Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 16:32:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #425 : Październik 04, 2009, 08:06:01 »

Cytuj
Witaj Kiaro! Masz racje, troche pieszczot tez sie nalezy tu wszystkim, tylko nie wiadomo czy zechca.
Drogie Panie, ja z miłą chęcią pieszczoty przyjmę Uśmiech Uścisk chociaż, miłe słowo - wystarczy to i nadto.

Całuję rączki,
Byt Uśmiech


A jakie lubisz pieszczoty Bycie? Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 08:06:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #426 : Październik 04, 2009, 17:25:09 »

Różne dzikie i namiętne Kiaro Uśmiech

Byt, zarumieniony Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #427 : Październik 04, 2009, 20:08:44 »

Słuchaj 718, jeżeli masz nadzieję, że dalej będzie udawało Ci się uprawiać swoje żałosne gierki polegające na obrażaniu kogos w poscie i szybkim go usuwaniu w celu zatarcia śladów to się mylisz. Wtedy Ci to się nie udawało i teraz też tak będzie. Wbij to sobie do głowy, że istnieje coś takiego jak "cytuj wiadomość" oraz "magiczny" przycisk na klawiaturze - "print screen". I nie wywiniesz się z tego, a biorąc pod uwagę Twoje osiągnięcia -46 pkt, możesz wylecieć z tego forum.
pomijam, że takie zachowanie jest zwyczajnym tchórzostwem i gówniarzerią.

Ten ostatni raz jeszcze Ci daruję.

edit - dopisek:
okazało się, że to Darek usunął post, więc moje zarzuty w tej konkretnej sytuacji są bezzasadne. Moje wyjaśnienie - trzy posty niżej.

« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 20:28:52 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #428 : Październik 04, 2009, 20:17:33 »

o 718, miej sie na bacznosci, albo lepiej zostan w piaskownicy, najwyzej sie troche pobawisz. Hetnych do zabawy tutaj tez napewno znajdziesz, nie musisz sie bac ze ci ktos obetnie uszy.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #429 : Październik 04, 2009, 20:21:17 »

Cytat: arteq
Słuchaj 718, jeżeli masz nadzieję, że dalej będzie udawało Ci się uprawiać swoje żałosne gierki polegające na obrażaniu kogos w poscie i szybkim go usuwaniu w celu zatarcia śladów to się mylisz

To ja usunąłem te posty.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #430 : Październik 04, 2009, 20:26:27 »

W takim razie cofam i przepraszam za oskarżenie. Tak samo jak stwierdzenie W TEJ KONKRETNEJ SYTUACJI o tchórzostwo i gówniarzerkę.

Na okoliczność łagodzącą mogę podać, że wcześniej 718 wielokrotnie dopuszczał się takowych czynów. Także Darek zadziałał wyjątkowo szybko. Ale co powiedziałem to powiedziałem - biorę za to odpowiedzialność - stąd przeprosiny.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #431 : Październik 05, 2009, 21:15:21 »

Artku, nie myslalam ze cos takiego przezyje, super. Dobry balsam na moje serce, trzeba miec zawsze nadzieje.


Myslalam ze potrafisz tylko atakowac.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 11:41:25 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #432 : Październik 06, 2009, 11:37:08 »

Nie rozumiem co takiego niezwykłego napisałem?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #433 : Październik 06, 2009, 16:21:42 »

Mam prośbę do admina o przedstawienie statystyk, kto jest najczęstszym bywalcem tego tematu.



Z góry dziękuję - Thotal Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #434 : Październik 06, 2009, 16:51:43 »

Ciężko Thotal o takie (sprawiedliwe)statystyki bo niektórzy zwolennicy projektu są często pomijani, jak choćby kot który najczęściej na forum offtopuje tematy,a często ci którzy go w związku z tym upominają czy dadzą się wciągnąć w dyskusję nie na temat są upominani,także.....
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #435 : Październik 06, 2009, 17:15:02 »

To się już powoli robi żałosne... Jak Arteq się kłóci, to jest źle, jak przeprasza to wyjść z podziwu nie możecie. Ale żeby to nie wyglądało aż tak cacy, to błagania do admina o statystyki kto się najwięcej kłóci.
Wy! Wy się najwięcej kłócicie. Prowokujecie, skandalizujecie, sprowadzacie tematy do offtopów, a potem płacze i lament, bo ktoś ma czelność Wam odpowiedzieć w niekoniecznie takim tonie, jakbyście sobie tego życzyli.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #436 : Październik 06, 2009, 19:48:44 »

Witam!
Chciałem się dowiedzieć kto i dlaczego umieścił mój temat połączony z ankietą w śmietniku?
Ankietę ustawiłem na 10 dni,ktoś już oddał głos (nie byłem to ja) i miałem nadzieję,że dzięki tej ankiecie dowiem się jakie zdanie mają na ten temat forumowicze.
Wyraźnie zaznaczyłem,ze w  przypadku mojej porażki odejdę z forum na zawsze.
Przecież ankieta była anonimowa,napisałem również,ze jestem otwarty na dyskusje w tym temacie i myślę,że przez tych 10 dni poprzez moje uzasadnienia postarał bym się przychylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść,wiec postuluję o jak najszybsze przywrócenie tematu do Hydeparku


PS
Droga Wiki-w założonym przez mnie wątku napisałaś,ze "jakbym się poczuł jakby Kiara założyła wątek i głosowanie - czy Kamil ma problemy z.......

Wiec proszę Cię -dokończ.
Ja nie napisałem w ankiecie- Czy Kiara ma problemy z .......
Przedstawiłem konkretny zarzut.

CośCoś?
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 19:57:28 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #437 : Październik 06, 2009, 20:11:20 »

Janneth, to ja sie zachwycam Atkiem, to jest moja sprawa. Dobrze by bylo abys troche postarala sie o lepsza atmosfere,
Tam gdzie pokazuje sie to czarne zwieze, to nikt nie ma do smiechu.
Moze bysmy troche zaczeli rozluzniac atmosfere. Ludzie, gdzie jest wasza milosc, rozwoj duchowy, szacunek jednego do drugiego. Szukacie miejsca na swiecie, w taki sposob to nic z tego nie wyjdzie. Zamiast jeden drugiemu pomagac, to jeden drugiego chce tylko rujnowac. Na tym forum powinien kazdy z nas i ci co dojda  znalezc miejsce dla siebie. Kazdy z nas ma swoja wartosc i prosze , naprawde bardzo prosze skonczcie tymi wojnami, a postarajcie sie o dobra sympatyczna atmosfere.
Pozdrawiam was wszystkich Rafaela.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #438 : Październik 06, 2009, 20:12:15 »

Kamilu, napisałem Ci na pw, ze to ja usunąłem ten watek.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 21:04:19 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #439 : Październik 06, 2009, 20:52:36 »

Masz Ci los... Rafaelo, znowu Ci się wydaję, że Cię atakuję. Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Nie wymieniłam Twojego imienia, nie mówię że źle że się "zachwycasz" tylko że źle że jest to dla Ciebie nowość.
Jesteś tak bardzo uprzedzona do niektórych osób, że kompletnie przestałaś zauważać, jakie są naprawdę. Co dziwnego jest w tym, że ktoś przeprasza? Czy to nie jest dla Ciebie normalną wartością? Zwykłym zachowaniem? Czy to nie oznacza, że ten ktoś jest po prostu w porządku, że umie przyznać się do błędu?
Czy to, że przeprosiny Arteq'a tak bardzo Cię zaskoczyły, nie świadczy o tym, że miałaś na jego temat wyrobioną opinię, która nie zgadza się z jego zachowaniem? On się nie zaczął dzisiaj tak zachowywać, jeżeli ktoś go uświadomi bądź sam zrozumie, że jest w błędzie to potrafi się do tego przyznać, potrafi przeprosić. W przeciwieństwie do wielu osób tutaj, które mają na jego temat takie samo zdanie jak Ty.
I mnie też proszę nie wyzywaj od awanturników. Nie każdy widzący czarną pumę trzęsie portkami. Moje komentarze i opinie wydawane są na podstawie informacji, jakich mi udzielacie. Nigdy nie atakuję dyskutanta jako człowieka, nawet czasami nie zwracam uwagi na to, kim jest autor cytatu do jakiego się odnoszę.
Polemizuję z poglądem, jeżeli jest dla mnie zły bądź niemoralny, to można powiedzieć, że w jakiś  sposób atakuję pogląd.
Nie człowieka.
Oburzeni są ci, którzy przyjmują moją opinię jako osobisty atak. Tak jak Ty czujesz się zawsze dotknięta moimi słowami. Nie tylko moimi. Już nie raz wielu musiało Cię przepraszać i tłumaczyć, że nie to co odebrałaś, miało na myśli.
Dlatego napisałam ostatnio, że jest mi przykro, że czujesz się wiecznie przez kogoś zagrożona.
Żadne inne zdanie nie powinno Cię dotykać oprócz tego, które masz Ty sama na własny temat.
Inaczej mówiąc - w czyichś opiniach najbardziej boli Cię to, że są zgodne z odczuwanym przez Ciebie dyskomfortem, a nie są zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #440 : Październik 06, 2009, 21:03:28 »

No ,sprawa jest calkiem prosta, lezy na twoim, masz racje i powiem ci rob tak dalej. Zycze ci powodzenia. Rafaela
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #441 : Październik 06, 2009, 22:33:25 »

No ,sprawa jest calkiem prosta, lezy na twoim, masz racje i powiem ci rob tak dalej. Zycze ci powodzenia. Rafaela

...coby się nie zrealizowało, bo wypowiedziane, choć z odwrotną, ale za to czystą intencją; to wyraźnie  napiszę :

 nie rób tak nigdy więcej czarna pantero!. Bo, nawet i pantery takie bardzo czarne i duże wpadają w dołki, co se kopią same,  zwłaszcza z takim samozaparciem jak powyżej i jeszcze powyżej i jeszcze powyżej... widać. Szok
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2009, 23:52:04 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
frosk24
Gość
« Odpowiedz #442 : Październik 07, 2009, 00:51:20 »