Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:43:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127274 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #150 : Styczeń 14, 2009, 13:58:44 »

redmuluc - Nie nie, to nie tak Chichot Jest w kiepskiej formie, bo mu się cudowny Suplement Ki skończył, więc się wcielił na chwilkę na Ziemi, żeby go ktoś poczęstował. A tu patrzy cena - 300 zł! ...tak koło 2011 moze mu się uda odłożyć odpowiednią kwotę, i znowu dojdzie do wprawy Chichot

He He uśmiałem się,... Duży uśmiech Chichot ale to by się zgadzało ja kiedyś na OHP-ie tez zarobiłem na drobne wydatki.
Przecież nie raz mówił, że jako duch narzeka na brak kasy.

Patrz wersja uaktualniona Język
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #151 : Styczeń 14, 2009, 14:11:50 »

Wiki, nie jestem głupcem [przyajmniej kompletnym] więc widzę, że oczywiscie zabrał mi kupę czasu, świadomie się na to zgodziłem, bo nie widziałem aby ktoś w miarę rozsądnie pokazał drugą stronę medalu. Nie, nie traktuję tego jako jakiegoś rodzaju misję, lecz własnie jako chęć unaocznienia pewnych faktów. Bo gdybym powiedział: tak mi podpowiada intuicja - to wszak żadne dowody dla innych...
Nie wydaje mi się, żeby słowa samcia mogły być prawdziwe, a to dlatego, ze juz wiele z nich okazało się kłamliwych. pch zaczyna gonić w przysłowiową "piętkę". Zbyt dużo nawarstwiło się kłamst, niespełnionych obietnic i rozdźwięków. Zauważalnie zaczyna się walić.

Myślę i zaczynam do tego dążyć - aby zacząć ograniczać czas na forum, bo co miałem do powiedzenia to powiedziałem, każdy może teraz przyjrzeć się treści postów pisanych przez zwolenników jaki i sceptyków i sam wyciągnąć wnioski.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #152 : Styczeń 14, 2009, 14:17:06 »

w sumie też to widziałem świeci znacznie mocniej od innych zastanawiałem się co to może być ale jak widać nie ja jedyny ją zauważyłem i raczej nei pomyliłem jej z gwiazdą poalrną dla sceptyków ;P

Jest to Syriusz A,gdyz Syriusza B nie widac wcale.Przepraszam
za pomylke i pozdrawiam.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #153 : Styczeń 14, 2009, 14:29:46 »

w sumie też to widziałem świeci znacznie mocniej od innych zastanawiałem się co to może być ale jak widać nie ja jedyny ją zauważyłem i raczej nei pomyliłem jej z gwiazdą poalrną dla sceptyków ;P

Jest to Syriusz A,gdyz Syriusza B nie widac wcale.Przepraszam
za pomylke i pozdrawiam.

Niekoniecznie, np dzisiaj syriusz będzie widoczny na niebie ok godz 17,30 kierunek EES , natomiast Wenus będzie już dawno widoczna zaraz po zachodzie słonca kierunek SSW. Obydwa obiekty są jenymi z najjaśniejszych na niebie po słońcu i księżycu, a tak w ogóle to słońce, merkury, neptun wenus i uran ustawią się w jednej lini a towarzyszy im jowisz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 14:36:33 wysłane przez Blad » Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #154 : Styczeń 14, 2009, 14:59:23 »

Mysle ze pomocne moga stac sie niektore programy ze stronki :
http://www.astronomia.pl/programy/
Polecam
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #155 : Styczeń 14, 2009, 15:06:31 »

Kabaretka wybacza ale to co napisałaś jest śmieszne.
Czyli uważasz że mamy kłamać po to aby kogoś coś nauczyć?
Wydaje mi się że próbujesz bronić tutaj Enkiego mówiąc byle głupotę bo tak jest. Sama w to nie wierzysz co napisałaś.
Dla mnie kabaretko niema "jeśli" ja to widzę że Enki kłamie. Te 3 ostatnie sesje go pogrążyły.


Więc powiem jedno jak ENKI jest tym opiekunem ziemi to spieprzył sprawę!
Klapa, dno, bezmiar głupoty.

Jak znajdę chwilę czasu poszukam dla was pewnego fragmentu z jakiejś sesji gdzie mówi jaki to on jest potężny a nie potrafi nawet dopilnować tak błahej rzeczy jak to aby jego sesje dotarły do ludzi. Żałosne jak na ducha którego wysłał BÓG!!!

Pozdro
Mora Duży uśmiech
Każdy ma wolny wybór. Ze wszystkiego wyciagamy naukę. Każdy sam wybiera co dla niego właściwe.Nie musisz w niczym En-Kiego naśladować. A na temat istoty dobra, zła, słuszności, nie słuszności proponuję poczytać w "Rozmowach z Bogiem" D. Walscha.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 15:08:42 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #156 : Styczeń 14, 2009, 15:15:44 »

to piszcie może swoje typy co to za gwiazda ; Wenus , Syriusz , Stacja Kosmiczna heh Nibiru czy może co tam jeszcze innego
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #157 : Styczeń 14, 2009, 15:19:37 »

Wenus bądz gwiazda Chichot
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #158 : Styczeń 14, 2009, 15:23:36 »

Stawiam na gwiazdę albo coś innego niż tu wymienione Mrugnięcie
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #159 : Styczeń 14, 2009, 16:19:53 »

Zastanawia mnie tylko jedno... dlaczego dochodzicie do takich, słusznych przecież i godnych pochwały, wniosków dopiero po... 93 sesjach? 100 000 słowach jakiejś kobieciny z Wrocławia, która wprowadza się w trans i mówi o astronomii i archeologii?

Co do gwiazdy to nie ma nic wspólnego z sesjami tylko z obserwacją nieba

ja stawiam na Wenus lub nową gwiazdę
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #160 : Styczeń 14, 2009, 16:28:42 »

Bo to jest tak naprawde forum przebudzenia duchowego. Nauki odrozniania ,
prawdy od podawania sie za prawde. Kazdy ma indywidualna droge i idzie nia. Te kilku tysiac letnie klamstwa religijne juz sie wypalaja, blakna i bledna, ludzie juz tej sciemy nie chca nawet za darmo.
Ani posrednikow miedzy nimi a Bogiem.
Samuel i P. Lucyna posrednio nam w tym pomagaja. Gdyby staneli i glosili iz koscol jest be, to nikt by ich nie chcial sluchac. A tak to droga amalizy, dedukcji , oddzielania ziarna od plewow , kazdy odkrywa swoja prawde.
A ze PRAWDA jest tylko JEDNA, wczsniej czy pozniej kazdy do niej dojdzie sam.
I tak projekt Cheops, Pol zartem/Pol serio spelni swoj szczytny cel, prowadzac przez labirynt klamstw do sedna wiedzy. A stara atrapa mumi ( uspionej wiedzy w nas) ozyje polozona w sarkofagu ( sercu, wiedzy i energi serca), ktora zasili, Boski strumien,  energii milosci bezwarunkowej, ktora  to nas caly czas obdarowywuje Stworca.
Wszystkie dawne wzorce ( wartosci materialne) rozsypia sie w pyl gdy wiedza otworzy mumi oczy.
Proste?
No i dzieki Samuelowi i P. Lucynie ( wielki jej udzial , moze mniej swiadomy w tym aspekcie) stanie sie Dobro. Bo wszystko jest WIELO ASPEKTOWE. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Mrugnięcie
A WIEDZA, TO WIEDZA.
Liczy sie tylko final. Mrugnięcie Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 17:06:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #161 : Styczeń 14, 2009, 16:56:58 »

pięknie napisane, nic dodać nic ująć, wiem, że Ty masz rację  Duży uśmiech

718'
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #162 : Styczeń 14, 2009, 17:36:58 »

TY przyznałeś Kiarzę rację, że PCH to labirynt kłamstw? Rozumiem, że przez przypadek?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #163 : Styczeń 14, 2009, 17:54:28 »

TY przyznałeś Kiarzę rację, że PCH to labirynt kłamstw? Rozumiem, że przez przypadek?

rozum jak chcesz, Kiara umie wyjaśnić jeśli UMIE SIĘ jej słuchać... odniosłem się do CAŁOŚCI jej postu a nie jedno zdania!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #164 : Styczeń 14, 2009, 19:52:48 »

ehehehe Duży uśmiech
Czyli według słów Kiary nawet kosztem innych można dochodzić do celu a to jest złe. Kapłanie nie liczy się tylko finał oj nie to błędne myślenie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #165 : Styczeń 14, 2009, 20:40:36 »

Jeśli ktoś stwierdzi, że jest to pełne jadu i wredności opowiadanko, to powiem: tak, jest to maksymalnie cyniczne, wredne, ironiczne opowiadanie, w groteskowy sposób obrazujące ostatnie działania PCh i słowa Samcia.

Nie,nie,Tene!Absolutnie sie nie zgadzam!Jest to baaardzo rzeczowa
opinia czlowieka,ktory bardzo skrupulatnie przestudiowal program PCH
i wglebil sie w tresci wszystkich sesji.I wdodatku podana z humorem
i polotem.Usmialem sie (Fiat 126p,autobus)niezmiernie i za to dzieki!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i Kukulki(od kuku,kolek na czole)
zeby nie obrazac jaskolek i kukulek, czyli ptaszkow.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : Styczeń 14, 2009, 23:13:48 »

Wiecie co? Czasem już nie mogę was czytać !! Zarówno Arteq,Tene jak i Mora podonbo panowie szanujecie poglądy innych na tym forum.Tymczasem jesteście złośliwi,wyśmiewacie się i w zawoalowany sposób szydzicie z ludzi którzy uważają inaczej.Chyba już nic nie napiszę bo jeszcze bedę tego żałować.Jestem spokojną i tolerancyjną osobą ,ale czasem ogarnia mnie ogromna złość na was.
Mora myślałam i chciałam zapomnieć o tym co zrobiłeś ludziom na tym forum,a teraz śmiesz zażucać innym kłamstwo ?? Wsydź się może trochę więcej pokory,bo własnie tobie nie można wierzyć.
Samam siebie nie poznaje ale się wkurzyłam.
Przepraszam wszystkich pogodnych i spokojnych 
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #167 : Styczeń 14, 2009, 23:27:43 »

Chanell a ja myślę że powinnaś pierw ochłonąć a nie pisać coś pod wpływem nerwów. Wstydzić to już się nie mam czego spójrz na datę tematu "Mój Channeling! Serio!". Wiesz Ja przynajmniej odwagę miałem przyznać się do błędu. A to że komentuję tutaj w taki a nie inny sposób PROJEKT CHEOPS to ich zasługa, sami sobie na to zapracowali nie piszę tu swoich wywodów dla zabawy ale chcę aby ludzie TACY jak TY pojęli w końcu iż Samuel kłamie, nie jest wiarygodny. Mówię o faktach o których wy najlepiej byście zapomnieli.

Wiesz zaczyna mnie nudzić to ciągle wypominanie tego iż ja kiedyś "nabroiłem" na forum to teraz będę ofiarą a po tobie się Chanell najmniej tego spodziewałem na prawdę.

Ze smutkiem muszę powiedzieć że nie będę kukłom do bicia chanell! Wymieniłaś MNIE i tylko MNIE w poście powyżej bo nie mogłaś nic znaleźć na Artqa i Tene.

Szanuję innych użytkowników oraz ich zdanie ale bez przesady. Powiedziałem coś co mogłoby ciebie urazić?

Nie chcę abyście zapominali o moim błędzie ale też nie chcę abyście się mnie ciągle czepiali. A skoro mi nie wierzysz to trudno ja tylko mówię to co widzę i uznaję za prawdę i niektórzy tutaj także podzielają to zdanie ale wiesz co lepiej będzie dla Ciebie jak zapomnisz o nas i zajmij się PCh w końcu podobno coś tam wpłacasz do ich funduszy.

Miłej nocy
Mora
Zapisane
Tenebrael
Gość