Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 14:51:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 769084 razy)
0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1450 : Październik 13, 2012, 20:49:21 »

Przebiśniegu, to jest przykład, ty też jesteś nieograniczony, dopóki tak uważasz. Ograniczasz się sam, uważając, że coś cię ogranicza, a przecież masz wolną wolę.
====================================
Dziś kolejny dość krótki przekaz Archanioła Michała.
Krótko mówiąc każe się nam bawić, a dokładnie to szukać tego, co nas cieszy i bawi i wprowadzać w życie, robić swobodnie to, co lubimy, nie tylko to co musimy, tytuł mówi sam za siebie.

Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć. - Michael

Dzień dobry, drogi przyjacielu. Jesteśmy szczęśliwi, aby Ci potwierdzić, że podmioty takie jak, jasność, i przywołanie twojej marzącej świadomości zmieniły się znacznie w ciągu ostatnich dni, jak również u wielu innych. To będzie kontynuowane tak długo, aż zrobicie to priorytetem. Gratulacje.

Wzywamy wszystkich, którzy czytają te wiadomości i pisma lightworkers, aby zdali sobie sprawę, że one jedynie pokazują, co jest możliwe dla każdego. Jeśli uważasz, że twoja świadomość się zmienia, nie wahaj się spróbować nowych rzeczy, które wydają się atrakcyjne dla Ciebie. Ta atrakcja i intencja, w połączeniu z  waszym zaufaniem, umożliwi wiele wspaniałych rzeczy dla Ciebie. O to właśnie w zmianie w świadomości chodzi.

Spójrzcie ponownie na wszystkie swoje Ja chciałbym, Ja życzyłbym sobie i , Ja kocham być w stanie do... i wybierzcie swoje ulubione. Być może są tym, co uważacie za duchowe. Być może nie są. Oczywiście, ponieważ jesteście istotą duchową, wszystko co robicie jest duchowe. Ale dajcie tym rzeczom nowe zainteresowanie i wysiłek, drodzy przyjaciele.

Może trochę was dziwić, dlaczego wydają się atrakcyjne dla was, to może być w porządku. Umiejętności i zdolności, które rozwijałeś przez wiele wcieleń możesz łatwo odzyskać dla Siebie w tej chwili. Twój wkład może być czymś, co już odkryłeś, ale może to być również ukryte tuż pod powierzchnią i czekać, abyś tego szukał. Będziesz to wiedzieć, kiedy radość wypełni twoje serce.

Jesteś tutaj, ponieważ teraz ten kawałek układanki ludzkości może tylko być wprowadzony przez Ciebie. Wychowuj go. Uwielbiaj go. I podziel się nim swobodnie. Będą tacy, którzy posiadają podobne dary, aby się  z wami podzielić. Nadszedł czas, moi przyjaciele, aby odkryć, kim jesteś pod wszystkimi chciałbym, mógłbym i powinnościami, które zostały zebrane w całym twoim życiu. Kim jesteś naprawdę? Księgowym, jesteś rolnikiem? Pani Gospodyni, jesteś piekarzem? Ogrodnikiem? Pisarzem? Gdyby wszystkie stresy i napięć współczesnego świata zostały zniesione, czy już robisz coś, co kochasz?

Nadszedł czas, aby znaleźć to, co kochasz i zacząć dawać temu uwagę, na jaką zasługuje. To jest twój czas. Pozwól, aby to przyszło naturalnie. Czy znasz kogoś, kto robi to teraz? Przekonasz się, że nic nie ucieszy go bardziej niż wyjaśnienie tego Tobie.

Nie możesz zmienić rzeczy w jedną noc. Chyba że, oczywiście, że możesz. Ale to jest czas, aby rozpocząć życie zabawą. Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć.

Są też inne zmiany, które kolejne tygodnie wam przyniosą, ale omówimy je w odpowiednim czasie. Teraz, bawcie się tym. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

13 października 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1451 : Październik 14, 2012, 15:41:51 »

SHIVA to ogień przemian , spalania starego i reaktywowania nowego lepszego, piękniejszego.
warto uważnie przeczytać.
Nie musisz w nic wierzyć ale powinieneś żyć mądrością , a znaczy to tylko tyle, nie krzywdzić innych ni siebie.


Kiara Uśmiech Uśmiech


14.10.2012 Oddaj, Przyjmij. SHIVA

Ściągnij ten wpis jako PDF

SHIVA




    „Bądźcie bez strachu, bądźcie pełni zaufania i wiedzcie zawsze że nigdy
    nie jesteście sami, bo My zawsze jesteśmy z Wami”
    Archanioł METATRON




Stwórca jest wielki!

Zaufajcie Jego Wszechmocy, albowiem zaprawdę:

Nastąpi to co wydaje się niemożliwym, spełni się to co jest niewyobrażalne dla ludzkiego Ducha, to co nie jest opisane w żadnym Scenariuszu Przyszłości, pojawiać się będzie najczęściej.

Dlatego – ZAUFAJCIE i oddajcie wszystkie Lęki, wszystkie troski, wszystkie niepewności i wszystkie wątpliwości które Was dręczą. Powierzcie wszystko Stwórcy a wejdziecie w głęboki wewnętrzny Pokój.

Ja Jestem
SHIVA

Ja Jestem Siłą Sprawczą wszystkich Procesów Przemian na Ziemi. Ja przenikam każdy Stan Bytu moją Rzeczywistością i sprawdzam go czy jest odpowiedni (przygotowany) do zaczynającego się Czasu.

Nie stawiajcie żadnego Oporu
gdy to Boskie toruje sobie Drogę
w Was i wokół Was.

Całkowicie oddajcie się Procesom Przemiany, nawet wtedy kiedy zostanie Wam wszystko zabrane, albowiem wiedzcie:

im więcej zostanie Wam zabrane, tym więcej możecie otrzymać. Im dokładniej zostaną wysadzone w powietrze Stare Wzorce i Omyłki które się mocno w Was posadowiły, tym solidniejsze i potężniejsze będą Nowe Mury Waszej Nowej Rzeczywistości w Niebie i tym szybciej będziecie poprzez to bogiem.

Dzisiaj kieruję Was, abyście porzucili każdy Opór który dotyczy Waszej Przemiany, abyście przyjęli wszystko by – kiedy przyjdzie na to czas – mogli wszystko oddać.

Dziś prowadzę Was do bezwarunkowości bo zaprawdę: jeśli Ogień Transformacji będzie kontrolowany przez Ludzkiego Ducha, nie będzie Przemiany Duszy.


Dopuśćcie do siebie, puśćcie, porzućcie, oddajcie się. To jest właściwe, prawe i dojrzałe podejście do wszystkich Procesów które dotyczą Przemiany.

Każde stawianie oporu powoduje Ból tam gdzie można byłoby go całkowicie uniknąć. Ta Transformacja jest wydarzeniem Radości. Ani Cierpienie ani Ból nie mają Was dotykać.

Jednak zależy to od Ciebie czy rzucisz się w Stwórcę, albo czy wahasz się i skarżysz się na swój Los bo zostałeś wezwany do tego by oddać wszystko to co wiąże Cię jeszcze ze Starym Światem.

Idźcie w Waszą Rzeczywistość i porzućcie każdy Opór.
Wtedy jesteście GOTOWI.

Wtedy będę twoim najcenniejszym Towarzyszem przez ten Czas, który poświęcił się całkowicie ogniu i oddał się Nowemu Początkowi.

Stwórca jest wielki
My jesteśmy w NIM wszystko-jest-Jednym.

SHIVA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/10/14/14-10-2012-oddaj-przyjmij-shiva/
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1452 : Październik 14, 2012, 15:54:27 »

Cytat: Kiara
Stwórca jest wielki
My jesteśmy w NIM wszystko-jest-Jednym.

Który stwórca jest wielki? Ten od androidów, ten od człowieka nieboskiego,
czy ten od boskiego człowieka?

Ale skoro wszystko jest jednym, to pytanie chyba zbędne?  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1453 : Październik 14, 2012, 16:29:43 »

Oj szacowny Ptaku! to Ty jesteś naszą Nową PROROKINIĄ zatem czekam w pokorze  aż rzekniesz tylko słowo! A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE! Zły Duży uśmiech Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1454 : Październik 14, 2012, 16:40:14 »

Oj szacowny Ptaku! to Ty jesteś naszą Nową PROROKINIĄ zatem czekam w pokorze  aż rzekniesz tylko słowo! A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE! Zły Duży uśmiech Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiaro, nie odpowiadam za wytwory Twojego umysłu i za to, jakie prorokinie się tam rodzą.  Chichot

Ty zamieściłaś przekaz o wielkości stwórcy, więc pytam o którego stwórcę chodzi?
Bo z dotychczasowych Twoich nauk wynika, że androidów tworzył inny stwórca niż człowieka? Czyż nie?

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1455 : Październik 14, 2012, 17:51:03 »

Dodam do tego co napisała szacowna ptak, że jak to wielki stwórca to czy stworzył też i siebie Duży uśmiech
Tyle tych stwórców, że niedługo to zwykłych ludzi mniej będzie Duży uśmiech
I jeszcze rożne archanioły i diabeł wie kto Duży uśmiech
Na trzeźwo tego nie pojmę to pifko  Duży uśmiech
zdróweczka szacownym życzę Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1456 : Październik 14, 2012, 18:21:27 »

Cytuj
Dlatego – ZAUFAJCIE

O to chodzi, o tą energię zaufania właśnie. Każdy tzw "stwórca" się na to łasi. To ich cel, bo ZAUFANIE to jedyna wartościowa  WALUTA od początku ludzkości.

@Kiara
Cytuj
A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE!
Nie . Nie stawiaj temu oporu co przychodzi. Opór nie ma sensu Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1457 : Październik 14, 2012, 19:23:29 »

No proszę i bliźniak east z tandemu proroczego  się objawił , a tak zapewniał   że go nie ma......  Duży uśmiech Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1458 : Październik 14, 2012, 21:15:42 »

Dziś miałem przyjemność bawić się z moimi wnuczkami i oboje, pomimo różnicy wieku (ok. 2 lat) mają tę samą świadomość (wszak to jeszcze niemowlęta  Mrugnięcie), że zakrywając oczy myślą, ze ich nie widać.  Afro Mrugnięcie
Przedstawianie swoich widzeń stworzenia wg jedynie słusznej wykładni, nie uwzględniającej "odchyleń" (a te właśnie we wszechświecie, przynajmniej wg mnie, są preferowane) jest ... przynajmniej niestosowne.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 21:16:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1459 : Październik 15, 2012, 00:17:21 »

Chyba najważniejszym momentem kończących się czasów jest samoocena , siebie i tylko siebie ,ocenianie innych oraz usiłowanie wymuszania na nich czegoś zadziała negatywem w osobistym kierunku. Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Takie dziecięce jeszcze zagrywki.
A już chyba największym niezrozumieniem na czym polega nowy czas z nowym systemem wartości jest ciągłe ocenianie kogoś na podstawie jego błędów i eksponowanie ich jako swojego sukcesu bycia "lepszymi" ... Od czego lepszymi? od cudzych lekcji? W jakich kryteriach lepszości porównań z kimś  oceniamy siebie i czy mamy prawo oceniać kogoś?


Ja tam wiem iż nowe czasy z nowym systemem wartości opierają się na docenianiu pozytywu i eksponowaniu jego nawet najmniejszych walorów jako cudzego i własnego  sukcesu pozytywu, a nie negatywu!

Wszystko co będzie oparte na szerzeniu negatywu będzie nie chciane przez Ludzi, bo sprawia to przykrość , cierpienie i smutek, wszystko co niosło będzie pozytyw będzie mile witane , jako dające radość i zadowolenie. Na takim przewartościowaniu odbiorów odczuciowych polega system wartości IV wymiaru.
Mało jest jeszcze Ludzi rozumiejących zasady  tych  zmian , a jeszcze mniej stosujących je w swoim życiu. Dlaczego? Bo jeszcze  większość żyje starymi wzorcami i potrzebna im do życia energia cudzej krzywdy , cudzego upokorzenia , cudzego pomniejszenia. Widać jeszcze tylko tak potrafią , sami są jeszcze zbyt mali w swoich oczach , nie potrafią się wznieść ponad tą małość, zatem dla pozornego podniesienia  swojej wielkości pomniejszają innych.

Smutne to.. biorąc pod uwagę iż do przekroczenia naszego ewolucyjnego wymiaru pozostało nam około dwóch miesięcy.

Cóż można dodać? Chyba tylko prośbę o przebudzenie ich świadomości szalejącej w oparach własnego  strachu , które nie pozwalają im zobaczyć piękna Człowieka obok nich.
A ono jest, przejawia się często zwykłym codziennym gestem , proszącym o zauważenie i  docenienie, które rozkwita cudnymi czynami które to budują nasze wspólne Ludzkie dobro.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 02:00:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1460 : Październik 15, 2012, 06:49:30 »

Oct
15    Moment Impulsu. Zawsze masz wybór.

Moment Impulsu


 Witajcie, jestem MAX, Kryształowa Czaszka.

Dzisiaj będziemy mówić o Momencie Impulsu, jak lubię to nazywać.  O chwili, gdy nowy Boski Wzorzec zostanie przekazany, aby ukształtować Nową Ziemię.  O aktywacji 12 nici DNA.
 O aktywacji Kodów Wzniesienia, jak niektórzy to nazywają. 
Ja noszę te kody w sobie i uwolnię je, kiedy nadejdzie ten moment. Robiła/em już to wiele razy, w wielu różnych miejscach.

W potocznym języku waszych czasów moglibyście przyrównać to do kompletnego przeprogramowania komputera, do całkiem nowego systemu operacyjnego, który zostanie załadowany dla Nowej Ziemi. Kiedy sieć wokół Ziemi będzie na swoim miejscu, kiedy wszystkie kryształy będą uaktywnione, a święta geometria Nowej Ziemi zostanie stworzona w przestrzeni wokół planety, nadejdzie Moment Impulsu.
Uwolnię wtedy kody Wzorca do ziemskiej sieci.

W tym właśnie Momencie, w tej chwili, wszyscy i wszystko, łącznie z samą Planetą, odczują ten Impuls – czy ktoś ma pełną świadomość, czy jest na poziomie nieświadomym, wszyscy otrzymają energię tego Momentu, iskrę energetycznego światła, nowy Boski Oddech. 
Nie musicie czytać tych słów, abyście byli przygotowani.  Nie musicie siedzieć w nabożnej kontemplacji, abyście byli przygotowani.  Możecie coś sadzić w polu, albo pracować w fabryce. 
Możecie zajmować się dzieckiem albo smacznie spać. 
Bogaci czy biedni, młodzi czy starzy, gdziekolwiek znajdziecie się w Momencie Impulsu, energia ta zaleje Ziemię i będziecie wiedzieć, gdyż wasza dusza będzie świadoma. 
Zacznie się wasza aktywacja i będziecie o tym wiedzieć, gdyż wasza dusza jest zawsze przebudzona, zawsze świadoma i przygotowała się na tę chwilę.

Nikt i nic nie zostanie z tego wyłączone.
 Wszyscy natychmiast połączą się z tym Impulsem. 
Nie jest on tylko dla kilku. 
Każda żywa istota na Planecie zostanie przesycona Światłem Boskości, kodami Boskiego Wzorca. 
Ci na powierzchni, ci we wnętrzu Ziemi, ci w krainie Fae, ci których w tym wymiarze nie widziano przez całe eony, wszyscy poczują ten Impuls.  Jednakże w tej chwili, w tym Momencie, wszyscy muszą też wybrać.

Jest to wciąż sprawa Wolnej Woli. 
Będzie wciąż zależało od każdej indywidualnej duszy, czy przyjmie ona ten dar. 
Niektórzy będą całkowicie świadomi i przyjmą go z radością, wielu tego nie zrozumie i będzie zmagać się podczas tego wyboru, ale wciąż będą rezonować z tą nową iskrą. 
Inni nie przyjmą jej w ogóle. 
Będzie to wyborem każdego na poziomie duszy. 
Nic nie odbędzie się z przymusu. 
Dla każdego jest to wybór. 
Zawsze tak się dzieje.

W Boskiej Miłości i Świetle – MAX

Przekazała Donna Atkinson, 4 października 2012
http://lightworkers.org/channeling/168833/message-max-crystal-skull-thru-donna-atkinson
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 07:59:35 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1461 : Październik 15, 2012, 08:59:07 »

@Dariusz
Cytuj
Dziś miałem przyjemność bawić się z moimi wnuczkami i oboje, pomimo różnicy wieku (ok. 2 lat) mają tę samą świadomość (wszak to jeszcze niemowlęta  ), że zakrywając oczy myślą, ze ich nie widać.
@Kiara
Cytuj
Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Takie dziecięce jeszcze zagrywki.
(..) Ja tam wiem iż nowe czasy z nowym systemem wartości opierają się na docenianiu pozytywu i eksponowaniu jego nawet najmniejszych walorów jako cudzego i własnego  sukcesu pozytywu, a nie negatywu!

Oj słodcy Duży uśmiech
Macie to cały czas przed oczyma, a nawet dzieci Wam pokazują istotę Was samych, a Wy z uporem maniaka trzymacie się utartych dróżek i wprogramowanych schematów .

Kiaro, skoro tak deklarujesz dążenie do pozytywów to zamiast krytykować dziecięcą wiedzę wniknij w jej sens od tej dobrej, pozytywnej strony. Może to jest coś, co Tobie umyka ?

Każdy człowiek rodzi się już wyposażony we wszystko co potrzeba "wiedzieć". Dzieci widzą nawet obce "smoki w głowie". Nie oceniają ich, nie walczą z nimi, ale jeszcze nimi nie są. Z czasem, z miłości do rodziców, natura dziecka utożsamia się ze "smokiem". Mimo to nie dzieje się nic strasznego , bo życie cały czas przejawia się i delikatnie naprowadza na właściwe tory każdego dnia. Jest tylko kwestia rozpoznania znaczeń docierających bodźców.
Cytuj
Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Jakie "swoje" czyny ? Jak mogę nie być odpowiedzialny czy też być odpowiedzialny skoro JA (jako obcy implant) nie żyje, nie istnieje ?

Widzisz Kiaro, trzymasz się kurczowo dualnego świata , czynisz rozróżnienia które nie mają znaczenia. Zwyczajnie tracą one zasilanie w momencie rozpoznania. Nie ma komu być dojrzałym lub niedojrzałym , odpowiedzialnym bądź nieodpowiedzialnym. Natura istnienia jest niedualistyczna, to jego przejawy się spolaryzowały tylko. I Ty dokonujesz ocen , których się tak wypierasz już poprzez samo opowiedzenie się po stronie "dojrzałości mentalnej" odmawiając jej tym samym "innym".

Przebywając w stanie rozpoznania zawsze postępowanie jest właściwe, takie jakim życie (Świadomość) -bo jest tylko ono - obdarowuje swoje formy.

"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa ... "  Zatem nie oceniajcie pochopnie dzieci Duży uśmiech
Zapisane