Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 01:36:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191427 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipiec 13, 2009, 10:04:46 »

Moja prosba do wszystkich, badz dobry dla siebie a potem tez dla innych. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #26 : Lipiec 23, 2009, 18:59:05 »

Drogi Kamilu!!

Całkowicie popieram twoje zdanie zawarte w wątkku "argumenty przeciw..." i skierowane do Bytu,czyli Mory.

Niezwykle rzadko się zdarza aby ktoś był tak bezczelny,że cytuje prywatną korespondencje.

Napisałem rzadko,bo znam kilka takich przypadków w wykonaniu jednego forumowicza.

Zgadnij o kim mówię?

Własnie!Mora kilkakrotnie tonąc w dyskusji cytował prywatna korespondencję chcąc pogrążyć cytowaną osobę.

Dla niektórych świrów(Byt założył wątek "Świruję")nie istnieje tajemnica korespondencji.

Nic więc dziwnego,że Byt tak się zachował w ekstremalnej sytuacji,bo Byt,to MORA.

To jego typowe zachowanie.

Interesuje mnie reakcja dyrektora Marka,który jak widzę polubił kolegę Byta.

Czy on również zacytuje prywatna korespondencję?

Drogi Moro.

Mam na oku całą Twoją rodzinkę zalogowaną na tym forum. Duży uśmiech ::

Nie mogę pojąć,czemu to robisz? Z politowaniem


Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #27 : Lipiec 23, 2009, 19:13:14 »

A moim zdaniem to po prostu nazywa się uzależnienie i tyle,szkoda gadać.......
Z mojej strony chciałem cię przeprosić Kocie,za moje czasami ostre posty w których krytykowałem cię za to,że jesteś zwolennikiem PCH,i broniłem zachowania Mory,głupio mi trochę,ale z drugiej strony warto jest czasami dostać nauczkę
Jak to mówią lepiej późno niż wcale.....
Pozdrawaim
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Lipiec 23, 2009, 19:13:28 »

Wszystko, wszystkim, ale obrazanie jest niedopuszczalne.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipiec 23, 2009, 19:20:28 »

Kocie, pięknie to opisałeś, ale przecież te kolejne klony Mory same układają się w oczywistą

układankę.

To chyba przynajmniej większość forumowiczów rozpoznaje zanim kolejny klon otworzy usta.

Kocie, ja mogę pojąć czemu on to robi - po prostu go to bawi.

A więc bawmy się wszyscy sytuacją zamiast wymieniać "uprzejmości".  Mrugnięcie

Pozdrawiam wszystkich - Ciebie Kocie również. Chichot Chichot
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #30 : Lipiec 23, 2009, 19:24:30 »

Ja nie pamiętam już Kamilu tych,jak piszesz ostrych postów Twoich w kierunku moim,więc nie przejmuj się nimi. Uśmiech

Gdyby nie dar zapominania wydarzeń niekomfortowych,to umarlibysmy ze zgryzoty. Uśmiech

Zrób tak,jak ja.

Zapomnij i już się nie przejmuj. Mrugnięcie
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipiec 23, 2009, 21:56:54 »

Kocie, można przebaczać, ale nie można całkowicie zapominać  Język Uśmiech

Cała historia jest po to, żebyśmy wyciągali wnioski z minionych wydarzeń i żebyśmy mogli uczyć się

na błędach z przeszłosci.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipiec 23, 2009, 22:20:55 »

Faktów będacych cząstką historii grupy ludzi niepowinno sie zapominać.

Wręcz przeciwnie-należy zapisywać.

Wymiana poglądów na tym forum,jako nieistotna nieprzejdzie do historii ludzkości.

O lokalnych spięciach po latach porozmawiamy raczej z uśmiechem wspominając pozytywnie wszystkie emocje.

Nie jesteśmy chyba wrogami sobie?

Raczej z racji nadmiaru energii sie tylko przekomarzamy.

To,co tu na forum się dzieje dla zdecydowanej większości z nas nie ma większego wpływu na dalsze losy.
Raczej miło spędzamy czas i przy okazji wiedzy troszkę połykamy.

A życie potoczy sie dalej.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 23:14:33 wysłane przez kot » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipiec 25, 2009, 13:12:26 »

Marku324, jeżeli to bujda, to czemu tych klonów jest coraz więcej? Nic dziwnego, że im się wszystko miesza.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie coraz to nowsze klony. Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipiec 25, 2009, 15:55:40 »

Niech w końcu wypowie się admin na temat tych 'klonów" - wtedy wszystko się okaże.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #35 : Lipiec 27, 2009, 07:09:45 »

Przyłanczam się do wypowiedzi artqa: niech wypowie się admin

Oj Barabarax, Barabarax, cięzko się rozmawia z ludźmi, którzy jak już coś sobie wbiją do głowy to stają się "szczelni" na inne argumenty Uśmiech Po co te Twoje sugestie, podteksty, itd... zresztą jak przeleciałem po postach nie tylko mi inputujecie bycie Morą, Zmorą lub kimś tam jeszcze. Po co? Czy za wszelką cenę świat musi być zgodny z Twoim światopoglądem bo jak nie to będziesz go naginać aby było po twojemu? W tym aspekcie macie z kotem wiele wspólnego... tylko to raczej nie jest powód do dumy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 08:23:02 wysłane przez marek324 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Lipiec 27, 2009, 09:13:56 »

Marek 324 Uśmiech
Nie wkurzaj się na Basię bo to fajna  i miła babka Uśmiech Poprostu Mora vel Milon vel Łowca ,tak nam namieszał że  doszukujemy się go w każdym nowym użytkowniku. To fajny ,mądry chłopak który z jakiś powodów ciągle nas sprawdza.Widocznie takie ma zadanie do spełnienia i ja go za to nie winię. Thotal napisał o nim mądre i ciepłe słowa ,które jakoś tak mniej więcej brzmiały ; jako Łowca sie zmienił,starał się być bezstronnym i nie atakował ludzi jak w porzednich wcieleniach. Myslę że to prawa i nastepne wcieleni Marcina bedzie jeszcze lepsze Chichot

Natmiast ciebie jakoś nie posądzam że jesteś Morą ,ty mi pasujesz na kogoś innego ,ale jeszcze za wcześnie żebym ci powiedziałam na kogo Język
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipiec 27, 2009, 09:20:20 »

Witaj chanell, niestety czas nie ma tutaj wpływu na twoje podejrzenia. Wcześniej czy później i tak mnie do nikogo "nieprzyłatasz" bo zupełnie szczerze, nie mieliśmy się jeszcze okazji poznać pomijając te kilka uprzejmości które wymieniliśmy Uśmiech

Ja również Ciebie serdecznie pozdrawiam
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipiec 27, 2009, 10:14:05 »

Marek kłamie i w konia Was robi.

Skończy się tak,że jak łowca będzie chwalony,bo postać to niezwykle pozytywna była-takie ma opinie w dziale nieobecności.

Zapomina się jednak,że postać na kłamstwie zbudowana pozytywna być nie Może.

Nietak panie DYREKTORZE ? Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 10:14:54 wysłane przez kot » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #39 : Lipiec 27, 2009, 10:31:36 »

Na twój temat kocie się juz wypowiedziałem i powtarzać się nie będę - to tak delikatnie powiedziane co o tobie myślę. Odezwę się do ciebie jeszcze jeden, jedyny raz - po Świętach Bożego Narodzenia 2012 roku, o ile będziesz miał na tyle w sobie odwagi aby jeszcze na tym forum się pojawić, w co osobiscie szczerze wątpię.
To że ktoś usilnie stara się wierzyć w jakieś brednie dziadunia i babuni, bo nie dorósł do posiadania samodzielnego i obiektywnego zdania to jedno - robienie z siebie idioty nie jest w Polsce karane.
Ale narzucanie swojego zdania innym i robienie wody z mózgu być może innym, zagubionym osobom to już zupełnie coś innego. A przecież ty tak właśnie robisz, z każdym kto się nie zgadza z twoim "małym rozumkiem"

I nie dopisuj złośliwie stanowiska, bo tu określę to bezpośrednio i dobitnie, jeśteś złośliwym gówniarzem któremu w życiu oprócz własnych bajda-fantazji nic nie wychodzi. I starasz się sprowadzać innych do swojego poziomu, zamiast pomyśleć nad tym co inni mają do powiedzenia.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #40 : Lipiec 27, 2009, 10:37:38 »

Niestety DYREKTORKU morowe klony długo nie żyją,więc nie martw się o tak odległą przyszłośc.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Napisz coć ciekawego o farmaceutykach,które Twój liczący się w Polsce kombinat produkuje.

Oczywiście nie w tym dziale.


Jeszcze raz Cię pozdrawiam!! Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Lipiec 27, 2009, 13:53:18 »

Obaj panowie zadeklarowali zakończenie tych przepychanek, czyli spokój już?
Następne takie ekscesy będę musiał inaczej traktować.
Pozdrawiam
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
BlaBlaBla
Gość
« Odpowiedz #42 : Lipiec 27, 2009, 18:11:29 »

marek324 to nie Mora bo Mora to ja a jak nie wierzysz to admin lub moderator mogą sprawdzić IP i porównać.


Marku i wybacz że przez mnie masz nie przyjemności bo widocznie teraz tak niestety będzie że nową bronią będzie wszystkich "innych i nowych" nazywać Mora.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #43 : Lipiec 27, 2009, 21:03:25 »

Według mnie - i mówię to bez jakiejkolwiek złości - najwyższy czas poblokować pewne IP.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Lipiec 27, 2009, 21:09:29 »

Myślę, ze to zakończy ten "rozdział" definitywnie.
Mora napisał do mnie i pozwolił mi zamieścić swój priv na forum:

Cytat: MoraBlaBlaBla
Cześć Dariuszu.
Chciałem się pożegnać[definitywnie] i mam nadzieję że pomożesz mi udowodnić że marek i ktoś tam jeszcze kogo oni obwiniają że to niby ja to nie jestem ja[tak jest naprawdę] tylko to konto jest moje jedyne na tym forum.

Lubię cię i liczę że zrobisz porządek z tymi ludźmi bo i tak jesteś za łagodny a cierpią na tym inni.

Żegnaj
Mora

Po zapytaniu, czy mogę to zacytować, napisał:

Cytuj
Możesz i uwierz mi że już mnie nie zobaczysz. Naprawdę mam teraz ...
dalszej części nie wstawiam, bo jest już bardziej prywatna.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 21:10:04 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #45 : Lipiec 27, 2009, 21:32:46 »

Dlaczego ja temu człowiekowi nie wierzę?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 27, 2009, 21:35:10 »

Bo samemu zdarzało Ci się pisać kłamstwa?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipiec 27, 2009, 21:45:22 »

Dlatego,że do końca gra.

Jest jeszcze jedna zagadka.

Czemu nie zarejestrował się teraz jako Mora,tylko BlaBlaBla?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Lipiec 27, 2009, 21:49:02 »

To nie jest tematem tego topiku.
Kończymy z tym
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Lipiec 27, 2009, 21:54:12 »

Napisze tutaj aby nie zaśmiecać wątków. Na początku miałem ochotę odpowiedzieć niejakiemu Phio..i w tonie jego wypowiedzi i tak jak sobie zasłużył, ale jednak nie warto. Zrobię to spokojnie i powstrzymam się od mocniejszych słów.

Ze smutkiem stwierdzam, że mamy tutaj prawdziwą wylęgarnię "wybitności". Niestety wybitnościami są jak się okazuje wyłącznie we własnym mniemaniu. Wielu rzeczom się spokojnie przysłuchuję, na pewnych się nie znam, natomiast pewne mogę zweryfikować i wychodzi mi, że są to brednie. Po przekroczeniu pewnej "masy krytycznej" niektórych wypocin mówię - ok, sprawdzam. No i wtedy się zaczyna. "Osobistości" podnoszą larum i uciekają. Niektórzy - na co dzień karmiący nas tysiącami słów "wiedzy" - milkną gdy dochodzi do niewygodnych pytań - to wersja light. Bywa, że wykręcają się "nie chce mi się", "nie teraz". Niestety popadają również w amok. Nie dosyć, że nie zamierzają podać dowodów na swoje "mądrości" to wściekle atakują zapewne mając nadzieję, że krzykiem zagłuszą pytanie. Żałosne.
Zauważyłem, że poziom "niechęci" jest proporcjonalny do poczucia "wielkości", posiadanej "wiedzy" jak też [o zgrozo!] poziomu "rozwoju" duchowego przez delikwenta. Na dodatek wmawiają innym, że są mniej "zaawansowani" na ścieżce rozwoju lub jeszcze się nie przebudzili i nie dorośli do nowej ery. Powiem szczerze - jeżeli oni mają być reprezentantami tąej "wspaniałej nowej ery" to ja kategorycznie podziękuję i wolę pozostać "niedorozwojem".

Wielokrotnie przekonałem się, że taką niechęcią wykazują się osoby które po prostu łżą i wstawiają głodne kawałki. Zasada stara jak świat: "po owocach ich poznacie" znowu sprawdziła się.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maho maro amigos planszowanie redmount