Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 01:27:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: wątek offtopowy  (Przeczytany 1076 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Listopad 05, 2012, 20:20:59 »

Jeżeli ktoś na potwierdzenie wiarygodności prezentowanych treści stawia swoje słowo i niewiele więcej to mamy jak najbardziej prawo aby jego postawę weryfikować, bo to jest jedyna w takim przypadku metoda na sprawdzenie zasadności głoszonych tez. Taka osoba sama siebie wciąga "personalnie". Jest to tak oczywiste, że dziwię się, że trzeba to wyjaśniać.
Ale przeprowadźcie sobie pewien tok myślowy, doświadczenie - chcecie zainwestować pewną kwotę pieniędzy, przychodzi człowiek i roztacza przed Wami bajeczne scenariusze, prosicie o jakieś potwierdzenie i słyszycie "ależ ja tak potrafię, to wszystko opieram na swojej wiedzy wewnętrznej", dodatkowo dochodzą Was słuchy, że niektóre z osób które miały z nim już styczność wypowiadając się raczej negatywnie. I co dajecie mu do ręki zarobione pieniążki?

Rozumiem, ze także ewentualne zarzuty domorosłego bankiera dotyczące wchodzenia w prywatość przyjmujecie bez zająknienia, ba - przytakujecie im ze zrozumieniem...

Chorym jest natomiast odbieranie jakiejkolwiek krytyki jako personalny atak.

Aha, "wiem, że prawo jest restrykcyjne, ale... nie wiem jakie są wyroki"... Hmmm... to ska wiadomo, że jest restrykcyjne? Nie wiem czy ktokolwiek kupi Kiary deklarację o "wyrozumiałości".
Po apelu widzę, że goni ostatkiem sił w próbie ocalenia wspaniałości tworzonego wizerunku, jest to przysłowiowa brzytwa.
W odpowiedzi mogę jedynie poprosić: Boże wybacz, bo nie wiedzą co czynią... pomodlę się Kiaro za Ciebie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 20:26:54 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

komisarzrex blanciormt2forum js2210sanok planszowanie polskiserwersluzb