Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown

(1/22) > >>

t0m3k12:
Witam ponownie na tym zagorzałym forum. Panowie dlaczego nie widzę tu dyskusji na temat kontynuacji sesji przez Lusie ?
Do zrozumienia podam fakt, że wszelkie wyjaśnienia co do zerwania kontaktu z Andrzejem Wójcikiewiczem i jego bandą zamieściła na jej własnej stronie tutaj:
http://www.lucynalobos.pl/
Sesje z Anną Dolińską są uznane przez nią za fałszywe w odniesieniu do  "Enkiego - Samuela".
Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam serdecznie ;)

arteq:
nie zagorzałe tylko zgorzałe...

Kahuna:
tOm3k12
Cytuj

Sesje z Anną Dolińską są uznane przez nią za fałszywe w odniesieniu do  "Enkiego - Samuela".

I nie ma w tym nic dziwnego.Zapewne sesje p.Lucynki sa tak samo odbierane i traktowane przez
frakcje z p.Wojcikiewiczem.Gdyby tak nie bylo,nie doszlo by do podzialu i pojawienia sie p.Dolinskiej
z jej wlasnym samciem.


Pozdrawiam.

Kiara:
Jestem wręcz zszokowana, to niesamowite co powiedział Enki publicznie , Opiekunem ziemi w  IV wymiarze będzie Jezus to  już nie Enki!

*****

"BARBARA – Dziękujemy. I ostatnie słowa. Z głębi serca dziękuję bardzo ja za wszystko co dla nas robisz i robiłeś kochany EN-KI, za oświecenie, ochronę , pomoc i nadzieję na lepszą przyszłość. Zawsze kochający i oddany Tobie, Bogu i Misji. Robert Fadrowski.

EN-KI – Miło takie słowa usłyszeć, któż by to nie lubił takich słów, zwłaszcza dziękuję. Kiedy słyszę słowo dziękuję, to tak jak gdybym już miał pójść na emeryturę. I teraz coś na zakończenie powiem - Zadzwoniła do Lucyny kobieta, biedna kobieta, bo nie użyła rozumu tylko została pokierowana. Więc ze szczerością się wita i pyta, czy to prawda pani Lucyno, że po nowym roku EN-KI zostanie wyrzucony z Ziemi? Na wszystkie pytania Lucyna odpowiedzieć nie potrafi, a tu ją zamurowało, więc zaprosiła tą panią na niedzielne spotkanie - może jest na Sali - ale szybciutko mi się pyta. Powiedz mi EN-KI o co tu chodzi, kto tutaj ma niedobrze w głowie i dlaczego ta kobieta takie słowa powiedziała? Opowiadam jej tak, z tym wyrzuceniem mnie z Ziemi pierwsze słyszę, dziwne że jeszcze się o tym nie dowiedziałem. Natomiast prawda jest taka. Od nowego roku, czyli od wejścia na Ziemię czwartego wymiaru na Ziemi będzie rządzić Jezus i jemu będzie pomagać, nikt inny, jak Gabriel, natomiast ja otrzymałem zadanie przywrócenia Ziemi do dawnego porządku, zadbania o nią, zacząć leczyć rany zadane jej przez ludzi. Moim zadaniem - z czego się bardzo ucieszyłem - jest zaopiekować się zwierzętami, ptakami wszelkiego rodzaju, wszelkim stworzeniem które żyje w wodzie. I z tego jestem ogromnie zadowolony. Pytam się mego Ojca: a moje jaskółki, moje dzieci? - Tak, swoimi dziećmi się zaopiekujesz także, będą pod twoją opieką. Więc w dwójnasób jestem szczęśliwy, bo mam to co robiłem kiedyś, a do tego mam wszystkich tych o otwartych sercach. I tak naprawdę nie zazdroszczę Jezusowi tego co go czeka. Taką dostałem odpowiedź i taką daję wam. Jeśli ta kobieta będzie z tej odpowiedzi zadowolona - to dobrze, jeśli nie - to też dobrze Słucham."

http://www.lucynalobos.pl/session

**********

Tak sobie z ciekawości zajrzałam , a tu proszę Enki oznajmia iż jego posada opiekuna ziemi dobiega końca.  Teraz będzie opiekował się zwierzętami i swoim rodem.
Czyli powrót prapoczątków, do dawnych ról Kaina i Abla, Kainowi przynależna  była ziemia , to on był jej "właścicielem" , miał do niej pełne prawo  ( inaczej uprawiał ją , siał  ziarno życia na niej), natomiast Ablowi przynależne było wychowanie i opieka nad zwierzętami, "zwierzęta"... był  ich pasterzem   ( nie tylko te zwierzęta , które zwykliśmy tak nazywać, bowiem człowiek nie posiadający uczuć , żyjący instynktem samozachowawczym , też jest określany jako bestia , "zwierzę ludzkie" , dopiero rozwój duchowy go przemienia w pełnowartościowego Człowieka). Dusza Człowieka ( jej istota , Iskra życia) naprawdę niczym poza rozwojem przez uczucia nie różni się od duszy niższej zwierzęcej. Dusza zwierzęca ewoluuje w milionach lat swojej inkarnacji materialnej by osiągnąć poziom rozwoju identyczny jak ta, którą nazywamy Ludzką, ale tak naprawdę całe  istniejące życie wcielone w materię  ( zarówno minerały, rośliny , zwierzęta i Ludzie) pochodzą z jednej i tej samej zarodzi życia istniejącej wiecznie. Tylko  moment uzyskiwania  samoświadomości rożni nas od siebie, co w rezultacie jest wymierne w mocy energetycznej i indywidualności rozwojowej tworzącej indywidualność i mądrość każdej Energii.
 Naprawdę i jedna i druga rola Kaina i Abla są piękne  i potrzebne  bardzo jestem szczęśliwa iż nastąpił powrót do harmonii. 

Ja dodam iż praca na ziemi to niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie, oczywiście brać w nim będą udział  wszystkie 7 Eminencji ( nie kościelnych)  , które wspólnie tworzyły życie na ziemi. Enki jest w środ nich ( ale nie ten Enki z astralnej przestrzeni, który kręcił ludźmi na lewo i prawo) , a Jego dużo większy i piękniejszy aspekt energetyczny z Zaświatów znany obecnie pod imieniem Janusz.

Rok 2013 to czas przeogromnej wspólnej pracy  na ziemi Wszystkich , którzy wybrali IV wymiar jako kolejny etap swojego rozwoju.  To zjednoczenie Ludzkiego wysiłku na progu jej najważniejszego momentu ewolucji. To moment zakończenia dualizmu  Dusz ( rozdzielenie Ducha na dwie matryce duchowe , Zaświatową i Astralną) , powrót uwięzionego w astralu Ducha do DOMU czyli Matrycy nad przestrzennej, scalenie ich.

Nie będzie już takiego Enki jak znamy go  do teraz, będzie piękna duchowa postać która zjednoczy w sobie zgubionego i uwięzionego Enki ,ponownie tworząc swoją dużo większą świetlistość i piękno. "Nowy Enki" to o wiele większa modrość i wyższy dużo poziom uczuć, to prawdziwy Ojciec swojego rodu, który wraca razem z nim z bardzo długiej podroży czterokrotnego zanurzenia się w materialnym świecie III wymiaru. On również przechodzi przeolbrzymią transformację , zmienia się nie ma bowiem niczego i nikogo w całym kosmosie kto został by nią nie tknięty.

Zatem zarówno Enki jak i Jego cały ród przekracza kolejny poziom swojego rozwoju duchowego  ( On jest prawnym opiekunem i wychowawcą swojego rodu) ,  ja się bardzo cieszę z tego powodu, raczej powiem jestem niezmiernie szczęśliwa iż wspólnie nam się to udało!
Bo tak naprawdę udało się chociaż prawdziwy finał będzie na koniec roku razem z wieloma innymi pięknymi niespodziankami.

Dodam tylko iż wszystko co wydarzyć się miało zaistniało i nie było niczego co można by było nazwać zbędnym w tej trudnej bardzo historii.

Co do wykopalisk w Egipcie? Ten rok dobiega juz końca nic szczególnego nie wydarzy się w nim na  polu wykopalisk. Ale rok 2013  będzie obfitował w wiele niezmiernie ciekawych odkryć  archeologicznych na całej ziemi nie tylko w Egipcie. Jednak to co zostanie odsłonięte , a nie odkopane ( wykopaliska  będą kontynuowane później) zaskoczy niezmiernie wszystkich , bowiem odsłoni historie Ludzkości i ziemi jakiej naprawdę nie znamy.

Kiara :) :)

chanell:
Cytuj

Ja dodam iż praca na ziemi to niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie, oczywiście brać w nim będą wszystkie 7 Eminencji ( nie kościelnych)  , które wspólnie tworzyły życie na ziemi. Enki jest w środ nich ( ale nie ten Enki z astralnej przestrzeni, który kręcił ludźmi na lewo i prawo) , a Jego dużo większy aspekt energetyczny w Zaświatach znany obecnie pod imieniem Janusz.

Kiaro jesteś pewna że to Janusz ? Hm....to niektórzy już powinni zacząć się bać  ;D ;D ;D

żartowałam  ;D

Teraz poważnie - wrcając do przekazu i twojego komentarza,to jest pocieszające i piękne że wszystko wraca do źródła,początku  i na swoje miejsce.

Cytuj

Rok 2013 to czas przeogromnej wspólnej pracy  na ziemi Wszystkich , którzy wybrali IV wymiar jako kolejny etap swojego rozwoju.  To zjednoczenie Ludzkiego wysiłku na progu jej najważniejszego momentu ewolucji. To moment zakończenia dualizmu  Dusz ( rozdzielenie Ducha na dwie matryce duchowe , Zaświatową i Astralną) , powrót uwięzionego w astralu Ducha do DOMU czyli Matrycy nad przestrzennej.
Nie wiem czy ja jestem gotowa ,ale chcę tego i niech się stanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

patologiczni rakul-axis fifa11 zapresentojswojefora animezywioly