Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 12:13:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opryski typu chemtrail - co to takiego ?  (Przeczytany 109033 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ramer
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 04, 2011, 09:01:07 »

Tak się ma, kiedy się mieszka w pobliżu lotniska w Balicach. Na mnie spadają "opryski" z pobliskich Pyrzowic  Duży uśmiech

Krzysiu ja mieszkam prawie koło Wieliczki (ok.5km) a od lotniska dzieli mnie jakieś 30 km Język ,ale to nie są normalne smugi.Przyglądnij się jak równolegle biegną.Mam więcej zdjęć,ale przecież nie będę tu wszystkich zamieszczać.

Pewnie mieszkasz w pasie podejścia do lądowania, a jeżeli nie
to na 100% mieszkasz w korytarzu gdzie latają samoloty,
a jeżeli nie to najwidoczniej ze względu na złą pogodę korytarz ten został chwilowo przesunięty ;-)
Jakieś wytłumaczenie się znajdzie ;-)
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 04, 2011, 15:47:34 »

Wierzycie we wszystko co Wam podsuną. Zwykłe smugi kondensacyjne.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #127 : Luty 04, 2011, 15:59:38 »

Sventer, oglądałeś ten film? Uważasz, że występujący w nim ludzie kłamią? A badania zostały sfaszłowane?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A6o8TGQ5s4A
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 04, 2011, 16:01:55 »

Sventer ma swoje poglady i nalezy mu sie za to szacunek!

A smugi?
No coz nie sa dla niego.
Amen.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #129 : Luty 04, 2011, 18:18:08 »

Sventer, oglądałeś ten film? Uważasz, że występujący w nim ludzie kłamią? A badania zostały sfaszłowane?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A6o8TGQ5s4A


Według Twojego rozumowania jeśli nie zobaczę tego filmu, nie zrozumiem w czym rzecz? Wystarczająco naczytałem się i naoglądałem zdjęć tych niby Chemitriali żeby stwierdzić że, jesteś Ty i jak inne osoby w to wierzące w fanaberii społecznej.

Nikt nas nie pryska - jeśli dalej mi nie wierzycie, pokażcie mi fabrykę gdzie to niby produkują setki ton tej chemii, jeśli natomiast twierdzicie że to z paliwem jest to powiem Wam że nie ma prawa to latać.

Faktem jest że smugi kondensacyjne szkodzą górnym warstwom atmosfery  i dokładnie nie wiemy nawet w dzisiejszych czasach jakie to ma skutki - ale twierdzenie że ktoś nas na masową skalę pryska to paranoja.
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Luty 04, 2011, 18:47:21 »

Witaj Sventer,
Cytuj
Faktem jest że smugi kondensacyjne szkodzą górnym warstwom atmosfery  i dokładnie nie wiemy nawet w dzisiejszych czasach jakie to ma skutki - ale twierdzenie że ktoś nas na masową skalę pryska to paranoja.
paranoja całkiem niezła i banalnie latwa do udowodnienia. Chociażby sławetne winnice we Francji, od lat masowo uzywaja środków regulacji pogody, od rakiet aż po samoloty. Działa to od lat.
No, ale dopiero prawdziwa rewelacja znajduje się , no gdzie, jak nie u wschodnich sąsiadów.
W Moskwie od kilkudziesieciu lat działa Instytut regulacji Pogody ze specjalnymi prawami. Bodajże posiada aktualnie 4 Tu-154 i jakieś mniejsze. W Moskwie panuje specyficzny mikroklimat bo glówny gieroj lubi slońce. Więc te cztery samoloty rzygaja regularnie chemikaliami mniejszym gierojom na łby.
Oglądałem reportaż TV, w którym dyrektor tego instytutu zaplakiwał się, że brak funduszy, wsparcia więc nie może eksperymentować tak jak to robił przed laty, za panowania czerwonych carów.
Posiadał wtedy bowiem całą flotę samolotów i robił cuda na całym terenie swojego ukochanego kraju a nie tylko w rejonie Moskwy.
Chyba nie trzeba dodawać, że zainteresowania wojska obejmują także i sterowanie pogodą.
pozdrawiam
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Luty 06, 2011, 23:18:01 »

Ciekawy atykuł  http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsbalagan.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Luty 15, 2011, 23:14:53 »

Robiłam dzisiaj zdjecia nieba na Krakowem ( chodziło mi o smugi chemiczne ) i przy okazji spostrzegłam leciutką tęczę odbijającą się ......no właśnie od czego ? Kto mi odpowie ?  Szok  Z politowaniem




« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 23:16:17 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Luty 16, 2011, 09:29:15 »

Moim zdaniem, od chmur. Tęcza powstaje na skutek rozszczepienia światła w drobinkach wody - w chmurach, chmurkach i chmureczkach, a tam takie właśnie były. Bo ta tęczuchna nie powstała w smugach po samolocie, a w chmurce nad nimi.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 09:37:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Luty 16, 2011, 21:29:10 »

Moim zdaniem, od chmur. Tęcza powstaje na skutek rozszczepienia światła w drobinkach wody - w chmurach, chmurkach i chmureczkach, a tam takie właśnie były. Bo ta tęczuchna nie powstała w smugach po samolocie, a w chmurce nad nimi.

Sęk w tym Darku że, tam nie było chmury tylko smugi, zaś słońce odbija się w rozpylonym aluminium. Choć ja tam widzę coś na kształt spodka ,ale może to moja wyobraźnia Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #135 : Luty 16, 2011, 22:21:17 »

Ja z kolei wciąż tam dostrzegam, cienką bardzo, ale warstewkę chmurek. Te grubsze są pod smugami, zaś te cieniutkie nad i one tworzą taki właśnie zaokrąglony kształcik, który moze coś przypominać, ale chyba na tym się to kończy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Silver
Gość
« Odpowiedz #136 : Luty 16, 2011, 22:28:18 »

Robiłam dzisiaj zdjecia nieba na Krakowem ( chodziło mi o smugi chemiczne ) i przy okazji spostrzegłam leciutką tęczę odbijającą się ......no właśnie od czego ? Kto mi odpowie ?  Szok  Z politowaniem

Chanell, Ty nie rób zdjęć tylko weź pozbieraj wodę z różnych oddalonych od siebie miejsc np. z kałuż i daj tą wodę do przebadania...
I niech Ci powiedzą ile jest w tej wodzie związków aluminium, czy innych toksycznych związków.A wtedy będziesz wiedzieć już na 100 % co jest grane?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 22:28:32 wysłane przez Silver » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Luty 16, 2011, 22:38:33 »

Silver śliczny kwiatuszku  Duży uśmiech bardzo lubię robić zdjęcia nieba ,nie tylko dla smug chemicznych ,ale mam nadzieję strzelić fotę UFO   Język Co do badań ,to niestety kosztowna inwestycja na którą po prostu mnie nie stać. Przecież ogólnie wiadomo jaki jest skład mieszanek ,które są rozpylane na naszym niebie a nawet wiadomo w jakim celu one są rozpylane.Głównym składnikiem jest aluminium ,które to ma nas uchronić od szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #138 : Luty 16, 2011, 22:43:50 »

List otwarty do szefa MON ws. chemtrails
Opublikowano: 02.02.2011 | Kategorie: Aktywizm

List otwarty do Ministra Obrony Narodowej RP w sprawie trwałych smug, pozostawianych przez samoloty, latające w polskiej przestrzeni powietrznej.

Szanowny Panie Ministrze!

Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

- Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?

- Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?

- Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?

- Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?

- Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?

Szanowny Panie Ministrze!

Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.

Kliknij TUTAJ, żeby poprzeć list.

Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #139 : Luty 16, 2011, 22:44:52 »

bardzo lubię robić zdjęcia nieba ,nie tylko dla smug chemicznych ,ale mam nadzieję strzelić fotę UFO   Język Co do badań ,to niestety kosztowna inwestycja na którą po prostu mnie nie stać.

A skąd wiesz, że to kosztowna inwestycja ?..!
Choćby to nawet miało kosztować 100 zł, to znowu aż tak dużo ?
UFO pełno na ''niebie'' , setki, tysiące przelatuje dziennie nad Twoją głową...
Zapisane
arteq
Gość