Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 23:31:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uwaga wirus H5N1 w sczepionkach przeciwko grypie  (Przeczytany 2937 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« : Marzec 05, 2009, 19:15:55 »

Czesi wykryli, że w szcepinkach amerykańskiej firmy Baxter znajduję się aktywny wirus ptasiej grypy, sczepionki moga znajdowac się także w Słowacji i Niemczech a może i w Polsce kto  wie..... mieszanka była z H3N2, który się idealnie przenosi drogą kropelkową


Przyciśnięta firma Baxter do muru przyznała, że to był tylko przypadek, ale ja w przypadki nie wierzę.

oryginalne źródło
http://www.infowars.com/

Tytuł :‘Accidental’ Contamination Of Vaccine With Live Avian Flu Virus Virtually Impossible


Pozdrawiam:)
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 07, 2009, 13:31:59 »

Ciekawe, jak ludzie reagują na takie informacje. Zostawiłem ten wątek na ekranie aby przeczytała go moja kobitka. I znegowała to zupełnie. Choć nie przepada za antybiotykami itp. lekami, to nie chce uwierzyć w takie rzeczy, pomimo iż poparte niezależnymi linkami. Może kieruje sie uprzedzeniem do tego forum (ciągle mnie piętnuje za mój tu udział), może gdyby sama wpadła na ten link na jakimś portalu potraktowałaby tę informację inaczej.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 07, 2009, 13:47:10 »

Z drugiej strony to trochę dziwne, gdybym chciał zarazić pół Europy ptasią grypą to nie dodawał bym jej do małej partii szczepionek przeznaczonych do testów tylko do właściwej dużej partii.

Informacja z Polskiego Radia: http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomosci/artykul88242.html
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 07, 2009, 14:13:27 »

Trójkąt cyżby mała partia?? poszło do 18 państw. Poczytaj na stronie Alexa Jonsa.

Pozdrawiam Uśmiech)


Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2009, 19:03:15 »

Za Polskim Radiem: "Szczepionkę przesłała do Czech, w celu przetestowania, na podstawie umowy z czeskim ministerstwem przemysłu i handlu austriacka firma farmaceutyczna Baxter."
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cheeeemia x-cry watahaslonecznychcieni krolestwowegier polskiserwerzycia