Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 04:38:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: micro-trzęsienia ziemi od about 2ch miesięcy  (Przeczytany 18279 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Październik 12, 2009, 00:25:47 »

Mam do was pytanie:
Od około moze dwóch miesięcy odczuwam wyrazne mikrowstrząsy ?skorupy ziemskiej.
Poczatkowo nie zwracałem na to uwagi. Jest to podobny nieregularny typ mikrodrgań,
jaki można odczuć na zębie podczas przegryzania czekolady z bĄbelkami.

Te drgania wystepują codziennie po kilka razy. mniej więcej od 3-6 takich sekwencji dziennie.
Jednocześnie towarzyszy temu wrażenie iż ulega mikroskróceniu średnica ziemi.

Co o tym sadzicie?
Ja moge powiedziec że fizycznie odczuwam to ewidentnie, wyraziście i w pełnej przytomności. na jawie.
w  Polsce również.

niektóre z tych drgań wcale nie sa takie 'mikro'. A w mediach cisza.


Czy ktoś ma dostęp do niezależnych sejsmografów, żeby to zweryfikowac?
ewentualnie jakichś obiektywnych niezależnych raportów...
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 00:45:53 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 12, 2009, 12:57:52 »

Takie uczucie tez miewam, niekiedy nawet bardzo silne. Niekiedy mam wrazenie jak by gleboko pod ziemia jechal pociag.
Rozmawialam tez z rodzina na ten temat, udowodnili mi ze tam gdzie mieszkam nie ma zadnej kolei. Czuje to na lezaco
najwiecej, ale zdazylo sie mi poczuc jakby tompniecie  stojac poprostu na ziemi. Bedac na urlopie w Turcji, pewnego dnia
rano, kiedy jeszcze lezalam w lozku, tez poczulam jak by sie cos podemna zatrzeslo. Kiedy zapytalam meza czy on tez cos takiego poczul, a byl on w lazience, odpowiedzial mi ze nic nie czol. Takie uczucie miewam od czasu do czasu, nie ma zadnej regoly.Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 12, 2009, 13:36:09 »

żeby była jasność: Nie mam tu na myśli jakichś doświadczeń niefizycznych, z pogranicza snu,
jakie niekiedy  są: typu 'swobodne spadanie' czy coś.

Chodzi o strikte fizyczne, cielesne.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 12, 2009, 14:38:46 »

U mnie tez , wystepuje to w ciagu dnia, przed poludniem i po poludniu. Nie przezylam niczego takiego podczas snu.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 12, 2009, 17:16:58 »

Jeśli rzeczywiście odczuwacie jakieś wstrząsy jest to możliwe jeśli mieszkacie w pobliżu jakiś kopalń,niedaleko placów budowy,itp....
W innym przypadku są jedynie wasze urojenia-proponuje sprawdzić sobie strony z rejestrowanymi trzęsieniami ziemi w Polsce lub Europie,inna rzecz,że nikt tych wstrząsów nie odczuwa tylko dwie osoby....a to mówi wszystko.......
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 12, 2009, 17:59:58 »

nie słuchajcie kamilka z jeleniem z pottera, lol!

ja też tak mam, ale jest to bardzo specyficzne, kojarzysz PHI taki motyw w Matrixie gdy nagle następuje MINIMALNA mikrozmiana rzeczywistości, deformacja przestrzeni?

ostatnio często to widzę, mam wrażenie, że gdy ja na to nie popatrzę to, to nie zaistnieje - typowa projekcja świadomości

mówisz 2 miechy? czyli od sierpnia, hmm ja widzę dużooo takich zmian, ale to nie jest jakiś błąd postrzegania a budzenie się - 2012 coraz bliżej...

718'
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 12, 2009, 18:23:28 »

Mam dziwne wrażenie, że trzęsienia ziemi, przynajmniej ich częć, są sterowane...
Mam wrażenie, że wojna XXI wieku polega na "trzęsieniu" przeciwnikiem, a próby dokonuje się na dnach oceanów.
Trzęsienie ziemi w Chinach przed olimpiadą było przykładem ataku nową bronią - według mnie...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 12, 2009, 18:25:27 »

Jeśli rzeczywiście odczuwacie jakieś wstrząsy jest to możliwe jeśli mieszkacie w pobliżu jakiś kopalń,niedaleko placów budowy,itp....
W innym przypadku są jedynie wasze urojenia-proponuje sprawdzić sobie strony z rejestrowanymi trzęsieniami ziemi w Polsce lub Europie,inna rzecz,że nikt tych wstrząsów nie odczuwa tylko dwie osoby....a to mówi wszystko.......


Albo nic... nie odczuwa ten kto nie słucha...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 12, 2009, 18:28:34 »

@szmer - to chciałem napisać ale zdecydowałem się zejść do poziomu rozmówcy czyli poziomu harrego pottera...

oczywiście, że ci głusi i ślepi na wszystko NIC nie usłyszą i nie zauważą!

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 12, 2009, 18:34:30 »

nie słuchajcie kamilka z jeleniem z pottera, lol!


Ty zostaw Jelonka w spokoju,pilnuj lepiej swojej 16-letniej trusi,bo ją może jakiś lisek pod twoją nieobecność posmakować.....dobrze ci radzę......


oczywiście, że ci głusi i ślepi na wszystko NIC nie usłyszą i nie zauważą!

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ziemia się nie trzęsie,jeżeli było by inaczej zauważyłbym!
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 18:34:54 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 12, 2009, 18:53:54 »

to są MIKRO trzęsienia, tylko BARDZO uważny jest w stanie to zauważyć, naiwni są ci co myślą, że sejsmograf to wykryje...

a od mojej kobiety się odpiernicz kamilku - nie ma 16, jest dorosła, ale młoda bardzo w porównaniu do mnie, starego konia!

718'
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 12, 2009, 19:00:46 »

nie słuchajcie kamilka z jeleniem z pottera, lol!


Ty zostaw Jelonka w spokoju,pilnuj lepiej swojej 16-letniej trusi,bo ją może jakiś lisek pod twoją nieobecność posmakować.....dobrze ci radzę......


oczywiście, że ci głusi i ślepi na wszystko NIC nie usłyszą i nie zauważą!

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ziemia się nie trzęsie,jeżeli było by inaczej zauważyłbym!

Bo zakładasz to co możesz założyć... to czego Cie nauczono, zakładasz na tyle na ile zostałeś "zaprogramowany"...
Skąd ta pewność że byś zauważył? Wiesz co jest źródłem tych wstrząsów, o których pisze PHIRIOORI? Uważasz że wszystko co na tym świecie istniej może być zauważalne przez Ciebie? Uważasz że twoja wiedza jest pełna we wszystkich otaczających nas aspektach?
Uważasz że urojenia to zawsze nierealny lub zniekształcony obraz rzeczywistości? a może jest odwrotnie?
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 12, 2009, 19:01:02 »

ja czasami mam tak, ze czuje jak drgam i unosze sie na 1cm w gore nie dotykajac ziemi, nie wiem jak to mozliwe, jakby zanikala grawitacja. Moze enki mi pomagal w tam tej chwili
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 12, 2009, 19:15:53 »

SKALA RICHTERA

< 2,0    Najmniejsze wstrząsy, nieodczuwalne przez człowieka ani przez sejsmograf.    2 920 000 (8000 dziennie)
2,0-3,4    Wstrząsy nieodczuwalne dla człowieka, lecz rejestrowane przez sejsmograf.    800 000
3,5-4,2    Bardzo małe wstrząsy, odczuwane tylko przez niektórych ludzi.    30 000
4,3-4,8    Odczuwane przez większość osób, nieszkodliwe.    4 800

4,9-5,4    Odczuwane przez wszystkich, powoduje bardzo niewielkie zniszczenia.    1 400
5,5-6,1    Średnie wstrząsy, powoduje mniejsze uszkodzenia budynków.    500
6,2-6,9    Duże wstrząsy, powodują znaczne zniszczenia.    100
7,0-7,3    Poważne zniszczenia.    15
7,4-8,0    Ogromne zniszczenia.    4
8,0-8,9    Ogromne zniszczenia, katastrofalne skutki dla wielu krajów.    1
> 9    Trzęsienie, które może zburzyć wszystkie miasta na terenie większym niż kilkanaście tysięcy km2.    raz na 20 lat


PS-Powinni jeszcze dodać:

0,0-0,1- odczuwalne tylko przez niektórych forumowiczów PCH
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 19:18:23 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 12, 2009, 19:20:39 »

No widzisz... opierasz się tylko na tym czego Cie nauczono... wstrząsy kojarzą Ci się tylko z sejsmologią i skalą Richtera.
A jeżeli powiem Ci że to nie wstrząsy sejsmiczne ale jednak prawdziwe i odczuwalne... to jakiej skali użyjesz?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 12, 2009, 19:33:43 »

Nie od dzisiaj poważnym problemem dla wielu budowlańców są drgania i pękania budynków w pobliżu ulic i torów.

Co do "rewelacji" podawanych przez Phi proponuję podchodzić z lekkim przymrużeniem oka biorąc pod uwagę jego domniemane możliwości, których nikt poza nim nie widział - wstrzymywanie akcji serca na życzenie, loty między-przestrzenne [tutaj go wyprzedził niejaki gryf144], zderzenia ze statkami ufioków czy przesyłanie potężnych ilości materiałów, nie wspomnę juz o tym, że może pokazać błędy fizykom w temacie zimnej fuzji...
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 13, 2009, 00:20:49 »

Nie wiem czy to może być jakoś powiązane, wstrząsów nie czuję, natomiast od jakiegoś czasu strasznie piszczy mi w uszach wieczorami, ale tak jakby ktoś puszczał to z głośnika, mimo, iż siedzę w ciszy, jedynie trochę komputer brzęczy. To raczej nie związane, ale chciałem to z siebie wyrzucić bo mnie to intryguje.

Edit: Przypomniałem sobie, że ostatnio pisałem tu na forum i nie trzymałem ręki na myszce, leżała spokojnie i nagle zaczął mi się kursor powoli przesuwać ku górze. Potem się zatrzymał, ja przestałem pisać, a on dalej leci i się zatrzymał. Ale jako, że od jakiegoś czasu generalnie coś nie za dobrze się nią steruje to raczej nic z trzęsieniem ziemi wspólnego nie ma Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 00:25:41 wysłane przez Byt » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 13, 2009, 01:03:52 »

Podobne zjawisko obserwowalam kilkanascie razy, "strzałka" kursowała w różne strony, bez wiedzy "myszki", ale co najważniejsze, bez wiedzy kreatora calego sprzętu...

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 13, 2009, 08:53:59 »

Cytuj
biorąc pod uwagę jego domniemane możliwości, których nikt poza nim nie widział
To kolejne kłamstwo arteqa. Sugeruje on tutaj, iż TO ON lepiej wie i TO ON KONTROLUJE, co KAŻDY człowiek na ziemi i w całym wszechświecie postrzega. Ale oczywiście nie może tego udowodnić. Przypomina to nieco mentalność pana ziobry, który ponoć nagrał, jak czegoś niepowiedział. Ja bardzo lubię jak oni się ośmieszają w ten łopatologiczny sposób.

Cytat: kaplan 718
ja też tak mam, ale jest to bardzo specyficzne, kojarzysz PHI taki motyw w Matrixie gdy nagle następuje MINIMALNA mikrozmiana rzeczywistości, deformacja przestrzeni?

ostatnio często to widzę, mam wrażenie, że gdy ja na to nie popatrzę to, to nie zaistnieje - typowa projekcja świadomości

mówisz 2 miechy? czyli od sierpnia, hmm ja widzę dużooo takich zmian, ale to nie jest jakiś błąd postrzegania a budzenie się - 2012 coraz bliżej...
Kojarzę.
Ale mie się to też trochę kojarzy z 'pakowaniem czasoprzestrzeni', 'merge' alternatywnych ziem z równoległych czasoprzestrzeni?
No tak około 2 miechy.. z dużym przybliżeniem. Może bardziej od września.. bo moment graniczny jest jednoznaczny: wcześniej w tym samym miejscu nie odczuwałem tych drgań. To jest bardzo konkretne.
np. w niedziele i dziś, a w pon nie było wcale.

Cytat: kaplan 718
to są MIKRO trzęsienia, tylko BARDZO uważny jest w stanie to zauważyć, naiwni są ci co myślą, że sejsmograf to wykryje...
Zastanawiam się właśnie czy wcześniej były tylko ich nie czułem... ale odpowiedź jest że ich nie było.
Z poł roku pozostaję na podobnym poziomie wyciszenia, więc to nowa okoliczność.

No zresztą, jak aż do 4,2 richtera tylko niektórzy ludzie czują  - to nie dziwota.
Ale zaskoczyło mnie, że poniżej 2 richtera sejsmo jest niewrażliwe też  Szok Z politowaniem nie spodziewałem się.
Dzięki kamil za tę skale. W nawiasie jest dziennie, a potem nie ma, to ta pierwsza pozycja to wjakiem zakresie czasowym?

Cytat: thotal
Podobne zjawisko obserwowalam kilkanascie razy, "strzałka" kursowała w różne strony, bez wiedzy "myszki", ale co najważniejsze, bez wiedzy kreatora calego sprzętu...
Nie, nieee thotalu.. To raczej "kreator całego sprzętu" dawał Ci do zrozumienia, że nic "nie kursuje" bez jego wiedzy.

..nawet żadna "myszka", ani "strzałka".

No to Strzałka!
Drogie państwo.



« Ostatnia zmiana: Październik 21, 966, 02:04:51 wysłane przez
PHIRIOORI »



Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 13, 2009, 09:33:21 »

mam dla Was panowie i również Panie dobrą wiadomość - ci co to odczuwają po prostu się budzą i będą gotowi na zmianę mającą nadejść w / po 2012 roku i skok świadomości

to proste a wniosek oczywisty, a ci co piszą, że to czują - po tym co piszą tu na forum widzę, że tak jest właśnie a szczególnie PHIRIOORI, gdybyśmy byli w plemieniu indiańskim dostałbyś ode mnie imię "DEKODUJĄCY SŁOWA", moje imię to "Arytmetyczny Logos" - odzwierciedla to czym się zajmuję Uśmiech

718'
Zapisane
frosk24
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 13, 2009, 09:39:37 »

Nie wiem czy to może być jakoś powiązane, wstrząsów nie czuję, natomiast od jakiegoś czasu strasznie piszczy mi w uszach wieczorami, ale tak jakby ktoś puszczał to z głośnika, mimo, iż siedzę w ciszy, jedynie trochę komputer brzęczy. To raczej nie związane, ale chciałem to z siebie wyrzucić bo mnie to intryguje.

Edit: Przypomniałem sobie, że ostatnio pisałem tu na forum i nie trzymałem ręki na myszce, leżała spokojnie i nagle zaczął mi się kursor powoli przesuwać ku górze. Potem się zatrzymał, ja przestałem pisać, a on dalej leci i się zatrzymał. Ale jako, że od jakiegoś czasu generalnie coś nie za dobrze się nią steruje to raczej nic z trzęsieniem ziemi wspólnego nie ma Mrugnięcie
Podobne zjawisko obserwowalam kilkanascie razy, "strzałka" kursowała w różne strony, bez wiedzy "myszki", ale co najważniejsze, bez wiedzy kreatora calego sprzętu...

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

proste do wytłumaczenia , ja mam tak prawie cały czas jedyna wada myszy optycznej , wystarczy wytrzeć diode tzn to co emituje to czerwone światełko pod myszą , w myszach " kulkowych " tak nie było
co do wstrząsów to każdy odczuwa różne bodzce i niektórzy będą czuli drgania a niektórzy dzwięki , niektórzy nie będą czuli nic bo ich świadomość postrzegania jest ustawiona wyżej niż reszty
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 13, 2009, 14:09:36 »

Idzcie do naukowców na Zamek Książ. Oni tam mają jeden z najczulszych sejsmografów na świecie... tylko ciekawe po co. Co do nowych technologii i wywoływania wstrząsów np. przez taki HAARP to jest to pewne. To nowa odmiana wojny, do tego dochodzi jeszcze sterowanie i wytwarzanie huraganów i tajfunów.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 13, 2009, 14:52:25 »

z Zamkiem Książ kojarzą mi się tajne projekty III Rzeszy, a co do wstrząsów, to pewnie jak tak dalej pójdzie to wszystko się rozsypie po dłuższym okresie czasu, podcinają gałąź na której siedzą ci od HAARP???

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 13, 2009, 15:44:58 »

Po prostu niektórzy mają bujną wyobraźnię i tyle,jeśli mieszkacie w miastach to już pisałem czy może być to spowodowane, a i jeszcze jedno pytanie-
Czy dostrzegacie też smerfy,skrzaty,muminki i pokemony???


"Człowiek żyjący w uprzemysłowionych miastach narażony jest na działanie wibracji nie tylko w miejscu pracy zawodowej. Jest to związane z oddziaływaniem środowiska pozaprodukcyjnego w środkach transportu, w mieszkaniu, którego podłoga podlega drganiom, np. podczas przejazdu ciężkiego sprzętu drogowego czy kolejowego. Źródłem wibracji są różnego rodzaju urządzenia, montowane w budynkach (kotłownie, windy, hydrofory itp.)."
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 16:06:49 wysłane przez kamil771 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 13, 2009, 16:23:13 »

Drżenie Ziemi ....
Tak, jak napisałeś Kapłan 718 , to odczuwają niektórzy. Nie chodzi o mierzalne sejsmografem zjawisko. Nazwałbym to rezonansem ziemskim. Rezonujecie z wnętrzem Ziemi. Pewne subtelne fale przenikają nie rejestrowane przez wszystkie martwe przedmioty, a rezonują z żywymi istotami . To tylko moja teoria.
Ja tego nie odczuwam, ale Wam wierzę. Jeśli o mnie chodzi to mam raczej takie odczucia jak Byt . Cisza dosłownie dzwoni mi w uszach. Kiedyś bardzo to mnie irytowało. Musiałem sobie włączyć ulubioną muzykę. Coś musiało wokół mnie zawsze wibrować ( a to radio, a to muzyka z płyty ) , żebym nie musiał słuchać tego dźwięku ciszy.
Od pewnego czasu, tak może pół roku, do roku, 'zagłuszacze' ciszy nie są mi już potrzebne. Lubię wsłuchiwać się w ten wewnętrzny dźwięk.Nie rozumiem go, ale zauważam, przepływa przeze mnie. Pojawia się zawsze , gdy skupię się na ciszy. Z drugiej strony nie jest to aż tak przykre czy irytujące,abym nie mógł spokojnie zasnąć. Paradoksalnie -przez niego nie znam uczucia kompletnej, prawdziwej ciszy. Czasami się obawiam, że to może być nadawany jakiś nowy software, który ma zsynchronizować mnie, moje DNA z czymś obcym, czego nie uświadamiam sobie. Jeśli miałbym coś zaakceptować to chcę być tego świadomy. Z drugiej strony , jeśli słyszę TO, więc mogę tego nie zaakceptować po prostu. Mogę wyrazić swój sprzeciw. Na razie obserwuję.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelas ania2018 chatka opravsko mexicanas