Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 11:29:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wojna z Rosją. Czyżby już niedługo? może jednak nie... ;)  (Przeczytany 9375 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Listopad 26, 2008, 15:56:00 »

no to po prostu pięknie! Uśmiech

Panowie rządzący "Zachodu" szykują nam wojenkę z Rosją szybciej, niż można by było się tego spodziewać. Oczywiście to ROSJA ma być agresorem, dlatego trzeba zacząć od szeregu prowokacji. Ma to Rosję porządnie wkur...ić i odpowie ona na nie np. wycelowaniem rakiet w... hmmm... Polskę? USA? Inny kraj? Będzie to pretekst do rozpoczęcia konfliktu zbrojnego z Rosją, tak jak szukano pretekstu do zaatakowania Afganistanu i Iraku - choć wiadomo, że tak naprawdę chodziło tam o ropę (czyt. "pieniądze").


Prowokacje zachodu (wszystkie w tym samym czasie):

1. Incydent gruziński - "zamach" na prezydentów.
(na szczęście zdemaskowany:
http://www.tvn24.pl/-1,1574922,0,1,raport-to-nie-byl-zamach-na-prezydentow,wiadomosc.html

2. Gwałtowna ofensywa dyplomatyczna USA dot. włączenia Gruzji i Ukrainy do NATO.
http://www.tvn24.pl/12691,1574758,0,1,usa-chca-gruzji-i-ukrainy-w-nato-natychmiast,wiadomosc.html

3. Zrzucenie winy za zamordowanie gen. Sikorskiego na Sowietów.
http://www.tvn24.pl/069-492d4742 (a Sikorski był po ostatnim otwarciu włożony do trumny i zawinięty w koc, a teraz po otwarciu trumny była jeszcze folia, której świadkowie nie pamiętają >> wniosek >> ktoś przy zwłokach "majstrował")
http://www.tvp.info/news.html?directory=17099&news=834484

4. Sprawa córki Sikorskiego... - znów Sowieci:
http://www.tvp.info/news.html?directory=17099&news=834631


Jakie będą następne działania? Można trochę pozgadywać... Nie wiem, może...

5. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zainterweniuje bardzo szybko w sprawie Katynia??
6. Znowu coś z tarczą antyrakietową??

Pozgadujcie razem ze mną, Mrugnięcie zobaczymy, co się sprawdzi. Bo tak się składa, że 1. i 3. zapowiedziałem ja i inni ludzie już parę dni temu, więc każdy ma szansę zgadnąć. hehe

--------------
Co do pkt. 5. oczywiscie Rosjanie SĄ WINNI, nie zamierzam ich bronic. Zwróćmy jednak uwagę na to co się dzieje w ostatnich kilku dniach...
Co do 3. - nie wiem, pewnie też, ale dogadali się przecież z Brytyjczykami, więc wina jest po obu stronach. Ale o tym oczywiście nikt nie powie. Choć zobaczymy - sprawa 1. została już prawie zdemaskowana, może i tu się coś więcej wyjaśni.

Dlaczego jednak wszystkie te rzeczy na raz są ujawniane i rozdmuchiwane WŁAŚNIE TERAZ?!? W ciągu jednego tygodnia. Co jeszcze wydarzy się przed końcem tygodnia??


Istnieje jeszcze pewna opcja...
Ale to czysta spekulacja. Choć mam informacje, aby taką spekulację podawać (i nie chodzi mi tu o żadne przepowiednie, o nie... niestety informacje są bardziej współczesne):

- Atak USA na Rosję, ale... za pośrednictwem CHIN.
Czyli po prostu namówienie Chińczyków przez Amerykanów do ataku na Rosję. Chińscy dyktatorzy bezpiecznie udadzą się np. na Hawaje, ale stamtąd będą sterować wojenką. Rozpętają ją trochę z nudów, trochę z żądzy władzy, trochę z chęci po raz kolejny przypomnienia światu, że nie tylko USA, Rosja czy UE się dziś liczą, no i z powodu różnych innych chorych ambicji. W każdym bądź razie na swoich obywatelach im nie zależy - mają ich aż nadmiar. Zły Poza tym idee NWO propagowane przez Amerykanów dają im kuszącą pozycję jednych z przyszłych władców Ziemi, ale pod warunkiem wypełnienia głównych postulatów NWO, jak np. drastyczna redukcja liczby ludności naszej planety.


O powiązaniach Rosji, Chin i USA z krajami na Bliskim Wschodzie nie będę się już rozpisywał, bo tego jest zbyt wiele - ale zainteresowanym polecam przestudiowanie sobie tego tematu (by Google na przykład).

------------
* a tu taką tylko "perełkę" znalazłem: Mrugnięcie
http://www.tvn24.pl/0,1574189,0,1,polskie-czolgi-na-odsiecz-gruzji,wiadomosc.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 21:41:59 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 26, 2008, 16:21:53 »

Do Twoich dywagacji warto dodać, że Stany mają w Chinach ogromny dług (ok.$1000mld). To by potwierdzało hipotezę o tym, że USA mogą chcieć zaangażować również Chiny w wojnę przeciwko Rosji.
Chinom będzie to zapewne na rękę, ale celem nie będzie pokazanie, że są i się liczą. O tym wszyscy doskonale wiedzą.
Wojna popycha do przodu gospodarkę, przemysł zbrojeniowy, naukę... Nie sposób wymienić, jakie jeszcze "korzyści" ze sobą niesie.
O planowaniu wojny USA z Chinami przeciwko Rosji pisałam już dawno w temacie "Baza na Księżycu", teraz widzę, że jest ona coraz bardziej realna...
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 26, 2008, 16:50:09 »

Amerykanie mają długi w Chinach, a Chinom zależy na całej Syberii i jej złożach...
Amerykanie "pozwolą" na zagarnięcie Syberii i tym samym zlikwidują długi, tylko nie zdają sobie sprawy że to pociągnie za sobą całkiem nieprzewidywalne konsekwencje. A może jest już tak, że sytuacja na Ziemi z punktu widzenia rządzących nami sił ciemności, przestała być kontrolowalna.

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 26, 2008, 16:57:37 »

A może jest już tak, że sytuacja na Ziemi z punktu widzenia rządzących nami sił ciemności, przestała być kontrolowalna.

Pozdrawiam - Thotal

w końcu chaosu nie można zmierzyć.. jest niekontrolowany..
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 27, 2008, 15:46:37 »

A po przyjęciu Gruzji do NATO, wystarczy że sprowokuje ona jakiś konflikt na Kaukazie, w taki sposób aby nie wyszło, że to ona jest agresorem. Oczywiście Rosja włączy się do akcji. Mamy wtedy drugą wojnę "Rosja - Gruzja". Czyli w myśl artykułu piątego Traktatu Północnoatlantyckiego (główny dokument NATO) mamy wojnę: NATO - Rosja. (w tym oczywiście Polska - Rosja).

Cytuj
Artykuł 5

Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.

O każdej takiej zbrojnej napaści i o wszystkich podjętych w jej wyniku środkach zostanie bezzwłocznie powiadomiona Rada Bezpieczeństwa. Środki takie zostaną zaniechane, gdy tylko Rada Bezpieczeństwa podejmie działania konieczne do przywrócenia i utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

TRAKTAT PÓŁNOCNOATLANTYCKI
sporządzony w Waszyngtonie dnia 4 kwietnia 1949 r.


Jednym słowem niefajnie.

Właśnie taką symulację wydarzeń zawiera nowa rosyjska gra komputerowa - "Konfrontacja - przymuszanie do pokoju":
http://www.tvn24.pl/0,1574189,0,1,polskie-czolgi-na-odsiecz-gruzji,wiadomosc.html

Na szczęście gruzińska aranżacja "rosyjskiego zamachu" na prezydentów (1.) została zdemaskowana.

Punkt 2. - gwałtowna ofensywa dyplomatyczna USA dot. włączenia Gruzji i Ukrainy do NATO - na szczęście również nie wypalił:
http://www.tvn24.pl/12691,1574868,0,1,ciagle-dluga-droga-do-nato-dla-gruzji-i-ukrainy,wiadomosc.html
Uśmiech
Cytuj
Pojawiają się dowody, że to prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili jest odpowiedzialny za wybuch wojny z Rosją [w sierpniu 2008 r. - red.] w równym, a może i większym stopniu niż Moskwa - czytamy na łamach "Gazety Wyborczej", która powołując się na źródło bliskie dyplomacji USA, tłumaczy zmianę w Waszyngtonie.

Haha. No to perspektywa szybkiej wojenki z Rosją na pewno oddala się. Dla niektórych "wysokich głów" to klęska. Ale myślę, że dla zwykłych szarych obywateli - korzyść. Przynajmniej jakiś czas będzie spokój.
Ciekawe, czy ktoś chociaż przeprosi Rosjan za niesłuszne oskarżenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 15:49:20 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Septerra
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 27, 2008, 16:28:21 »

a ja obstawiam, że najpierw coś pierdutnie gdzieś, gdzie nikt nie patrzy. Czyli ani Rosja, ani bliski wschód. Może Korea północna pokaże pazury?

Albo jakaś wojna domowa, prędzej.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 27, 2008, 19:06:08 »

Ziemia znajduje się na końcu Epoki Ryb, przy przejściu do następnej epoki zawsze zdarzało się coś mocnego, jeśli poziom rozwoju duchowego mieszkańców planety nie był zbyt wysoki. Tylko jakieś porządne "boom" jest w stanie nas obudzić. Ja jednak wolałbym jakieś katastrofy naturalne, niż wojnę. I mam dużą nadzieję, że tak będzie.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 27, 2008, 20:33:25 »

O Chinach najeżdzających na Rosję jest w 3 Tajemnicy Fatimskiej. Mało tego Chiny wypchną Rosjanów na Polskę i dalej na zachód. Jednak Polsce aż tak duże krzywdy nie zrobią, przejdą tylko. Najgorsi będą Chińczycy, którzy będą ładować z bomb atomowych jak z procy i tak jedną puszczą na Polskę ale dzięki tarczy uratujemy się. Ostatecznie Chińczyki poniosą klęskę. To musi się stać bo Chiny już takie plany mają od lat 60. Do tego w przyszłości tereny Chin będą spustynniałe więc trzeba zdobywać nowe tereny i to też zobią.

Cytuj
Chiny zaatakują Rosję, użyją broni atomowej. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas dwóch wojen światowych. Wiara potem będzie wielka. Polska wyjdzie obronną ręką. Niemcy i Czechy znikną, jako potęga zmaleje Rosja, oprze się tylko na Azji. Będą ginęli źli i dobrzy, wielcy i mali - śmierć będzie siana przez sługi szatana, który wówczas stanie się władcą świata. Miliony ludzi będą ginęły z godziny na godzinę. Ci, którzy zostaną przy życiu, zazdrościć będą tym, którzy już nie żyją. Nędza i upadek we wszystkich krajach. Zbliża się coraz bardziej ten czas i nie ma ratunku. Będzie to w czasie, w którym nikt nie będzie się spodziewał. Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będzie straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas II wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na samych Chińczykach. Armia Chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak że Rosja będzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potężne desanty będą lądować w głębi kraju. Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do wojny, ale widząc, co robią Chińczycy będą życzyć Rosji zwycięstwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlantyckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi się na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Wielkiej Brytanii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympatia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji. Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszystkie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczędzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powstaną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie się to nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawiedliwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obronę przeciwko Niemcom.
Walczyć z sobą będą również sami Niemcy, a Rosja wywrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na wschodzie, za widmo klęski. Dopiero kiedy Rosjanie dojdą do Atlantyku, ruszą przeciwko nim inne bezpośrednio zagrożone narody. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast. Obojętność na krzywdy, bogaceniem się kosztem innych wywoła odwet. Przykładem będzie los Szwecji i Szwajcarii. Rosja, która sama też w przeszłości zdradzała, łamała podstępnie traktaty i umowy, tego samego zazna na sobie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 20:43:01 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
lehcyfer
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 28, 2008, 11:47:32 »

Pamiętam jak czytałem w którymś "Nieznanym Świecie" list gościa który wspominał że jego dziadek który był bodajże w straży granicznej w ZSRR w latach 40/50 opowiadał że (to było gdzieś na Litwie bodajże) jego patrol znalazł człowieka w ciężkim stanie, poranionego i niemal nieprzytomnego, który bredził coś w obcym języku. Otóż ten gość miał przy sobie dokumenty wystawione przez "Litewską? strefę okupacyjną NATO" (coś w tym guście) z kolorową fotografią paszportową i datą 200?r. ... Przyjechała bezpieka, zwinęła gościa i nigdy o nim już nie słyszał.

Nie pamiętam dokładnie szczegółów - musiałbym odnaleźć ten artykuł.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 28, 2008, 19:56:21 »

O Chinach najeżdzających na Rosję jest w 3 Tajemnicy Fatimskiej. Mało tego Chiny wypchną Rosjanów na Polskę i dalej na zachód. Jednak Polsce aż tak duże krzywdy nie zrobią, przejdą tylko. Najgorsi będą Chińczycy, którzy będą ładować z bomb atomowych jak z procy i tak jedną puszczą na Polskę ale dzięki tarczy uratujemy się. Ostatecznie Chińczyki poniosą klęskę. To musi się stać bo Chiny już takie plany mają od lat 60. Do tego w przyszłości tereny Chin będą spustynniałe więc trzeba zdobywać nowe tereny i to też zobią.

@Nebulitos, wątpię, czy twoja wersja tajemnicy fatimskiej jest poprawna. Wersja, którą oficjalnie ujawnił Watykan jest nastepująca:

«J.M.J.

Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim' Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty'. Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

Tuy-3-1-1944».


Wg interpretacji Kościoła Katolickiego, którą przedstawił kardynał Sodano 13 maja 2000r., III Tajemnica Fatimska ma symboliczny charakter i mówi w przenośni o zamachu na papieża Jana Pawła II w maju 1981 oraz o walce systemów ateistycznych (głównie komunizmu) z chrześcijaństwem.

A jak dla mnie to mówi ona o całkowitym upadku Kościoła Rzymsko-Katolickiego, którego kres już się zbliża i to szybkimi krokami. I wraz z tym mam nadzieję, że upadek wszystkich innych religii, całego fanatyzmu, zbijania pieniędzy i manipulacji.

-----------------------------------------------------------------------------

Wklejony przez ciebie @Nebulitos tekst "III Tajemnicy", to jedna z wielu apokaliptycznych wersji "III Tajemnicy Fatimskiej", które powstały niemal jak grzyby po deszczu z chwilą pojawienia się teorii spiskowej III Tajemnicy Fatimskiej. Argumentami, które przemawiają przeciwko takim tekstom jest chociażby to, że różnią się one od siebie - nie ma jednej wspólnej wersji tego rzekomo ukrytego tekstu III Tajemnicy.

Nie chcę jednak bronić Watykanu. Obaj myślę, że się zgodzimy iż Watykan jeszcze wiele ukrywa w kwestii tajemnic fatimskich. Zainteresowanych odsyłam np. do tego tekstu:

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00903

Są jeszcze 2 rzeczy, które chyba ciebie samego przekonają o tym, że tekst który wkleiłeś został napisany przez współczesnego autora - a nie przez św. Łucję z Fatimy:

Cytuj
Niemcy i Czechy znikną, jako potęga zmaleje Rosja (...)
Cytuj
Polska, Czechy i Słowacja wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obronę przeciwko Niemcom.

Trzy tajemnice fatimskie zostały przekazane dzieciom z Fatimy w trakcie objawień w 1917 roku. A wtedy coś takiego jak "Czechy" NIE ISTNIAŁO na mapie Europy. Byli oni włączeni do monarchii austro-węgierskiej aż do 1918 r. Więc pisanie, że "Niemcy i Czechy znikną" w czasie, gdy takiego państwa jak "Czechy" JUŻ nie było (i to od dawna)... sam sobie dopowiedz. Mrugnięcie
Już prędzej współcześnie żyjący człowiek napisał tego typu tekst, jako marną imitację III Tajemnicy Fatimskiej - bo nawet nie zaglądnął do podręcznika historii. Nawet gdyby próbować się jakoś usprawiedliwiać biorąc pod uwagę fakt, że Łucja spisała treść III Tajemnicy w 1944 - nadal "coś tu nie gra", bo wtedy istniała Czechosłowacja, aż do 1993 r.

Poza tym przedstawiony przez Ciebie tekst objawienia to rzekomo słowa Maryi do Łucji z 1917 r. - a użyta jest w nim jednak bardzo współczesna terminologia:
Cytuj
Chiny zaatakują Rosję, użyją broni atomowej. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas dwóch wojen światowych.
Przypomnę, że pierwsze próby z bronią atomową miały miejsce w 1945 r.
Cytuj
Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas II wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror.
bez komentarza Mrugnięcie

Ciekawe jeszcze, czy ten tekst ma swój oryginał w języku portugalskim. Chciałbym go zobaczyć, bo oczywiście Łucja pisała po portugalsku, a nie po Polsku. Uśmiech
Skąd wziąłeś ten tekst?
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 22:04:06 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 29, 2008, 14:48:17 »

To nie są oryginalne słowa 3 Tajemnicy Fatimskiej to chyba oczywiste.