Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 03:20:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191429 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #550 : Październik 24, 2009, 19:29:31 »

To może przypomnę jeszcze raz propozycję zamknięcia tego wątku. Darek dał mi zielone światło w podjęciu decyzji, a ja chciałabym się jeszcze dodatkowo wspomóc Waszymi opiniami na ten temat.
Dodam tylko, że wszelkie sprawy prywatne, zastrzeżenia wobec czyjegoś zachowania możemy omawiać poprzez PW. Jeżeli osobista rozmowa bądź upomnienie nie zadziała, możecie sprawę zgłaszać administracji. Ten wątek przynosi wstyd forum i jego użytkownikom. Proszę o wypowiadanie się, czy temat zamknąć czy pozostawić aktywny ku uciesze awanturników, których jedyną ambicją jest publiczne pranie brudów.

Zamieściłam ANKIETĘ
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:59:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #551 : Październik 24, 2009, 19:29:35 »

Szanowny Mora Twoja nawet i gęba mnie nie pociąga. Jakaś taka zbytnio niewyparzona Zły,

Atoli, lepsza szlachetna d....a,
niż bez zasad gęba i nadmierna buta!


 Afro


Janneth, na litość boską, nie czyń tego! Mrugnięcie Tu jest najprawdziwsze miejsce. I przynajmniej wesoło. Wszędzie taka śmiertelna powaga. Już się zaczynałem nieźle nudzić.

A z punktu widzenia merytorycznego, jest to miejsce gdzie może zaistnieć prawdziwy proces. Proces jest potrzebny w dochodzeniu do prawdy wewnętrznej. A o to tu chodzi na tym forum, byśmy nie byli skłamani. To też uczy dystansu, tych, którzy się jeszcze naprawdę przejmują jakąkolwiek opinią.

Pozdrowionka Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:35:44 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #552 : Październik 24, 2009, 19:31:37 »

Cytuj
To są słowa Mory.
Człowieku jeszcze nie tak dawno wszystkich tutaj przepraszałeś,odchodziłeś,żegnałeś się,następnie znowu przychodziłeś,by po chwili z płaczem po raz kolejny odejść.
I ty masz czelność tak wyrażać się o forumowiczach którzy mają jakieś zasady w przeciwieństwie do Ciebie...?
Wiesz co to jest honor?

Chcesz ze mną o tym porozmawiać. Zapraszam na PW. Uśmiech

Zamknąć temat ponieważ służy on jedynie kłótniom i nabijaniu postów.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:33:46 wysłane przez Torton » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #553 : Październik 24, 2009, 19:38:42 »

Mora, to co napisałeś w innym temacie jest po prostu chamskie.
Powinieneś przeprosić koliberka.

Dziwne, że administracja toleruje takie wpisy ...



Proszę raportować nieodpowiednie Twoim zdaniem wypowiedzi. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:58:36 wysłane przez janneth » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #554 : Październik 24, 2009, 19:40:21 »

Mora! A dlaczego zamknąć? Gdzie indziej, to możesz pozwolić sobie na obscenię, a teraz boisz się reakcji. Najpierw zwalasz na państwo, (choć państwo to my) zajęcie się nieodpowiedzialnymi rodzicami i ich "żywymi konsekwencjami", a teraz obligujesz tutejsze władze do przykrycia Twojej niesubordynacji, używam oczywiście eufemizmu. Uśmiech 2


 Uśmiech 2

Ptaku, toż mnie nie są potrzebne przeprosiny. Sądzisz, że koliberek czuje się obrażony? Jeszcze by, tego tylko brakowało! Zły Koń by się i nawet uśmiał.


 Afro
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 22:42:14 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #555 : Październik 24, 2009, 19:42:46 »

Zamknąć temat - wszystkie kłótnie i spory rozstrzygać poprzez prywatną korespondencję.

Za wszczynanie do kłótni - kara.

I byłoby spokojnie i bardziej merytorycznie.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #556 : Październik 24, 2009, 19:49:35 »

Waldee, dobrze wiesz, że to nierealne, dlatego pisałem o procesie. W sferze prywatnej to wszystko padnie, nie mówię, żeby nie pisać prywatnie, jednakże to każdy musi poczuć sam. Ty próbujesz intensywnie ingerować w proces, i tłumić naturalny jego przebieg. Możesz wziąć udział w procesie w jak najszlachetniejszym sensie i odwołać się do sumień, kultury osobistej etc..., ale nie narzucać tego, co jest sprzeczne z ludzką naturą i ukatrupiać  idei które mogą zaowocować czymś nowym i właściwym. Masz, bracie na to wpływ. Tu i teraz. TYlko bądź sobą. I zarzuć wszelkie komunały religijne, pseudoezoteryczne itp.. ( ale to już ogólnie, nie do Ciebie tylko) O to tu tylko chodzi.


koliberek -fachowiec od procesów  Mrugnięcie

 Afro
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 20:13:20 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #557 : Październik 24, 2009, 19:50:28 »

Temat powinien zostać.
Uzasadniałam już wcześniej dlaczego. 

ptak
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #558 : Październik 24, 2009, 19:56:18 »

Dołączyłam ankietę na ten temat. Mam nadzieję, że każdy zdąży się wypowiedzieć przez 2 dni, bo tyle ankieta będzie trwała. Nie będzie ona jednoznacznie przesądzać o decyzji w sprawie zamknięcia, ale na pewno będzie stanowić najsilniejszy argument.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:57:20 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #559 : Październik 24, 2009, 20:02:40 »

Dołączyłam ankietę na ten temat. Mam nadzieję, że każdy zdąży się wypowiedzieć przez 2 dni, bo tyle ankieta będzie trwała. Nie będzie ona jednoznacznie przesądzać o decyzji w sprawie zamknięcia, ale na pewno będzie stanowić najsilniejszy argument.

Na początek może wywiąż się z wcześniejszych zapowiedzi.
Czekam na priva


Poczekasz, bo jestem teraz zajęta. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 20:04:15 wysłane przez janneth » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #560 : Październik 24, 2009, 20:07:23 »

W jaki sposób zasłużyć? Wylizać Dupę? Tak jak Koliber?

Mora, a co się taki nagle święty zrobiłeś? Natychmiastowa metaforfoza? Wszak nie Ty jesteś autorem tego dosadnego określenia? Gdyby było choć trochę prawdziwe, to bym się zastanowił nad jego sensem. I napisał wyczerpujący tekst obronny na temat Twojej chmurnej i durnej młodości. Nawet gdy i mnie to dotyczy.

Rozumiem, aż zanadto, że czasem kusi, żeby popunkować. Ale tym razem, to zupełne pudło. Taki samobój, po prostu Ci się trafił, więc zdaje się przeprosić, to musisz ale siebie. Uśmiech 2

Zresztą, jeżeli taka ''obscenia" mieści się w regulaminie, to i ja nieraz skorzystam z takiej możliwośći, a co!!! Widać można!!! Z politowaniem


Ps.( o właśnie dziś w TV4 o 21,30 jest Dzień Świra, można sobie nieźle odreagować wraz z bohaterem Chichot )


się nie pozdrawia, póki, co! Cool

Dodatek specjalny, czyli sugestia w sprawie ankiety. Sądzę, że dwa dni, to absolutnie za mało. Zwłaszcza w wekend jest
mniej osób. Jedni do kościółka, inni na rodzinne obiadki, itp, itd...
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 09:56:41 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #561 : Październik 24, 2009, 20:19:24 »

Waldee, dobrze wiesz, że to nierealne, dlatego pisałem o procesie. W sferze prywatnej to wszystko padnie, nie mówię, żeby nie pisać prywatnie, jednakże to każdy musi poczuć sam. Ty próbujesz intensywnie ingerować w proces, i tłumić naturalny jego przebieg. Możesz wziąć udział w procesie w jak najszlachetniejszym sensie i odwołać się do sumień, kultury osobistej etc..., ale nie narzucać tego, co jest sprzeczne z ludzką naturą i ukatrupiać  idei które mogą zaowocować czymś nowym i właściwym. Masz, bracie na to wpływ. Tu i teraz. TYlko bądź sobą. I zarzuć wszelkie komunały religijne, pseudoezoteryczne itp.. ( ale to już ogólnie, nie do Ciebie tylko) O to tu tylko chodzi.


koliberek -fachowiec od procesów  Mrugnięcie

 Afro

Coś Ci się pokręciło. Jak widzisz dzieci kłócące i wyklinające to chyba reagujesz a nie zabierasz do piaskownicy gdzie stawiasz ich w "ringu" i ku uciesze innych dzieciaków organizujesz walkę :/

Przemoc może wejść także na poziom słowny - z czym mamy do czynienia w tym temacie. Rozumiem, że chętnie się przyglądasz np bójce dwóch facetów na ulicy, gdy jeden drugiego okłada pięściami a potem gdy ten już upadnie kopie aż się sam zmęczy... ja nie mam ochoty dopuszczać do czegoś takiego.

Jak ktoś ma problem z okiełznaniem własnych emocji to niech się wybierze do: pani Lucyny (na masaż lub sesje - zależy co mu się tam bardziej przyda)/psychoterapeuty/księdza/rabina i da od siebie odpocząć reszcie forumowego społeczeństwa. Możecie też założyć osobne forum np: gnojowisko, ścierwisko czy arena i tam się bez żadnych ograniczeń okładać mięsem.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #562 : Październik 24, 2009, 20:39:34 »

A TY w ogóle nie "przeczytałeś" co do Ciebie było. A koliberek, choć mały, to rozdzielił nie raz katujących się nawzajem na ulicy (a było bardziej, niż poważnie) natomiast dzieci, to uwierz mi, w porównaniu z tym, to był pryszcz. Jednakże kazać zamknąć ten temat, to tak, jak od razu kazać zastrzelić kopiących się, albo dzieci w piaskownicy.

To jest proces i jeśli reagujesz tu, na tej wirtualnej płaszczyźnie, to tak jakbyś zareagował na kopiących się. O tym Ci piszę właśnie. Że masz tę możliwość. Twoja bronią, podobnie jak innych tutaj, jest także słowo. Zamykanie ust, to blokowanie i doprowadzenie do tym większej agresji i przemocy słownej, która pojawi się w innych wątkach i poważnie zakłóci ich tok. O tym piszę. Natura ludzka jest, jaka jest i niespecjalnie masz na to wpływ....

Już nieskromnie dałem do zrozumienia, że mam także i w tym kierunku jakieś tam wykształcenie. I zapewniam: nie zabija się żadnego procesu, ani w nim uczestniczących, gdyż w ten sposób zabija się siebie, a to dlatego, że jeżeli coś, lub ktoś Cię drażni, to jesteś TY sam, a to wszystko jest tylko zwierciadłem i uświadomieniem Ci Twoich wewnętrznych głęboko wypartych cech. Chcesz zamknąć ten wątek, pomyśl, co w Tobie tak każe mocno reagować na ten problem.

Tyle mniej więcej, bo jednak Dzień Świra jest na TVN7.   A mam znowu nieprzepartą ochotę się pośmiać.

 Afro
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 22:45:27 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #563 : Październik 24, 2009, 20:45:42 »

Cytat: Rafaela  Październik 24, 2009, 21:30:29
Nie , nie uciekne. Prosze pisac na prywat, nie jestem zwolenniczka na "Masz cos do mnie" Pozdrawiam Rafaela

Boisz się,że wyjdzie na światło dzienne Twoje prawdziwe oblicze?
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #564 : Październik 24, 2009, 20:45:49 »

Pseudopsychiatrom mówimy stanowcze NIE! Uśmiech

Niektóre procesy się zabija gdyż są groźne - do innych się nie dopuszcza - to całkowicie normalne Uśmiech

p.s. tak nerwowo reagując na moje posty - czy potwierdzasz swoją "diagnozę", że to Ty sama siebie irytujesz?
Nie zatrzymuj procesu, który moim zdaniem się rozpocznie - tzn zamykanie tego tematu Język
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 20:47:42 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #565 : Październik 24, 2009, 20:51:04 »

Uważam, że temat powinien zostać. Kiedyś byłem za jego zamknięciem, ale po pewnym czasie zauważyłem, że jednak sie przydaje. Gdyby został zamknięty, to kłótnie byłyby prowadzone w innych tematach, co byłoby zaśmiecaniem innych tematów, moderatorzy musieliby nieustannie albo usuwać takie posty albo je przenosić niewiadomo gdzie, zaraz pojawiałyby sie publiczne pretensje do moderatorów, że coś niesłusznie usuneli itp itd. a tak wszystko jest w jednym miejscu, jak ktoś nie lubi tu przebywać, to nie musi tu zaglądać. Wszyscy wiedzą, że ten temat to "mordownia" i wchodzą tu na własną odpowiedzialność.

[edit]

Nie zatrzymuj procesu, który moim zdaniem się rozpocznie - tzn zamykanie tego tematu Język

Hola hola, jak głosowałem kilka minut temu, to było po równo, 50% za zamknięciem i 50% za zostawieniem tematu Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 20:54:28 wysłane przez Symeon » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #566 : Październik 24, 2009, 20:54:08 »

I na tyle tylko Cię stać Wal dee. Wal dalej, dobrze Ci to wychodzi. Przynajmniej jasno określasz, co i kto Cię boli. Więcej informacji w Twoim przypadku, już nie potrzeba. Są nadto wyczerpujące. Przykro, że nie posiadam sklepu z bronią maszynową, by Ci ją udostępnić. Zły

A psychiatrzy nie są przygotowywani, jeśli chodzi o kategorię i przebieg procesu, ani tradycyjni psycholodzy, niestety. Gdyby posiadali taką wiedzę, byłoby o wiele mniej "czubów".

Pozdrówka dla pseudopsychiatry! Zły


 Cool

 
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 21:05:12 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #567 : Październik 24, 2009, 20:55:42 »

Wystarczy karać za wszczynanie do kłótni i zaśmiecanie tematów.

A posty i tak do tego tematu są przenoszone z innych więc więcej pracy się dla moderatorów na pewno nie zrobi.
Problemem jest niegrzeczne zachowanie forumowiczów - dając im takie gnojowisko raczej się sprawy nie poprawi. Bo mimo, że jest ten temat to i tak kłótnie wybuchają w innych wątkach a użytkownicy zamiast się uspokajać beztrosko się wyzywają tutaj.

--------------------------------------------------------------------------------------
I na tyle tylko Cię stać Wal dee. Wal dalej, dobrze Ci to wychodzi. Przynajmniej jasno określasz, co i kto Cię boli. Więcej infromacji w Twoim przypadku, już nie potrzeba. Są nadto wyczerpujące. Przykro, że nie posiadam sklepu z bronią maszynową, by Ci ją udostępnić. Zły

A psychiatrzy nie są przygotowywani, jeśli chodzi o kategorię i przebiegprocesu, ani tradycyjni psycholodzy, niestety. Gdyby posiadali taką wiedzę, byłoby o wiele mniej "czubów".

Pozdrówka dla pseudopsychiatry! Zły


 Cool

 

Czyli jednak proces zamykania tematu powoduje u Ciebie frustrację i agresję skierowaną na osoby go popierające?
Idąc twoim tokiem rozumowania - to Ty sama powodujesz je u siebie. Uspokój się i postaraj się zrozumieć czemu wyzwala ten proces tak negatywne emocje u Ciebie? Czy to nie Ty sama jesteś ich źródłem?

Cytując Ciebie:
nie zabija się żadnego procesu, ani w nim uczestniczących, gdyż w ten sposób zabija się siebie, a to dlatego, że jeżeli coś, lub ktoś Cię drażni, to jesteś TY sam, a to wszystko jest tylko zwierciadłem i uświadomieniem Ci Twoich wewnętrznych głęboko wypartych cech. Chcesz zamknąć ten wątek, pomyśl, co w Tobie tak każe mocno reagować na ten problem.
Proszę Cię więc: nie zabijaj procesu zamykania tego tematu - zabijasz w ten sposób swoje samoistnie wyparte cechy (być może nieświadomie). Nie chcesz zamykać tego tematu i pozwalać na beztroskie kłótnie i wyzwiska? Zastanów się co w Tobie każe tak reagować na pomysł jego zamknięcie? Jakie są to mechanizmy? I czy są to mechanizmy poprawne czy też może uwielbienie dla przemocy słownej, wulgaryzmów i nieposzanowania własnej godności?

Scaliłem posty.Janusz.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 22:54:33 wysłane przez janusz » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #568 : Październik 24, 2009, 20:59:25 »

Jestem za zamknięciem. Jak ktoś nie potrafi prowadzić dyskusji na poziomie to może znaleźć sobie inne forum. Poza tym są prywatne wiadomości...
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #569 : Październik 24, 2009, 21:02:23 »

Wal Dee!
To widać należy głosić ewangelię. Znakomite pole do popisu! Toż, jak zbawiać zbawionych? Trzeba wśród "celników" i innych złoczyńców głosić chwałę bożą? Czyż, nie? Popatrz na to z tej strony.
 Uśmiech

A teraz naprawdę już skupiam się na filmie. Póki, co dobranoc. Cool


koliberek33
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 21:03:05 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #570 : Październik 24, 2009, 21:12:41 »

Są prywatne wiadomości, ale bardzo często taka rozmowa w "cztery oczy" nic nie daje, nie ma świadków rozmowy, nie ma komu zdecydować kto ma rację a kto nie, kazda ze stron jest zazwyczaj przekonana, że to ona ma rację a przeciwnik absolutnie nie. Dlatego należy takie sprawy poruszać właśnie w tym temacie, żeby forumowicze w miare możliwości obiektywnie osądzili czyjeś postępowanie.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #571 : Październik 24, 2009, 21:17:40 »

Jeśli mogę prosić Was forumowicze zanim podejmiecie jakikolwiek działania o chwilę refleksji i obejrzenie części filmy "Niebiańska Przepowiednia"
źródło:
http://www.youtube.com/watch?v=YLN_H9KGhyA&feature=PlayList&p=A6FE9D2EE8972192&index=9

Czy tak wygląda to wszystko ?

pzd Maciej
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #572 : Październik 24, 2009, 21:25:01 »

Są prywatne wiadomości, ale bardzo często taka rozmowa w "cztery oczy" nic nie daje, nie ma świadków rozmowy, nie ma komu zdecydować kto ma rację a kto nie, kazda ze stron jest zazwyczaj przekonana, że to ona ma rację a przeciwnik absolutnie nie. Dlatego należy takie sprawy poruszać właśnie w tym temacie, żeby forumowicze w miare możliwości obiektywnie osądzili czyjeś postępowanie.

Przecież aby toczyć takie dysputy są działy poszczególne a w nich tematy.
W tym wątku nie zauważyłem jakichś poważnych rozważań a zwykłe wylewanie pomyj.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #573 : Październik 24, 2009, 22:09:18 »

Val Dee, w innych tematach takie kłótnie są często traktowane jako offtop i usuwane/przesuwane gdzie indziej, dlatego powinno być jedno takie miejsce, jedna "pralka brudów". Nie można ludziom zamykać ust.
Prowadząc kłótnie/spór publicznie obie strony oczekują, że społeczność forum utwierdzi ich w przekonaniu, że mają rację, częściowo mają rację lub w ogóle jej nie mają, krótko mówiąc - że pomoże im w rozwiązaniu sporu.
Zapisane
frosk24
Gość
« Odpowiedz #574 : Październik 25, 2009, 02:15:36 »

ludzie widzę że wam już wszystkim odbija , zamkniecie tematu nic nie da bo zaraz napisze ktoś nowy i zacznie się od nowa , najlepszym wyjściem byłoby zamknięcie forum ale wtedy co byśmy wszyscy robili , zatem APELUJE do was wszystkich zachowujcie się jak na zdrowych umysłowo przystało i prowadzcie w miarę cywilizowane rozmowy a nie wyzywacie się i poniżacie , to do niczego pożytecznego nie prowadzi wręcz przeciwnie może być jeszcze gorzej , PROSZĘ was zastanówcie się
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

redmount naszapsiasfora planszowanie maho wolfmonster