Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 18:32:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Katastrofa w Smoleńsku - DLACZEGO - refleksje i ... spekulacje  (Przeczytany 117170 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #100 : Czerwiec 14, 2010, 21:20:31 »

Czy to byl precyzyjny plan znany Panu Komorowskiemu?


Komorowski wiedział o planach zamachu rok wcześniej?
Napisał Sekrety SMOLEŃSK cze 12, 2010



KOMNatrafiłem w Sieci na ciekawy filmik z wywiadem Bronisława Komorowskiego dla RMF FM. Wywiad pochodzi z 29 IV 2009, czyli było to rok temu. Ale niech was to nie zrazi. Obejrzyjcie wywiad uważnie.

Ok. A teraz kto mi powie, co Bronisław Komorowski powiedział dokładnie po minucie i 43 sekundach nagrania? I jak to się ma do tego, co pisałem o świadomych zaniedbaniach w kwestii bezpieczeństwa Prezydenta RP przez rząd Tuska?

http://www.sekretyameryki.com/?p=3514
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2010, 21:22:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Czerwiec 15, 2010, 04:42:25 »

AUTOR FILMIKU Z KATASTROFY W "TERAZ MY"
"Nie widziałem, by ktoś strzelał do ofiar katastrofy"
To on tuż po katastrofie prezydenckiego Tupolewa nakręcił filmik, który trafił do internetu - i dla wielu stał się podstawą do przeróżnych rozważań. Są tacy, którzy słyszą w nim strzały i wołania o pomoc. Autor filmu Wołodia Safonienko w programie TVN "Teraz My" zapewnia jednak, że nic takiego się nie zdarzyło. Film w studiu komentował też mecenas Rafał Rogalski, pełnomocnik rodzin ofiar katastrofy.
Program "Teraz My" odnalazł autora filmiku ukazującego miejsce katastrofy w chwilę po upadku samolotu na ziemię. - To był straszny huk, straszny wybuch, wszystko zadrżało. Dla mnie to było oczywiste, że spadł samolot - opowiada mechanik z pobliskiego warsztatu samochodowego Wołodia Safonienko.

"Jak z piekła"

Rosjanin natychmiast pobiegł zobaczyć co się stało. - Widok był przerażający. Bałem się w ogóle tam podejść. Od razu wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać - mówi. Dodaje przy tym, że ciężko było nawet tam oddychać - umosiły się opary paliwa.

- Wszystko się paliło, paliły się szczątki, paliły się drzewa. To było coś potwornego, widok był jak z piekła - wspomina.

Zapewnia, że nie widział ciał ludzi, nie było też widać dużych części samolotu. Jak sam przyznaje, myślał, że to, co widać na jego filmie, to rozwalony kadłub samolotu, a nie - jak się później okazało - ogon.

Safonienko musiał jednak szybko schować telefon. - Pierwsza była milicja i OMON. Wojsko przyjechało potem. Odszedłem kawałek, bo bałem się, że mogą mi zabrać komórkę - tłumaczy.

"Każdy widzi co chce"

Przyznaje, że słyszał o różnych interpretacjach filmu, którego jest autorem. Widział także te wersje, analizowane i opisywane przez internautów. Według wielu z nich na filmiku widać ludzi biegnących i dobijających żywe ofiary katastrofy, czy machająca i wzywającą pomocy kobietę. - Każdy widzi, to co chce - skwitował.

- Wiem, że ludzie mówią, że tam jest jakaś strzelanina, jakieś ręce... niczego takiego nie widziałem, a zwłaszcza, żeby ktoś do kogoś strzelał. Słyszałem jakieś wybuchy i odgłosy. Ale myślę że podczas pożaru wiele rzeczy mogło wybuchać - twierdzi.

Dodaje przy tym, że był przesłuchiwany. - W MSW pokazano mi dokumenty, po polsku. Tam było ponoć napisane, że ponoszę odpowiedzialność za to, co mówię. Nie było jakiś konkretnych zeznań, ale poproszono, żebym opisał to, co widziałem. Poproszono też o moje namiary, ale po tamtym spotkaniu nikt już się nie odezwał - kończy.

Rosjanie nie współpracują

Kwestie filmu w programie TVN "Teraz My" na żywo komentował pełnomocnik rodzin ofiar smoleńskiej katastrofy Rafal Rogalski. Jego zdaniem film będzie bardzo istotnym dowodem w śledztwie dotyczącym przyczyn katastrofy. - Film ma znaczenie dowodowe. Po drugie, w zależności od wyników ekspertyzy, w powiązaniu z innymi dowodami mógłby stać się potwierdzeniem bądź też wykluczeniem takiej a nie innej wersji - twierdzi mecenas.

Pytany przez prowadzących o możliwe wersje przyczyn katastrofy przyznał, że zna wszelkie dokumenty prokuratury w tej sprawie, ale ze względu na tajemnicę śledztwa nie może się wypowiadać. Przyznał jednak, że możliwą przyczyną katastrofy była usterka techniczna.

Jak wielokrotnie podkreślał, w jego opinii współpraca Polski z Rosją w sprawie śledztwa pozostawia wiele do życzenia. - W polskim śledztwie aktualnie mamy 24 tomy, 1 tom ma 200 kart. Łącznie - 4800 stron. Przypuszczam, że w śledztwie rosyjskim tych kartek jest co najmniej trzy razy więcej. Jeśli więc nawet chcą nam przekazać tysiąc stron, to jest to bardzo niewiele - argumentuje adwokat.

- Na dzień dzisiejszy Rosjanie nie współpracują. Nie ma tez woli politycznej do współpracy - ocenia.

Ekshumacja?

Jako przedstawiciel rodzin ofiar katastrofy, m.in. Marii i Lecha Kaczyńskich i Przemysława Gosiewskiego, zdradził, że rodziny być może będą się domagać ekshumacji zwłok. - Przede wszystkim należy przetłumaczyć materiały rosyjskie związane z dokumentacją medyczną i przekonać się, czy rzeczywiście zostały wykonane sekcje i czy te sekcje wyglądają tak, jak przewidują chociażby polskie procedury karne. Dopiero wtedy będzie podejmowana jakakolwiek decyzja w kwestii wniosków o ekshumację. Teraz jest to sprawa zdecydowanie delikatna i przedwczesna - mówi.

Co miałaby przynieśc ekshumacja? - Przede wszystkim pomogłaby w ustaleniu przyczyn śmierci. - Podobno w rosyjskim śledztwie były sekcje, były także badania chemiczno-toksykologiczne, jednak na dzień dzisiejszy polska prokuratura nie dysponuje tymi danymi. Stąd też aby można było w sposób kompleksowy stwierdzić jakie były przyczyny, takie sekcje ewentualnie byłyby rozważane - twierdzi. Dodaje też, że rosyjskie dokumenty z sekcji, które otrzymały rodziny ofiar, nic nie wyjaśniają. - W tych dokumentach mamy "mnogie obrażenia". Jest to dość lakoniczna przyczyna śmierci - ocenia.

Zaznacza przy tym, że ekshumacja ciał ofiar katastrof to "standardowa procedura" - Niezależnie czy jest to wypadek drogowy, czy katastrofa lotnicza, czy jakiekolwiek inne zdarzenie, gdzie mamy do czynienia ze śmiercią człowieka, taka sekcja jest przeprowadzana. Jest to w tym przypadku notorium - podsumowuje prawnik.



ktu/sk
Artykuł TVN24.pl:
http://www.tvn24.pl/-1,1660712,0,1,nie-widzialem--by-ktos-strzelal-do-ofiar-katastrofy,wiadomosc.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #102 : Lipiec 09, 2010, 09:41:19 »

Zawsze byłam zdania, że to katastrofa, nie zamach... To prywatne dochodzenie/śledztwo na temat smoleńskiej tragedii dało mi do myślenia...
Powód: materiały, które posłużyły jako dowody i poskładane do kupy dały pełny obraz sytuacji, są i były ogólnie dostępne. Każdy miał i nadal ma możliwość je sprawdzić. Wystarczy przeczytać to dokładnie, jedno prowadzi do drugiego.

http://niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #103 : Lipiec 09, 2010, 19:00:48 »

Janneth , To "dochodzenie"  nie zmienia zasadniczego pytania, ktore  pozostaje aktualne - co zyskali Rosjanie i co zyskało PO ?
Narażając się na demaskację przegrywają wszystko i ryzykują wszystkim . Czy średniej wielkości kraj w Europie jest aż tak ważny, żeby Rosjanie ryzykowali aż tak bardzo narażając się na odkrycie - bądź co bądź jak widać amatorsko przeprowadzonej akcji - na arenie międzynarodowej  ?
Przecież te wszystkie "dziennikarskie śledztwa" to są tylko i wyłącznie domniemania snute na kanwie własnych, anty- wszystkiemu przekonań. Nikt jakoś nie zapytał o motywy jakimi kierują się "demaskatorzy". Kim są , jakie cele chcą osiągnąć ?   Oczywiście chodzi im o prawdę - ich prawdę. Cele pozostają nieznane.
Chyba , że celem jest rozbicie wewnętrzne naszego Kraju. Jeśli tak, to tak na prawdę grają w drużynie Rosji - czy  nieświadomie ? , a z całą pewnością dla własnej chwały pt  " a nie mówiłem".
W świecie, gdzie wszystko jest tak łatwe ( pozornie) do odkrycia spisek wydaje się albo bardzo źle zaplanowany, albo zupełnie niedorzeczny, gdyż to jest zwykłe naciąganie faktów pod z góry przyjęte założenia.

Patrzmy im na ręce . Im to znaczy nie tylko tym z Rządu, ale również tym , co sieją ferment. Jakie mają cele ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 19:02:11 wysłane przez east » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #104 : Lipiec 09, 2010, 20:44:24 »

Sfera wpływów politycznych i gospodarczych Rosji przesunęła się znacznie na wschód, dawne imperium powraca do swych poprzednich granic rozciągając się dalej na resztę Europy. Ameryka się kurczy, jej wpływy w Europie też, a w przyrodzie pustki nie ma...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #105 : Lipiec 09, 2010, 20:52:16 »

Witam wszystkich,
dla jednych, Polska pojawila sie z pierwszymi kroplami z kropidla , cos ok 1000 lat temu , dla drugich wraz ze zwyciestwem komunistow w Rosji.
I dla jednych i dla drugich powstal w ten sposob swiat. Nie mozna powiedziec, nie, ze te swiaty sa doskonale, one maja one swoje braki. Tym niemniej sa one najdoskonalsze z mozliwych. Jednym z "brakow" jest problem tzw. korzeni. Okazalo sie , ze ich nie daje sie wygenerowac. Dlatego trzeba produkowac nieprzerwanie rozne substytuty, szczegolnie dla tzw. inteligencji, dla tych , ktorzy bede sie troszczyc i o kulture i o nauke i przemysl. No i prosze, jak to wspaniale funkcjonuje. Nawet nie trzeba machac batem czy ukrywac rozne afery, zabojstwa i machloje gospodarcze. Ta inteligencja natychmiast uruchamia uniwersalny program przekladajacy "rzeczywistosc" na "rzeczywistosc zgodna z" ... oczywiscie z najglebszym wewnetrznym przekonaniem.
Nie mozna byc jednoczesnie - w pracy, ukladnym pracownikiem popierajacym system, w domu - drobnym buntownikiem dostrzegajacym pewne nieprawidlowosci a w ogrodku - medytowac jakies Zen.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #106 : Lipiec 09, 2010, 21:02:56 »

Witaj Acentaur

Cytuj
Ta inteligencja natychmiast uruchamia uniwersalny program przekladajacy "rzeczywistosc" na "rzeczywistosc zgodna z" ... oczywiscie z najglebszym wewnetrznym przekonaniem.
tzn konkretnie z czym ? - według Ciebie Mrugnięcie

Cytuj
Nie mozna byc jednoczesnie - w pracy, ukladnym pracownikiem popierajacym system, w domu - drobnym buntownikiem dostrzegajacym pewne nieprawidlowosci a w ogrodku - medytowac jakies Zen.
Odwróćmy ten  "problem" - spróbuj dla matki, żony i córki być tym samym -  dla wszystkich trzech ( na przykład kochankiem). Idiotyczne i niemoralne nieprawdaż ?. Potrafisz ?
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #107 : Lipiec 09, 2010, 21:58:41 »

Witaj east,
najpierw odrzuc frustracje a potem popatrz co napisales. Zwykle jestes w duzo lepszej formie.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #108 : Lipiec 10, 2010, 09:43:08 »

Witaj Acentaur

Przyznam, że nie bardzo łapię tok Twoich wypowiedzi w kontekście tego tematu. Może to przez upał Mrugnięcie
Za to dostrzegłem całą kopalnię nowych wątków do założenia, choćby w oparciu o tę wypowiedź

Cytuj
Jednym z "brakow" jest problem tzw. korzeni. Okazalo sie , ze ich nie daje sie wygenerowac. Dlatego trzeba produkowac nieprzerwanie rozne substytuty

I tak też zrobię...
pozdr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 09:43:36 wysłane przez east » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #109 : Lipiec 10, 2010, 15:16:09 »

Ciekawy artykuł, wart przeczytania...

http://lazacylazarz.blogspot.com/2010/06/gruppenfuhrer-kat.html




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #110 : Lipiec 10, 2010, 18:20:43 »

Witaj east,
Cytuj
Przyznam, że nie bardzo łapię tok Twoich wypowiedzi w kontekście tego tematu. Może to przez upał
w rzeczy samej, grzeje nie licho   Mrugnięcie
Witaj Thotal,
ten Pan pisal takze na salonie24 jako antydziad. Jest tam spora grupa dobrze znoszaca upaly i inne
takie.  Duży uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Lipiec 11, 2010, 12:30:23 »

żyjemy w kraju który uwielbia kultywować wszelkie tragedie..

"NAJWIĘKSZA KATASTROFA OSTATNIEGO STULECIA"
Katyń 2010 chce przesłuchać prezydenta i premiera
Powołanie międzynarodowej komisji badającej przyczyny "największej tragedii ostatniego stulecia" oraz przesłuchanie m.in. premiera i prezydenta-elekta - to lista żądań Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010. Matka Przemysława Gosiewskiego odczytała je podczas pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Córka Zbigniewa Wassarmanna podziękowała rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka za "ogromny wkład" w wyjaśnianie przyczyn tragedii.
W trakcie pielgrzymki na Jasnej Górze do tłumu wiernych przemówiły przedstawicielki Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010: matka posła PiS Przemysława Gosiewskiego, Jadwiga i córka posła Zbigniewa Wassermanna, Małgorzata. Ta pierwsza odczytała przygotowany wcześniej apel.

"Największa katastrofa ostatniego stulecia"

- Działania rządu Rzeczypospolitej Polskiej, prokuratury rosyjskiej, jak również rządu Federacji Rosyjskiej są prowadzone w sposób nad wyraz niedbały, niekompetentny, co świadczy o braku woli rzetelnego wyjaśnienia przyczyn tej największej tragedii ostatniego stulecia. Opieszałość w przekazywaniu materiału dowodowego przez rosyjską prokuraturę wzbudza największe zdziwienie oraz niepokój - mówiła Gosiewska.

Jako "skandaliczne" oceniła przygotowanie i potraktowanie wizyty prezydenta i delegacji polskiej jako nieoficjalnej. Wspominała też o "braku elementarnych zabezpieczeń lotu, a później miejsca katastrofy, poniewierających się szczątków samolotu, ciał naszych bliskich, ich ubrań".

Jak mówiła, to i wiele innych niezgodności w podawaniu faktów zainspirowało rodziny do utworzenia Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010. Ma ono działać na rzecz "skrupulatnego, uczciwego śledztwa w celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy".

Przesłuchać premiera i prezydenta

Potem w kilku punktach przedstawiła żądania stowarzyszenia, które zgromadzeni pielgrzymi witali brawami. Stowarzyszenie Rodzin Katyń 2010 chce przede wszystkim powołania międzynarodowej komisji technicznej celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragedii smoleńskiej oraz zwrócenia Polsce czarnych skrzynek i wraku samolotu "jako własności polskiej i bardzo ważnych dowodów w sprawie".

Gosiewska zwróciła się też do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o powołanie specjalnej komisji śledczej w celu wyjaśnienia okoliczności i procedur zastosowanych w przygotowaniu tej wizyty z zażądała przesłuchania członków rządu: premiera Donalda Tuska, ministra obrony narodowej Bogdana Klicha, ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, a także prezydenta-elekta Bronisława Komorowskiego, szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasza Arabskiego i innych wysokich urzędników państwowych, oraz minister zdrowia Ewę Kopacz na okoliczność przeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy.

Apel w "Naszym Dzienniku"

- Żądamy też wystosowania przez rząd polski noty dyplomatycznej do rządu rosyjskiego, domagającej się równorzędnego uczestnictwa organów polskich w prowadzonym śledztwie. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc do wszystkich Polaków, również do obywateli innych krajów, do tych, dla których ważne są uczciwość, moralność, prawda, z prośbą o podpisanie naszego apelu i wsparcie naszych wysiłków - podsumowała.

Formularz apelu jest dostępny w namiotach służb stanowiących zabezpieczenie pielgrzymki. Jak informowano podczas spotkania, ma być też wydrukowany w "Naszym Dzienniku" oraz znaleźć się na internetowej stronie Radia Maryja.

"Dziękuję o. Tadeuszowi Rydzykowi"

Głos podczas pielgrzymki Rodziny Radia Maryja zabrała też córka posła Zbigniewa Wassermana, Małgorzata. - Po trzech miesiącach od tej katastrofy, od odejścia naszych ukochanych, odnosimy takie wrażenie, że władzom naszego kraju nie do końca zależy na wyjaśnieniu przyczyn ich śmierci - mówiła. Dziękowała też dyrektorowi Radia Maryja o. Tadeuszowi Rydzykowi i całemu środowisku Radia Maryja "za ogromny wkład w wyjaśnianie przyczyn tego, co się stało, za wsparcie, a przede wszystkim za modlitwę".

kaw/sk
Artykuł TVN24.pl:
http://www.tvn24.pl/-1,1664499,0,1,katyn-2010-chce-przesluchac-prezydenta-i-premiera,wiadomosc.html
Publikacja: 12:45 11.07.2010 / PAP
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Lipiec 12, 2010, 10:24:18 »

Kosztowna katastrofa

Z zaplanowanych 20 mln zł na pomoc rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej, rząd wydał już 9,3 mln - ujawnia "Rzeczpospolita".

Kwatera smoleńska na warszawskich Powązkach, fot. J. Kucharzyk /East News

67 osób otrzymało zasiłek pogrzebowy. Każda z rodzin dostała specjalny zasiłek w kwocie 40 tys. zł, co dało w sumie 3,84 mln.

69 osieroconych dzieci, do 25. roku życia, będzie pobierało 2 tys. miesięcznej renty specjalnej. Zaś troje niepełnosprawnych sierot, dwoje rodziców oraz dziesięcioro niepracujących współmałżonków otrzymuje dożywotnią rentę, także w wysokości 2 tys. miesięcznie. Z kolei czworgu współmałżonkom z rodzin wielodzietnych przyznano dożywotnią rentę w kwocie 4 tys. miesięcznie.

Bliscy poległych w katastrofie otrzymują także pomoc prawną. Ponadto operatorzy sieci telefonicznych anulowali im koszty rozmów, przeprowadzonych w związku z tragedią.

2 mln zł pochłonie symboliczna, zbiorowa kwatera na Powązkach z napisem "10 kwietnia 2010 r. Smoleńsk" - kończy "Rzeczpospolita".

Czy dowiemy się co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku?

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/kosztowna-katastrofa-wydano-juz-93-mln-zl,1504885

Minęło trzy miesiące ,a my dalej nic nie wiemy .........
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #113 : Lipiec 14, 2010, 19:23:46 »

http://wiadomosci.onet.pl/2197644,11,jak_nie_wyladujemy__to_mnie_zabijeja,item.html

No i wychodzi, że to nasz były prezydent zamordował 93 osoby...
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Lipiec 14, 2010, 19:52:19 »

że były naciski to było pewne, jednak zastanawia mnie jak słabi lub silni są piloci/żołnierze na takie zagrywki,-
w końcu tu chodziło nie o żołd, ale o życie ich i reszty. Inny mi słowy- czy można na kogoś tak wpłynąć aby ryzykował innych i swoim życiem??
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #115 : Lipiec 14, 2010, 20:16:53 »

Cytat: songo
Inny mi słowy- czy można na kogoś tak wpłynąć aby ryzykował innych i swoim życiem??

Jak widać z powyższego, można. Szok
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #116 : Lipiec 14, 2010, 20:49:11 »

Witaj Val Dee,
Cytuj
No i wychodzi, że to nasz były prezydent zamordował 93 osoby...
niezmierzona jest glupota ludzka ale jeszcze wieksza jest madrosc boska ( nie mam na mysli Lecha
Kaczynskiego ). Kazdy kto chce, bez problemu znajdzie potrzebne informacje o tej katastrofie.
I nikomu nie sa potrzebne te plugawe wypociny czerwonych psychopatow. No chyba ze dla ich agentow i sluzalcow. Wiem, wiem ze nie macie wlasnego, niezaleznego forum (bo przeciez dyskusja nie jest dla was przewidziana) i musicie szukac innego miejsca, aby dac ujscie temu co was toczy, tym
zgnilym, robaczywym myslom. I musicie gdzies to koniecznie glosno wykrzyczec aby zagluszyc te
mikroczastke waszego prawdziwego ja. Ciekawe do kogo ja to mowie?
pozdrawiam
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #117 : Lipiec 14, 2010, 23:06:47 »

Witaj Val Dee,
Cytuj
No i wychodzi, że to nasz były prezydent zamordował 93 osoby...
niezmierzona jest glupota ludzka ale jeszcze wieksza jest madrosc boska ( nie mam na mysli Lecha
Kaczynskiego ). Kazdy kto chce, bez problemu znajdzie potrzebne informacje o tej katastrofie.
I nikomu nie sa potrzebne te plugawe wypociny czerwonych psychopatow. No chyba ze dla ich agentow i sluzalcow. Wiem, wiem ze nie macie wlasnego, niezaleznego forum (bo przeciez dyskusja nie jest dla was przewidziana) i musicie szukac innego miejsca, aby dac ujscie temu co was toczy, tym
zgnilym, robaczywym myslom. I musicie gdzies to koniecznie glosno wykrzyczec aby zagluszyc te
mikroczastke waszego prawdziwego ja. Ciekawe do kogo ja to mowie?
pozdrawiam

Ale pojechaleś hardcorowo, haha. Coś jakby ta muza twoja przez slowa nabiera rozpędu, Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #118 : Lipiec 15, 2010, 07:34:33 »

W dniu tragedii, o dziesiątej rano zadzwonił do mnie kolega, pierwsza myśl jaka mi przyszła, to to, że zrobili to "samiwieciekto".
Media odkręcają na wszelkie sposoby, zwalają winę na pilotów, a ja dalej cierpię z tą swoją intuicją Smutny



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #119 : Lipiec 15, 2010, 11:25:41 »

Witaj nagumulululi,
Cytuj
Ale pojechaleś hardcorowo, haha. Coś jakby ta muza twoja przez slowa nabiera rozpędu
jestes w bledzie, moja muza jest dobrze kontrolowana i to nie w zaden brutalny sposob. To juz niepotrzebne.
pozdrawiam
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #120 : Lipiec 17, 2010, 10:14:55 »

Radzę zbadać wątek katolicko-chrzescijański.

Przykładowo:
na slezy chrzescijanie pokazali co znaczy dla nich szacunek dla innych swiatopogladów
oraz "uczucia religijne" [sic!..Kto ukuł ten termin "prawny"] (gdy nie sa to uczucia katolickie).

Postawienie takiego rachitycznego grzmotka w parku krajobrazowym?!?
3 metry od obiektu związanego z alternatywną kultura obnaża intencje (i jakość) do cna.

Potencjalnie stanowi też zarzewie konfliktu.

A co ciekawsze (rzecz dzieje sie na czakramie Duszy Planety), co ma wpływ na
subtelny poziom planety. (jednakże realnie inny niż zamierzał się pseudo_"budowniczym")
Może np. spowodować pewne anomalie.
(ktore sprowadzaja sie do wyrafinowana forma samobójstwa)

widnieje na nim napis "z tym znakiem zwyciężysz"..
brzmi całiem "debesciarsko".


..i tu nawet Enauver nie pomoże!
A wierzcie -  nie chciałbym wiecej zaSępiać się niebawem nad sensownymi i kompetentnymi postaciami, które  konstruktywnie pracuja na rzecz społecznych rozwiazań różnych problemów.

Uległość wobec bezprawia, niesprawiedliwości jak widać bywa równie zgubna dla srodowisk wolnych od chorob athmanicznych (np. pod postacia roznych religii).

Dopuki decyzje motywowane sa lękiem lub pozorną od-wagą (w istocie lekiem zagłuszonym lub podskórnym),
zawsze sa to decyzje nietrafione.












« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2010, 10:18:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #121 : Lipiec 17, 2010, 10:51:21 »

Wytężyłem zwoje neuronów kłębiące się w mojej substancji mózgowej, ale ta jest chyba zbyt rachityczna albo dopadła ją jakaś anomalia z zakłóconego czakramu planetarnego, bo nic z tego nie rozumiem... Mrugnięcie
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #122 : Lipiec 17, 2010, 11:34:31 »

przecież nie wszyscy musza rozumieć wszystko.

możesz zrobić sobie fotę prze niezłej furze, a nawet sie nia przejechac, choć nie musisz znac składowych impulsów ESP oraz innych systemów kontroli trakcji
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2010, 11:34:57 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #123 : Lipiec 17, 2010, 17:09:21 »

Phi, nie da się być troszkę bardziej "wyrozumiałym"?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #124 : Lipiec 17, 2010, 23:00:06 »

Nie wszyscy muszą rozumieć wszystko, ale ja zawsze staram sie tak formułować przekaz, by zrozumiało go jak najwięcej odbiorców. Zwłaszcza na publicznym forum. Inaczej to jest gadanie "dziada do obrazu". A nie o to chyba tu chodzi, by wygłaszać dla siebie tylko zrozumiałe monologi.

W całej tej katastrofie jest tyle niejasności, że jeśli ktoś stara się w jej sprawie zabrać głos, to lepiej żeby on coś wyjaśniał, a nie gmatwał.

Formułowanie zrozumiałych przekazów jest wielką sztuką. Życzę Mistrzostwa!
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

poradniki carstworosyjskie cesarstwoniemieckie marootwock naszewatahy