Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 12:54:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 129217 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #175 : Czerwiec 25, 2012, 20:57:03 »

Tronk.

Cytuj
A tak na marginesie i całkim powaznie jeżeli coś sie wydarzy to niestety jestem waszą jedyną nadzieją przy narodzinach podjalem sie misji jednym słowem mam być liderem pod wieloma wzgledami ale tylko wowczas gdy nadejda drastyczne zmiany na ziemi.
Pozdrawiam
Pamiętaj co napisałeś!  Duży uśmiech Żebyś się nie usiłował wymigać z tych obietnic. Uśmiech Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #176 : Czerwiec 26, 2012, 00:05:29 »

tym bardziej, że w wymigiwaniu się miałby na tym forum duuużą konkurencję, hmmm... tak samo jak w przekonaniu o niebotycznej wielkości swojej misji...
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Czerwiec 28, 2012, 12:47:54 »

Dawno nie zaglądałam na stronę PCH ,ale dzisiaj naszła mnie ochota.Jest nowa sesja nr 24 .Musnęłam ją tyko wzrokiem i oto co odkryłam:


ANDRZEJ:
Dziękuję. Samuelu – co naprawdę dzieje się z Planetą X? Czy rzeczywiście jest blisko Ziemi? Czy ta część nieba jest zasłonięta? Inaczej mówiąc – czy Planeta X jest fikcją, czy prawdą?

SAMUEL:
Planeta X jest – i jej nie ma. Nie czekajcie na spotkanie z Planetą X. Ona jest tylko po to, aby ludziom dać świadomość. Jeszcze Andrzeju nie czas – następnym razem. Zastanawiacie się dlaczego?

ANDRZEJ:
Przez cały czas utrzymywałeś, że Planeta X jest największym zagrożeniem?

SAMUEL:

Z tej drugiej strony, Andrzeju, z tej ciemnej strony. Naszym zadaniem, waszym zadaniem było odepchnięcie i stworzenie ochrony, jednak to ma zaistnieć poprzez przebudzenie ludzkości. Musicie się wgłębić w te słowa, aby to zrozumieć i ta odpowiedź przyjdzie jeszcze nie teraz. Słucham.


ale się porobiło  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ale z drugiej strony w tym chanelingu zawiera się odpowiedź dla Tien-a   Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2012, 12:49:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #178 : Lipiec 06, 2012, 07:28:21 »

SAMUEL:
Planeta X jest – i jej nie ma. Nie czekajcie na spotkanie z Planetą X. Ona jest tylko po to, aby ludziom dać świadomość.

Czyli Planeta X ma wymiar symbolu, a "świadomość" jest wzbudzana najohydniejszym sposobem : zastraszaniem.
Osobiście nie włączam się emocjonalnie ani materialnie w projekt lecz jestem obserwatorem i dzięki temu mogę go obiektywnie ocenić . Po rozmowie mailowej z prezesem dochodzę do wniosku,że należy dać szansę tym ludziom i zobaczyć co uda im się zrobić w Egipcie koło Września br. bo mają wielki entuzjazm i mogą z nim  zdziałać coś pozytywnego dla ludzkości .
Jednak z drugiej strony ...Enki , Anna Dolińska wcześniej Pani Lucynka. NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...
pozdrawiam
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Lipiec 06, 2012, 07:39:28 »


...

NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...

...


Czy mógłbyś rozwiną kwestie "cały sztab", ilu to jest ludzi, naukowców, itp. ? Bo ja cały czas postregałem PCh przez pryzmat działania kilku tylko osób (i chyba jednego naukowca z tytułem).

Być może miałem zatem skrzywiony obraz rzeczywistości.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #180 : Lipiec 06, 2012, 09:58:03 »

barneyos , to nawet mógłby być sztab, biorąc pod rozwagę to, iż mógł to być eksperyment socjologiczny na którym (złoto) dałoby się jeszcze nieco zarobić Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #181 : Lipiec 06, 2012, 12:52:22 »

Po rozmowie mailowej z prezesem dochodzę do wniosku,że należy dać szansę tym ludziom
którą? 8, 10, 20?
i zobaczyć co uda im się zrobić w Egipcie koło Września br. bo mają wielki entuzjazm i mogą z nim  zdziałać coś pozytywnego dla ludzkości .
Ależ już wielokrotnie zobaczyliśmy co "zrobili"...

Jednak z drugiej strony ...Enki , Anna Dolińska wcześniej Pani Lucynka.
To która z w/w osób ma lecieć? W sumie to się nie dziwię dalszej chęci działań w Egipcie - uspokoiło się, a wakcje w trakcie - tygodniowy pobyt z biurem podrózy to ~1 800 PLN...

NIe zapominajmy ,że projekt to nie Enki czy pani Ania lecz cały sztab naukowców , doktorów z poważnych uniwersytetów, ekspertów archeologów, którzy mogą nam dac nam dużo więcej niż suche słowa w sesjach napikowane elementami katastrofizmu...
Nie zapomniałem, dlatego pytam o efekty ich pracy - opracowania naukowe wykonanych na poprzednich wczasach badań georadarowych.

Daniel i odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie: przed czym ma nas aktualnie ratować samcio/pch?
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #182 : Lipiec 06, 2012, 16:19:42 »

arteq

Jak ciebie czytam to mi ręce opadają..
Czy ja mówię o jakimś ratowaniu,masz na tym punkcie juz konkretnego świra itp!!!??
Mi chodzi o możliwe  odkrycia archeologicznie bo reszta się dla mnie nie liczy. Rozliczałeś już wielokrotnie tych ludzi mimo ,że nikt nie nakazuje Ci ani płacić ani ich czytać więc raz się od nich odpie....l 
A jeśli chcesz jakieś dowody prac to zwróć się z prośbą do prezesa a jak nie to poczekaj jeszcze te pół roku i później będziesz pierdol... swoje farmazony jak to miałeś rację itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 16:20:16 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #183 : Lipiec 07, 2012, 01:00:22 »

arteq
Jak ciebie czytam to mi ręce opadają..
Czy ja mówię o jakimś ratowaniu,masz na tym punkcie juz konkretnego świra itp!!!??
Mi chodzi o możliwe  odkrycia archeologicznie bo reszta się dla mnie nie liczy. Rozliczałeś już wielokrotnie tych ludzi mimo ,że nikt nie nakazuje Ci ani płacić ani ich czytać więc raz się od nich odpie....l 
A jeśli chcesz jakieś dowody prac to zwróć się z prośbą do prezesa a jak nie to poczekaj jeszcze te pół roku i później będziesz pierdol... swoje farmazony jak to miałeś rację itp.

Zadałem grzecznie rzeczowe pytania. Nie rozumiem skąd wobec tego wulgaryzmy z Twojej strony, zamiast choćby próby udzielenia odpowiedzi... Cóż widać gdy brakuje nawet najlichszych argumentów to ciska się bluzgami... Nie moja wina, że Twoi idole okazali się naciągaczami, a ich zapewnienia nie są warte nawet papieru na którym zostały spisane.

Możliwe odkrycia archeologiczne? Przecież szumnie zapowiadali, że /domniemane/ odkrycia w Polsce rzucą na kolana cały archeologiczny świat i droga w dowolne miejsce będzie stała otworem. Wiele osób pytało Wójcikiewicza o efekty prac - i byli zbywani lub w odpowiedzi uzyskiwali... szumne zapowiedzi co oni jeszcze uczynią. Przypomnij sobie od czego zaczęła się cała ta szopka - od konieczności ratowania ludzi przed jakimiś kataklizmami i stąd wynikała niby konieczność odgrzebania jakiejś mumii, następnie przemarsz przez piaski i wetknięcie do sarkofagu - takie były zapewnienia i to są fakty.
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #184 : Lipiec 07, 2012, 20:42:02 »

Przepraszam, rzeczywiście mnie poniosło, ale to dlatego, że twoja wszechobecna ironia odnośnie PCH zaczęła mnie mocno irytować.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #185 : Sierpień 09, 2012, 13:12:59 »

No jeszcze tylko trochę i wyjdzie na jaw ilu ludzi zatraciło sobie głowę pierdołami rodem jakichś cheopsów. Nie mogę się już doczekać min na twarzy u tych ludzi. Zdziwienie, rozczarowanie i popadnięcie w obłęd.

Z tej okazji otworzę szampana za nowy rok.

Ps. Mam tylko obawy, że teatralne przedstawienie może trwać jeszcze dłużej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 13:14:34 wysłane przez Piotr » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #186 : Sierpień 09, 2012, 13:36:07 »

Piotr, nie doceniasz ich - wymyślą sobie kolejne mgliste wytłumaczenie i będą nadal w tym trwali, ewentualnie w czymś bardzo zbliżonym. Gdyby miało być inaczej to już dawno w świetle zaistniałych zdarzeń ( jak i tych nie zaistniałych a mających przecież zaistnieć) otrzęśliby się z tego. Według mnie to nie tyle kwestia samego pch jako takiego ale cech jego wyznawców - mają potrzebę bycia naciąganymi.

Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : Sierpień 09, 2012, 16:06:42 »

No jeszcze tylko trochę i wyjdzie na jaw ilu ludzi zatraciło sobie głowę pierdołami rodem jakichś cheopsów. Nie mogę się już doczekać min na twarzy u tych ludzi. Zdziwienie, rozczarowanie i popadnięcie w obłęd.

Z tej okazji otworzę szampana za nowy rok.

Ps. Mam tylko obawy, że teatralne przedstawienie może trwać jeszcze dłużej.

To twoim zdaniem  powód żeby się cieszyc ??  Naprawdę cyniczny jesteś,żeby się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia,ale niestety tak potrafia tylko polacy.No prawie wszyscy ,zeby nie urazić innych.  Może byś sie jeden z drugim pocieszył że wreszcie ten " koszmar " dla nich się skonczy ,ale nie lepiej ich dobić prawda ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #188 : Sierpień 10, 2012, 08:35:00 »

Wypraszam sobie Chanell, takie insynuacje - bo na jakiej podstawie twierdzisz, że cieszą mnie nieszczęścia innych? W którym miejscu w swoim poście daję temu wyraz? Widzisz tam np. słowa w stylu "i dobrze im tak..."?

Opisałem tylko pewien mechanizm który doskonale widać wśród osób ślepo wpatrzonych w pch i bezkrytycznie wierzących w ich zapewnienia. Mechanizm zgodnie z którym żaden z faktów dowodzących kłamliwości wygłaszanych przez pch "proroctw" nie jest w stanie do nich dotrzeć i otworzyć im oczu, mechanizm w którym za nic - nawet w świetle bezdyskusyjnych dowodów czy składanych wcześniej dobrowolnych deklaracji - nie przyznają, że owszem pch nałgał - o czym kto jak kto, ale Ty powinnaś doskonale wiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 08:35:25 wysłane przez arteq » Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #189 : Sierpień 10, 2012, 13:28:30 »

Opisałem tylko pewien mechanizm który doskonale widać wśród osób ślepo wpatrzonych w pch i bezkrytycznie wierzących w ich zapewnienia.

Artek, od kiedy odwiedzam to forum (a bedzie juz dobrych pare lat), Ty nie robisz nic innego jak opisujesz pewien mechanizm, który "doskonale widać". Skoro doskonale go widać, wiec do czego Ty jeszcze jestes potrzebny...Coś


Wiesz, dla mnie interesowanie sie PCH było "trampoliną". Dzięki PCH, sesjom itd, natrafiłem na nauki takich osób jak: Tolle, Krishnamurti, Osho i juz teraz wiem, że czy PCH wypali czy nie - najważniejsza rzeczą jest rozwój mojej świadomości poprzez duchowość.

Ja nie mam pojęcia co Tobie dało PCH, ale patrząć na Twoje posty niewiele one "ewoluowały" przez ten czas. No ale cóż, moze taka jest Twoja droga - aby "opisywać mechanizmy" Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #190 : Sierpień 10, 2012, 14:13:20 »

Sobek, no weź uderz w stół... - zanim zobaczyłem treść TWojego postu wiedziałem gdzie i co napisałeś i to bez użycia żadnych tam "mocy i trzeciego oka"   :]

Dla kogo widać dla tego widać, jakoś na początku (i przez dłuższy czas) nie byleś taki... "spostrzegawczy".  :]
Dobrze jest wiedzieć czy dany temat wypali zanim dasz się przypalić czy wmanewrować... dlatego moje spostrzeżenia i poglądy nie musiały "ewoluować"...

A co na forum... ano oglądam sobie owoce rożnych sadowników...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 14:14:02 wysłane przez arteq » Zapisane
Sobek
Gość