Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:08:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Planeta X  (Przeczytany 156258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
VulkanVIV
Gość
« Odpowiedz #125 : Marzec 03, 2011, 18:16:06 »

po 17:30 wyszedłem pobiegać na zachodzie nad czerwonym niebem zobaczyłem czerwony obiekt o kształcie planety z pierścieniem tak jak na tym zdjęciu powyżej podobny kształt. TO coś było wyraźnie czerwone widniało nad jeszcze błękitnym niebem. przed bieganiem poszedłem jeszcze do budynku i dy znów wyszedłem na zewnątrz obiekt był oddalony i było widać już tylko czerwoną kropkę. po dłuższej chwili gdy znów próbowałem odnaleźć to coś nie było już tego bądź na tle już krwistego nieba było dobrze zakamuflowane. postaram się jutro o tej samej porze znów obserwować zachód może znów się ukarze. nie robię sobie jaj.... niestety nie miałem nic przy sobie tylko mp3 do biegania...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #126 : Marzec 03, 2011, 21:39:49 »

Spokojnie, jeżeli miała być to nibiru/X to nie zniknie z dnia na dzień - z pewnością będziesz miał szansę ją utrwalić na zdjęciu.
Podaj kierunek i azymut.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #127 : Marzec 03, 2011, 22:09:48 »

Podejrzewa i szacuje się że Tyche ma masę czterokrotnie większą niż Jowisz i jest usytuowana na orbicie położonej 15.000 razy dalej od Słońca niż Ziemia i 375 razy dalej niż Pluton. Profesor Whitmire dodaje przy tym , że planeta ta będzie posiadać własne księżyce, podobnie jak planety zewnętrzne w naszym układzie. Składa się ta planeta najprawdopodobniej z wodoru I helu I posiada atmosferę podobnie jak Jowisz.

Ja akurat należę do zwolenników sitchinowskiej teorii o pobycie Anunnaki na Ziemi i ich ingerencji w losy rodzaju ludzkiego, włącznie ze zmajstrowaniem Adama, ale trudno mi sobie wyobrazić, że Anunnakianie żyją sobie szczęśliwie na Tyche/Nibiru brnąc "po pas" w warstwach wodoru i helu. Można sobie wyobrazić różne, skrajne warunki dla istnienia żywych istot, ale hel i wodór to już pewna przesada.

Jeśliby nawet założyć, że jakoś sobie Anunnakisie radzą w tak ekstremalnych warunkach, to nie wiem, jak sobie poradzili z adaptacją do stąpania po twardej, kwarcowej Ziemi i oddychania pełną piersią mieszanką azotu i tlenu. "Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne..."
Zapisane
VulkanVIV
Gość
« Odpowiedz #128 : Marzec 04, 2011, 16:16:51 »

 azymut? nie ma szans zachód widziałem ją miedzy zachodem a północą dokładne dane są zbędne bo jeśli się ukażę to ją na pewno zobaczysz a co to było ? nie wiem i nie będę się wypowiadał na ten temat po prostu widziałem coś takiego jak na obrazku wyżej o podobnej budowie 
Zapisane
Pacio85
Gość
« Odpowiedz #129 : Marzec 04, 2011, 22:18:03 »

http://www.youtube.com/watch?v=MJkurPs9smA&feature=topvideos - Nibiru nie ma tak, no to ciekawe co to jest -.- i ciekaw jestem jaka będzie wasza riposta na to :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 22:18:54 wysłane przez Pacio85 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Marzec 05, 2011, 12:11:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=MJkurPs9smA&feature=topvideos - Nibiru nie ma tak, no to ciekawe co to jest -.- i ciekaw jestem jaka będzie wasza riposta na to :/

nie trzeba jechać do Chin żeby coś takiego zobaczyć Pacio85-
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1293.msg74538#msg74538

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Pacio85
Gość
« Odpowiedz #131 : Marzec 05, 2011, 14:41:55 »

Jak dla mnie to co mi dałeś to nie jest aż takie dobre jak to w Chinach, owszem widać w twoim 2 słońca, ale są bardzo podobne do siebie i ktoś mógłby rzec że to odbicie w soczewce, w tym w Chinach widać różnice pomiędzy nimi a po 2 to w moim linku niżej jest wytłumaczone o czym tam mówią i kamerzysta był pewien że widział 2 słońca a po 3 to czemu akurat teraz takie zjawiska są widoczne na niebie a nie wcześniej hmm Uśmiech ??
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Marzec 05, 2011, 14:59:15 »

Jak dla mnie to co mi dałeś to nie jest aż takie dobre jak to w Chinach, owszem widać w twoim 2 słońca, ale są bardzo podobne do siebie i ktoś mógłby rzec że to odbicie w soczewce, w tym w Chinach widać różnice pomiędzy nimi a po 2 to w moim linku niżej jest wytłumaczone o czym tam mówią i kamerzysta był pewien że widział 2 słońca a po 3 to czemu akurat teraz takie zjawiska są widoczne na niebie a nie wcześniej hmm Uśmiech ??

no pewnie- gdyby było to wyraźne i zbyt oczywiste- to by nie poszło na antenie, a widoczna jest dopiero teraz na półkuli płn.,-
tak jak to wcześniej zapowiadano, najpierw obiekt był widoczny tylko z bieguna płd. ze stacji obseratorium Amundsen-Scott-a

, widać taka jest orbita tego obiektu.
Oczywiście jakość obserwacji zależy od pogody, pory roku i położenia geograf..

http://www.polityka.pl/nauka/wszechswiat/1509634,1,widzimy-tylko-5-procent-kosmosu.read

PS. odbicie w soczewce możesz dostrzec na tych fotkach które zamieściłem- idą od słońca w dół ekranu i jest ich kilka, natomiast ten drugi obiekt jest wyraźny i wg mnie nie może być takim fantomem..
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 15:29:06 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #133 : Marzec 06, 2011, 00:55:54 »

ok, to gdzie i dlaczego tak nagle zniknęło "drugie" słońce?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Marzec 06, 2011, 07:54:10 »

zwracam tylko uwagę na obserwacje które się w ostatnim czasie nasilają się na świecie, nie wiem czym to jest i dlaczego tak się zachowuje,-
ale dla mnie najbardziej "zagadkowy" jest brak zainteresowania w/w zjawiskiem tzw. mainstream-u.
Poza tym tak jak w tytule linku do art. który podałem- to co obserujemy w rzeczywistości to ułamek zawartości wszechświata.

http://www.kosmonauta.net/index.php/Astronomia/Astrofizyka/2010-03-14-wise.html

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 08:17:05 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #135 : Marzec 06, 2011, 09:59:05 »

Songo,nie jestesmy informowani,bo rzadzacym nie zalezy na ludziach.Im nas mniej tym lepiej.Tak jak to sobie zaplanowali.500 milionow ludzi powinno zostac na ziemii jako robotnicy i klany rzadzace.Tak to widze,stad ten totalny brak informacji dla nas ludzi.Tylko ten internet!Nie wiedza,ze sami stworzyli bat na siebie.Teraz chcialiby i na nim polozyc lape,ale jak na razie to sie im nie udaje.A moze wlasnie o to chodzi?Moze jest to nasza bron przeciwko nim?
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #136 : Marzec 07, 2011, 11:42:20 »

Jak dla mnie to co mi dałeś to nie jest aż takie dobre jak to w Chinach, owszem widać w twoim 2 słońca, ale są bardzo podobne do siebie i ktoś mógłby rzec że to odbicie w soczewce, w tym w Chinach widać różnice pomiędzy nimi a po 2 to w moim linku niżej jest wytłumaczone o czym tam mówią i kamerzysta był pewien że widział 2 słońca a po 3 to czemu akurat teraz takie zjawiska są widoczne na niebie a nie wcześniej hmm Uśmiech ??

Tak tak... jest w tym wszystkim tylko jeden szkopuł. Czemu tylko ten "internet" to widzi? Ja, pomimo tego że często patrzę w niebo, nie widziałem 2 słońc. Swego czasu, w miejscach gdzie coś takiego zaobserwowano, prosiłem znajomych o potwierdzenie. Prosiłem o to w Australii, Japonii, Stanach zjednoczonych... jeszcze w kilku innych krajach. Nikt nic nie widział... to jak to z tym jest? Nasze monitorki mają jakiś specjalny filtr pozwalający nam to ujrzeć? Uśmiech

Cytuj
Songo,nie jestesmy informowani,bo rzadzacym nie zalezy na ludziach.Im nas mniej tym lepiej.Tak jak to sobie zaplanowali.500 milionow ludzi powinno zostac na ziemii jako robotnicy i klany rzadzace.Tak to widze,stad ten totalny brak informacji dla nas ludzi.Tylko ten internet!Nie wiedza,ze sami stworzyli bat na siebie.Teraz chcialiby i na nim polozyc lape,ale jak na razie to sie im nie udaje.A moze wlasnie o to chodzi?Moze jest to nasza bron przeciwko nim?

A może o tym nie mówią bo tego nie ma co? Internet łyknie wszystko Uśmiech

Co do samego filmiku... takie coś to byle głupi zmontuje a słońca na pierwszy rzut oka są dla mnie takie same.
W przypadku jednego zmieniony został kontrast i najprawdopodobniej zostało obrócone o 180 stopni.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #137 : Marzec 24, 2011, 22:09:47 »


Według objawień św. Faustyny, przez

 parę dni przed Sądem  na niebie będzie widniał znak krzyża

wysyłający uzdrowicielskie promienie. Taką samą wizję miała siostra Yvette z Niemiec, jednak z istotną modyfikacją: Ten Krzyż będzie wysyłał promienie, które dla niektórych okażą się karą, a innym przyniosą chlubę i uzdrowienie.


Przepowiednie są z tego  postu Rafaeli:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4560.msg75909#msg75909

Na portalu zetatalk.com, podają, że nadlatujący do nas od strony Słońca kompleks Planety X/Nibiru , będzie z jakichś tam powodów optycznych  widoczny w formie czerwonawego krzyża.


Przykładowe zdjęcia Planety X z sond kosmicznych SOHO lub STEREO  A/B, skierowanych w stronę Słońca:





Wyjaśnienie w którymś z tych filmów.

http://www.youtube.com/watch?v=ZuffLNOCK94
http://www.youtube.com/watch?v=v9SbQq70nhY&feature=related
http://www.zetatalk.com/video.htm
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 18:40:17 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #138 : Marzec 24, 2011, 23:37:26 »

Wyjaśnienie? Tam nie ma żadnego wyjaśnienia.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #139 : Marzec 25, 2011, 06:54:34 »

Jak dla mnie są trzy możliwości.
1) Zdjęcie jest spreparowane.
2) Zdjęcia przypominają mi spajki. Poniżej przykład zdjęcie Mars i spajk czyli taka jakby gwiazdka.

3) Inna alternatywa ;P
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #140 : Marzec 25, 2011, 07:28:43 »

Tak jak na twoim zdjęciu, chodzi o sprawy "optyczne".

Żeby nie było tak posępnie,
 to powiem wam, że akurat  przyklejam  płytki  i właśnie używam takie plastikowe krzyżyki  w narożach, aby szczelina na fugę była równa.

Jest jeszcze inna sprawa.
Ten krzyżyk  z przepowiedni  św.Faustyny  mógłby częściowo potwierdzić teorię z portalu:
 www.zetatalk.com
, że kompleks Planety X/Nibiru od dawna  (maj 2003) znajduje się wewnątrz Układu Słonecznego.

Zaczynam powoli przychylać się do tej teorii pomimo,
 że prawa fizyki Newtonowskiej temu przeczą.

Jest bowiem  inne "poważniejsze" wyjaśnienie, tej sprawy.
 Dla mnie jest ono dużo bardziej logiczne niż wyjaśnienia Szarych, że istnieje jakaś inna siła niż grawitacja -  propulsion force, której ludzkość nie zna.
http://www.zetatalk.com/science/s81.htm 
 Dodatkowo wyjaśniałoby to też, dlaczego Enki tak kręcił z aktualną pozycją Planety X.
Na jego miejscu też bym tak kręcił, a nawet bardziej.

 
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 08:13:02 wysłane przez JACK » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #141 : Marzec 25, 2011, 10:24:41 »

Jeśli chodzi astronomię i kosmos ja wolę fakty poparte dowodami i źródłami... Przepowiadać o takim czymś nie wchodzi w grę nie mając kompletnego pojęcia o naszym układzie słonecznym. Tym samym tacy ludzie próbują za pomocą znikomej wiedzy, teorie fizyków.

Oczywiście jak trafiają się jacyś konkretni ludzie i mają jakąś ciekawą hipotezę to jak najbardziej. A co do Nibiru to wymysł chorych ludzi. Według ludzi z PCh wymyślony(lub podchwycony pomysł