Sesje z Anną Dolińską

(1/46) > >>

Dariusz:
Jest zamieszczonych już kilka na tej stronie:

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=529&cmd=

arteq:
Z przykrością stwierdzam, że PCH ma ludzi za kompletnych idiotów, nadal i coraz większych.

chanell:
Jestem coraz bardziej septyczna .Rozmowa fajna ,ale taką to ja i np. Mora możemy wymysleć  ::)

arteq:
Nie wydaje mi się Chanell. Według mnie jesteś łatwowierna i miejscami naiwna lecz o perfidię i premedytację w oszukiwaniu innych nie podejrzewam Cię. W temacie Mory się nie wypowiadam.

Kiara:
Skompromitowana została przez oszustwa Samuela jedna osoba , P.Lucyna , znalazł kolejną naiwną i łatwowierna Anie i robi z niej balona.
Stała się dla niego i jego grupy kolejną budkom telefoniczna , w głębokiej hipnozie omija jej świadomość , która zapewne postawiła by sprzeciw tym bajaderom.

1. sesja. Aniu jak masz na imię Izyda ( pominąwszy fakt iż ani wymowa ani ortografia się nie zgadza) Izyda nie zna imienia swojego ojca , o zgrozo! Ten szczegół został niedopracowany w nagraniu.

A w drugiej sesji jest już inaczej;

"IWONA:
Jeszcze chciałam zadać jedno pytanie.  Czy Ania, jako Izyda, była córką Budowniczego Wielkiej Piramidy?  Faraona, który budował Wielką Piramidę?

SAMUEL:
Ania jest od nas… Ania jest od nas i potrafi się połączyć ze świadomością Izydy, i to w bardzo dużym stopniu potrafi się połączyć.  Ona to wiedziała od dziecka, tylko jako dziecko nie rozumiała tego.  Powiem ci Iwonko coś jeszcze.  Kim była Izyda? Boginią miłości… Matką… Rodzicielką… Słucham."

No i z P. Lucyny zrobiono po raz kolejny balona , ośmieszono ją i okłamano za jej plecami robiąc co innego a jej mówiąc iż ona robi coś innego.

Zwyczajny stek kłamstw po raz kolejny , dopasowywanie przekazów do obecnej sytuacji , gra na naiwności Wójcikiewicza , wykorzystywanie jego uczuć do Iwony , oraz ego grupy chcącej być zbawcami świata itd....

Jak skończę czytać całość dodam komentarz następny.
W sumie smutne , szczególnie w stosunku do  oszukanej  P.Lucyny.

Ja tam mimo wszystko ja lubię.

Kiara :) :)


ps. A planety X to wcale nie trzeba bylo się obawiac , to tylko taki jeden ze straszakow żeby ludzi sobie podporządkować...

Tylko po co włączać to zabezpieczenie w takim razie ??? ??? ??? ??? ???

"ANDRZEJ:
Ja jeszcze mam pytanie.  Rok 2012 – z jakiej strony zagraża Ziemi największe niebezpieczeństwo?  Ze strony Słońca, czy ze strony Planety X?

SAMUEL:
X Planet – Planeta X.  Nie martw się Andrzeju, to nie będzie aż tak tragicznie, jak ludzie się „nakręcają“ – za przeproszeniem.  To nie w tę stronę idzie.  My chcemy, abyście nas poznali, a wiesz, że tak będzie po roku 2012.  Wiele ludzi będzie nas słyszeć… wiele ludzi będzie nas widzieć.  Będą się działy rzeczy „niemożliwe“ dla waszych fizycznych umysłów… Umysłów analitycznych.  To wszystko będziecie musieli się nauczyć „odbierać“ sercem, bo inaczej wasze ciała fizyczne nie wytrzymają tego wszystkiego i będą odchodzić ludzie.  Rozumiesz Andrzeju?"


Ten opis również jest idealnie zgodny co do osobowości Samuela -Enki , faktycznie jest energiom , która wszystko wychładza i zamraża , nie pozwala istnieć gorącej energii miłości. Swoim zimnym tchnieniem spowalnia wszystkie procesy życiowo - rozwojowe.
Jest Energiom zimna i ciemności odwrotnie do swojego brata Enlila , który jest jasnościom i ; światłościom i ciepłem miłości.

"IWONA:
W pierwszej sesji, której słuchaliśmy z Anią powiedziałeś, że jesteś „zimnym duchem“. Czy możesz to bardziej wytłumaczyć?

SAMUEL:
Widziałaś mnie?

IWONA:
Nie…

SAMUEL:
Jestem wysoki – Ania tak widzi – z włosami, z brodą, w kolorze białym… lodów… śniegu.  Gdy ją dotknąłem Ania się zamieniła w lód i dla Ani jestem „zimnym duchem“.  Ja ją „zamieniłem w lód“. Chciałem jej pokazać jakie ona ma serce. Ona to pamięta – zabrałem ją do siebie, nie byliśmy tu, na Ziemi.  Tam było wszystko z lodu, tam było biało - i ona to wszystko „rozpuściła“.  Tak miało się stać.  Ona mnie widziała i ona mi zaufała.  Słucham."

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dlawtajemniczonych klasa1e animezywioly rakul-axis wkp