Moderowanie - "uroki" pilnowania porządku ;)

(1/2) > >>

ptak:
Cytat: janneth  Wrzesień 12, 2009, 11:39:07

... w razie gdyby jednak stworzył się większy offtop, czego nam nie życzę - wyrzucać i karać! Dobrze, że jak zawsze stoisz na straży porządku.


Off topy są potrzebne, to odejście od schematów. Czasami  zboczenie z utartej ścieżki doprowadza do odkrycia nowych lądów …
Co do karania za myśl niepodległą (bo nie na temat wg kogoś i nie w tym miejscu, co ktoś narzucił) to pozostawię bez komentarza,
niech każdy we własnej świadomości to rozpatrzy …

Nigdy nie chciałabym stać na straży porządku myślowego, tym bardziej cudzego …  ale wolna wola …  :)


Pozdrawia ptak, wywrotowiec  ;D

janneth:
Ptaku, nad wyraz poważnie ujęłaś temat :) To jest forum internetowe, po to jest tyle tematów, żeby każdy wybrał dla siebie odpowiedni. Fakt, że adminów od jakiegoś czasu nie ma oznacza, że to właśnie głównie Dariusz pilnuje tu porządku.
Ja mu nie chcę przysparzać więcej pracy, sama pamiętam jak byłam moderatorem i jak ciężko było w tematach o wszystkim wydzielać offtopy z treści. Wolna wola jest w Hydeparku, w temacie offtopowym.

ptak:
Wolna wola jest wszędzie … wszędzie są też jej „ograniczacze” … a największym z nich jest człowiek sam dla siebie …

Ty Janneth, ani nikt inny nie przysparza Darkowi pracy. On sam to czyni w myśl przyjętym a narzuconym wcześniej przez innych ograniczeniom. Kupił po prostu taką koncepcję, że musi … więc musi „pilnować porządku”, jakby porządek sam siebie nie pilnował …  ;)
No i wysila się nasz dzielny moderator w swoim umyśle … segregując, oceniając, wartościując, przyzwalając, zabraniając , wyrzucając … itd. … energię przy tym roztrwaniając …

A myśl i tak płynie swobodnie, nawet w śmietniku … właściwie tam, najbardziej swobodnie …  ;D

Dariusz:
Cytat: ptak

No i wysila się nasz dzielny moderator w swoim umyśle … segregując, oceniając, wartościując, przyzwalając, zabraniając , wyrzucając … itd. … energię przy tym roztrwaniając …


Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje.
A Tobie ptaku się rymło a przy okazji powiększamy ofa.
Nie jest tak jak piszesz, nie tracę energii.  :)

Linda:
 :)Cytuj

To jest forum internetowe, po to jest tyle tematów, żeby każdy wybrał dla siebie odpowiedni

Masz rację Janneth.Porządek jest wazny, szczególnie dla osób ,które w całosci nie czytaja forum ,a tylko wybierają
niektóre wątki.Takich jak ja.. :)  Wtedy fajnie jest czytac na temat......No i  ciąg zdarzeń się zaczyna....bo i po co ten mój
post w dziale o reikarnacji...ale jak juz sie zacznie to sie ciagnie...bo i gdzie mam napisac swoje zdanie na ten temat...
Dobrze ,ze w którymś momencie ma ktos mozliwosc to przerwac...co sie niewatpliwie zdarzy tez w moim przypadku. :D :D :D
Cytuj

A myśl i tak płynie swobodnie, nawet w śmietniku … właściwie tam, najbardziej swobodnie

Niech wiec płynie sobie ta myśl swobodnie,ale zgodnie z oczekiwaniem czytajacych , w odpowiednm temacie  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna carstworosyjskie dragonworld sonsofhodor watahaczarnegoksiezyca