Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 11, 2024, 23:41:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kim jest Stwórca i czego od nas chce  (Przeczytany 1013 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zigrin
Gość
« : Maj 20, 2010, 23:02:50 »


Moim zdaniem, urządzenie ARKI było jednak bardziej wielofunkcyjne, i również komunikacyjne: „ Z nad pokrywy ARKI, rozlegał się głos Pana „

Wszystko pięknie Silver, tylko widzisz… dla wielu ludzi istnieje tylko to, co da się jakoś przedstawić… Chichot

Gdy rysujemy na kartce domek, to w celu wyobrażenia jego kubatury stosujemy rzuty perspektywiczne i inne triki w celu oszukania oka i pokierowania wyobraźnią na wymiary, których w tym rysunku nie ma…
Nasz mózg doskonale orientuje się w przestrzeniach do 3D. Jednak, wyższych wymiarów nie potrafi sobie zobrazować. Istoty z wyższych wymiarów, mogłyby próbować pokazania obiektu w wymiarach 4D przy pomocy podobnej metody jaki przykład dałem z rysunkiem domku. Czyli, obiekt 4D rzutowano by na przestrzeń 3D. Efekt byłby analogiczny do rysunku domku, jednak byłaby to magiczna bryła, która z niezrozumiałych dla nas powodów zmienia swój kształt. Efekt zmiany tego kształtu mógłby wywoływać wrażenie wieloczęściowego i wielokierunkowego obrotu punktów węzłowych tej bryły…
Mam szacunek do kabalistyki, a szczególnie do Nassima, ale wszystko ma swoje ograniczenia…


Być może... rozlegał się jakiś głos ''PANA'', ale ''ja'' nie słyszałem tego !  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Ale z pewnością rozlegał się dym, bo  jest to wyraźnie uwidocznione na wielu rycinach z tamtego okresu. Arka ( czyli ta maszyna) dymiła, gdy ją zainicjowano przez naładowanie kondensatora.Następował wówczas przeskok iskry z tego kondensatora ( skrzyni) do kryształu zbudowanego w formie czworościanu foremnego i następowało wzbudzenie kryształu.
Wówczas kryształ (TERAGRAMATON) stawał się źródłem potężnej energii, która działa na polecenie ( lecz co ma to źródło energii wykonać, trzeba wydać mu było polecenie w ''języku światła''.

Dlaczego kryształu i dlaczego w formie czworościanu ?
Ano dlatego, że kryształ posiada szczególne właściwości holograficznego zapisu, a w formie czworościanu foremnego stanowi on szczególny rodzaj skompresowanej energii - informacji.
Bardzo uważny czytelnik Biblii zauważy, że często skrybowie używali pojęć SEFIROT mówiąc o 72 i 144 SEFIROT.
Co oznacza SEFIROT ? SEFIROT, to inaczej przestrzeń, tudzież geometryczno- fraktalna przestrzeń.
Bardzo dokładnie wyjaśnił to i rozrysował te kabalistyczne zapisy 72
+72 (SEFIROT) czworościanu foremnego  Nassim Haramein.
 
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mwbrochow yourname thepunisher devilssoldiers gangds