą czytania jego wymysłów. Idąc do księgarni wybieram odpowiednią półkę i na niej szukam interesujących mnie tytułów. Jakiś porządek musi być.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dry007
Gość
« Odpowiedz #391 : Październik 01, 2009, 20:21:01 »

Janneth jeśli rozmawiam z obcokrajowcem to albo się staram go zrozumieć albo nie. Wybór należy do nas, też nie widzi mi się czasami jak widzę lub słyszę pewne rzeczy, które wprowadzają dysonans. Ale cóż życie jak powiedziałem wcześniej jest przenikaniem naszych światów.

Co do "merytoryczności" wypowiedzi są odpowiednie osoby na tym forum, które robią porządek z moimi i innych wypowiedziami.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #392 : Październik 01, 2009, 20:22:34 »

Kocie, a nie lepiej obejrzeć Supermana?

Pogodzić należy wszystkie przyjemności. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #393 : Październik 01, 2009, 20:24:50 »

a dla Diabła ogarek Mrugnięcie
Zapisane