Jan od Boga

(1/3) > >>

kabaretka28:
Zakłądam wątek aby uzyskać pomoc od ludzi, którzy wiedzą cos więcej na ten temat. Ktoś z bliskich mi osób chce tam pojechać z malutkim dzieckiem ale z uwagi na to, że to nie lada wyprawa dobrze byłoby znaleźć jakiś kontakt do "Joao de Deus" wiedzieć więcej jak tam dojechać, co zabrać ze sobą, itp. A najważniejsza sprawa to ten kontakt, żeby nie jechać w ciemno jesli to możliwe. Więc proszę osoby, które posiadają jakieś informacje na ten temat o pomoc. :)
Być może jest osoba, która tam była lub zna taką osobę i mogłaby podzielić się swoimi doświadczeniami.

patch:
Jesli szukasz zapewnień co do podjetej decyzji o wyjeździe to troche smieszne.
Jan od Boga to tylko emitent 4 gęstości. Pomaga, leczy. Lecz nie on a poprzez niego.
I nie ma, że za nic. Oczywiscie zrzutka jest co łaska. Ale co tam pieniądze.
Koszt jest na poziomie duchowości.
Jan od Boga gdy wyleczy (nie on lecz poprzez niego) to tylko wtedy gdy mu "zapłacisz".
Ceną jest poddanie się i zniewolenie. To zniewolenie to po prostu bycie przecietniakiem.
Nigdy nie wpłyniesz na postep i rozwój, nigdy nie bedziesz ponad to co daja ci inni, gdy świadomie i z własnej woli skorzystasz z tej oferty.
Mozna sobie tłumaczyć, że lepsze jakiekolwiek zycie niż śmierć.
Mam nadzieję, że przynajmniej Ty gdy będziesz chciał skorzystać z "jego" mocy uzdrawiania, poszukasz wiecej informacji na temat tego co ja tu Ci piszę.
Pozdrawiam.

kabaretka28:
patch informacje, które tu przedstawiasz juz posiadam. Ale mimo wszystko dziękuję. Z jakiegoś powodu piszesz tu o zniewoleniu. Myślisz, że poprzez uzdrowienie inne cywilizacje zniewolą nas??  ???
Z pewnościa nie on leczy. Jest medium. Tak z resztą o sobie mówi.
Myślę, że łatwo jest przedstawiać swoje opinie "...lepsze jakiekolwiek zycie niż śmierć' kiedy nie ma się chorego dziecka i nie trzeba codziennie patrzeć na jego potworne cierpienie. Myślę, że jeśli ma sie czyste intencje, chce sie pomóc drugiemu człowiekowi to należy to zrobić. Nie szukam tu zapewnień co do podjętej decyzji bo nie mnie to dotyczy. Proszę o konkretne informacje.

Dariusz:
I po co to >patch<,
każdy zrobi, co uważa za słuszne. Ja osobiście jeszcze dwa lata temu gdybym był w podobnej sytuacji pojechałbym vez namysłu, bez względu na jakieś "nawiedzone" ostrzeżenia.
Ale to ja, dziś pewnie postąpiłbym ... nie wiem jak bym postąpił i nie chcę wiedzieć.

kiajemi:
Informacje znajdziesz na www.DzikiMietek.com
Poszukaj w spisie " Jan od Boga".
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

animezywioly ads dlawtajemniczonych patologiczni fifa11