Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 17:01:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz tel.. | Czy TERAZ, gdybyś miał/a włączyć zabezpieczenie? tak/nie; dlaczego?  (Przeczytany 26377 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Sierpień 22, 2009, 12:02:51 »

Głosowanie Bez poola. Prościej nie można.

Prosze forumowiczów o podanie prostej odpowiedzi z w miarę zwięzłym uzasadnieinem:

Czy gdyby na TERAZ od CIEBIE zależała Decyzja,
czy włączyć to 'zabezpieczenie' (które jest przedmiotem działalności i zagadnień PCh),
to na dzisiaj, na teraz:
 URUCHOMIŁABYŚ, -ŁBYŚ
czy też
NIEuruchomiłbys,-łabyś ten system?
Tak?/Nie?


Pamiętaj że tu chodzi o spontaniczną/NATYCHMIASTOWĄ DECYZJĘ.
(jesli ona sie kiedyś będzie zmieniała, to proszę edytować swój post dodając treści. Proponuję zasadę: jeden member- jeden post w tym wątku.(wyjątek: mój dodatkowy prywatny post, gdzie przedstawię swoją ewolucję na ten temat)
Jest też prośba o nieusuwanie tresci poprzedich - by ewent. ewolucja poglądu była odwzorowana)



Wyobraź sobie na przykład, że ktoś odczytał już wszystkie wskazówki..
i WŁASNIE TERAZ stoi w Egipcie we właściwym miejscu i czasie, by to uczynić, nikt ani NIC nie moze mu przeszkodzić, poza sobą..
..a jego ostatnią wolą przed potocznym "naciśnięciem guzika"..
..jest  .."telefon do przyjaciela"Uśmiech    ...Czyli do Ciebie   ... i co mówisz? :
- WŁĄCZ !
- NIEwłączaj !

wyobraź sobie, że nie ma opcji poczekaj. Chichot)
Pamiętaj, że "brak działania" .. to tez określone działanie, które nie zwalnia osoby decydującej ze skutków owej decyzji.



Cytuj
Utwórz do tego tematu ankietę, a opinie każdy moze wpisywać w postach.
@Darku: nie mam uprawnień tworzenia poola na tym forum. Ale to nie jest potrzebne wcale, bo forum odwiedza niewiele osób.
Zresztą: Nie STATYSTYKA,  NIE ilość, NIE demokracja.
..a "telefon do Przyjaciela".

edit: Faktycznie jest ta opcja. Skoro to jednak takie ważne to zaraz dodam


===========================================================
1 x NIE
2 x NIE/NIEWIEM
2 x TAK
1 x *** (to moje)
2009.08..22 do godziny15:58
1 (3) x NIE Kahuny - i 3 x Odpowiedzialność Kahuny (3 x dłuzej bedzie się w owej Cz-P trzymał)
1 x Absolutnie NIE
2 x TAK
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Linda: Pierwsza zDecydowana. GRATULUJĘ odwagi w podejmowaniu i przedstawianiu decyzji.
(5 zalogowanych się waha lub unika lub 'niezauważyła'. Mrugnięcie Albotez po prostu nie chce się "bawić".
Osobiscie uważam, że zabawa, to zbyt poważna sprawa, by ją lekceważyć zarówno w życiu, jak i w umieraniu.

@Kot: Badzo Ciekaw opinia:
Cytat: kot
Gdyby włączenie zabezpieczenia złe dla nas było,to o uruchomieniu zadecydowanoby bez naszej opinii i wiedzy,bo jak dotąd Światem raczej zło rządzi.
Cytat: ptak
A słyszałeś kocie o działaniu w białych rękawiczkach i o przerzucaniu karmy

@Ptak:
Cytat: ptak
A kto odbiera ten telefon?
Pytam poważnie, wiesz to z całą pewnością? Bo od tego zależy moja decyzja, na dziś za mało danych, więc mówię NIE …
A dlaczego - skoro "mało danych" - to: NIE, a nie np. TAK?.. w końcu "mało danych", więc i tak nie wiesz, co Lepsze?!? Dlaczego BRAK DZIALANIA ma być zatem Lepszy?

 Jedna uwaga, ptaku: konsekwencjami KAŻDEGO wyboru lub jego braku..obciążamy sie SAMI w KAŻDEJ SEKUNDZIE naszego iSTNiENIA... i nie potrzeba tutaj "Żadnego Ktośia", bo takie jest NIEZMIENNE prawo NATURY.
Cytuj
mowa o próbie psychologicznego wpływu, byśmy sami się obciążyli wyborem …
Propozycja skorzystania z Mocy to propozycja wzięcia za nią odpowiedzialności. Skupiasz sie na konsekwencjach(odpowiedzialność), traktując je jako negatywy(niechęć do odpowiedzialnosci? lęk? czy przeczucie, że skutki będą niechlubne?) "primum non noccere".. czy to znaczy, że  wolisz aktualne Status Quo?

@Wiki:
Cytuj
w tej chwili też nie, choć jak PHI zauważył  wahałam się
Ciekawym jest rówież fakt, że kiedy brakuje danych/wiedzy/pewności... automatycznym wyborem jest 'brak działania'.

@Ptak"
Cytuj
A tak w ogóle, to kto(... )
Jeszcze ciągle ja, tu jako PHIRIOORI prowadzę ten sondaż i własnie dokładnie dlatego, że sa znane. Choć przyznam, iż odłączono mi kompletnie internet na moment.  To debile są, przcież są jeszcze telefony, telepatia.. więc ta interwencja była bez sensu. Mrugnięcie Tak, statek wisi. | byłoby.

@arteq
Cytuj
Możesz nas oświecić i powiedzieć skąd ta pewność, że zostało wyłączone (Kiara)? 
ateq podobie jak ptak ma za mało danych, więc czeka co zrobią pewne osoby, on pewno by zrobić odwrotnie?
Porównanie do bomby jest nieuzasadnione. To tylko ma wystraszyć? Naoglądaliście się amerykańskich filmów. Niesądze aby miała taka własciwość.

Cytat: east
Przebywanie w przestrzeni pozbawionej kierunków musi być niesamowicie kreatywne, wydaje mi się.
Jedynym punktem odniesienia względem którego w kosmosie cokolwiek możesz odnieść, to Twoja własna osoba, a nie jakaś obiektywna prawda.
Cytuj
jakiekolwiek zmiany na lepsze są możliwe jedynie po wyzerowaniu chorej cywilizacji zabijającej naszą Matkę  Ziemię. Przyjmiemy to, co nas czeka, bez względu na straty własne z wiarą, że to co nastąpi będzie przyniesie ostatecznie więcej możliwości rozwoju niż strat.

Cytat: zigrin
East, to ja właśnie cały czas staram się wyjaśnić Kiarze to złudzenie kierunków

Cytat: Kiara
Przyjac do wiadomosci iż ILUMINANTI to wszyscy LUDZIE, ktorzy posiadaja zdolnosc energetyczna rozswietlenia swojego cioala fizycznego , by przemienic go w swietliste. Gdy sie to stanie nastepuje ILUMINACJA, czyli ROZSWIETLENIE. A , ze jakies grupy wykorzystaly ta nazwe do szerzenia dezinformacji i manipulowania swiadomoscia ludzka, to inna sprawa.

Cytat: rafaela
podejmowalam trudne decyzje, ktore mimo trudow zaowocowaly bardzo pozytywnie.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skutki niekorzystne są nierozerwalnie złączone z korzystnymi.
Niestety, ale Trzeba zjeść tę żabę lub pozbawić sie mocy dając ją zjeść komuś innemu.
Cytuj
Pytanie, czy przypadkiem nie zje się ropuchy z jej trucizną a nie mocą?
Miałem na myśli dowolną decyzję ale wraz z jej nieuchronnymi konsekwencjami - niekoniecznie w znaczeniu "decyzji "na tak".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 15:05:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 22, 2009, 12:15:53 »

Utwórz do tego tematu ankietę, a opinie każdy moze wpisywać w postach.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Linda
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 22, 2009, 12:32:37 »

 Uśmiech
Na dzien dzisiejszy napewno bym nie właczyła....poprostu mysle ,ze jeżeli wogóle działa ,to wyrzadzi nam wiecej szkody niz pomoze.Oczywiscie obserwuję rozwój wydarzen i moje stanowisko moze sie zmienic.
Tego typu opinię mam po sesji prywatnej...Dla mnie En-ki nie zasługuje na zaufanie.... Uśmiech Uśmiech

 :)Jeżeli wogóle istnieje ?Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 12:34:47 wysłane przez Linda » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 22, 2009, 12:45:31 »

"Jeżeli to urządzeie wogóle działa" - to działa najprawdopodobniej z prędkością Światła lub szybciej.
..a dokładniej z prędkością
Blasku Świetlistej Ciszy.

..więc jak sama widzisz.. po tym że konkretnych zmian nie widzisz..

Ktoś na drugim końcu telefonu Cię na dzisiaj potraktował Bardzo poważnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 20:11:43 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 22, 2009, 12:49:31 »

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech..

...dokładnie tego oczekiwałam..... Chichot Chichot Chichot
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 22, 2009, 13:18:07 »

A ja klikam opcję włączyć zabezpieczenie,bo jak sama nazwa wskazuje ma to nas przed czymś zabezpieczać.

Ludzie żyjąc na Ziemii tak zorganizowali sobie ten pobyt,że o nasze dobro trzeba walczyć.

Zło hula samoistnie i nie trzeba zbytnio przemęczać się aby je czynić.

Gdyby włączenie zabezpieczenia złe dla nas było,to o uruchomieniu zadecydowanoby bez naszej opinii i wiedzy,bo jak dotąd Światem raczej zło rządzi. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpień 22, 2009, 13:24:22 »

Cytat: Phriori
@Darku: nie mam uprawnień tworzenia poola na tym forum.

Z tego co wiem, to wszyscy urzytkownicy mają takie same uprawnienia.
Na samym dole tej strony jest zakładka "dodaj ankietę".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 22, 2009, 13:24:48 »

Cytat: PHIRIOORI
Ktoś na drugim końcu telefonu Cię na dzisiaj potraktował Bardzo poważnie.

A kto odbiera ten telefon?
Pytam poważnie, wiesz to z całą pewnością? Bo od tego zależy moja decyzja, na dziś za mało danych, więc mówię NIE …
I wydaje się,  że ktoś próbuje „obarczyć” nas konsekwencjami wyboru lub jego braku, co na jedno wychodzi …

Cytat: kot
Gdyby włączenie zabezpieczenia złe dla nas było,to o uruchomieniu zadecydowanoby bez naszej opinii i wiedzy,bo jak dotąd Światem raczej zło rządzi.

A słyszałeś kocie o działaniu w białych rękawiczkach i o przerzucaniu karmy na czyniących własnymi rączkami … ?

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 22, 2009, 13:35:54 »

 :
Cytuj
A kto odbiera ten telefon?
Pytam poważnie, wiesz to z całą pewnością? Bo od tego zależy moja decyzja, na dziś za mało danych, więc mówię NIE …
I wydaje się,  że ktoś próbuje „obarczyć” nas konsekwencjami wyboru lub jego braku, co na jedno wychodzi

Wydawało mi się że chodziło tu o jasna deklaracje forumowiczów i o sprawdzenie jak duze jest zaufanie do PCH.Mineło juz trochę czasu i troche się zadziało.Moze sie wydawac ,ze juz częsc zwolenników zaczyna watpić...To dobry test... Uśmiech
Mogę sie oczywiscie mylić....ja tak to odebrałam...wymaga to wiecej odwagi niz głos oddany w ankiecie.. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 22, 2009, 14:24:21 »

w tej chwili też nie, choć jak PHI zauważył  wahałam się Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 22, 2009, 14:38:58 »

Cytat: PHIRIOORI
A dlaczego - skoro "mało danych" - to: NIE, a nie np. TAK?.. w końcu "mało danych", więc nie wiesz, co Lepsze?!?

Jak mawiał Hipokrates "Primum Non Nocere", toteż z braku danych wolę nie zadziałać w sposób drastyczny i niepewny co do skutków na naszą planetę, wszak chodzi nie tylko o mnie.
Wolę oddziaływać zmieniając siebie …  Mrugnięcie

Cytat: PHIRIOORI
Jedna uwaga, ptaku: konsekwencjami wyboru lub jego braku..obciążamy sie SAMI w KAŻDEJ SEKUNDZIE naszego iSTNiENIA... i nie potrzeba tutaj "Żadnego Ktośia", bo takie jest NIEZMIENNE prawo NATURY.

Zgadzam się, dlatego napisałam, że ktoś próbuje, a nie, że to robi … mowa o próbie psychologicznego wpływu, byśmy sami się obciążyli wyborem …

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpień 22, 2009, 14:44:16 »

Tak więc ja juz obciążyłem się wyborem i zaznaczyłem 4-te kółeczko, choć po co tam ten Bóg?  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 22, 2009, 15:09:30 »

Cytat: PHIRIOORI
Propozycja skorzystania z Mocy to propozycja wzięcia za nią odpowiedzialności. Skupiasz sie na konsekwencjach(odpowiedzialność), traktując je jako negatywy(niechęć do odpowiedzialnosci? lęk? czy przeczucie, że skutki będą niechlubne?) "primum non noccere".. mam rozumieć że odpowiada Ci aktualne Status Quo?

Raczej przeczucie niekorzystnych skutków … co za tym idzie odpowiedzialna decyzja nie włączania …
Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz błędne wnioski, że odpowiada mi aktualne Status Quo?
Także z Mocy korzystam codziennie, ponosząc odpowiedzialność … 

A tak w ogóle, to kto i z jakiej potrzeby prowadzi ten sondaż? Przecież w przyszłości znane są nasze wybory i ich skutki, a stamtąd przecież przybywasz, jak sam pisałeś ...  Mrugnięcie i statek jeszcze wisi ?


Pozdrawiam  Uśmiech

=============================

Jeszcze ciągle ja, tu jako PHIRIOORI prowadzę ten sondaż i własnie dokładnie dlatego, że sa znane. Choć przyznam, iż odłączono mi kompletnie internet na moment.  To debile są, przcież są jeszcze telefony, telepatia.. więc ta interwencja była bez sensu. Mrugnięcie Tak, statek wisi.

Skutki niekorzystne są nierozerwalnie złączone z korzystnymi. Niestety, ale Trzeba zjeść tę żabę.

Tak, czy inaczej żabę tę zjemy. Zaś Ty, znając skutki nie mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy?  Mrugnięcie
No chyba, że byłoby to utworzeniem nowej nitki czasoprzestrzennej z innym wariantem wydarzeń od tych tu biegnących … i nie ma na to zgody …
Lecz Twoje wystąpienie i tak już coś zmieniło … sporo piszesz między wierszami …

Pozdrawiam  Uśmiech

Scaliłem posty
Darek


Ptaszku, rozumię Żeś zalatana, ale z opcji "modyfikuj wiadomość" zdążyłabyś skorzystać

====================================================================================

A wiesz Dariuszu, że jakoś nie mam tej opcji we krwi?
No i czemu ona tak naprawdę służy, poza scalaniem postów? Wypełnieniu się jakiegoś punktu w regulaminie, który zakazuje spamowania, czyli (wg tegoż regulaminu) pisania kilku wiadomości pod rząd?  A ja zawsze sądziłam, że spamowanie jest czymś innym … jak to człowiek  „uczy się” przez całe życie.  Mrugnięcie

Używanie edycji, po upłynięciu paru godzin, czy dni utrudnia lub uniemożliwia wręcz dyskusję, bo nie można skutecznie dać znaku, że się komuś odpowiedziało, chyba, że temu komuś przyjdzie do głowy sprawdzać stare posty … dla mnie jest to bez sensu …
Oszczędzacie miejsce na serwerze? Tak jak UE energię elektryczną na żarówkach energooszczędnych? No i scalając posty forumowiczów sam zaśmiecasz śmietnik, bo lądują  w nim dopisane (scalone) treści, więc chyba nie o miejsce chodzi? 


PHIRIOORI, a to zwijanie końca tematu do początku, też czemuś służy, poza wprowadzaniem w osłupienie czytających? No bo skąd mają oni wiedzieć o co chodzi, gdy pierwszy post jest zbiorem odpowiedzi na pozostałe, jeszcze nie znane czytelnikowi? A może to eksperyment z czasem?   Duży uśmiech
Słyszałam niedawno od kogoś mądrego, że jednak czas istnieje i biegnie liniowo i nie jest możliwa podróż w czasie a jedynie po czasoprzestrzeniach, z innymi już niestety wydarzeniami. Więc skoro teraz tu jesteś, więcej do nas nie wróci ta część Ciebie, która wplecie się w inną przyszłość … i nie powiesz nam o skutkach …
Ciekawe w ilu fraktalach istniejemy równocześnie? Czyżbyśmy pączkowali?  Mrugnięcie

Pozdrawiam  Uśmiech


EDIT:

Cytat: PHIRIOORI
Niestety, ale Trzeba zjeść tę żabę lub pozbawić sie mocy dając ją zjeść komuś innemu.

Pytanie, czy przypadkiem nie zje się ropuchy z jej trucizną a nie mocą?  Mrugnięcie

Scaliłem posty
Darek


Ptak'u, nie ja to wymyśliłem i nie mnie dywagować czy są to słuszne rozwiązania, czy tez nie.
Jeśli Cię bawi utrudnianie modom życia więc czyń tak.
Pozdrawiam.


EDIT: (po raz drugi przez ptaka, więc nie można chyba mówić o mojej złej woli  Uśmiech)

Darku, rozumiem Twoją sytuację, ale zrozum też użytkownika forum, który ma prawo oczekiwać odpowiedzi na swoje pisanie. Dyskusja jest przecież celem każdego forum. Jak zatem dyskutować, nie mając możliwości bycia zauważonym ze swoją wypowiedzią?
Jeśli ktoś tworzy absurdalny regulamin (nie twierdzę, że cały), ktoś może też go skorygować, a nie bezmyślnie powielać …
Pozdrawiam  Uśmiech

Ps. Bynajmniej, nie bawi mnie utrudnianie modom życia…

Dziękuję Ci.
To jak poprawiłaś tego posta, każdy zauważy, poza tym po modyfikacji wciąż wyświetla się new w białym kwadraciku.
A i jeszcze jedno, pod Twym tekstem pojawia się info o modyfikacji.

Tak więc Ptaszku  Mrugnięcie, myślę że kazdy domyśli się w czym rzecz, a nowicjiuszom mozna to podpowiedzieć i po "kabulu".
Pozdrawiam.


EDIT:

O jakim białym kwadraciku mówisz? Owszem, wyświetla się pod postem data i godzina ostatniej modyfikacji, ale skąd ktoś, kto nie napatoczył się przypadkiem na ten post ma wiedzieć, że pojawiła się jego modyfikacja? Odpowiedź zawarta w zmodyfikowanym poście jest niewidoczna z poziomu głównej strony forum. I to ogranicza prawa użytkownika do swobodnej dyskusji, czy tak trudno pojąć to twórcom tego regulaminu?
Pozdrawiam  Uśmiech

Kwadracik/prostokącik z napisem nowy widoczny jest w indeksie/spisie tematów danego działu. Modyfikacja jakiejś wiadomości nawet po tygodniu spowoduje, ze ten prostokącik się wyświetli, choć nie przesunie wątku do góry.

Cytuj
czy tak trudno pojąć to twórcom tego regulaminu?

Myślę ze zdają sobie z tego doskonale sprawę, jednak by utrzymać tu jaki taki porządek, z czegoś trzeba zrezygnować, coś ograniczyć.
Przyznasz chyba, że gdyby nie nasza interwencja, to mielibyśmu tu niezły kogielmogiel, a tak ...

« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 10:16:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2009, 22:47:49 »

Jestem za tym zeby włączyc,ale nie bedę uzasadniać.Miał byś spontan więc jest-pierwsza mysl
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 22, 2009, 23:45:46 »

Absolutnie niczego nie wlanczac, Czlowiek ze swojej ludzkiej pozycji zbyt maly ma oglad globalnego planu by mogl decydowac o wlaczeniu czegos co jest wylaczone.
Skoro jest wylaczone a o wszystkim decyduje Stworca, widac tak jest najlepiej dla nas. Inaczej zabezpieczenie bylo by wlaczone, zwyczajnie , tak samo jak slonce.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 22, 2009, 23:57:05 »

Stwórca dał nam wolną wolę,bo taka decyzja Jego była,więc mamy prawo decydować o

włączeniu czegoś,co wyłączone zostało Kiaro.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 23, 2009, 00:20:59 »

Absolutnie niczego nie wlanczac, Czlowiek ze swojej ludzkiej pozycji zbyt maly ma oglad globalnego planu by mogl decydowac o wlaczeniu czegos co jest wylaczone.
Skoro jest wylaczone a o wszystkim decyduje Stworca, widac tak jest najlepiej dla nas. Inaczej zabezpieczenie bylo by wlaczone, zwyczajnie , tak samo jak slonce.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Jeśli o wszystkim decydowałby STWÓRCA, nie byłoby problemu, a jednak jest, skoro od czterech lat agitujesz za nie włączaniem zabezpieczenia.  Wolna wola również byłaby fikcją.
To My tworzymy nasz świat, my również ponosimy odpowiedzialność.
Stwórca, o którym piszesz (PAN z Myślicieli) nie jest STWÓRCĄ …
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpień 23, 2009, 00:32:52 »

Racja w słowach Twych Ptaku wielka i przysłowiowe piwo naważone przez nas spjać będziemy

musieli,jeno smak jego zależnie od podniebienia nie każdemu pasował będzie.  Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 23, 2009, 00:33:33 »

Nie -po trzykroc!Nie biore udzialu i odpowiedzialnosci za dzialania
grupy psychopatow,ktorzy to "urzadzenie" znalezli i staraja sie nam
udowodnic,ze to jedyna i sluszna alternatywa na ochrone Ziemi i naprawe Swiata.To nie scienny kontakt ze swiatlem,w ktorym jest rowniez
opcja-off(mozna swiatlo wylaczyc).I nie ja bede zjadal ta ropuche
w wypadku uruchomienia,lecz Ci,ktorzy do tego doprowadza - o ile..?
Zreszta oni juz to robia od dluzszego czasu,wpieprzajac ropuche i zapijajac piwem ktorego sami sobie nawazyli.Smacznego!
Ptaku,podobaja mi sie Twoje trafne wnioski w ostatnich postach,,rowniez
przyznaje Ci racje w kwestii edytowania postow..a regulamin mozna
zmienic z korzyscia dla forumowiczow.
Pozdrawiam wszystkie Ptaki,bo cenia sobie wolnosc ponad wszystko,bo to
co proponuje samael/lucynka,to nic innego,jak przejscie z jednego
systemu niewoli w drugi -jeszcze gorszy,.czyli z deszczu pod rynne.
I nie interesuja mnie zadne komentarze "ze statku",bo mam je w wiadomym
miejscu.
Pozdrawiam.


Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 23, 2009, 00:51:56 »

Szczęśliwie się składa,że postawa Twoja kolego Kahuno na przyszłość Świata zerowy wpływ mieć

będzie i tylko na fali działania i sukcesów innych się być może przemieścisz szczęśliwie w

korzystnym dla Ciebie kierunku,choć wątpić w to zaczynam.

Na nic Twoje reżyseroowane Liberum Veto.

Nieraz się mówi,że nic nie robiąc węcej się zyska,więc pomyśl,czy nielepiej tak się zachować aby

interesu swojego w bezsensownym i przypadkowym działaniu nie przepietruszyć.

Ja również pozdrawiam.
 Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpień 23, 2009, 01:07:15 »

Absolutnie niczego nie wlanczac, Czlowiek ze swojej ludzkiej pozycji zbyt maly ma oglad globalnego planu by mogl decydowac o wlaczeniu czegos co jest wylaczone.
Skoro jest wylaczone a o wszystkim decyduje Stworca, widac tak jest najlepiej dla nas. Inaczej zabezpieczenie bylo by wlaczone, zwyczajnie , tak samo jak slonce.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Jeśli o wszystkim decydowałby STWÓRCA, nie byłoby problemu, a jednak jest, skoro od czterech lat agitujesz za nie włączaniem zabezpieczenia.  Wolna wola również byłaby fikcją.
To My tworzymy nasz świat, my również ponosimy odpowiedzialność.
Stwórca, o którym piszesz (PAN z Myślicieli) nie jest STWÓRCĄ …


Skoro tak piszez Ptaku to dla Ciebie zapewne Pan Stworca nie jest.
Na szczescie juz po "ptakach" czas minol i tak naprawde opcja wlacz zostala daleko za nami. Cokolwiek , ktokolwiek mowil i pisal na ten temat bedzie.

Tworzyc Swiat  a niszczyc  go , to nie to samo. Co nie eliminuje faktu odpowiedzialnosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 01:20:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 23, 2009, 10:08:04 »

Nie tylko dla mnie PAN stwórcą nie jest. Również Ela Nowalska nigdy nie określała go jako stwórcę, chociaż ma z Myślicielami kontakty prawie od dwudziestu lat, ba, nawet na seminariach oburzała się, jak ktoś traktował PANA jako Boga … Zresztą on sam podaje swoją przestrzeń, w której przebywa, jako miejsce niedalekie Ziemi … zatem, kim są naprawdę Myśliciele? I co tu robią?
Twierdzisz, że czas po „ptakach” minął, czy minął także po gadach? No i dziękuję Ci za subtelność …  Duży uśmiech

Pozdrawia ptak, a nie „ptak”.  Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 23, 2009, 11:33:49 »

Stwórca dał nam wolną wolę,bo taka decyzja Jego była,więc mamy prawo decydować o włączeniu czegoś,co wyłączone zostało Kiaro.
Możesz nas oświecić i powiedzieć skąd ta pewność, że zostało wyłączone? Równie dobrze można twierdzić, że bezpiecznie można przełączyć zapalnik bomby w pozycję ON, ponieważ skoro znajduje się aktualnie w pozycji OFF to "musiał" zostać w nią przełączony z pozycji ON... no i argument wolnej woli także zostaje podtrzymany. A co z wolną wolą innych zgodnie z którą mówią "nie ruszać"?

I każdy z nas ma wpływ na przyszłość, na ogólnoludzką w proporcjonalnym zakresie do uczestnictwa w społeczeństwie; na swoją - w ogromnym.

Czy tylko ja zauważyłem, że Kiara zaczyna już kąsać nawet tych "akceptowanych" do tej pory? A wszystko z powodu, że ośmielili się z nią nie zgodzić?
Zapisane
SAS
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpień 23, 2009, 12:16:08 »

Witam
To mój pierwszy post.. trochę się naczytałam ...  Mrugnięcie ale jestem za  dlaczego? .. bo jescze takiego zla na ziemi nie widziałam a troche juz przeżyłam .. chyba sam belzebub panuje ... z okresu komunizmu tak nie było jak teraz jest .. już nawet nie chce  oglądać tele. tyle w niej zła ile w niej jest.. ważna jest tylko mamona jak to mawia En-ki... a gdzie uczucia do drugiej osoby ... niestety ma racje.   
Pozdrawiam
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpień 23, 2009, 12:17:26 »

Artequ!!

Oświecenie otrzymasz,gdy przeczytasz post poprzedzający cytowaną przez Ciebie moją odpowiedź do Kiary skierowaną.

Zrozumiesz wtedy,czemu tych właśnie słów użyłem i czy należy dosłownie sprawę "off "lub "on" traktować. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 12:19:42 wysłane przez kot » Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jaguarlife blanciormt2forum skuterpolska rezerwat-mustangow catzland