Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 17:28:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pierścień atlantów  (Przeczytany 43341 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 08, 2010, 21:51:35 »

Kto chce go tak uważać-to tak niech uważa.A gdy już uważa-to znaczy ,że jest uważany.

Ja swojego towarzysza jako przyjaciela bardziej widzę i takiego w nim mam.

Każdy indywidualnie projekcję odpowiednią wytwarza i zgodnie ze swoim oczekiwaniem  dany

przedmiot porządany charakter uzyskuje. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 08, 2010, 22:31:50 »

tyle samo w nim okultyzmu co w kadzidle i kadzielnicy na mszy w kościele , sam noszę od 15 lat i rogi z ogonem mi nie wyrosły . Z obserwacji własnych mogę powiedziec że wzmacnia cechy charakteru osoby noszącej , zli stają się gorsi ale do wewnątrz co ich wyniszcza i nie stanowią zagrożenia dla innych lub z czasem zachodzi w nich przełom i poprawa na lepszych dla otoczenia , Ci dobrze ustosunkowani do innych stają się lepsi i silniej pozytywnie wpływają na otoczenie. Temat rzeka związany z promieniowaniem kształtu . Jak ktoś robi z " igły widły" to niech kupi sobie okultystyczny młotek i się puknie w urojone widzenie Świata w którym niedługo komputer będzie narzędziem okultystów  Zły
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Luty 08, 2010, 22:56:02 »

Zamieściłem ten artykuł, bo przedstawia jakiś (w tym przypadku typowo katolicki) punkt widzenia.
Okultyzm w rozumieniu katolickim, czy chrześcijańskim ma się nijak do rozumienia tego zagadnienia w ezoteryce (tak przynajmniej mniemam). Ale to już dyskusja do rozwinięcia w tym temacie:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1605.0

Osobiście w najmniejszym stopniu nie zgadzam się z takim podejściem do sprawy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 08, 2010, 23:00:43 »

Chyba w największym stopniu się nie zgadzasz albo w najmniejszym stopniu zgadzasz. Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 09, 2010, 00:01:17 »

Zdanie Darka jest jak najbardziej poprawne zarówno pod względem gramatycznym jak i treści jakie chciał przekazać.

Naprawdę ciężko nadążyć za informacjami ukazującymi się na tym forum. Dla przykładu: raz słyszę, że człowiek ma boskie moce, by za chwilę przeczytać że korzystanie ze swoistych dopalaczy jest nawet wskazane czy też potrzebne [pierścień atlantów, promieniowanie kształtu i takie tam].
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 00:07:05 wysłane przez arteq » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 09, 2010, 00:51:07 »

Egipscy kapłani stosowali całe mnóstwo "gadżetów" poprawiających, uzupełniających energetyczne potrzeby do wyrażania swojej boskości. Być może "pierścień atlantów" był jednym z nich...

http://www.amida.pl/home.php?dzial=2&page=tresci&id=23

Ci, którzy nie dbają o własny energetyczny rozwój, szamoczą się z przeciwnościami losu, są jak źdźbło niesione z prądem wydarzeń. Wielkie religie przekazują sposób na podniesienis swej "energetyki" poprzez modlitwę i medytację.

SCEPTYK jak zwykle jest na swoim dołującym samego siebie miejscu, niech tam siedzi, BÓG z nim.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 09, 2010, 09:18:07 »

Wolę do wszystkiego dochodzić sam - bez wspomagaczy, bez dopingu.
Pytanie dotyczyło natomiast jawnej sprzeczności w twierdzeniach o boskości i dopalaczach.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 09, 2010, 10:04:06 »

Alez w katolicyzmie tez sa wspomagacze i dopingi , rytualy i magia.

Dopingiem i wspomagaczem jest ,, komunia , ale rowniez wszelkiego rodzaju medaliki , obrazki , obrazy , palenie rytualne swiec , kadzidla ,relikfie, odwiedziny kaplanow , pisane napisow na drzwiach domow.
Pielgrzymki do miejsc uwazanych za swiete, rytualne oczyszczania typu , spowiedz, itd.... jest tego mnustwo.
Szczegolnym dopingiem jest rozaniec i mantrowanie go przez wiele godzin nieraz.

To wszystko sa magiczne obrzedy , oparte na starych magicznych rytualach, na ziemi nie ma rozgraniczenia to jest magia a to nie , jezeli uzywa sie takich samych sposobow ( a uzywa) , to raczej jedni chca podnisc swoja wartosc a przez zmiane nazewnictwa i  ponizenie innych.  Mowia ze to nie jest magia i rytual magiczny a jest i zawsze byl.

Kaplanom katolickim nie przekazuje sie raczej wiedzy , w seminariach uczy sie ich odprawiania rytualow bez glebszego poznania ich sensu, lub opisuje sie go podzatajajac stara wiedze. Taki kaplan odwzorowywuje zachowania na mszy i wcale nie zaglebia sie w dawny sen rytualu  , nie interesuje go wiedza poza ta , ktora wyniosl z seminarium.
Dlatego nie potrafia oni dyskutowac z ludzmi , ktorzy posiadaja wiedze religijna wieksza niz oni jako pracownicy powielajacy czynnosci.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 10:08:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 09, 2010, 12:05:04 »

Artqu.
A opłatek nie jest dla Ciebie dopalaczem?

A krzyżyk nosisz?

Masz go na ścianie?

Domagasz się jego obecności w szkołach a w przyszłości na ulicach i na dworcach? Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 09, 2010, 12:27:54 »

Waszą kardynalną pomyłka polega na stawianiu znaku równości pomiędzy pierścieniem a krzyżem - jest to mylenie samej rzeczy z symboliką i jej przekazem. NIKT w KK nie twierdzi, że krzyż czy różnaniec ma jakies promieniowanie kształtu. Samo noszenie różańca jako rzeczy nic nie daje bez modlitwy, bo własnie dopiero modlitwa/zaduma która jest wykonywana przy jego użyciu ma wartość. Wy twierdzicie, że samo noszenie, sam przedmiot - pierścień atlantów - daje jakieś moce/ułatwienia.
Krzyż jest znakiem rozpoznawczym chrześcijan, jest przypomnieniem miłości Jezusa. To czyny i miłość Jezusa nadają mu sens. Nikt w KK nie modli się do krzyża, obrazu, figurki jako takiej, to nie złote cielce - modli się do Boga, czasami - gdy chce - to przez wstawiennictwo innych.
Za/w eucharystii dla katolików jest obecny sam Jezus, kto jest obecny w pierścieniu atlantów? Tak, to bardzo dobre pytanie. To nie sam "opłatek" jako taki daje mi siłę i umacnia mnie tylko sam Jezus - i to w zalezności od stopnia mojej wiary, czynów i świadomości.
No i pierwsze słyszę, że odwiedziny kapłana "po kolędzie" są rytułałem.
Skąd Kiaro w Tobie taka pewność, że wszyscy kapłani [wszyscy przeciez byli kiedyś w seminarium] odklepują mszę? Dlaczego uważasz, że nie chcą i nie rozwijają się i tym samym swojej wiary? Wielu kapłanów ma za sobą naukę/stopnie naukowe z wielu świeckich uczelni - jak wobec tego możesz twierdzić, że są wyłącznie klepaczami? Czyżbyś znała myśli ich wszystkich?
Czy według Ciebie taka sama sytuacja ma miejsce np. w Judaiźmie? Czy rabini też tylko klepią?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 09, 2010, 12:43:22 »

Arteq'u,
jeśli "nikt w KK nie twierdzi, że krzyż czy różaniec ma jakieś promieniowanie kształtu", to dowodzi tylko o naiwności bądź niewiedzy. Są dowody, że kształt krzyża, jego promieniowanie, są wręcz dopasowane do doktryny chrześcijańskiej, by wywierać nim odpowiedni wpływ...
Energetyczna postać krzyża, promieniowanie jego kształtu jest dużo starsze od religii, która się nim posługuje.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 13:11:04 wysłane przez Thotal » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 09, 2010, 13:06:42 »

Twoje zabaweczki są cacy a moje be.
Wynika to z tego,że nie masz żadnej tolerancji dla innych.
Potrafisz tylko krytykować ale argumenty Twoje sa mizerne i na zarozumialstwie jedyne zbudowane.
Czemu Ty masz wlaśnie rację?
Czemu się wywyższasz krytykując to,co dla innych ważne jest?
Odpowiem Ci.
To z tchórzostwa i chciwości wynika.
Strach,przed utratą autorytetu i odsunięciem na tor dalszy-bez możliwości manipulacji innymi.
Bez siły przebicia,bez talarów,bez zaszczytów bez źródełka finansowego,bez perspektyw świetlanych-na krawędzi upadku przez powolne zapomnienie skazane.

Dlatego też na każdym poziomie,w każdej sytuacji-i z ambony i w necie-należy informować-choćby o pierścionku atlantów,że jest zły i diabły nim kierują.
Należy go młotkiem zniszczyć i do rzeki wrzucić.
Umysł wtedy od opętania odpocznie a na miejsce coś najbardziej właściwego wróci-krzyz,różaniec i opłatek.
A z nimi ład właściwy,posłuch,majątek,władza i manipulowany plebs pod nogami gdzieś się szwendający,jak robactwo jakie,bo tylko w tych warunkach swoje prawdy można produkowac. Uśmiech Uśmiech

A co pierwsze było?
Amulety czy krzyże-też amulety.

Czy najpierw fałsz był a później prawda sie narodziła? Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 09, 2010, 13:25:34 »

Cytat: arteq
kto jest obecny w pierścieniu atlantów?
..może..
Atla  Mrugnięcie

(trzeba to odnotować. Pierwszy raz widzę jak arteq szczerze zadaje pytanie ..i w dodatku sensowne)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 09, 2010, 14:28:21 »

Jak widzisz Kocie nie potrafisz spokojnie rozmawiać. Zadałeś Ty i Kiara pewne pytania - grzecznie, rzeczowo na nie odpowiedziałem jednocześnie argumentując swoją wypowiedź. Przedstawiłem swój punkt widzenia, bez wyzwisk, epitetów pomówień.
Przeczytaj teraz własną wypowiedź - nie przedstawiłeś żadnych argumentów na podstawie których uznajesz moją wypowiedź za negatywną. Zamiast argumentów używasz złości, agresji, pomówień, epitetów. Jak zwykle nie ma w wypowiedzi merytorycznej treści, której brak chcesz zatuszować pokrzykiwaniami. Nie wiem dlaczego raczysz określać mnie w stylu "tchórzliwy", "chciwy" [szczególnie w odniesieniu do poprzedzającego postu] i naprawdę nie widzę do czego to odnosisz, bo ani nie wykazałem się tchórzliwością - nie uciekłem lecz odpowiedziłem na postawione pytania. Chciwość? Gdzie ją widzisz? W czym?
Dlaczego masz do mnie złość, że się nie zgadzam. Dlaczego zarzucasz mi, że krytykuję to w co wierzą inni? Wszak sam krytykujesz to w co ja wierzę. Nie widzisz tutaj sprzeczności w swojej postawie/deklaracjach/zarzutach? Krytyka to nic złego, sposób już ma znaczenie. Nie mam nic przeciwko krytyce moich przekonań, byle bez wyzwisk, oszczerstw - zawsze chętnie podejmę rozmowę.
Dlaczego złościsz się na mnie o to, że nie potrafisz sprostać moim tłumaczeniom, uzasadnieniom? Dlaczego wmawiasz mi, że się wywyższam?
Raczyłeś stwierdzić, że pierścień działa tak samo jak krzyż czy eucharystia - powiedziałem dlaczego moim zdaniem stwierdzenie nie jest prawdą. Wskazałem na różnicę. Zadałem również pytanie - na które możesz opdpwiedzieć ewentualnie którego zasadność mozesz podważyć - jeżeli potrafisz.
Złości Cię, że przedstawiam spójny tok myslenia, w którym logiczne miejsce zajmują przedstawiane moje poglądy.

Nie rozmumiem również na jakiej podstawie zarzucasz mi brak tolerancji? Czy przyszedłem i zabrałem Ci to co nosisz na palcu? Czy zmusiłem Cię abyś go zdjął? Nie. Natomiast mylisz tolerancję z przyjęciem Twojego punktu widzenia. Tolerancja polega na tym i nakazuje abym "pozwolił" nosić Ci na palcach co chcesz. I to zapewniam. Nie muszę się z Tobą zgadzać aby być wobec Ciebie tolerancyjnym w tej kwestii.

Krzyż nie jest "wynalazkiem" chrześcijan. Natomiast chrześcijanie zmienili postrzeganie - u Rzymian był utożsamiany z hańbą. 
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 09, 2010, 14:37:22 »

Cytuj
Krzyż nie jest "wynalazkiem" chrześcijan. Natomiast chrześcijanie zmienili postrzeganie - u Rzymian był utożsamiany z hańbą.
Czy aby na pewno zmienili?  Duży uśmiech
Nie ma to zreszta najmniejszego znaczenia, gdyż TEN wątek nie jest o krzyżach
a o Piersi Cieniu Atla

Czym są Atli - wiedzą światli
moze w głowie wam się zatli
kiedy wpadnie troche świaTTła
by odróżnić Świat od tła


"znasz li ten świat"
"środa, 13 lutego 2008, pi-razy-zaba"

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 23:52:46 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 09, 2010, 17:36:52 »

co do stosowania tzw dopalacza w postaci pierścienia to owszem można dochodzić samemu do wszystkiego pieszo , ale po co ? skoro ktoś wymyślił rower  (dopalacz w postaci pierścienia )
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 09, 2010, 19:30:23 »

Jak to po co? Słyszę, że chodzi o doświadczenie, rozwój, wznoszenie się.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #42 : Luty 09, 2010, 20:01:18 »

wszystko zależy z jakich powodów ktoś zakłada pierścień na palec , sporo osób zauważa widzenie wielu rzeczy w szerszej perspektywie , to też jakieś doświadczenie , czy daje on jakiś rozwój i wznoszenie się ? różnie zależy od intencji zakładającej go osoby jeśli kimś kieruje zwykła próżność to ją wzmocni , jeśli ktoś pokłada nadzieję że pierścień załatwi coś za niego to może czas pomyśleć o konsultacji ze specjalistą . Sam w sobie nie jest czyś niezwykłym . Ilu ludzi go nosiło czy nosi tyle doświadczeń własnych i tych dobrych i tych złych ale czy są one zasługą pierścienia to już tylko oni sami mogą stwierdzić a nie ludzie zamknięci w doktrynie nakazującej bezwarunkowe potępienie nieznanego. Jakie są dowody na to że pierścień zrobił komuś krzywdę ?
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 09, 2010, 20:05:54 »

najwiecej dobra jest w naturze...Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 09, 2010, 23:25:58 »

Teraz nie mam czasu na wiecej.

1. Rabini nie sa kaplanami jak w katolicyzmie , oni sa nauczycielami uczacymi siebie i przekazujacymi wiedze. Wspolczesnym ich zadaniem jest rowniez  konsultacja z wyznawcami judaizmu i rozwazanie zagadnien , ktore niesie zycie.

2. Krzyzyki i medaloiki w KK pelnia role ochronna , nie tylko stanowia symbol religijny, sa poswiecane w okreslonym celu , sa to zwyczajne talizmany.  Swieci reprezetuja ochroniarzy jakiejs opcji , np sw. Florian , chroni od ognia, itd...
Zapalone gromnice stawialo sie w oknach mialy chronic od piorunow. Istnieje cale mnustwo magicznych rytualow stosowanych w w Kk. Wlacznie ze swieceniem jaj, bukiecikow ziol i innych rzeczy , ktore rytualnie maja cos robic.
Jest to zwyczajna magja stosowana od wiekow.

A po co biskupi ii papiez zakladaja pierscien na palec i pierscien ten wczesniej jest rytualnie swiecony ( co to znaczy swiecony? to znaczy co w nim jest deponowane?), to stary rytual przejmowania wladzy. Wladzy nad kim? Po co wladac ludzmi?

Nie o wiare kaplanow w KK chodzi a o ich wiedze zwiazana z religja sensem rytualow , ktore powielaja codziennie i wytlumaczeniem sensu pytajacym. Byc moze sa nieliczni , ktorzy potrafia odpowiedziec , ale sa to wyjatki. Zazwyczaj nie maja pojecia skad biora sie takie zwyczaje i co naprawde znacza, lub znaczyly kiedys. Wspolczesne literalne zrozumienie  tych rytualow nie ma nic wspolnego , lub niewiele z prawdziwym sensem dla ktorego powstaly.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 23:49:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 09, 2010, 23:58:34 »

A czym jest TIARA Papieska?

Przecież to FARAONOWE nakrycie głowy, szatańsko okultystyczne narzędzie do "łapania" ENERGII.

Cel - WŁADZA

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Papie%C5%BC.html



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech



Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 10, 2010, 00:05:21 »

Tak jak juz wczesniej wspomnialam.Ja rowniez mam pierscien Atlantow.Nosze go kilka lat i bede nosila.Nie jestem zainteresowana wypowiedzia KK, poniewaz poprostu uwazam, ze to jest moja decyzja i moja sprawa. Jak do tej pory KK wydawalo i nadal sie wydaje,ze potrzebujemy posrednikow do rozmow z Bogiem.Dobrze, ze nie musimy miec osob posredniczacych w rozmowach z rodzicami ziemskimi.A pierscien bardzo mi sie podoba i nosilam i nosic bede.Fajnie, ze Jestem juz duza dziewczynka i moge podejmowac wlasne decyzje.Natomiast do tego co napisala Kiara - Ja moge tylko dodac  Dziekuje i Amen - Ela
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Luty 10, 2010, 00:26:15 »

Kiaro, kto w judaizmie udziela ślubów, kto przyjmuje nowych członków/dzieci do wspólnoty, kto prowadzi nabożeństwa żałobne?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 10, 2010, 10:10:23 »

Kiaro, kto w judaizmie udziela ślubów, kto przyjmuje nowych członków/dzieci do wspólnoty, kto prowadzi nabożeństwa żałobne?

A w urzedzie Stanu Cywilnego , kto to robi?
W Judaizmie Rabin , ale on nie jest kaplanem jak ksiadz to jest nauczyciel po pierwsze.

Kiara Uśmiech Uśmiech

===========================

A czym jest TIARA Papieska?

Przecież to FARAONOWE nakrycie głowy, szatańsko okultystyczne narzędzie do "łapania" ENERGII.

Cel - WŁADZA

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Papie%C5%BC.html



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Tiara tak naprawde jest przepaska czolowa kaplanki , pozniej nazwano tym okresleniem owa czapke. Tiara od zawsze byla przynalezna kobiecie , ale jak widac mezczyzni tez sie w niej dobrze czuja.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 11:19:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Marzec 14, 2010, 20:46:36 »

Cytat: Kosmoenergetyka
Zainteresowaliśmy się samą formą tego znaku. Wykorzystując
wiedzę, którą posiadamy, zmieniliśmy nieco jego proporcje. W na-
szym przypadku wzorowaliśmy się na proporcji świętego cięcia.

Mam pytanie, czy ktoś umie wytłumaczyć czy jest święte cięcie?

EDIT:

Jak wybrać pierścień i palec



Za pomocą testu kinezjologicznego, poprzez badanie siły oporu mięśni ramienia, można sprawdzić, czy organizm potrzebuje energii pierścienia i jak długo należy go nosić.

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.gwiazdy.com.pl/10_02/img/6-1.jpg&imgrefurl=http://www.gwiazdy.com.pl/10_02/6.html&h=212&w=300&sz=35&tbnid=UuLOlP80t_7VvM:&tbnh=82&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dznak%2Batlant%25C3%25B3w%252Bfoto&hl=pl&usg=__ECunyoEiAp4zrgP0cC_UN9P4jow=&ei=UEOdS7-qDcae_AbGotn7CQ&sa=X&oi=image_result&resnum=1&ct=image&ved=0CAYQ9QEwAA
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 21:18:58 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

blanciormt2forum skuterpolska gom ar-pl rezerwat-mustangow