Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 17:51:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opryski typu chemtrail - co to takiego ?  (Przeczytany 108663 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ramer
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 04, 2011, 09:01:07 »

Tak się ma, kiedy się mieszka w pobliżu lotniska w Balicach. Na mnie spadają "opryski" z pobliskich Pyrzowic  Duży uśmiech

Krzysiu ja mieszkam prawie koło Wieliczki (ok.5km) a od lotniska dzieli mnie jakieś 30 km Język ,ale to nie są normalne smugi.Przyglądnij się jak równolegle biegną.Mam więcej zdjęć,ale przecież nie będę tu wszystkich zamieszczać.

Pewnie mieszkasz w pasie podejścia do lądowania, a jeżeli nie
to na 100% mieszkasz w korytarzu gdzie latają samoloty,
a jeżeli nie to najwidoczniej ze względu na złą pogodę korytarz ten został chwilowo przesunięty ;-)
Jakieś wytłumaczenie się znajdzie ;-)
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 04, 2011, 15:47:34 »

Wierzycie we wszystko co Wam podsuną. Zwykłe smugi kondensacyjne.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #127 : Luty 04, 2011, 15:59:38 »

Sventer, oglądałeś ten film? Uważasz, że występujący w nim ludzie kłamią? A badania zostały sfaszłowane?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A6o8TGQ5s4A
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 04, 2011, 16:01:55 »

Sventer ma swoje poglady i nalezy mu sie za to szacunek!

A smugi?
No coz nie sa dla niego.
Amen.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #129 : Luty 04, 2011, 18:18:08 »

Sventer, oglądałeś ten film? Uważasz, że występujący w nim ludzie kłamią? A badania zostały sfaszłowane?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A6o8TGQ5s4A


Według Twojego rozumowania jeśli nie zobaczę tego filmu, nie zrozumiem w czym rzecz? Wystarczająco naczytałem się i naoglądałem zdjęć tych niby Chemitriali żeby stwierdzić że, jesteś Ty i jak inne osoby w to wierzące w fanaberii społecznej.

Nikt nas nie pryska - jeśli dalej mi nie wierzycie, pokażcie mi fabrykę gdzie to niby produkują setki ton tej chemii, jeśli natomiast twierdzicie że to z paliwem jest to powiem Wam że nie ma prawa to latać.

Faktem jest że smugi kondensacyjne szkodzą górnym warstwom atmosfery  i dokładnie nie wiemy nawet w dzisiejszych czasach jakie to ma skutki - ale twierdzenie że ktoś nas na masową skalę pryska to paranoja.
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Luty 04, 2011, 18:47:21 »

Witaj Sventer,
Cytuj
Faktem jest że smugi kondensacyjne szkodzą górnym warstwom atmosfery  i dokładnie nie wiemy nawet w dzisiejszych czasach jakie to ma skutki - ale twierdzenie że ktoś nas na masową skalę pryska to paranoja.
paranoja całkiem niezła i banalnie latwa do udowodnienia. Chociażby sławetne winnice we Francji, od lat masowo uzywaja środków regulacji pogody, od rakiet aż po samoloty. Działa to od lat.
No, ale dopiero prawdziwa rewelacja znajduje się , no gdzie, jak nie u wschodnich sąsiadów.
W Moskwie od kilkudziesieciu lat działa Instytut regulacji Pogody ze specjalnymi prawami. Bodajże posiada aktualnie 4 Tu-154 i jakieś mniejsze. W Moskwie panuje specyficzny mikroklimat bo glówny gieroj lubi slońce. Więc te cztery samoloty rzygaja regularnie chemikaliami mniejszym gierojom na łby.
Oglądałem reportaż TV, w którym dyrektor tego instytutu zaplakiwał się, że brak funduszy, wsparcia więc nie może eksperymentować tak jak to robił przed laty, za panowania czerwonych carów.
Posiadał wtedy bowiem całą flotę samolotów i robił cuda na całym terenie swojego ukochanego kraju a nie tylko w rejonie Moskwy.
Chyba nie trzeba dodawać, że zainteresowania wojska obejmują także i sterowanie pogodą.
pozdrawiam
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Luty 06, 2011, 23:18:01 »

Ciekawy atykuł  http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsbalagan.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Luty 15, 2011, 23:14:53 »

Robiłam dzisiaj zdjecia nieba na Krakowem ( chodziło mi o smugi chemiczne ) i przy okazji spostrzegłam leciutką tęczę odbijającą się ......no właśnie od czego ? Kto mi odpowie ?  Szok  Z politowaniem




« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 23:16:17 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Luty 16, 2011, 09:29:15 »

Moim zdaniem, od chmur. Tęcza powstaje na skutek rozszczepienia światła w drobinkach wody - w chmurach, chmurkach i chmureczkach, a tam takie właśnie były. Bo ta tęczuchna nie powstała w smugach po samolocie, a w chmurce nad nimi.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 09:37:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Luty 16, 2011, 21:29:10 »

Moim zdaniem, od chmur. Tęcza powstaje na skutek rozszczepienia światła w drobinkach wody - w chmurach, chmurkach i chmureczkach, a tam takie właśnie były. Bo ta tęczuchna nie powstała w smugach po samolocie, a w chmurce nad nimi.

Sęk w tym Darku że, tam nie było chmury tylko smugi, zaś słońce odbija się w rozpylonym aluminium. Choć ja tam widzę coś na kształt spodka ,ale może to moja wyobraźnia Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #135 : Luty 16, 2011, 22:21:17 »

Ja z kolei wciąż tam dostrzegam, cienką bardzo, ale warstewkę chmurek. Te grubsze są pod smugami, zaś te cieniutkie nad i one tworzą taki właśnie zaokrąglony kształcik, który moze coś przypominać, ale chyba na tym się to kończy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Silver
Gość
« Odpowiedz #136 : Luty 16, 2011, 22:28:18 »

Robiłam dzisiaj zdjecia nieba na Krakowem ( chodziło mi o smugi chemiczne ) i przy okazji spostrzegłam leciutką tęczę odbijającą się ......no właśnie od czego ? Kto mi odpowie ?  Szok  Z politowaniem

Chanell, Ty nie rób zdjęć tylko weź pozbieraj wodę z różnych oddalonych od siebie miejsc np. z kałuż i daj tą wodę do przebadania...
I niech Ci powiedzą ile jest w tej wodzie związków aluminium, czy innych toksycznych związków.A wtedy będziesz wiedzieć już na 100 % co jest grane?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 22:28:32 wysłane przez Silver » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Luty 16, 2011, 22:38:33 »

Silver śliczny kwiatuszku  Duży uśmiech bardzo lubię robić zdjęcia nieba ,nie tylko dla smug chemicznych ,ale mam nadzieję strzelić fotę UFO   Język Co do badań ,to niestety kosztowna inwestycja na którą po prostu mnie nie stać. Przecież ogólnie wiadomo jaki jest skład mieszanek ,które są rozpylane na naszym niebie a nawet wiadomo w jakim celu one są rozpylane.Głównym składnikiem jest aluminium ,które to ma nas uchronić od szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #138 : Luty 16, 2011, 22:43:50 »

List otwarty do szefa MON ws. chemtrails
Opublikowano: 02.02.2011 | Kategorie: Aktywizm

List otwarty do Ministra Obrony Narodowej RP w sprawie trwałych smug, pozostawianych przez samoloty, latające w polskiej przestrzeni powietrznej.

Szanowny Panie Ministrze!

Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

- Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?

- Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?

- Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?

- Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?

- Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?

Szanowny Panie Ministrze!

Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.

Kliknij TUTAJ, żeby poprzeć list.

Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #139 : Luty 16, 2011, 22:44:52 »

bardzo lubię robić zdjęcia nieba ,nie tylko dla smug chemicznych ,ale mam nadzieję strzelić fotę UFO   Język Co do badań ,to niestety kosztowna inwestycja na którą po prostu mnie nie stać.

A skąd wiesz, że to kosztowna inwestycja ?..!
Choćby to nawet miało kosztować 100 zł, to znowu aż tak dużo ?
UFO pełno na ''niebie'' , setki, tysiące przelatuje dziennie nad Twoją głową...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #140 : Luty 18, 2011, 18:54:05 »

Sęk w tym Darku że, tam nie było chmury tylko smugi, zaś słońce odbija się w rozpylonym aluminium.
Właśnie. Słońce (światło) w drobinach aluminium może się odbijać, a nie rozszczepiać. Rozszczepienie a tym samym efekt tęczy następuje w drobinach... wody/lodu które działają jak pryzmat.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : Luty 20, 2011, 23:35:52 »

Sęk w tym Darku że, tam nie było chmury tylko smugi, zaś słońce odbija się w rozpylonym aluminium.
Właśnie. Słońce (światło) w drobinach aluminium może się odbijać, a nie rozszczepiać. Rozszczepienie a tym samym efekt tęczy następuje w drobinach... wody/lodu które działają jak pryzmat.

Arteq ,to co na tym zdjęciu widzisz? Zastanawiałam się nad czymś.Otóż  wyobraźmy sobie że to np.maskujący się  metaliczny pojazd,czy w takim razie jest to możliwe ze odbijają się w nim promienie słoneczne i stąd ta tęczowa mgiełka? Zaznaczę jeszcze że zjawisko było widoczne "gołym okiem "
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
greta
Gość
« Odpowiedz #142 : Marzec 03, 2011, 18:36:59 »

Skopiowalam z innego forum.Przeczytajcie,bardzo wazne.


======================================

Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko ludziom.

Tylko ludzie o bardzo złej woli albo głupcy mogą jeszcze zaprzeczać istnieniu geoinżynierii, w zakresie tworzenia „persistant contrails”, albo jak kto woli „chemtrails”. ONZ miałoby uchwalić ustawę zakazującą stosowania tego, co nie istnieje? Zakazali, ponieważ technologia ta okazała się być bardzo szkodliwa dla środowisku naturalnego, w tym dla człowieka. Angielski parlament miałby szczegółowo raportować „science fiction”? Dowody na istnienie chemtrails i na ich szkodliwość są nie do podważenia!

Ci co zezwolili na rozpylanie środków chemicznych nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody, popełnili zbrodnię przeciwko własnym rodakom.

Skala skażenia nie jest nikomu znana, ale jego skutki zaczynają już być odczuwalne. W celu ochrony naszego zdrowia i zdrowia naszych dzieci, powinniśmy żądać ujawnienia wszelkich informacji na ww. temat, przeprowadzenia niezależnych badań i analiz oraz ukarania winnych tej zbrodni. Spieszmy się bo czas nagli…

UCHWAŁA ONZ

W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bioróżnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.

Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia – CO2 (dwutlenkiem węgla).

DOWODY

Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię.

W naszym artykule „Zjawisko chemtrails nie jest teorią…” opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.

Angielski parlament, a dokładnie to jego „Komitet ds. Nauki i Technologii” sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.

W sekcji 27 raportu czytamy: „Od 1977 r. chmury i techniki ochrony środowiska zostały poddane regulacjom międzynarodowym. W 1977 r. państwa podpisały „Konwencja o zakazie modyfikacji środowiska” (ENMOD). Traktat, jak również zakaz stosowania technik modyfikacji środowiska w trudnych okolicznościach, popiera stosowanie modyfikacji pogody do celów celów pokojowych. Zasad ENMOD potwierdzono w Ramowej Konwencji ds. Zmian Klimatu (UNFCCC) oraz w 1992 r. podczas Szczytu Ziemi w Rio de Janeiro. Dr Lee zauważył, że większość technik objętych traktatem ENMOD była „bardzo spekulacyjna”, na przykład dotyczyły wywoływania trzęsień ziemi lub tsunami, które znacznie przekracza możliwości współczesnych technologii, ale technologia dotycząca chmur była często stosowana.”

Tylko powyższy tekst mówi już o będącej w częstym użyciu technologii „tworzenia chmur”!

Polecamy przeczytanie całego raportu (http://www.globalnaswiadomosc.com/Report_HOC_221.pdf), który nawet najbardziej zajadłym niedowiarkom nie pozostawia żadnego miejsca na zwątpienie. W swojej uchwale, ze względu na ogólnoświatowy zakres tego typu działań geoinżynieryjnych, ONZ nakazało angielskiemu parlamentowi zaprzestanie kontroli i prac nad tym tematem oraz pozostawienie tego w gestii ONZ.

Czego nam jeszcze trzeba? Powyższy raport opisuje ze szczegółami zjawisko, które już od dłuższego czasu widzimy nad naszymi głowami. ONZ orzekło o wysokiej szkodliwości tych działań na środowisko biologiczne, więc w tym i na człowieka. Jesteśmy od dłuższego czasu truci. Nikt się nas nie pytał o zdanie i zgodę. Nikt nie przedstawił nam rzetelnych badań i analiz.

Czy nikogo nie obchodzi już nasze życie i zdrowie? Nawet nas samych?

Nasz rząd nie mógł nie wiedzieć o tych działaniach. To przecież jego przedstawiciele dopiero co podpisali się pod ww. moratorium ONZ. Powinniśmy zażądać przeprowadzenia jawnego dochodzenia w tej sprawie (pod nadzorem publicznym) oraz żądać ukarania winnych tej zbrodni. Zdradzieccy politycy i kłamliwe media już wystarczająco długo nas oszukiwali. Dość tego! Nie czekajmy aż będzie za późno!

Bardzo prosimy o przekazanie linka do tego artykułu do jak największej liczby znajomych!

Autorstwo i źródło: Globalna Świadomość

BIBLIOGRAFIA

1. http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/

2. http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%E2%80%98plan-b%E2%80%99/

3. http://failinggracefully.com/?p=1168

4. http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm

Scaliłem posty
Darek


I pozwolłem sobie na zmianę kolejność.
Wytłuszczenie, to również ja.
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 19:37:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane
ramer
Gość
« Odpowiedz #143 : Marzec 04, 2011, 12:58:12 »

UCHWAŁA ONZ

W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bioróżnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.


Czyli co ? Nie będą już rozpylać ?
Nie będzie już "chmur" na niebie ?
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #144 : Marzec 04, 2011, 13:06:44 »

wg.mnie zawsze jakas furtka sie znajdzie do dzialania tej morderczej dla ludzi inwazji z nieba.
Zapisane
ramer
Gość
« Odpowiedz #145 : Marzec 09, 2011, 09:09:25 »

U mnie od 3 dni niebo piękne, a samoloty latają  Uśmiech
Oby tylko nie zapeszyć  Buzia na kłódkę
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 09:11:02 wysłane przez ramer » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #146 : Marzec 09, 2011, 09:18:37 »

Wiesz,ja od pewnego czasu zaobserwowalam tez piekne niebo,zadnych smug.Nie wiem czy to na zawsze?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : Marzec 10, 2011, 10:57:06 »

U mnie było 2 dni spokoju,ale wczoraj już nie  Zły Po południu całe niebo pokryła jakby pajęczynka ,a dzisiaj juz pełne zachmurzenie i pada śnieg  Płacz
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Linda
Gość
« Odpowiedz #148 : Czerwiec 18, 2011, 06:27:20 »

 Uśmiech

Co oni u licha rozpylają?

Michael Murphy jest dziennikarzem, filmowcem, aktywistą politycznym działającym w rejonie Los Angeles. Jest on także kooproducentem filmu dokumentalnego pt. „What in the World are They Spraying?” („Co oni u licha rozpylają?”). Znalazłem na YT wersję tego filmu z polskimi napisami i póki jeszcze tam wisi, zachęcam wszystkich do jego obejrzenia.

 

Murphy nie ma wątpliwości, że od wielu lat prowadzi się eksperymenty z modyfikacją pogody. Pierwsze doświadczenia przeprowadzono ponad 100 lat temu. W celach wojskowych na masową skalę modyfikacje meteorologiczne zastosowano podczas wojny w Wietnamie. Aby zakłócić wietnamskie linie komunikacyjne wywołano w sposób sztuczny deszcz i na tzw. Szlak Ho Chi Minha spadło prawie 4 metry deszczu w ciągu godziny (!).

Dziś proces ten poważnie udoskonalono a manipulacje pogodowe sprawiają, że mamy do czynienia z najdziwniejszymi anomaliami. Anomalie te produkowane są często na zamówienie korporacji.
Aby wywołać deszcz, rozpyla się w chmurach jodek srebra, „suchy lód” czyli zamrożony dwutlenek węgla a czasem wystarczy skroplony propan. Te związki chemiczne nie zostały jednak znalezione w smugach chemicznych, które zawierają w sobie składnik znacznie groźniejszy – aluminium. Aluminium jest materiałem niezwykle lekkim i jest przy tym doskonałym przewodnikiem.

Jest bardzo prawdopodobne, że smugi chemiczne rozpylane na niebie są związane z systemem HAARP, który odbija emitowane przez siebie fale elektromegnetyczne od jonosfery i przenosi w dowolne miejsce na ziemi. American Association for the Advancement of Science przyznało, że za pomocą HAARP-a jest wstanie podgrzać kilka kilometrow kwadratowych nieba dzięki cząsteczkom metalu dryfującym w powietrzu. Dzięki takiemu działaniu HAARP jest w stanie stworzyć miejsce o ekstremalnie niskim lub wysokim ciśnieniu i dzięki temu wywołać potężny sztorm. Ostatnie silne deszcze i powódź w rejonie Mississippi i Missouri byly poprzedzone intensywnym rozpylaniem smug chemicznych.
Pytanie więc brzmi – czy takie rozpylanie w powietrzu rozmaitych związków chemicznych jest niebezpieczne dla zdrowia? W filmie „What in the World are They spraying?” można posłuchać wywiadów z lekarzami, którzy jednogłośnie uznają rozpylany tlenek aluminium za substancję toksyczną. Na dodatek metal ten akumuluje się z czasem i dziś w wielu miejscach jego pozom w glebie jest bardzo wysoki.

To z toksycznymi właściwościami tego metalu kojarzy się chorobę Alzheimera. Ilość zachorowań na tą chorobę wzrosła w USA w ostatnich 10 latach o kilkaset procent. Aluminium jest także katalizatorem innych chorób o podłożu neurologicznym, głównie dlatego, że odkłada się w ludzkim organiźmie i obniża jego odporność.

Częścią składową smug chemicznych jest bar, którego wysoki poziom w organiźmie można stwierdzić podczas badania krwi. W wielu przypadkach jest to poziom tysiąc razy większy od normalnego. Bar również obniża odporność a także sprzyja podwyższonemu ciśnieniu krwi. Zaczęto prowadzić statystyki, które pokazują, że podczas rozpylania smug chemicznych rośnie nagle liczba ataków serca i pogotowipogotowie ratunkowe ma pełne ręce roboty. Także choroby układu oddechowego przesunęły się z miejsca 8-go listy najczęstszych przyczyn śmierci na 3-cie.

Innym składnikiem smug chemicznych jest stront, który powoduje karcynogenezę komórki wywołując choroby nowotworowe. Ludzie którzy uważają, że są zatruci (przez oddychanie) zawartością smug chemicznych powinni zrobić sobie badania krwi lub włosów na obecność wymienionych wyżej pierwiastków. Jeżeli ich poziom okaże się wysoki, konieczna jest terapia chelatacyjna.

Film „What in the World are They spraying?” jest dokumentem pokazującym rozmaite aspekty działania smug chemicznych. Film zaczyna się od sceny podczas spotkania w American Association for the Advancement of Science, gdzie mówi się wprost o rozpylaniu w powietrzu dziesiątków ton aluminiowego pyłu, który miałby uchronić ziemię przed skutkami globalnego ocieplenia.

Naukowcy szczerze wierzyli, że robiąc to ratują naszą planetę (!). Jednak badania gleby przeprowadzone przez farmerów wykazały, że opadające smugi chemiczne zaczęły zmieniać jej odczyn, uniemożliwiając uprawianie wielu gatunków roślin i drastycznie obniżając plony. W glebie znaleziono ogromne ilości aluminium, baru i strontu. Jedynym sposobem, aby te metale dostały się do gleby, są zanieczyszczenia przemysłowe, ale nawet wówczas ich poziom byłby niewielki. Tymczasem w glebie znaleziono szokujące ilości aluminium świadczące o tym, że pochodzą one z rozpylanych smug chemicznych. Zazwyczaj w glebie znajduje się 2-7 cząsteczek tego metalu na miliard. Na kalifornijskich polach znaleziono 61 tys. cząsteczek na miliard (!), co wystarczy aby zniszczyć glebę.

W tym samym czasie elektrownie słoneczne, generujące prąd elektryczny w Kalifornii, zanotowały ponad60% spadek produkcji energii elektrycznej w wyniku braku odpowiedniego nasłonecznienia. To, że nie widać smug chemicznych nad głową wcale nie oznacza, że jesteśmy wolni od ich wpływu. Lekkie cząsteczki aluminium potrafią wędrować w powietrzu tysiące kilometrów, unoszone prądami powietrznymi i zatruwać rejony teoretycznie wolne od aerozoli.

W tym samym czasie rządy niemalże wszystkich krajów uważają, że smugi chemiczne są wyłącznie wytworem wyobraźni teoretyków konspiracji. Tymczasem rozpylanie smug chemicznych ma miejsce nad każdym krajem należącym do NATO a także nad innymi obszarami globu. Wolne od smug chemicznych są niektóre kraje południowoamerykańskie i Kenia w Afryce.
rawdopodobnie celem rozpylania smug jest zablokowanie dostępu promieni słonecznych do naszej planety i mimo, że cały projekt wydaje sie być zbyt duży, aby mógł zostać zrealizowany, to flotylla latających cystern, zdolnych do rozpylania aerozoli stale rośnie. Ostatnie zamówienie Pentagonu to 380 takich samolotow zamówionych w firmie Boeing. Tak więc nic nie wskazuje, aby rozpylanie zostało w najbliższym czasie powstrzymane.

http://nowaatlantyda.com/2011/06/16/co-oni-u-licha-rozpylaja/
   
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : Czerwiec 18, 2011, 08:14:08 »

Nad Poznaniem gęsto i często, chociażby wczoraj 17.06 po południu. Już nawet zdjęć nie robię.
Pokazywałem to znajomemu laikowi i tłumaczyłem o co kaman.

A w nocy padał deszczyk - zaplanowane / zaprogramowane czy sama natura się odezwała ?- tego się chyba nie dowiemy.

Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

equestrian-world pegasus radarodzicowsp289 informatyka zoo-cassmitha