Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 16:32:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191002 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Silver
Gość
« Odpowiedz #575 : Październik 25, 2009, 05:44:24 »

I zapewniam: nie zabija się żadnego procesu, ani w nim uczestniczących, gdyż w ten sposób zabija się siebie, a to dlatego, że jeżeli coś, lub ktoś Cię drażni, to jesteś TY sam, a to wszystko jest tylko zwierciadłem i uświadomieniem Ci Twoich wewnętrznych głęboko wypartych cech. Chcesz zamknąć ten wątek, pomyśl, co w Tobie tak każe mocno reagować na ten problem.


  Koliberek ma tu absolutną rację.
Problem tylko w tym, że taka mowa  do ludzi twiących w centrum własnych problemów brzmi jak pospolity slogan.
Więc gdy napiszemy, że to co się dzieje, to tylko życie potwierdza nam nasze  wzorce, nasz wewnętrzny system wartości, to nikt za bardzo tego nie kupi.

 Owszem, o wiele lepiej byłoby, gdyby padały tylko miłe i piękne słowa...
Ale... proces życia, biegnąc po najmnijeszej linii oporu zorientowany jest  na.... naukę, a nie na żadną społeczną kurtuazję !

Więc gdy w tym wewnętrznym systemie człowieka brakuje poczucia swojej wartości, niska samoocena, brak szacunku i miłości do samego siebie, to wzystko to odzwierciedla się naszym w życiu. Więc słyszymy przykre słowa, doświadczamy agresji, czy innych upokorzeń.
I zamiast wykorzystać ten proces, to doszukujemy się winnych, sprawców, żądając gratyfikacji itp... I o tym właśnie wyraźnie i jasno mówi Koliberek.
Jak to mądrze ujął (OSHO), to typ człowieka prostego, ociosanego, glupkowatego, który broni się przez zewnętrzna prawdą, która jest niczym innym, tylko odbiciem jego własnej wewnętrznej prawdy.I zamiast z tego wyciągnąć wnioski, wyciąga miecz, chce Cię spalić na stosie.

No więc gdzie ta świadomość i na czym ona polega !
Tu nie ma żadnej świadomości ! Tu panuje fałsz, który potwierdza tylko jak życie wymyka się spod naszej kontroli.
Tu nie ma żadnej świadomości, bo świadomość nie jest ukierunkowana na proces, czyli na odszukaniu przyczyn, które skutecznie 
 odzielają nas od własnej prawdy, własnej tożsamości, swojego piękna i nieocenionego bytu. Proces zorientowany jest na uproszczenie chcąc tylnymi drzwiami wchodzić do własnego Domu, a polega między innymi na zdobywaniu jakiejś tam wiedzy o gwiazdach, Księżycu, grawitacji i innych pierdołach, które jak głoszą dzisiejsze strategie psycholgii i wielkie szkoły rozwoju ludzie kupują  jak towar w supermarkecie.
Kupują nie dlatego, że  jest to mądre bądź słuszne, tylko dlatego, że nie znają poprostu innych sposóbów na życie.

Dlatego pojawiają się tacy ludzie jak Mora, nie dlatego, by Nas skrzywdzić ( bo nic nie mamy przecież do stracenia), tylko po to, aby pokazać nam wewnętrzny fałsz , która w swym paraliżującym uścisku boi się ciemności (nieznanego), boi się zranienia ( emocjonalnego) w istocie boi się utraty swoich przyjemności, a nie mając kontaktu ze swym prawdziwym JA pragnie na dodatek gratyfikacji.
Tak właśnie jest.
 
Och....gdybyśmy chociaż odrobinę tej energii włożyli w odkrywanie, kim naprawdę jesteśmy, doznalibyśmy cudu przemiany.
Cudu przemiany ? Ale co to takiego jest i do czego mi to potrzebne ?
Tak, oczywiście, nadejdzie 2012 rok i rozwiąże wszystkie nasze problemy.Wyzwoli Nas z psychologicznego więzienia i powędrujemy prosto do Gwiazd.
Nie, najpierw to musimy się przygladnąć jacy jesteśmy głupi i zaślepieni, zahipnotyzowani i automatyczni.

Musimy się przyglądnąć jak odgrywamy rolę ''Dzieci Króla'',  które żebrzą po ulicach i nie mogą wrócić do własnego Domu.
Tylko wpierw uczciwie zbadajmy aspekt, czy naprawdę chcemy wrócić do własnego Domu i co robimy, aby do niego wrócić ?

Polecam wszystkim ''prorokom'' internetowym i właścicielom forów internetowych kupić sobie wpierw na początek nieocenioną książke dr.Nathaniel Branden - ''Sześć filarów poczucia swojej wartości'. Poczucia wartości, które nie ma nic wspólnego z fałszywą społeczną teorią na ten temat, z jakąś ziemską, a raczej przyziemną wiedzą, nauką o świecie, czy wszechświecie, tylko ma bardzo wiele wspólnego z Naszą wewnętrzną prawdą i jej nieocenionym bogactwem.
Użyłem słowa POLECEM, aby Ego nie pomyślało, że chcę Zrujnować mu życie.
Bo życie (w istocie proces) samo zrujnuje Ci życie.Mnie już rujnuje 20 lat.
Rujnuje po to, aby pchnąć ku wolności, szczęściu, miłości i wewnętrzne prawdy.
Rujnuje po to, abym mógł powrócić do własnego Domu, do swej pierwotnej, doskonałej świadomości.














« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 06:25:27 wysłane przez Silver » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #576 : Październik 25, 2009, 08:33:22 »

Podpisałem ankietę na "TAK"
Nie dlatego że pasjonują mnie krwiożercze boje egotycznych umysłów, ale dlatego, że takie spory przyprowadzają dobrych ludzi, nauczycieli, którzy wyjaśnią CI gdzie powinieneś szukać "wroga".
Całe życie powtarzam, już nawet nie wiem za kim, że "jesli chcesz naprawić świat - zacznij od siebie".
Przeciwnicy, to odbite w lustrze własne psychologiczne wnętrze, umysł trzymający władzę, nie lubi twojego prawdziwego oblicza, za każdym razem znajdzie ci wroga na zewnątrz tylko po to, byś nie chciał, nie miał potrzeby sięgania do SIEBIE.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #577 : Październik 25, 2009, 08:37:14 »

Silver, pięknie napisałeś, nic dodać nic ująć.
Tylko, kto Cię wysłucha?
Przecież EGA nie lubią PRAWDY, wolą tkwić w ułudzie, obawiać się zabrudzenia bywaniem
chociażby  w tym temacie, jakby czystość (ta rzeczywista) mogła zabrudzić się …
Trzeba jednak wpierw oczyścić się w pralni (procesie życia). Otworzyć świadomość, a nie tkwić
wciąż w starych wzorcach. Ale spokojnie, proces trwa i nikt go nie zamknie …
I to jest piękne.

Pozdrowienia o mglistym poranku.  Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #578 : Październik 25, 2009, 08:37:52 »

Jak masz coś na kogoś, to tylko i wyłącznie pisać na PV.
Tyle na ten temat.
Osobiście jestem na "TAK".
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #579 : Październik 25, 2009, 08:51:13 »

Podpisałem ankietę na "TAK"

No to chyba pomyliłeś się, bo zagłosowałeś za zamknięciem tematu. Przeczytaj pytanie ...

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #580 : Październik 25, 2009, 11:11:44 »

  Uśmiech

Głosowałam za zamknięciem tematu.
Uważam,ze takie zachowana jakie prezentują ludzie w tym wątku, zdarzają się na codzień w życiu kazdego człowieka.Jeśli mają nas czegoś uczyć, to tej nauki poza forum mamy pod dostatkiem.Oczywiście są osoby ,które dla podtrzymania sporu nawet z takim
oczywistym faktem są w stanie dyskutować. Miałam wrażenie ,że wchodzimy tu po to by porozmawiać na tematy ,które w naszym środowisku często nie istnieja.Ludzie w ogromnej większości nie rozumieja o czy mówimy. Dlatego ja tu wchodzę.
Często mysle ,ze ten wątek służy niektórym jako terapia i wiele osób leczy tu swoje kompleksy.Czy wtedy spełnia on jakaś pożyteczna rolę.Bardzo wątpię...Burzy tylko nasz spokój i każe wtracać się w niepotrzebne konflikty.. Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #581 : Październik 25, 2009, 11:40:41 »

Moje slowa, moje mysli. Tak Lindo, prawda nie jest slodka ale tak to jest. Niektorzy potrzebuja aby caly swiat sluchal i widzial
jak daje sobie popisy. Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #582 : Październik 25, 2009, 13:55:44 »

Oddałam swój głos na TAK czyli za zamknięciem tematu,ale teraz po głębszym zastanowieniu ,chciałam wycofać głos i dać na NIE.
Niestety nie da się  Z politowaniem   
Dlaczego che zmienić ?  Po pierwsze ankieta rzuciła mi się w oczy zaraz jak weszłam na forum i pierwszy odruch TAK mam dosyć kłótni,ale...........kiedy przeczytałam wszystkie wypowiedzi doszłam do wniosku że jednak NIE.
Możemy się wiele nauczyc w tym wątku,poznać siebie i na podstawie wypowiedzi innych kształtować siebie,swoje poglądy i uczyć się współżycia z ludźmi o innych poglądach.Wiem że zaraz mnie przypiszecie do grona ludzi wzajemnej adoracji,ale to nieważne.Silver,Koliberek,Ptak maja rację.
Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #583 : Październik 25, 2009, 14:11:18 »

Thotal Chichot A ja nie dałam możliwości zmiany wyboru dołączając ankietę! Ale się pomyliłeś... Na razie jest 11 za i 10 przeciw zamknięciu tematu, gdyby liczyć, że głos oddałeś nieprawidłowo, to przewaga będzie po stronie NIE.
Jeszcze 1 dzień i zobaczymy. Jeżeli ten jeden głos będzie zmieniał sytuację, to będzie honorowany.

Odnośnie zamknięcia i ewentualnych jego skutków. Wszelkie kłótnie w innych tematach, które nie będą mieć z nimi najmniejszego powiązania bądź które będą przebiegać zbyt gwałtownie będą sukcesywnie usuwane. Będziemy musieli się przyzwyczaić, że jeżeli mamy zły dzień i wszystko dookoła nas wkurza, to wyżywanie się na forum dla samego się wyżycia i tak wyląduje w śmietniku. Przykro czytać, że niektórzy poprzez kłótnie szukają popleczników na forum.
Właśnie dzięki temu tematowi i ogólnemu przyzwoleniu do chamstwa, jakie tu panuje mamy na forum śmieszne podziały na grupki wzajemnej adoracji. Niektórzy użytkownicy od dnia rejestracji nie napisali niczego, co nie było by wymierzone przeciwko komuś innemu. Rozmowy są często utrudniane przez tego typu awanturników, nie mówiąc już o gigantycznych tworzących się offtopach, które często trudno wydzielić merytorycznie z wątku tak, aby po usunięciu offtopowych wypowiedzi, nie tracił on na logice. Po wydzieleniu są dwa wybory - albo przenieść do śmietnika i koniec zmartwień albo przenieść tutaj i dalej obserwować rozwój sytuacji. A już chyba najbardziej precedensową sytuacją jest, gdy dostaję raporty dotyczące wypowiedzi tutaj zamieszczanych. Co z tego, że naruszają regulamin, uwłaczają innym użytkownikom, skoro są jak najbardziej na temat! Ten temat merytorycznie przeczy regulaminowi. Nie ma możliwości aby ktoś wypowiedział się tutaj regulaminu nie łamiąc, a każda wypowiedź mimo łamania regulaminu jest na temat, co oznacza kompletny brak logiki i konsekwencji w tworzeniu albo regulaminu albo tego wątku.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #584 : Październik 25, 2009, 15:14:13 »

Cytat: Janneth
Ten temat merytorycznie przeczy regulaminowi. Nie ma możliwości aby ktoś wypowiedział się tutaj regulaminu nie łamiąc, a każda wypowiedź mimo łamania regulaminu jest na temat, co oznacza kompletny brak logiki i konsekwencji w tworzeniu albo regulaminu albo tego wątku.

Napisałaś nie prawdę. Jest tu wiele wypowiedzi na poziomie i nie łamiących regulaminu. Można przecież rozmawiać w sposób cywilizowany. I tego mają się niektórzy nauczyć.
Zresztą w innych wątkach aż roi się od łamania regulaminu, przez niektórych moderatorów także.

Czy ludzie są źli? Po prostu na ten czas są tacy jacy są, jutro będą inni, bo proces wzrastania trwa.
Tu przynajmniej niektórzy mają szansę na ogląd siebie i poczynienia pewnych korekt.
Więcej to znaczy, niż „mądre” dysputy na tematy, które nie mają wpływu na dojrzewanie dusz, bo nic nie dzieje się w sferze emocjonalno-uczuciowej. A to ona dokonuje zmian, nawet w DNA.
Dlatego, że temat ten jest bolesny, spełnia swoją rolę. Czasami jedno słowo potrafi poruszyć do głębi i spowodować lawinę wewnętrznych przeobrażeń.

Pozdrawiam  Uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 15:15:30 wysłane przez ptak » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #585 : Październik 25, 2009, 15:18:21 »

Ptaku, jak długo mamy tolerować bezczelne zachowania? Dla przykładu wkleję tu to, co przed chwilą z aborcji przeniosłam do śmietnika, a co w moim kierunku napisał nasz Kamil:

"Kłamstwa,obelgi,podstępne insynuacje i zwykłe tchórzostwo to jest strategia obrony "Czarnej Pantery"
Na podstępne,bezczelne ataki "odpowiednio zareaguję" już niedługo.
Spotkasz się z "huraganowym odwetem" który niczym tsunami z całą siłą uderzy Ciebie i w osoby które staną mi na drodze. (niech mają się na baczności)
Jesteś dla mnie zerem przez duże Z,i zwykłą ----- (mam przeliterować? Policz sobie kreski i pomyśl co miałem na myśli)

771"

Nadal nie dostrzegasz, jak wiele jest tych wypowiedzi nie na poziomie? Jak wiele ścierwa trzeba usuwać, bo rozochoceni użytkownicy myślą, że mogą sobie na wiele pozwolić?
Nie uraziło by Cię nazwanie kurwą? Nie potrzeba wstawiać kresek, zbędna cenzura, jeśli myśl jednoznaczna.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Torton
Gość
« Odpowiedz #586 : Październik 25, 2009, 15:25:40 »

Cytuj
Napisałaś nie prawdę. Jest tu wiele wypowiedzi na poziomie i nie łamiących regulaminu.

Nie, nie, nie. Janneth napisała prawdę. Wskaż mi te wypowiedzi które są "na poziomie".


Wiecie jak wygląda to na innych forach. Może wam objaśnię skoro nie rozumiecie zasad obowiązujących w internecie. Na innych dużych forach wygląda to tak iż użytkownik za spam jest pierw raz może dwa upominany. W zależności od tego jaki jest admin za trzecim razem już leci ostrzeżenie i tak się zbiera.

Mówiąc jaśniej. Temat zamknąć. Jeżeli w innych tematach będzie się robiło bałagan dokładnie tak samo powinni zareagować moderatorzy a nie ciągłe usuwanie postów. Rozumiem że można tak dwa razy zrobić ale nie ciągle. Za trzecim razem należy się ostrzeżenie bo inaczej to będzie wyglądało jak dotychczas...

A jest naprawdę beznadziejnie. Ten temat to miejsce kłótni i niczego więcej. Chcecie wylewać swoje żale typu boli mnie kolano bo powiedziałeś że jestem taki i taki to piszcie sobie to na PW a nie wywlekajcie tego na publikę bo jedynie pokazuje jak słabo myślicie.

No chyba że ktoś chce być sławny a jest kilka osób które normalnie aż korci do tego. I te wasze monologi które tu walcie są warte funta kłaków ponieważ nie są szczere. Jeżeli potrzebujecie rozmowy o waszych problemach zapraszam na PW. Z wielką chęciom pomogę ponieważ lubię pomagać.

I na tym kończę ponieważ nie mam zamiaru brać dalej udziału tym procederze. Już za dużo źle się zrobiło...

Pozdrawiam
Mora

I zapraszam zainteresowanych na PW. Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #587 : Październik 25, 2009, 15:29:15 »

Moim zdaniem temat powinien zostać, aby jak w tytule każdy mógł wyjaśnić jeżeli coś mu się nie podoba w dyskusji z drugą osobą  ( oczywiście w sposób cywilizowany).

Janneth oczywiście zachowanie Kamila przeszło wszelkie oczekiwania, normy cywilizowanej rozmowy i wcale nie musiało to być w tym temacie, jest to przykład, że obrażać innych można również w innych tematach, nie tylko w tym.


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #588 : Październik 25, 2009, 15:34:02 »

A zastanowiłaś się Janneth choć przez chwilę, dlaczego niektórzy tak piszą pod Twoim adresem?
Dlaczego Ty też podobnie pisałaś pod adresem innych? Zapomniałaś już?
Czas włączyć autoanalizę … może nie jesteś wcale taka sprawiedliwa w osądach?
Zresztą to Twój proces …

Ps. Chamstwa nie popieram i to powinno być tępione.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #589 : Październik 25, 2009, 15:45:36 »

W roli wyjaśnienia.


Nie uraziło by Cię nazwanie kurwą? Nie potrzeba wstawiać kresek, zbędna cenzura, jeśli myśl jednoznaczna.


Akurat takiego określenia nie miałem na myśli.
Dlatego napisałem abyś policzyła kreski i pomyślała.
Po raz kolejny jestem poirytowany twoim zachowaniem,i jak już zapowiedziałem nie mam zamiaru bezradnie patrzyć się na  Twoje podstępne ataki,insynuacje i kłamstwa.
Ale widać z drugiej strony,że "Głodnemu Chleb na myśli"
pozostawiam to do oceny pozostałym.

Sama tak siebie nazwałaś,( przypadek?)ale ja użył bym innego zwrotu.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 16:09:01 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #590 : Październik 25, 2009, 16:20:29 »

 
Cytuj
Akurat takiego określenia nie miałem na myśli.
Dlatego napisałem abyś policzyła kreski i pomyślała

Nawet nie biorąc pod uwagę tych kresek ,tylko to co było przed nimi zasługujesz na bana...ja dałabym Ci -50.
Siedząc przed ekranem komputera, bez mozliwosci bezpośredniej konfrontacji bardzo łatwo być bohaterem. Gratulacje....




Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #591 : Październik 25, 2009, 16:52:18 »



Nawet nie biorąc pod uwagę tych kresek ,tylko to co było przed nimi zasługujesz na bana...ja dałabym Ci -50.

Przed kreskami zdecydowanie ale bez żadnych obraźliwych słów napisałem,że nie pozwolę aby ktoś się mnie uczepił i atakował mnie podstępnie podpierając się serią kłamstw i domysłów.
Szkoda,ze nie pouczasz innych,wczoraj Mora bez najmniejszego powodu obrzucił błotem koliberka i jakoś ci to nie przeszkadzało....
Jesteś śmieszna......

A co do konfrontacji to czemu nie>?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #592 : Październik 25, 2009, 17:08:33 »

A zastanowiłaś się Janneth choć przez chwilę, dlaczego niektórzy tak piszą pod Twoim adresem?
Dlaczego Ty też podobnie pisałaś pod adresem innych? Zapomniałaś już?
Czas włączyć autoanalizę … może nie jesteś wcale taka sprawiedliwa w osądach?
Zresztą to Twój proces …

Ps. Chamstwa nie popieram i to powinno być tępione.


Zanim się do Ciebie zwróciłam, wiedziałam, że taka właśnie będzie Twoja odpowiedź. Nawet nie trzeba było Cię prowokować, abyś kolejny raz pokazała swoją stronniczość i brak jakiejkolwiek konsekwencji. Jesteś jedną z najczęściej wypowiadających się tutaj osób i nawet jeżeli robisz to w formie lirycznej, jad zawiści z Ciebie tryska. Dlatego każda twórczość, która rodzi się w męczarniach umysłu jest również z trudem odbierana przez czytelnika.
A jak nadal pochwalasz zachowanie Kamila, to polecam przejrzeć kilka ostatnich wiadomości w temacie o aborcji. Jak nadal nie będziesz rozumiała podstaw zarzutów wobec jego osoby, to już nic więcej nie mogę poradzić. Widocznie jesteś za każdym, kto jest po prostu w opozycji do mnie. Tak samo jesteś jak ja uszczypliwa, a to oznacza tylko tyle, że zgadzasz się na takie traktowanie zarówno mnie jak i siebie samej.

Lindo... Rozważaniami nad zbanowaniem Kamila zajmiemy się potem, jak już uporamy się z losem tego tematu.
Dla mnie priorytetem jest ukrócenie wszelkich kłótni i awantur. Nie tylko w tym temacie, czy w tym dziale.
Albo zaczniemy respektować regulamin, albo zrobimy tu totalną samowolkę i każdy z nas będzie miał prawo popuszczać wodze swojego sarkazmu.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #593 : Październik 25, 2009, 17:45:57 »

Janneth, przyjrzyj się teraz swoim słowom i zastanów się nieco nad nimi. Oraz nad tym, co i dlaczego wyprowadziło Cię z równowagi.
Nie projektuj też siebie na innych, bo wciąż mijasz się z prawdą.

Cytat: Janneth
jad zawiści z Ciebie tryska.
Jesteś pewna, że ze mnie? 

Cytat: Janneth
Lindo... Rozważaniami nad zbanowaniem Kamila zajmiemy się potem, jak już uporamy się z losem tego tematu.
Tak, najlepiej użyć władzy …

Cytat: Janneth
Dla mnie priorytetem jest ukrócenie wszelkich kłótni i awantur.
Może zatem zaczniesz od siebie?


Kończę tę dyskusję i życzę zdrowego oglądu …   Uśmiech

Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #594 : Październik 25, 2009, 17:46:43 »


Lindo... Rozważaniami nad zbanowaniem Kamila zajmiemy się potem, jak już uporamy się z losem tego tematu.

Ty nie masz prawa nikogo tutaj banować!
Jesteś moderatorem i możesz co najwyżej odjąć mi punkt,ale nie zrobisz tego bo nie masz ku temu żadnych powodów.
Są osoby które zostały objęte amnestią przy stanie -47 punktów!
Przez wiele miesięcy pracowały na bana.
A ty hieno chcesz abym został wyrzucony tylko dlatego,ze odważyłem ci się przeciwstawić ?
Już ci napisałem kim jesteś w moich oczach
Jesteś skończona dla mnie,
PS (policzyłaś kreski? Może podać pierwszą literę? A może sama wiesz kim jesteś?)

Proponuję "Czarna Pantero" poczytać regulamin

Bany (mogą zostać nałożone przez Administratorów) - gdy stan pf użytkownika wynosi:
-10 <- ban na 7 dni
-20 <- ban na 14 dni
-30 <- ban na 30 dni
-50 <- wyrzucenie z Forum


Dziękuję.


Dodaję Ci -1pf za ubliżanie innym użytkownikom. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 18:49:38 wysłane przez janneth » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #595 : Październik 25, 2009, 18:02:47 »

kamil771 uważam że nie powinieneś dostać bana ale uważam też że powinieneś okazać janneth więcej szacunku,ponieważ naprawdę nie miło czyta się niektóre Twoje "określenia"
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #596 : Październik 25, 2009, 18:47:55 »

Kamil, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.
Cytat, który ominąłeś w regulaminie mówi:
"Moderatorzy są zobowiązani poinformować Administrację Forum, jeśli stan pf jakiegoś użytkownika osiągnął pułap za który należy się ban."
Jako moderator mam możliwość karania użytkowników, a skoro sam już zapoznałeś się z regulaminem, to nie muszę Ci powtarzać, że jeżeli zarobisz jeszcze 5 takich minusów, to będziesz miał niebywałą okazję nieco ochłonąć. Amnestia była i może Ciebie spotka ta niewątpliwa przyjemność, oby tylko nie za późno, bo z takim tempem w jakim rozwija się Twoja agresja tutaj, zdobędziesz 50 ostrzeżeń zanim ktokolwiek wpadnie na pomysł kolejnej amnestii.
Nie chcę Cię wyrzucać dlatego, że się mnie sprzeciwiasz. Mam mnóstwo powodów, by to zrobić. Notoryczne offtopy i wyzwiska(pamiętasz w ogóle kiedy ostatni raz pisałeś coś na temat?). W regulaminie jest jasno napisane, że sprawy prywatne załatwia się poprzez prywatne wiadomości i albo się tego wreszcie nauczysz albo przerwa w wylewaniu żółci będzie nieunikniona.


 
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 18:48:53 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #597 : Październik 25, 2009, 18:58:15 »

A może zrobimy ankietę pt." kto jest za , a kto przeciw - bycia przez "panią panterę" -moderatorem?  Uśmiech
Pozdrawiam. Duży uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #598 : Październik 25, 2009, 19:12:30 »

komandos40 to może sam zgłoś się na moderatora,wtedy sam zobaczysz jakie to "łatwe" zadanie.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #599 : Październik 25, 2009, 19:26:22 »

komandos40 to może sam zgłoś się na moderatora,wtedy sam zobaczysz jakie to "łatwe" zadanie.
Sory Mobius, ale nie.
Ale uważam że ta "pani" nadużywa tutaj stanowczo władzy nad innymi użytkownikami tego Forum.
I to jest moje obiektywne zdanie na ten temat.
A Ty widocznie jesteś jej wyznawcą. Duży uśmiech
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 19:26:38 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wkp patologiczni animezywioly zapresentojswojefora klasa1e