Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 12:13:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 767576 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : Grudzień 02, 2011, 13:34:41 »

Obserwuję i neguję ,zaprzeczam, sprawdzam, podchodzę z różnych stron. Gryzę tu , uszczypnę tam. Bo nie lubię samooszukiwania siebie. Pewnie wykręcisz , ze to moja reakcja nie właściwa jest.
Nie wystarczą  mi zapewnienia o miłosnej miłościwości najwyższej błogości kosmicznej. Muszę to sprawdzić, doświadczyć.

Piszesz o naszych reakcjach na tematy ? To mam coś "w temacie"
Dziś miałem świetny sen - fantastyczny scenariusz na film typu "incepcja".
Ze snu pamiętam siebie jako niemłodego już człowieka. Mieszkałem na jachcie motorowym. Byłem naukowcem który wiedział jak sterować mózgami. Pracowałem dla jakiegoś obrzydliwie bogatego bankiera, czy polityka, któremu doradzałem, jak manipulować tłumami  - nabywcami jego produktów. I on miał piękną córkę. Ta corka sie we mnie zakochała, ale ojciec jej bronił przed takimi jak ja.Nie chciał byśmy się spotykali. Gdyby sie wydało że spędza ze mną czas to bym miał pozamiatane. To było jak bajka o kopciuszku. Kobieta miała być rano o 7mej w domu, ale została u mnie na jachcie. Namiętność była silniejsza Mrugnięcie A rano ból głowy jak na kacu - i co teraz? No i papa by sie dowiedział, ale ja zastosowałem manipulację na jego umyśle. Sprawiłem, by ojciec dziewczyny uwierzył, że ona nigdzie nie wyszła z domu.
Odcumwałem i popłynąłem gdzieś sie skryć z moją ukochaną, ale pomyślałem wtedy, że właściwie to nie pamiętam skąd się ona na moim jachcie wzięła i że może ona być manipulacją na moim mózgu. Ktoś tu kogoś wkręcał. Rzeczywistość stała się jedną wielką i niepewną manipulacją, iluzją. Pamiętam, że weszłem do Matrixa ,zeby wprowadzić wirusa. Wszystko się poplątało, a ja nawet nie wiedziałem, czy ta kobieta była prawdziwa i czy moje własne reakcje były prawdziwe, czy można im było ufać.
Miałem  wiedzę, że mózg czyta z Matrixa iluzje jako swoje własne i rzeczywiste wyobrażenia i pragnienia . Obudziłem się z niezłym mętlikiem w głowie.

jak to przeczytałem- to nawet mogę sobie wyobrazić, że to NWO wymyśliło Matrixa i Incepcje, abyśmy już nie mogli być pewni niczego,-
nawet nas samych..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Grudzień 02, 2011, 13:46:02 »

I co to właściwie znaczy być pewnym. Czego ?
Kim jestem ? Na te chwilę może tylko obserwatorem , który dostrzegł mętlik i brak 100% towo pewnych prawd. Każda z nich, choćby była iluzją, ma prawo istnieć.
Więc w sumie można wybrać sobie dowolną iluzję, która jest korzystna. Dopóki surfujesz dopóty jesteś na fali.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Grudzień 02, 2011, 13:56:26 »

no tak, właściwie można powiedzieć- "Panta rhei" i wszystko jest względne,-
ale co do samego siebie- to wypadałoby wiedzieć cośtam, cośtam, a może i my też nie jesteśmy trwali nawet w swojej najwyższej formie,
któż to wie na pewno Duży uśmiech

to ciekawe- pewność o braku pewności o czymkolwiek wyzwala..Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #128 : Grudzień 02, 2011, 14:02:17 »

East, fajny sen.  Duży uśmiech Ty, to masz!  Chichot
Co do rzeczywistości i iluzji, to może wciąż jest ta sama płaszczyzna? A granice są umowne? 
Może to igraszki świadomości? Cel? A czy zawsze musi być cel?
Ważne, że energia płynie i iskrzy. Ważne, że bywasz w „snach” i tworzysz
alternatywne światy. Na pożytek sobie i innym.

Ciekawe, czy kiedyś zabraknie możliwości i przestrzeni do zapisu ?
A póki co, niech się stwarza…   Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #129 : Grudzień 02, 2011, 14:32:22 »

East świetny sen, jak dla mnie masz odnaleźć sam siebie ,inercja? Ba jest są usiłowania ale nie zawsze skuteczne, ważne jest co czujesz , bo nie o mózg chodzi a o serce.

Mózg nie stanowi żadnego sekretu , no może oprócz szyszynki depozytu wiedzy całej naszej przeszłości.
Do serca do jego sacrum nikt nie ma dostępu pomimo skopiowania go do monstrualnych rozmiarów , i co? I nic przestało bić.
Zastanów się dlaczego nie możesz dotrzeć do głębi wiedzy o sobie?
Dlaczego boisz się ujawnienia swojej miłości , dlaczego ważniejsza jest dla ciebie zależność od cudzej decyzyjności?
Dlaczego ciągle w bliskości miłości jest strach? Czego się naprawdę boisz?
Przekrocz te bariery a zobaczysz iż miłość jest silniejsza od wszystkiego i tam gdzie jest ona nie ma strachu.
Wierz mi jest to możliwe.
Powodzenia , bądź sobą.

Kiara Uśmiech


ps. Żaden matrix nie działa na falach energii miłości , on korzysta wyłącznie z energii emocji , dalej jest już bezsilny brak zasilania , gasną wszystkie majaki w mózgu , pojawia się prawda istnienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 14:34:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #130 : Grudzień 02, 2011, 14:36:29 »

songo , to mi się przypomniał też inny wyzwalający film - z cyklu ukazujących względność-  pt "Mr.Nobody" i ta nie dająca się zapomnieć kwestia - na pytanie dziennikarza jak to jest po śmierci, Pan Nikt roześmiał się i odpowiedział " po śmierci ? he he he he, jak możesz być pewien, że w ogóle istniejesz ? "

@Ptaku
No właśnie, co stanowi o tym, że istniejemy ? Fala i sam fakt, że po niej się ślizgamy ? Czyli ta energia ,która płynie i iskrzy. Iskrzy na "stykach"  którymi jesteśmy Uśmiech

@Kiaro
Trudno mi polemizować z Twoją oceną. Nie czuję żadnego strachu i właściwie to nie mam wielu powodów do niezadowolenia z życia. Być może ów brak strachu uwolnił we mnie wiedzę w której się nie pogubiłem mimo mętliku myśli.
Z tego snu pamiętam dobrze mi znane uczucie, kiedy łódź bujała się na fali. Ja czułem się na tej fali w miarę pewnie, ale to, co uważałem za rzeczywistość nienaturalnie się deformowało. To chyba wtedy doszła do mnie jej iluzoryczność.
Nie pamiętam, czy prawda istnienia - niezniszczalne falowanie  - była miłością czy nie. Trudno byłoby ją nazwać w jakikolwiek sposób, ale to była potężna energia. I tylko ona była prawdziwa - we śnie  rzecz jasna Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 16:27:16 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #131 : Grudzień 02, 2011, 19:08:44 »

Wyjaśnione logicznie jest teraz co oznacza 5D?

"1.
Poprzez to jest uzyskane połączenie z 5-wymiarową gęstością Tworzenia.

1.1
To oznacza że planeta Gaia TERRA Xx27 odpowiada od zaraz kosmicznemu polu drgań 5D.
Dopiero teraz."
Znaczy to iż dopiero teraz będziemy mogli korzystać w tworzeniu z całego zakresu energii 4 żywiołów i połączenia ich 5 elementem miłością bezwarunkową.
Do tej pory łącznikiem między 4 żywiołami była energia jednego z nich czyli niższy poziom energii miłości oparty na emocjach. teraz dopiero wkraczamy w nową opcję  X x ( energetyczny i fizyczny kod , pełen) nie T ( częściowy) na bazie 2( aspekty) przez 7 wzorców energetycznych. Trochę skomplikowane są te kody bo nie wyjaśniane ale możliwe do odczytania.

Kiara Uśmiech Uśmiech




 
01.12.2011 Siła Stwórcy. Część I. Archanioł METATRON

http://wolnaplaneta.pl/imago/images/metatron.jpg



Dzieci Jednego Stwórcy który jest wszystkim,
który dba o wszystko, który wznosi się ponad wszystkim
i jest pra-gruntem, pra-źródłem i pra-materiałem wszystkich Bytów.

Ukochane Dzieci tej jednej wszechmocnej Rzeczywistości: STWÓRCY

100100
Wyjątkowo potężna jest Rzeczywistość która teraz powstaje.
Jak to działa i jak można zrozumieć to w szczegółach?




1.
Poprzez to jest uzyskane połączenie z 5-wymiarową gęstością Tworzenia.

1.1
To oznacza że planeta Gaia TERRA Xx27 odpowiada od zaraz kosmicznemu polu drgań 5D.
Dopiero teraz.
To pomaga Wam obejrzeć się z powrotem na to co znaczyło radzić sobie w tak ciemnym polu drgań (*wibracji) które dotychczas Was otaczało.

Czy teraz już wiecie, dlaczego jesteście tak bardzo honorowani?




2.
Ley lines (*pasma linii promieniowania geomantycznego Ziemi) transportują te Energie.
Czyste kryształowe Energie Światła i uwalniają je dla całej ludzkości i planety.

2.1
Należy to zrozumieć:
to niesamowite, nie do pojęcia przybieranie na częstotliwości drgań ludzkiego ciała energetycznego będzie krok po kroku przyjmowane na poziomie komórkowym i tylko tam, gdzie Istota jest PRZYGOTOWANA.
Również i tutaj dzieje się to we współbrzmieniu z wolną decyzją Człowieka.




3.
Każdy Człowiek który będzie do niej (*do tej Energii) podłączony jest nieosiągalny dla wszystkich wydarzeń „przyszłości”, co oznacza iż jest nie do zranienia. Niezależnie od tego co stanie się w jego otoczeniu. Bardziej dokładnej ochrony NIE MA w obecnym Czasie, na tym Poziomie Bytu.

3.1
To oznacza szczegółowo że ci ludzie już TERAZ żyją w nowym, do nich dopasowanym Hologramie. Prawie niepostrzeżenie stało się to Rzeczywistością. Dostrzegają to ci, którzy coraz częściej czują się tylko OBSERWATORAMI WYDARZEŃ które mają miejsce wokół nich i którzy nie czują się ich częścią.




Tą kolejną, kompleksową Wiedzą dotyczącą wydarzeń globalnych
na tym Poziomie Bytu błogosławię rodzaj ludzki,
Ja, który JESTEM Zarządcą Tworzenia i Boskim Aniołem Oświecenia




METATRON




//Patrz również: 21.11. 2011 Sto do potęgi setnej. Archanioł METATRON – kliknij tutaj//




www.lichtweltverlag.com


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/02/01-12-2011-sila-stworcy-czesc-i-archaniol-metatron/

====================================

Trochę mogą być szokujące te słowa ale uważam iż główna treść jest ważna. nie chodzi o znieczulicę , chodzi o całkowity spokój , równowagę wewnętrzną i nie danie się sprowokować do wyciągania energii po przez emocjonalne rozgrywki innych.

Osłabianie energetyczne biorących udział w transformacji może być obecnie pierwszym aktem usiłowania zablokowania ich w dalszych procesach zmian , a nawet wyeliminowania w przeróżnych "wypadkach". Spokój jest bardzo ważny oraz całkowite zrozumienie i akceptacja wyborów innych ludzi i sytuacji zachodzących w ich życiach.
Czym innym jest informacja a czymś innym ingerencja ( nawet z dobroci serca) w cudzy świat. Każdy ( szczególnie teraz ) musi skupić się sam na swoim życiu , nikt zewnętrzny za niego go nie przeżyje.
Można pomoc w czymś będąc poproszonym ale niewłaściwością jest wytyczanie nikomu drogi wedle własnych wartości.
Bowiem trudne zdarzenia teraz muszą się zadziać w ich obliczu ( zawsze poprzez sytuację a nie deklaracje słowne) ludzie ostatecznie określają swoje miejsca na planach zachodzących zmian.

Zatem akceptacja , zrozumienie , równowaga wewnętrzna i duży dystans do nadchodzącej fali potężnego wstrząsu na wielu płaszczyznach życia. Są to najważniejsze na teraz odniesienia.

Kiara Uśmiech Uśmiech





   

Integracja nowych energii i osobista ochrona


.

.

Witaj Ann. Tu Rada Dwunastu.

Jesteśmy tutaj, by się przywitać. Jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć, że wiemy o zmaganiach, jakie toczysz by zintegrować energetyczne przemiany, przez jakie przechodzi teraz twój fizyczny pojazd. Widzimy, że energia ta przysparza ci nieco problemów takich jak: bóle głowy, bezsenność, problemy trawienne. Są one wspólne dla wielu pracowników światła, szczególnie dla tych, którzy są generalnie wrażliwi.

Twój układ był od zawsze wrażliwy na energie, co tłumaczy dlaczego wychowanie ciebie było takim wyzwaniem. Przyszłaś na świat, w którym panowała atmosfera ciężka od gniewu, nieporozumień, niskich wibracji, iluzji, sporów, ciężkiego jedzenia, ciężkiego wszystkiego.  Otuliłaś samą siebie ochronną warstwą znieczulenia, która pozwalała ci radzić sobie z codziennym bombardowaniem niskimi wibracjami. Zaczęłaś się budzić i oczyszczać z tej warstwy w wieku 25 lat.  Trwało to przez wiele lat; wiele dekad poświęciłaś na duchowy, emocjonalny i umysłowy wysiłek.  Teraz natomiast przyszedł czas by czerpać korzyści ze swojej pracy.

Jesteś o wiele bardziej oczyszczona niż kiedyś.  Nie jesteś już tak  skłonna do reakcji.  Wszystko to dzieje się dla dobra.  Niemniej jednak, teraz, gdy pozbyłaś się gęstej warstwy ochronnej, czujesz wszystko.  Każdą emocję w swoim domu, w sklepach, na ulicy, w bibliotece; jesteś w pewnym sensie zbyt otwarta.  Musisz nauczyć się otulać samą siebie pozytywną warstwą ochronną, której będziesz stale świadoma.  Gdy udajesz się w miejsca publiczne, musisz sobie wizualizować otaczający cię ochronny kokon; w przeciwnym razie grozi ci zarażenie się od innych tym, co negatywne.

Ochrona ta ma decydujące znaczenie. Przekazujemy tobie  te informacje także dla dobra twoich współpracowników i kolegów.  Piszemy te słowa a raczej przelewamy je poprzez biura twojego mózgu na papier dla dobra wszystkich, którzy je czytają.

Spływ Światła, który miał miejsce 11.11.11. sprawił, że jesteście niezwykle „surowi” w sensie duchowym. Nie wystawilibyście noworodka na działanie żywiołów.  Jesteście wszyscy „noworodkami”.
Łagodnie chrońcie samych siebie.  Usuńcie się w cień, jeśli to konieczne.  W swoich relacjach z innymi postępujcie niezwykle ostrożnie i dyplomatycznie.  Energie są teraz bardzo zmienne; sami możecie zauważyć ile konfliktów rozgrywa się teraz na ulicach.  Jeżeli macie ochotę zaangażować się w akcje protestacyjne, prosimy myślcie o swoim bezpieczeństwie.  Jeżeli wspieracie te protesty energetycznie, nie pochylajcie się ze współczuciem nad każdą krwawiącą głową, którą zobaczycie w wiadomościach, jakkolwiek byłoby to kuszące.  Współczucie, jak to już wcześniej mówiliśmy, jest reakcją o niskich wibracjach. Empatia jest wspaniała ale najlepsza jest neutralność.

Utrzymujcie wizję tego, co byście chcieli oglądać a nie tego, czego nie chcecie.  Koncentrujcie swoją uwagę na pożądanym wyniku końcowym a nie na zamieszaniu  związanym z obecnym procesem.  Za wszelką cenę pozostawajcie w stanie równowagi.  Kotwiczy to i równoważy energetyczne fluktuacje, które obecnie przepływają przez wasze społeczeństwo.  Zachowujcie spokój i róbcie swoje.  Chrońcie siebie.  Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.  Bądźcie pokojowo nastawieni; bądźcie ucieleśnieniem pokoju.

Dziękujemy ci za twoje nieocenione usługi.  Rada Dwunastu.

18 listopada 2011, przekazała Ann A.

Przetłumaczyła Emilka

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/11/integrating-new-energies-personal.html


http://krystal28.wordpress.com/2011/12/03/integracja-nowych-energii-i-osobista-ochrona/

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 22:25:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Grudzień 04, 2011, 15:10:10 »

Posty odbiegające od tematu wydzieliłem jako niezależny wątek: WSPÓŁCZUCIE I WSPÓŁODCZUWANIE - czy to to samo? >>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 20:50:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : Grudzień 04, 2011, 18:09:02 »

 01.12.2011 Siła Stwórcy. Część I. Archanioł METATRON
02.12.2011 Pozostańcie w Pokoju. ASANA MAHATARI (Saint Germain)






 Ukochany Jahn,
 Ja jestem bezustannie z Wami,
 Czas, w którym jestem obecna NIE ISTNIEJE.
 Zaufajcie i żyjcie, kochajcie, wszystko się spełnia.

Wychodźcie ze zrozumieniem naprzeciw,
 wychodźcie sobie naprzeciw w Miłości,
 bo to co dla jednego dzisiaj jest wielkim zadaniem,
 które należy rozwiązać, innemu wydaje się drobnostką
 i to zachodzi również odwrotnie.
 Wychodźcie sobie naprzeciw z tym zrozumieniem,
 że każdy z Was jest na Drodze
 i każda z Dróg jest święta i honorowana.




 Zaufajcie i żyjcie:
NIE SKAZUJCIE, NIE OSĄDZAJCIE, NIE OCENIAJCIE INNYCH
- I TEGO SIĘ TRZYMAJCIE





 Pozostaniecie nierozłączną siłą
 i poprzez połączenie współczucia, Miłości
 i zrozumienia wszystkich przeszkód na Drodze
 do Światła – wszystkie te przeszkody z lekkością pokonacie.


Ukochane Dzieci Ludzkie,

przychodzimy w momencie który zagęszcza godziny,
 który w jeden dzień tworzy Nowy Świat.
 Przychodzimy w sytuację która wszystko zmienia.
 Bliżej i bliżej, naprawdę już niedaleko.

Jak temu wyjść naprzeciw?

Ze spokojem, z pewnością, z siłą i odwagą
 w Miłości a przede wszystkim w POKOJU




Pozostańcie zawsze w Pokoju bo to jest wyzwanie tych Dni.
 Gdzie przybywa wojen, gdzie rośnie niezgoda i będzie ona rozsiewana.
 Od Was to zależy i od nas abyśmy rozpulchniali grunt Nowej Ziemi
 poprzez pokojową Istotę.

Zapewne ludzie „zagotują się”, bo zostaną ogłoszone przestępstwa,
 okropieństwa i czyny gwałtu Ciemnych.
 Pozostańcie zawsze w Pokoju. To jest Siła Życia,
 przyszłość tego Świata i wielu nowych Światów które teraz powstaną.

Jesteśmy wielkim Teamem, jesteśmy niepokonani,
 jeżeli pozostaniemy niewzruszeni starymi wiodącymi motywami
 i metodami postępowania.




Uważajcie na swoje języki, bo to co dziś zostanie powiedziane
będzie miało wielu ludzi na ustach.

Rozpoznajcie tą moc, Waszą Moc i dopasujcie ją do Waszych zadań
 - i postępujcie zawsze według tego.

Albowiem ci Pokojowi są prawdziwymi spadkobiercami Nieba…




 Jam jest wiekuiście z Wami
 ASANA MAHATARI




//Patrz również: 08.07.2011 Wciągające wydarzenia. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/02/02-12-2011-pozostancie-w-pokoju-asana-mahatari-saint-germain/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #134 : Grudzień 06, 2011, 10:29:38 »

Rozwój duchowy - podnoszenie wibracji to ciężka i wytrwała praca nad sobą każdego z nas. To analiza siebie , swoich słabości i świadome wychodzenie z ich dominacji. Tylko taka droga istnieje dla Człowieka na ziemi.
Praca własną nad sobą samym.

Nie ma co liczyć iż przylecą zbawcy na statkach lub ktoś da nam jakiś parasol ochronny... nic z tego trzeba sobie go stworzyć samemu własną mocą sprawczą.
Reszta to mydlenie oczu i zwodzenie by Ludziom się nie udało bo słaby może nie wiele. I to nie chodzi o samą moc fizyczną , a , o rozwój duchowy poparty mocą sprawczą.
A co piszą inni?

Kiara Uśmiech Uśmiech


   

Zwycięstwo, na które musicie zapracować



.

Najdrożsi, czas, abyście wy, pragnący Wzniesienia zaczęli się na serio przygotowywać.  Wzniesienie nie jest zwyczajną, niewymagającą przygotowań sprawą, chociaż jest całkiem dużo źródeł, które twierdzą inaczej.
Kochani, nie dajcie się ogłupić.
Czyż nie znaleźliście się tu na Ziemi  po to, by zwiększać swoją świadomość i wzrastać jako ludzie, tak by iść naprzód w ewolucji?  Wymaga to od was, abyście stawali się coraz bardziej świadomi tego, kim jesteście poprzez stawianie czoła, obserwację, akceptację i na koniec oczyszczenie się z tego, co utrzymuje was w ciemności, niższych wibracjach i co przeszkadza wam w powiększaniu swojego światła.

To właśnie iloraz światła w waszym polu decyduje o tym, czy wzrastacie.
Styl życia, który nie służy i nie wspiera wzrostu waszej świadomości uniemożliwi wam osiągnięcie Wzniesienia i opuszczenie tej trójwymiarowej gęstości. Jak wielu innych, wy także możecie życzyć sobie, aby być częścią pierwszej fali wzniesionych poprzez Gwiezdne Wrota 11.11.11 dusz, jako że temu wydarzeniu towarzyszyć będzie otwarcie wielu portali prowadzących do wyższych wymiarów.
Kochani, to jednak wymaga przygotowań i zrozumienia uniwersalnego prawa odpowiedzialności za samego siebie. W jaki sposób wzniesienie miałoby wam służyć, nie będąc wynikiem waszego zwycięstwa? W jaki sposób zdołacie utrzymać przynależne wam miejsce w wyższych wymiarach, jeżeli wasza świadomość nie będzie do nich wibracyjnie dostrojona?

Musicie  to zrozumieć  a także zadać sobie pytanie, jak się ma  szeroko rozpowszechnione wierzenie, że jakaś siła z zewnątrz zstąpi i wykona za was całą pracę do waszego szacunku do samych siebie i świadomości Jam Jest? Drodzy przyjaciele, zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga a nie jako wtłoczone w ciało energie, które chcą aby manipulowali nimi inni, nawet jeśli są to kierujące się dobrymi intencjami siły, znajdujące się obecnie na wyższym etapie rozwoju.
Nie jesteście po prostu pakietem czegoś tam. Zawieracie w sobie Boską Świadomość, którą musicie na nowo odkryć, wzmocnić i pozwolić aby objawiła się jako Wypromieniowanie waszej wyższej woli, która wyzwala was spod władzy niższych światów, by oddać was światom wyższym. I tu, na tej Ziemi macie wszelkie możliwości, żeby wykonać tę pracę.

Jednakowoż, ważne jest, abyście się kochani nie stresowali i rozumieli swoje ograniczenia. Powolne posuwanie się naprzód jest czasami szybsze niż to gwałtowne! Musicie traktować samych siebie z szacunkiem i cierpliwością oraz dawać sobie czas, potrzebny na rozwój. Tym, co wyróżnia wasze czasy są wysoko wibrujące energetyczne prądy obecne teraz na Ziemi, które mogą wam pomóc w otwarciu waszej świadomości i przypomnieniu sobie skąd pochodzicie i kim tak naprawdę jesteście. Jeżeli będziecie stale podążać za Matką Ziemią, która bezustannie podwyższa swoje wibracje i przez to będziecie podwyższać własne, jeżeli będziecie się ciągle łączyć z nią oraz ze światłem niebios- będziecie razem z Nią wzrastać i będziecie gotowi, gdy Ziemia znajdzie się w jednej linii z Centrum Galaktyki. Chociaż data wyznaczona jest tu na grudzień 2012, nie przywiązujcie się do tego. Wasz indywidualny proces jest po prostu taki: indywidualny, ale wielkie i rozległe zmiany, które wkrótce nastąpią w waszym układzie słonecznym i na Ziemi odegrają dużą rolę na waszej ścieżce.

Musicie mieć na uwadze fakt, że nie możecie po prostu przeskoczyć przez rów, zostawiając za sobą całą nieuświadomioną materię. Jeżeli chcecie osiągnąć mistrzostwo, musicie świadomie połączyć wszystkie kropki, jedną po drugiej. To właśnie prawdziwe mistrzostwo pozwala wam na prawdziwą i wszechogarniającą miłość, ponieważ wypełniając wszystko miłością, okazujecie, kim jesteście w istocie. Postępując w ten sposób nie ma spraw, które pozostawilibyście samym sobie, wszystko zostaje objęte waszą miłością.

Wasza prawdziwa Istota wykracza poza układ ciało-umysł i jest czystą Miłością. Układ ciało-umysł istnieje w Jej obrębie.
Dlatego musicie Znać każdą najmniejszą