Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 17:01:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #75 : Lipiec 29, 2009, 18:18:50 »

Koledzy Uśmiech Chichot, przepraszam, że się wtrącam, ale czegoś tutaj nie rozumiem. Szok

BlaBlaBla Chichot, przeczytaj to co do mnie napisałeś na PW i wyjaśnij mi, czy ja mam może zwidy? Płacz

Bo jak do tej pory to widzę, że kwitniesz na forum.

Nadal życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale po co do mnie pisałeś, skoro tego nie wypełniłeś?

Czy zaszła jakaś nagła zmiana? Jeżeli tak, to mnie o tym poinformuj (jak nie chcesz na forum to zrób

to na PW), bo już się zaczynam gubić w czym Ci życzyć powodzenia, czy na starej, czy na nowej

drodze życia.

Życzę Ci jak dobrze wiesz, wszystkiego najlepszego i pozytywnego spojrzenia na świat, ale

doinformuj mnie o co Ci w tym życiu chodzi. Buziak
Zapisane
BlaBlaBla
Gość
« Odpowiedz #76 : Lipiec 29, 2009, 18:19:44 »

Człowieku to zacznij bo łamiesz regulamin nękając i obrażając innych + SPAM.


@ Barbarax
Dobrze jesteś poinformowana i z forum znikam ale chcę wyjaśnić tą cholerną sprawę bo ten człowiek obraża innych ludzi i domagam się sprawiedliwości.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 18:21:50 wysłane przez BlaBlaBla » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #77 : Lipiec 29, 2009, 18:26:53 »

Blablabla, ja też Cię kocham Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #78 : Lipiec 29, 2009, 18:27:25 »

BlaBlaBla Chichot, dziękuję za informację. Buziak

Ja Wam obu życzę wszystkiego najlepszego, a czy Wy nie moglibyście sobie życzyć tego samego wzajemnie?

Pozdrawiam Was. Duży uśmiech
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #79 : Lipiec 29, 2009, 18:27:33 »

Blablabla odpuść Duży uśmiech to się szybko nie skończy podobno koty mają kilka żyć to i tak nas wszystkich przetrzyma nawet Nibiru go nie ruszy Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #80 : Lipiec 29, 2009, 18:39:19 »

Ja myślę,że przedstawianie na forum co kilka dni nowych sesji odczytywanych z pisma maszynowego,którego doświadczyłeś za sprawą Boga Baldura jest OBRAŻANIEM FORUMOWICZÓW.

Ja myślę,że MANIPULOWANIE poprzez chęć wpłynięcia na opinię forumowiczów drukując wymśloną w chorej głowie sesję prywatną z En-Ki jest OBRAŻANIEM FORUMOWICZÓW.

KŁAMSTWEM chciałeś przekonać forumowiczów do swoich racji,bo bez kłamstwa nie masz siły przebicia.

Błędnie myślisz,że jedynie kłamstwo wynieść Cię może na piedestał ale widzisz,jak to się dla kłamstwa kończy.Sukces trwa pięć minut i błyskawicznie w porażkę się zamienia.

Nie dawaj mi więc kolego rad,gdy sam ze sobą masz pod górkę. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #81 : Lipiec 29, 2009, 19:26:30 »

No o takich rzeczach względem Mory nie wiedziałem, mówię o tych rozmowach z Baldurem. Dopiero w Google udało mi się to znaleźć. Mimo wszystko sądzę, jako ateista, że prawdopodobieństwo istnienia Baldura jest równe prawdopodobieństwu istnieniu uczłowieczonego Boga, Sameula, En-ki czy magicznych majtek, więc jako forumowicz nie czuje się obrażony przez żadne z tych rzeczy. Może co najwyżej pojawiać się u mnie uśmiech w przypadku tych majtek, ale nie, na pewno nie czułbym się w jakiś sposób obrażony.

Manipulacja i zmyślanie to już jest jakiś zarzut, ale łeb mnie boli i idę się przejść, a w między czasie kocie gdybyś streścił mi jak to wyglądało byłbym zobowiązany. Mam nadzieję, że po wyjaśnieniu Mory już wiesz, że jestem zupełnie inną osobą i przestaniesz wyładowywać na mnie żale posiadane w jego kierunku. Ja naprawdę nie proszę o wiele, tylko trochę szacunku, ponieważ z nikim na tym forum nie staram się walczyć i nie uważam żeby to była dobra forma poważnej dyskusji, która na tym forum powinna się toczyć. Zwróciłem się prywatnie do Moderatora w tej sprawie, ale nadal widzę brak reakcji. Ponawiam prośbę, niech ktoś się weźmie wreszcie za porządek na tym forum bo usuwanie postów czy wrzucanie ich do śmietnika niczemu nie zaradzi, potrzebny jest dialog z personami tego forum.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 19:27:31 wysłane przez Byt » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Lipiec 29, 2009, 19:45:38 »

Cytat: Byt
Ponawiam prośbę, niech ktoś się weźmie wreszcie za porządek na tym forum bo usuwanie postów czy wrzucanie ich do śmietnika niczemu nie zaradzi, potrzebny jest dialog z personami tego forum.

Tak wciąż czynię/czynimy. Mnie już niekiedy palce od klikania bolą. Mam nadzieję, ze poskutkuje to, choć niektórych temperament jest trudny, niczym rozpędzona lakomotywa, do zatrzymania.
Ale efekty pomału jeż chyba widać, bo coraz mniej zaśmiecane są inne tematy na forum, a różnice zdań przenoszą się do tego właśnie miejsca.
Myślę, że to już jakiś postęp.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Lipiec 29, 2009, 20:01:14 »

Drodzy koledzy  Chichot
  Zwracam się do was z prosba jako były moderator tego forum. Jak widać główny administrator tego forum Tom1ek żadko tu zaglada,Solo drugi admin też,jest jeszcze moderator globalny Hans Olo ,który bywa częściej,ale nie na tyle często żeby pomóc w ciężkiej pracy Dariuszowi.Są też moderatorzy pozostałych działów mona11 ,która wcale nie pokazuje się na forum i Muszin który wpada od czasu do czasu.Tak więc widzicie że Darek pozostał praktycznie sam na placu boju. Przecież sam nie może wszystkiego ogarnąć,bo jest to niemożliwością,ale i tak moim skromnym zdanie doskonale sobie radzi.
Mam do was prośbę,uszanujcie jego pracę i starajcie się nie zaśmiecać forum spamami i offtopami,ja ze swojej strony też obiecuję poprawę  Duży uśmiech
Pozdrawiam serdecznie chanell
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 20:03:30 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Lipiec 29, 2009, 20:05:53 »

Dzięki ogrome Chanell. Uśmiech

Dziękuję również wszystkim, którzy starają się o miłą atmosferę na forum nie tylko nie wdając się w przepychanki, ale również uspokajając co poniektórych poprzez priv'a.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 20:08:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #85 : Lipiec 29, 2009, 21:15:55 »

Gdybym miał taką opcję, pewnie dawno byłby już ban. Ja mogę tylko usuwać posty, a teraz najlepiej jak będziecie raportować magicznym przyciskiem, bo piszę magisterkę i rzadko wchodzę na forum. Jak proponujecie bana to do admina, bo tylko on ma dostęp do tej opcji obecnie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #86 : Lipiec 29, 2009, 21:26:28 »

Dalej z kłamstwem,krętactwem,oczernianiem innych (najlepiej nieobecnych)walczyć będę. Uśmiech Mrugnięcie
Bezczelność i gówniarstwo.
Przypomnę Ci w tym momencie, że nadal wiszą w powietrzu Twoje kłamstwa odnośnie mojego zachowania i czynów z których nie raczyłeś się wytłumaczyć. Nie raczyłeś bo udowodniłem że kłamałeś i musiałbyś przyznać się do tego kłamstwa - więc uciekłeś od tematu.
Więc proponowałbym nieco zawrzeć pysk gdy innym zarzucasz to czego sam się wielokrotnie dopuszczasz.

Admina prosiłbym aby jednoznacznie wyjaśnił sprawę z domniemanymi klonami Mory - jeżeli jest to prawda - zblokować. Jeżeli nie - niech Kot publicznie odszczeka ciągłe zarzuty tak jak publicznie wielokrotnie je powtarza. Ukróci to przepychanki i da nauczkę winowajcy.

Czyli podsumowując: niech każdy poniesie konsekwencje własnych czynów.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #87 : Lipiec 29, 2009, 21:32:29 »

Cytat: HansOlo
bo piszę magisterkę i rzadko wchodzę na forum

Więc połamania ołówków.
Trzymam kciuki.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #88 : Lipiec 29, 2009, 21:38:28 »

Z miłością Artusiu do bliźniego odnoś się a on tak samo Cię postrzegać będzie. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Lipiec 29, 2009, 21:42:02 »

Gdybym miał taką opcję, pewnie dawno byłby już ban. Ja mogę tylko usuwać posty, a teraz najlepiej jak będziecie raportować magicznym przyciskiem, bo piszę magisterkę i rzadko wchodzę na forum. Jak proponujecie bana to do admina, bo tylko on ma dostęp do tej opcji obecnie.

Hans życzę ci sukcesów ,a jak się obronisz to stawiasz wszystkim forumowiczom Język
Powidzenia Chichot
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 21:45:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #90 : Lipiec 29, 2009, 21:48:16 »

Z miłością Artusiu do bliźniego odnoś się a on tak samo Cię postrzegać będzie. Uśmiech Uśmiech
wujku "dobra rada" - zachowaj swoje zalecania w pierwszej kolejności dla siebie, wstaw je w miejsce hipokryzji. Gdy już będziesz sam się do nich stosował wtedy dopiero próbuj na innych.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #91 : Lipiec 29, 2009, 22:04:27 »

Dalej z kłamstwem,krętactwem,oczernianiem innych (najlepiej nieobecnych)walczyć będę. Uśmiech Mrugnięcie