Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 00:32:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Alkoholizm a rozwoj duchowy?  (Przeczytany 1189 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Listopad 10, 2012, 18:16:21 »

Dużo dziwnych rzeczy jest na tej ziemi oraz faktów iż nie tylko zagranicą alkoholicy pracują na rożnych stanowiskach, masz osobisty długoletni  przykład życia z alkoholikiem więc wiedzę na ten temat masz aż nadto obszerną.

Chcesz twardych dowodów na coś? A dano ci je przeciw mnie? Czy tylko opierasz się na napisanych zdaniach przez tą osobę? Dowody dostarczyć może tylko badanie lekarskie, które jak już pisałam zawsze potwierdza tą chorobę gdy jest, nie ma możliwości jej ukrycia. Cóż ci mogę zaoferować , relacje jej wieloletniej przyjaciółki , czy płacz matki  do telefonu i opowieści o burdach w domu i jej ucieczki i nie tylko, a może relacje sąsiadów którzy wzywali opiekę nad zwierzętami z powodu bicia psa w takich stanach?
Praca powiadasz, a wiesz jaka jest i co się tam naprawdę dzieje, masz dowody czy słuchasz tylko barwnych opowieści jak ja kiedyś? Ja wiem iż są stałe konflikty ciągle opierające się o zwierzchników.

A może wolisz wiedzieć dlaczego przerwa w pracy trwała rok i 7 miesięcy z przeniesieniem do innego miejsca? Ja   i moje przyjaciółki   byłyśmy świadkami pewnych zdarzeń , widziałyśmy osobiście wszystko  , Ty jak chcesz posiąść  wiedzę w tym temacie , a nie tylko opierać się na nieprawdziwych informacjach  nawiąż osobiste kontakty , zresztą nie chciałaś , bo się wystraszyłaś po pierwszych rozmowach, jak  usłyszałaś jej głos i zobaczyłaś zdjęcie. Prawda? Bądźmy szczerzy , tego chcesz.

Choroba ta  jest tragiczna sieje spustoszenie w człowieku , a on nie radzi sobie z nią przez wiele lat, nie o to chodzi by kogoś upokarzać. Chodzi o to by zrozumieć  postępowanie takiego człowieka, i nie tworzyć farsy jak arteq, bo on gra obydwoma nami przeciw sobie dla własnej korzyści, czy tego nie widzisz?
Tu nie ma znaczenia jakie informacje padają ważne żeby padały.

Ja rozumiem sytuacje takiej osoby , wiem jak jest jej ciężko bo pomagałam jej wyjść na prostą , lub względnie prostą przez 17 miesięcy, wróciła do pracy.
Życzę jej poradzenia sobie ze wszystkim i zatrzymanie uzależnień , bo wówczas świat i zdarzenia obok siebie będzie mogła widzieć inaczej.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 22:09:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ads animezywioly rakul-axis wkp fifa11