Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 01:40:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja nr 103  (Przeczytany 44414 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
zuza
Gość
« : Listopad 03, 2009, 18:32:43 »

Sesja nr 103
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=26&sectionId=458&cmd=
jest już sesja z 11 października 2009...
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 03, 2009, 20:00:50 »

Ale bzdury...
A En-Ki chyba trochę przemyślał i zmienił swoje zdanie o prezydencie USA ;P
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 03, 2009, 21:03:17 »

Czy ludzie wierza ze takie brednie opowiada Enki?
On ma swoj cel , to prawda, ale az takich bzdurnych odpowiedzi nie dawal.A tu same wymijajace , rozplywajace sie w niczym frazy.
W jednym momecie dziekuje jakiemus swojemu zaswiatowemu koledze za podpowiedz. Tam cala spolka pracuje , tylko z coraz nizszej polki te przekazy pochodza.
A w finale no , udalo mu sie przebrnac przez ta sesje...  " EN-KI: Ja też dziękuję. „Uporałem się” z pytaniami, aż o dziwo…, " To jakis straszny sprawdzian byl chyba dla tych bytow?
Sa wprost zenujace te odpowiedzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 21:06:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 04, 2009, 17:38:12 »

No to mamy bardzo ciekawą sytuację:

Bo:
Enki mówi że warto otwierać 3-cie oko - Kiara że wręcz przeciwnie.
(nasuwa mi się kilka ciekawostek praktycznych)

Kiara mówi że Enki jest Be, a mówi także że przebiegunowanie jest Be.
Ale Enki też "się modli" żeby do przebiegunowania nie doszło. Ciekawe czy się polubią niebawem?




Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2009, 18:21:08 »

Alez ja bardzo lubie Enki , co wiecej zawsze bardzo go lubialam. Co nie znaczy ( wiele razy o tym pisalam) iz pojde przez zycie przez niego wyznaczona droga.
Jego swiat ( poki co) nie jest moim swiatem, w nim zyla nie bede. Czy to ze ryby przestrzen to  woda a ptaka przestrzen to powietrze mam ktoregos z nich nie lubiec bo moje to ziemia?

Energia-Dusza kazda jest przepiekna i nie ma powodu jej nie lubiec za odmiennosc. Moge nie zyc w swiecie w ktorym nie czuje sie dobrze i moge nie pozwolic komus warunki swojego swiata wlozyc w moj. Ale to nie znaczy ze mam kogos dyskryminowac za odmiennosc.

Juz pisalam trzecie oko ma trzy poziomy rozwoju, najwyzszy to jest widzenie poza skanerowe, bardziej wiedzenie niz widzenie w okresie poczatkowej nauki.
Pozniej przechodzi to w widzenie komorkowe, jest to kolejny poziom rozwojowy istoty ludzkiej.
Jak ktos chce zostac na poziomie widzenia skanerowego trzecim okiem , to prosze bardzo jego wybor.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 08, 2009, 14:29:40 »

Te ostatnie sesje nic nowego nie wnoszą, nie oplaca się ich w ogóle czytać. Pierwsze sesje były jak najbardziej udane.
Taka jest prawda
Zapisane
Okultysta
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 08, 2009, 16:22:07 »

Zgadzam się...
Na początku było fajnie... Później EN-KI zaczął na sesje osobiste wysyłać i dawał niejasne zawiłe odpowiedzi...
Niestety ludzie też cały czas zadają te same pytania...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 08, 2009, 16:24:28 »

a ma ktoś wrażenie, że Samuel / Enki z roku 2005 to nie ten sam "byt" co przedtem? bardzooo się zmienił sposób odpowiedzi i traktowanie innych...

Kapłan 718'
Zapisane
Okultysta
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 08, 2009, 17:06:37 »

a ma ktoś wrażenie, że Samuel / Enki z roku 2005 to nie ten sam "byt" co przedtem? bardzooo się zmienił sposób odpowiedzi i traktowanie innych...

Kapłan 718'

Możesz mieć rację... Musiałbyś przeanalizować sesje z 2005 i porównać z dzisiejszymi...
Choć jak pamiętam Samuel bardzo się zmienił...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 10, 2009, 05:51:26 »

Te dwie "predkie chicagoskie"sesje sa tak wartosciowe i ciekawe,
ze forumowicze nie chca nawet tracic cennego czasu na komentarze.
Jednak daje sie zauwazyc olbrzymia dawka H2O i kolejne sesje
moga spowodowac powodz o jakiej wspomniala p.Lucyna...bez udzialu
Baltyku i meteorytow. Duży uśmiech
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 10, 2009, 08:19:51 »

No to mamy bardzo ciekawą sytuację:

Bo:
Enki mówi że warto otwierać 3-cie oko - Kiara że wręcz przeciwnie.
(nasuwa mi się kilka ciekawostek praktycznych)

Kiara mówi że Enki jest Be, a mówi także że przebiegunowanie jest Be.
Ale Enki też "się modli" żeby do przebiegunowania nie doszło. Ciekawe czy się polubią niebawem?






Przebiegunowanie nastapi, co do tego nie mam watpliwosci , to jest proeces cykliczny. Jednak nie tak , a raczej nie z takimi skutkami jakimi jestesmy straszeni.
Tym razem inaczej , bezpiecznie dla Czlowieka, zadnemu Czlowiekowi nic sie nie stanie. Natomiast Ziemia zmieni totalnie swoje oblicze.
Slawetne "oczyszczenie" poniekad musi sie odbyc, jednak nie jest ono zagrozeniem zycia dla Ludzi , ni zwierzat , ni calej ekologji.

Jak lubicie byc straszeni , oraz bac sie, to wybierajcie opcje wam wlasciwe. Ja w to nie wchodze, nie kupuje zadnych lekow!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 08:20:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 10, 2009, 09:38:51 »

najwyższy channeling to przekaz NASZEGO umysłu i serca razem połączone! nie ma wyższej religii ponad prawdę...

Namaste!

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 10, 2009, 11:37:24 »

najwyższy channeling to przekaz NASZEGO umysłu i serca razem połączone! nie ma wyższej religii ponad prawdę...

Namaste!

718'

Przekaz umyslu? Nie to tylko polowa wiedzy, cala wiedza zdeponowana jest jaskini serca, kto do niej dotrze i bedzie potrafil zesrtojic sie z wibracja, ktora zapisala ta wiedze, odczytaja.

Przekazy umyslu bywaja zbyt czesto zfalszowane przez zewnetrzne  okolicznosci , ktore on tworzy. Przekazy jaskini serca niosa esecje wiedzy MADROSC.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 11:37:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 10, 2009, 11:41:24 »

no i TAK właśnie napisałem, umysł jest konieczny ale nie sam, myśl plus uczucie, bez tego NIC się nie osiągnie...

718'
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 10, 2009, 15:13:06 »

Ciekawe, że wiele osób oczekuje od przekazów Enki jakiś bulwersujących rewelacji. Co on takiego może nam przekazać, czego już w sobie nie wiemy ?  Wspomniał o przebiegunowaniu  - ale umysłów ludzkich. Cokolwiek to znaczy dla niego nie ma takiego samego znaczenia dla nas. Każdy człowiek stanie twarzą w twarz ze sobą. W tym nie ma niczego odkrywczego. Wszystko tylko jeszcze bardziej stanie się wyraźne.
Natomiast mnie w tej sesji uderzył spokój, wyciszanie, nawoływanie do wyciszenia czy to w jakiejś świątyni, czy w sobie samym. Jakby w oczekiwaniu na przybycie życiodajnej energii.
Ludzie powinni pracować nad sobą aby się rozwijać. Ważne są kierunki rozwoju , spokój i uważna obserwacja, gdyż będą to kanały, w które wpompowana zostanie energia po 2012r -  tak właśnie zrozumiałem przekaz Enkiego. Nawet przemiana cielesna, o której wspomina Enki na samym początku sesji też ma swój sens. Cały czas jest to proces transformacji - przykładowo, o czym wspomniał wyraźnie w indywidualnych poradach dla ludzi dotyczy to transformacji cierpienia i chorób ciała tak, aby jak najlepiej dostosować je do późniejszych wydarzeń. Początek tego procesu już się odbywa.

Cokolwiek by o Enkim nie napisać to ani on, ani ktokolwiek inny na Ziemi czy też poza nią nie jest w stanie zatrzymać nadchodzących przemian , tego "przebiegunowania" zwanego inaczej "transformacją". Charakterystyczne jest, że o tym procesie mówią prawie wszyscy na świecie bez względu na własne przekonania. Wszystkie religie zwracają uwagę na "czasy ostateczne" . Rzecz ciekawa ,że apokaliptyczne wyobrażenia, czy też inaczej - procesy "oczyszczenia" będą samospełniającą się przepowiednią dla tych, którzy współdzielić będą określoną wizję. Wolną wolą przechodzimy przemianę na miarę własnych wyobrażeń. Płynąca z Wszechświata energia tylko wzmocni te efekty i wizje, które teraz  podzielamy .
Przykładowo w odpowiedzi na pytanie o emeryturę : "Jeszcze tego roku 2012 nie ma, a potem dostaniesz siłę do pracy i nie będziesz potrzebować emerytury" odpowiedź sugeruje, że każdy dostanie siłę i nie będzie musiał błagać nikogo o jałmużnę.

Zauważcie jak ciekawie wypowiedział się Enki o Obamie :" Więc, nie został wybrany drogą przypadku. Jego rokowania były dla nas najlepsze "
Jest tutaj sugestia , że wiele różnych sił macza palce w wielkiej polityce i każda siła liczy na jak największe korzyści dla siebie z danego polityka. Obama miałby teraz być marionetką w rękach sił rządzących strachem, ale na przyszłość wydaje się on dobrze "rokować" w warunkach zwiększonej energii docierającej do nas z Wszechświata.

W całej tej sesji Enki nie jest już generalnie przeciwny wpływom energii kosmicznych jako takich zaś ewentualne  "zabezpieczenie " ,  które ma zostać uruchomione w Piramidzie ma służyć jedynie określonym , "niekorzystnym" wpływom promieniowania takim, jak wzmożona emisja wysokoenergetycznych cząstek Słońca na skutek jego planowanej wyższej aktywności.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 10, 2009, 16:04:45 »

Cokolwiek by o Enkim nie napisać to ani on, ani ktokolwiek inny na Ziemi czy też poza nią nie jest w stanie zatrzymać nadchodzących przemian , tego "przebiegunowania" zwanego inaczej "transformacją". Charakterystyczne jest, że o tym procesie mówią prawie wszyscy na świecie bez względu na własne przekonania. Wszystkie religie zwracają uwagę na "czasy ostateczne" . Rzecz ciekawa ,że apokaliptyczne wyobrażenia, czy też inaczej - procesy "oczyszczenia" będą samospełniającą się przepowiednią dla tych, którzy współdzielić będą określoną wizję. Wolną wolą przechodzimy przemianę na miarę własnych wyobrażeń. Płynąca z Wszechświata energia tylko wzmocni te efekty i wizje, które teraz  podzielamy .
Przykładowo w odpowiedzi na pytanie o emeryturę : "Jeszcze tego roku 2012 nie ma, a potem dostaniesz siłę do pracy i nie będziesz potrzebować emerytury" odpowiedź sugeruje, że każdy dostanie siłę i nie będzie musiał błagać nikogo o jałmużnę.

Zauważcie jak ciekawie wypowiedział się Enki o Obamie :" Więc, nie został wybrany drogą przypadku. Jego rokowania były dla nas najlepsze "
Jest tutaj sugestia , że wiele różnych sił macza palce w wielkiej polityce i każda siła liczy na jak największe korzyści dla siebie z danego polityka. Obama miałby teraz być marionetką w rękach sił rządzących strachem, ale na przyszłość wydaje się on dobrze "rokować" w warunkach zwiększonej energii docierającej do nas z Wszechświata.

W całej tej sesji Enki nie jest już generalnie przeciwny wpływom energii kosmicznych jako takich zaś ewentualne  "zabezpieczenie " ,  które ma zostać uruchomione w Piramidzie ma służyć jedynie określonym , "niekorzystnym" wpływom promieniowania takim, jak wzmożona emisja wysokoenergetycznych cząstek Słońca na skutek jego planowanej wyższej aktywności.


Z Twojej wypowiedzi East aż na myśl mi przychodzi scena z filmu 13 dzielnica,(ta końcowa ),gdzie próbowano "rozbroić",a raczej uaktywnić w "nieświadomce" bombkę,która tak naprawdę miała zniszczyć tamten rejon w którym się znajdowała wraz ze wszystkimi ludźmi spoza marginesu trochę dziwnie to wygląda w kontekście,kiedy patrzę na te sesje w których naleganie jest to uruchomienie tej piramidy w Gizie.Niech lepiej ja zostawią w spokoju.Ona włączy się sama w swoim czasie

Co do przebiegunowania...to ono już się dzieje od jakichś lat 50 to bardzo powolny proces w 2012 lub dalej ma się on ZAKOŃCZYĆ a nie zacząć.Dobrze było by zerknąć do readingów Edgara Caycego.W tym roku o którym tak sie gada możemy zauważyć efekty końcowe,które tak naprawdę nie muszą się dziać.Wystarczy,że jest już obecnie wyjątkowa re-sodomizacja zmiksowana ze powstającym coraz bardziej Neo-średniowieczem Chichot

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 16:10:12 wysłane przez Krons » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 10, 2009, 16:46:24 »

East, skad Ty takie "rewelacje" wynajdujesz. To z sesji?!.. nooo.. i kto to składa? Uśmiech)))
Na razie to pseudo"obudzeni" są najlepszymi marionetkami,
w rękach sił rządzących strachem. To tak imho.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 10, 2009, 18:28:51 »

Te "rewelacje" wyczytałem z sesji, a to co napisałem to mój komentarz do tej sesji. Poza tym, że wypowiada go byt "Samcio" to nie różnią się wiele od przekonań religijnych , duchowych, czy oświeconych z różnych części swiata włącznie z tym, co powiada Nassim Haramein.
Nic nam tak na prawdę nie może zagrozić poza NAMI SAMYMI.
PHI , jeśli ktoś Ci powiada, że Twój los jest w Twoich rękach, to czyją możesz być tu marionetką ? Samego siebie ? Chyba nie przeraża Cię to zbytnio ?

Krons , ja też jestem za tym, aby Piramidę pozostawili w spokoju. Nie jestem za tym , by przy niej majstrować i nie zasilam tych bytów do tego nawołujących. Z tej sesji wypisałem rzeczy, które mi pasują po prostu. O tym, co mi nie pasuje nie piszę, nie zasilam tego, bo i po co ?

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 10, 2009, 18:53:19 »

Wspomniał o przebiegunowaniu  - ale umysłów ludzkich. Cokolwiek to znaczy dla niego nie ma takiego samego znaczenia dla nas. Każdy człowiek stanie twarzą w twarz ze sobą. W tym nie ma niczego odkrywczego. Wszystko tylko jeszcze bardziej stanie się wyraźne.

East, proszę daj spokój. samcio wielokrotnie mówił o przebiegunowieniu w kontekście planety jako takiej, a nie ludzkich serc/umysłów. Także meteoryty i nibiru miały być jak najbardziej prawdziwe i fizyczne...
Boję się, że właśnie zaraz zaczniesz nas przekonywać, że te meteoryty to... bombardujące nasz umysł myśli...

Będę wdzięczny za traktowanie forumowiczów z minimum powagi.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 10, 2009, 19:09:32 »

arteq , ja również zauważyłem tą zmianę w postawie Samcia . Nie tylko ją zauważyłem, ale w takim kształcie ją popieram.

Oczywiście oryginalnie miały być katastrofy , bombardowania , jak najbardziej fizyczne. Nie wiem co się zmieniło, może Samcio się zmienił , ale to nie jest istotne. Ważne że TERAZ już nam nic nie grozi.
I nie mam zamiaru w tej kwestii nikogo przekonywać . Piszę po prostu o swoich odczuciach w sprawie tej konkretnej sesji.
I jeszcze jedno - możliwe, że Samcio to już nie ten sam byt co kiedyś. On sam wszak w TEJ sesji wspomniał o tym jak łatwo jest przejąć władzę nad konkretną istotą ( w momencie np śmierci klinicznej ). Możliwe ,że jego to też spotkało. Wielu forumowiczów zauważa , ze to jakby inna istota teraz poprzez Lucynę nadaje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 19:09:47 wysłane przez east » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 10, 2009, 19:16:12 »

imho INNA...

to widać / słuchać / czuć gdy się czyta - jestem ciekaw opinii Kiary w tej kwestii zmiany / zamiany

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 10, 2009, 19:36:41 »

arteq , ja również zauważyłem tą zmianę w postawie Samcia . Nie tylko ją zauważyłem, ale w takim kształcie ją popieram.

Zmiana taktyki "enkiego" jest oczywista i była jak najbardziej do przewidzenia.
Zbliżają się daty na które en-ki zarezerwował min ostateczny upadek religii,pojawienie się nibiru na niebie,konkretne wydarzenia,i od jakiegoś czasu "en-ki" wycofuje się ze wszystkiego,i próbuje wmówić,ze to jedynie "przenośnia"......
En-ki nie może już dalej przekładać tych wydarzeń,musi kombinować jak z tego wybrnąć....




Oczywiście oryginalnie miały być katastrofy , bombardowania , jak najbardziej fizyczne. Nie wiem co się zmieniło, może Samcio się zmienił , ale to nie jest istotne.

To jest bardzo istotne.
Zdecydowanie jest łatwiej mówić,że będą zmiany duchowe,jakieś inne transformacje,każdy tak sobie może mówić,i zawsze można do czegoś podpiąć.

Możliwe ,że jego to też spotkało. Wielu forumowiczów zauważa , ze to jakby inna istota teraz poprzez Lucynę nadaje.

Nikt nie nadaje przez Lucynę,a En-ki nie istnieje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 19:38:45 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 10, 2009, 19:40:59 »

imho INNA...

to widać / słuchać / czuć gdy się czyta - jestem ciekaw opinii Kiary w tej kwestii zmiany / zamiany

718'

Ze, Innana teraz mowi zamiast Samuela? Nie , napewno nie, to nie ona. Ona nie gra z nim w tej samej druzynie.....

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. O przebiegunowaniu Ludzkich mozgow Samuel mowil wielokrotnie we wczesniejszych sesjach. Ale to jedno a przebiegunowanie Ziemi , to drugie, dwie niezalezne rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 19:43:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 10, 2009, 19:51:05 »

miałem na myśli, że INNA czyli inność po prostu Uśmiech

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopad 10, 2009, 20:14:24 »

miałem na myśli, że INNA czyli inność po prostu Uśmiech

718'

Jezeli uwazasz iz INNA Energia robi przekazy niz Enki to masz racje moim zdaniem tez tak jest. To ja zle odczytalam, jestem ciutke zmeczona dzisiaj po tych gorskich wedrowkach.
Moim zdaniem Samuel juz od dosyc dawna nie robi osobiscie przekazow. Jest zobowiazany dotrzymac wczesniejszych  "warunkow umowy" . Ale istnieje  wiele bytow , ktore moga uzywac tego samego imienia  co On w trakcie przekazow. W ich przestrzeni jest to dopuszczalne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 21:24:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nocneigraszki zwierzaki babor naszapsiasfora khaleesi