Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 00:52:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plejadianie o roku 2012...  (Przeczytany 78375 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 20, 2008, 18:24:41 »

wstawiłem to pod zwolenników Plejadjan i Kasjopean.
Nie chcę przez to powiedzieć, że sam potępiam ich w czambuł, ale pokazać że nie tacy oni święci jak ich starają się malować.
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 21, 2008, 13:14:11 »

Każda istota jest niedoskonała. Więc Kasjopeanie, Pledanie, Reptilianie, Orionidzi, Enki i inne istoty mogą popełniać mniejsze czy większe błędy.

Jedynym wyjątkiem jest Absolut.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 13:15:27 wysłane przez sasquatch89 » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 21, 2008, 13:26:10 »

Ta, jedni kosmici napuszczają na drugich, fajnie. Nie pytam już czy będziecie lojalni Bogu czy kosmitom (raczej znam odpowiedz), ale - którym kosmitom wreszcie zaufacie. Przeciez jedni psiocza na drugich jak mogą (to znaczy autorzy konkurencyjnych opowiadań s-f w formie powieści blogowo-epistolarnej, ma się rozumieć).

Tak to mniej wiecej na razie wygląda  Język Ja jestem nadal dobrej myśli, uwazam ze Opatrznosc wyprostuje nasze skrzywienia. Mniemam sobie nawet ze moze nic sie nie stanie, a jesli zajdą jakieś zmiany to w sferze ducha. I tak to napuszczanie kosmitów, jednych na innych nie musi mnie dotyczyć
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 21, 2008, 14:07:59 »

Bardzo rozsądne podejście. Nie musze mówić, że też sądzę, że nic się nie stanie - ani 14.10, ani 12.2012, a za jakieś pięćdziesiąt lat przeżyjemy renesans religii klasycznych. Może tak, może nie, w każdym razie jest to przynajmniej prawdopodobne.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 22, 2008, 11:09:59 »

Każda istota jest niedoskonała. Więc Kasjopeanie, Pledanie, Reptilianie, Orionidzi, Enki i inne istoty mogą popełniać mniejsze czy większe błędy.

Jedynym wyjątkiem jest Absolut.

no, widzę że jest ktoś na tym forum myślący dokładnie jak ja
sam coś takiego chciałem napisać, ale mnie ubiegłeś

//podpisuję się pod tym oburącz, obunóż i obugłów Mrugnięcie
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Loukas
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 22, 2008, 12:30:36 »

Zdradziłes się! Należysz do złowrogiej rasy bikapitalnych i specjalnie siejesz zamęt w internecie Język
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 22, 2008, 18:29:15 »

Zdradziłes się! Należysz do złowrogiej rasy bikapitalnych i specjalnie siejesz zamęt w internecie Język

Loukas, gdzie twoja powaga! Jeszcze sobie pomyśle ze masz jakies poczucie humoru  Chichot
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 22, 2008, 18:30:38 »

Przepraszam, moje poczucie jest zwykle subtelne, niemniej jak się wczytac to widać (tylko może nie tam gdzie się człowiek spodziewa Mrugnięcie).
Zapisane
gregtech
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 24, 2008, 11:31:58 »

Zacząłem się jakiś czas temu interesować tym tematem , z poczatku czytałem sesje Kasjopejańskie, potem sesje Projektu Cheops , Kasjopeja ostrzega przed Orionem , dlaczego po co? kto tutaj mówi prawdę, co o tym sądzicie , jak macie ciekawe linki to zapodajcie , niektórzy są fałszywimi prorokami jak to mówi Biblia, przeczytajcie wszystko poniżej dokładnie, wiem że dużo i pewnie nie chce sie nikomu czytać ale może powstać ciekawa dyskusja.
Przytoczę kilka fragmentów z innego forum :


http://www.paranormalne.pl/lofiversion/index.php?t7450.html

Reko
28.03.2007, 16:09
Artykuł jaki znalazłem na jednej ze stron o tematyce paranormalnej. Tak mnie zaciekawił, że skopiowałem go w całości i stworzyłem nowy temat aby wszyscy mogli zapoznać się z jego treścią.


Przeczytałem już dziesiątki artykułów i kilka książek. Na początku nie byłem pewien intencji projektu Cheops. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Samuel jest istotą 4 - gęstości, w jej końcowej fazie. Problem w tym że aby móc przejść na 5 gęstość trzeba zacząć troszczyć się przede wszystkim o innych. Tymczasem jego Samuel jak i byt z Syriusza są przedstawicielami gadziego imperium, które służy wyłącznie sobie. To nie potrwa jednak długo. Chwila przejścia na kolejną gęstość będzie ironiczna i bardzo dobrze. Otóż zamiast podwyższyć swoje wibracje i wznieść się na 5 gęstość, gady spadną przez swoje postępowanie na drugą i swój rozwój duchowy zaczną od zera. Aby tak się jednak nie stało muszą znaleźć inną planetę która będzie posiadać odpowiadającą im gęstość. Do tego idealnie nadaje się Ziemia. A tak przy okazji czy nie zdziwiło was nerwowe przywitanie bytu z Syriusza który oznajmił że przejmą planetę i koniec. Muszą się jednak spieszyć ponieważ Ziemia ustawia się na linii energii płynącej gdzieś z Plejad, która 21 grudnia 2012 podniesie nas na 4 gęstość. Gady chcą nam w tym przeszkodzić uruchamiając globalne pole siłowe, które zablokuje ten proces i pozwoli im na spokojnie przeprowadzić inwazję. Już raz a dokładnie 300 000 lat temu spowodowali wybuch na Słońcu który wykurzył stąd 10 cywilizacji oprócz Karraków. Przez dziwne promieniowanie ich DNA zmieniło się z 12 do 2 nici. Tak my jesteśmy Karrakami tyle że poddanymi brutalnie wymuszonej ewolucji. Gady chcą ponownie nami manipulować pod pretekstem uratowania cywilizacji. Samuel sieje w nas panikę swoimi destrukcyjnymi przepowiedniami ponieważ gady żywią się strachem i cierpieniem. Obecne zmiany na planecie są nieuniknione po tym jak przeprowadzano tysiące prób jądrowych oraz wielokilometrowe wykopy w poszukiwaniu surowców. Musiało to doprowadzić do destabilizacji geologicznej i efekt tego już widzimy. Nie możemy się dać zwieść ich podstępnymi knowaniami.

Jeśli mi nie wierzycie weźcie w krzyżowy ogień pytań Samuela oraz jego przyjaciela. Oczywiście nie możecie bo przecież nie dość że pytania muszą być przedstawione wcześniej, to niewygodne sesje takie jak 64 zostaną usunięte lub occenzurowane aby projekt upadku ludzkości postępował prawidłowo. Błagam jeszcze raz weźcie go jakimś sposobem w krzyżowy ogień pytań. Przekonajcie się że kłamie nim będzie za późno.

A co najgorsze byt w 64 sesji powiedział "Znaczyć was będziemy", co przywodzi na myśl bestię z apokalipsy, która jest tak naprawdę opisem ostatnich lat odchodzącej 3 gęstości.

I nie boję się konsekwencji od Samuela. Już raz zaatakował Sławę Malarz rzekomo w celu jej zahartowania, żeby pokazać jej jak może działać zło.Po tym wydarzeniu fundacja pyramid becon of peace odłączyła się od projektu. Z tego co wiem to była walka o jej życie.Rano mieszkanie wyglądało jak po bitwie.Trwało to parę godzin.Stało się to, gdy Sława rozmawiała przez telefon z Barbarą - przjaciółą z fundacji.WTedy to też ukazała się jej też w mieszkaniu właśnie ta przyjaciółka i kazała jej wyjść z domu- ta prawdziwa po drugiej stronie telefonu krzyczała żeby tego nie robiła bo to nie jest ona.Nie wiadomo, co by się stało, gdyby wyszła...Barbara przyszła jej z pomocą mimo, że była w tym czasie w N.Y. a Sława w Chicago.Poprosiłą o pomoc znajomego, który się zna na takich rzeczach i on na odległość(też z N.Y.) pomógł Sławie.

Bardzo chciałbym się mylić ale po tym co mogło stać się dzisiejszej nocy to niemożliwe. Samuel albo jego towarzysze chcieli mnie zaatakować, jednak nie mogli tego zrobić w świecie materialnym gdyż tu jestem od dawna zabezpieczany medytacją ochronną. Jedyne co mogliby zrobić to zaatakować podczas OOBE. I tu stała się rzecz dziwna. Otórz od ponad 10 lat nie miałem spontanicznego wyjścia OOBE a świadome przychodzi mi jeszcze z dużym trudem. Kiedy już miałem podnieść się z ciała fizycznego, jakaś postać wbiła moje ciało astralne z powrotem z taką siłą że nie mogłem sie ruszyć. Zorientowałem się że to mój opiekun duchowy i mówił żebym nie wychodził bo Oni już na mnie czekają. Widziałem kilka postaci ukrywających się w mroku za oknem. Po chwili OOBE się skończyło i wróciłem do ciała.

Teraz jestem przekonany że moja teoria, bo była to teoria w którą bardzo wierzyłem się sprawdziła. Co prawda miałem silne dowody ale jakaś iskierka mnie wierzyła że Samuel może mówić prawdę a my go nie rozumiemy, ponieważ pochodzi z wyższej gęstości. Wiem że miałem rację. Modlę się o to aby nie odnaleźli labiryntu i faraona przed rokiem 2012. Wtedy problem z Gadami się skończy a my wkroczymy w okres pokoju. W przeciwnym razie naszą przyszłością będzie niewolnicza rasa.

 

............ I kolejna ciekawostka jakiś PUDZION ......


pudzion
22.01.2008, 17:47
Przytocze jeden kawałek z biblii:
Mt 24:3-25

3. A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?
4. Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.
5. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.
6. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!
7. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.
8. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
9. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.
10. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.
11. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą;
12. a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.
13. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
14. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.
15. Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie -
16. wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!
17. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu.
18. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz.
19. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni!
20. A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat.
21. Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie.
22. Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.
23. Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo: Tam, nie wierzcie!
24. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.
25. Oto wam przepowiedziałem.

Wiem, ze kawalek kazdemu znany ale warto sie zastanowic chwile nad nim i nad tym calym enki

I jeszcze coś takiego. link -> http://pies.onet.pl/287333855,dotykabsolutu.blog.onet.pl,blog.html :

- Wybacz, że znowu Cię angażuję, lecz pytań skierowanych do Boga pojawia się cała masa. Tym razem jest to pytanie dotyczące naszego pochodzenia. Pochodzenia ludzkiej rasy.

- Wszystko w ostatecznym rozrachunku pochodzi ode mnie.

- Ale czy bezpośrednio? Czy stworzyłeś nas, nasze fizyczne ciała w bezpośrednim akcie tworzenia?

- Chcesz wiedzieć, czy ulepiłem was z gliny, tak jak to podaje wasza Biblia/

- Tak. Dokładnie o to mi chodzi.

- W takim razie odpowiem Ci, że wasz obecny kształt jest pochodną manipulacji genetycznych dokonanych na osobnikach człekokształtnych zamieszkujących waszą planetę. Dokonały tego dwie wysoko rozwinięte cywilizacje, chcące realizować swoje cele.

- Aż dwie? Myślałem, że może jedna?

- Dwie, lecz nie pracowały nad tym razem. Robiły to niezależnie od siebie. Pierwsza z nich stworzyła wasz gatunek po to, aby mieć ładne i funkcjonalne ciała, w których mogłaby doświadczać nowych doznań, na ziemskim globie.

- Kiedy to było? Jak dawno temu?

- Licząc miarą waszej ziemskiej iluzji czasu, to około 300 tysięcy lat temu. Humanoid podobny z wyglądu i pochodzący z gatunku małp człekokształtnych, został inżynierią genetyczną doprowadzony do waszego dzisiejszego wyglądu. Taka była wola i zamiary waszych pierwszych twórców, a może lepiej będzie powiedzieć, korektorów mojego dzieła, którym wcześniej byliście.

- Czy mam przez to rozumieć, że to Twoje dzieło było niedoskonałe?

- Wszystkie moje dzieła są doskonałe. Ta cywilizacja chciała je jedynie zmienić. Nadać mu cech, które wydawały się jej dobre dla swoich celów. Po prostu spodobała im się Ziemia, otoczenie kosmiczne, a ciał, w których mogliby inkarnować, a raczej takich, w jakich chcieliby inkarnować, nie było. Więc stworzyli człowieka.

- Jaka to była cywilizacja? Skąd pochodziła?

- Z gromady gwiezdnej Plejad. Na pewno wielu z was słyszało o tej cywilizacji.

- Ja natomiast słyszałem, że naszymi twórcami, byli tzw. Orionidzi. Tajemnicza cywilizacja pochodząca z rejonu konstelacji gwiezdnej Oriona.

- To była druga cywilizacja, druga korekta waszych organizmów.

- Druga? Czyżby pierwsza była niedoskonała?

- To nie tak. Pierwsza była dziełem dobrym. Ciało ludzkie zaprojektowano na długowieczność. Człowiek żył wtedy według waszej miary czasu prawie tysiąc a czasem i więcej lat. Druga cywilizacja to cywilizacja istot gadzich. Posiadała wysoką wiedzę, ale też i inne potrzeby. O ile pierwsza cywilizacja Plejadian, nie chciała wykorzystywać do niczego innego ludzkiego ciała, jak tylko do inkarnacji, to ta druga cywilizacja miała już określone zamiary w stosunku do człowieka. Przede wszystkim chciała go wykorzystać jako darmowego niewolnika do wykonywania prac kopalnianych, przy wydobywaniu Złota, którego w zasobach naturalnych Ziemi było dość sporo, a którego potrzebowała ona do zasilania swojej technologii. Do tego celu potrzebny jej był zastraszony i posłuszny niewolnik, który by się nie buntował za życia, które musiało stać się krótkie po to, aby strach przed bliską i nieuniknioną śmiercią uczynił go posłusznym nowym władcom, obiecującym długowieczność, w zamian za ciężką pracę. Dlatego też przebudowano, genetykę człowieka tak, że stał się istotą żyjącą krótko, około kilkadziesiąt ziemskich lat. To się stało około 30 000 lat temu.

- Kiedy ta cywilizacja uwolniła człowieka? Bo jak wiem dzisiaj nikt nikogo nie zmusza do wydobywania złota?

- Wtedy, kiedy wydobywanie Złota przestało być opłacalne. Ta cywilizacja znalazła sobie inne, bogatsze jego źródło poza Ziemią. W dodatku pewna ilość członków tej cywilizacji, zbuntowała się przeciwko swoim ziomkom i zaczęła nauczać ludzi wiedzy, która była zabroniona przez władców tej cywilizacji w rozpowszechnianiu wśród ludzi,. Człowiek od tego czasu już nie był tak ślepo im posłuszny. Jednak oni was nie opuścili. Są z wami cały czas, bo odkryli, że człowiek dręczony, będący w złym stanie psychicznym, obciążony zmartwieniami, emanuje specyficznym polem psychicznym, będącym doskonałym źródłem negatywnej energii psychicznej, która w sam raz nadawała się jako źródło ich pożywienia. Dlatego są z wami cały czas, kryjąc się w czwartym, nieznanym wam wymiarze przestrzeni, aby was negatywnie stymulować i wykorzystywać.

- To już wiem. Rozmawialiśmy kiedyś na ten temat. Czy nikt nie może powstrzymać tych istot, aby nam nie szkodziły?

- Tylko wy sami. Nikt z zewnątrz tego nie zrobi, bo te istoty, które kierują się dobrem, nie ingerują w niczyją wolną wolę. Zresztą... Czym jest dobro? Jest to pojęcie względne. Często czyniąc na siłę dobro dla kogoś, czyni się jednocześnie zło komuś innemu. Dobro, to pojęcie względne. Powinieneś już to wiedzieć po lekturze „Rozmów z Bogiem”.

- Tak. O tym to wiem... jestem jednak trochę zaskoczony treścią dzisiejszych wiadomości jakie mi przekazałeś.

- Chyba nie aż tak bardzo zaskoczony. To nie są aż takie nieznane rewelacje. Ty sam dobrze o tym wiedziałeś. Przecież, część z tych „wiadomości” istnieje już w waszej ziemskiej kulturze, w postaci mitów zaginionej cywilizacji Sumerów.

- Czytałem te mity. Czyżbym miał sądzić, że te mity to jednak prawda?

- Jest tam wiele prawdy. Sumerowie to był lud żyjący w trakcie prowadzenia prac genetycznych przez Orionidów. Byli oni bezpośrednim ogniwem łączącym człowieka stworzonego przez Plejadian z człowiekiem zmodyfikowanym przez gady. To oni stykali się bezpośrednio z ich manifestacją w trzeciej gęstości istnienia. To oni byli nauczani przez zbuntowane przeciwko swojej zwierzchności Gady. Można powiedzieć, że mieli kontakt z „bogami”, za których uważali Orionidów.

Nie cała ich mitologia jest do końca prawdziwa. Mylili się na przykład, co do planety, Nibiru, której nie było, a której istnienie zostało im wpojone przez Gady, jednak to nie ich wina, bowiem sumeryjska nauka nie była aż tak bardzo rozbudowana jak się to powszechnie uważa. Wiedzieli tylko tyle, ile dowiedzieli się od Annunaki, jaką to nazwą określali Orionidów.

- To zdumiewające, że nie jesteś naszym bezpośrednim stwórcą.

- Czy to mi ujmuje w jakiś sposób boskości? Możesz sobie pomyśleć, że to był mój pomysł na wasze stworzenie.

- A był?

- Wszystko, co się dzieje na tym Wszechświecie pochodzi przecież ode mnie. Ciągle zapominasz, że Ja jestem wszystkim, co było jest i będzie, a tak naprawdę wszystkiego, co jest, bo czas...

- Wiem nie istnieje...

- Dobrze, że już o tym pamiętasz.

- Dobrze pamiętam zawartość Twoich książek i przekazanych tam nauk.

- Cieszę się. Tam ma być. Chciałbym, aby każdy czytelnik Moich książek, które napisał Neale, zapamiętał sobie ich treść i prawdy tam zawarte.



Nie wiem za bardzo co to za fragment i czyja to rozmowa ale taka ciekawostka Język


Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Grzegorz




Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 24, 2008, 23:45:56 »

Śpieszę z wyjaśnieniem...Uśmiech
Pierwszy fragment to treść postu jednego z wielu młodych ludzi którzy przez chwilę "byli w PCH" - zabarwiona trochę emocjami i dość ryzykowne tezy na temat spadania do niższej gęstości - ogólny wydźwięk jednak właściwy, tj zdanie sobie sprawy z kim się gadało poprzez sesje z "Enki".
Drugiego fragmentu nie komentuję, trzeci to fragment "Rozmów z Bogiem", dość ciekawej lektury potwierdzającej tylko Material RA, Kasjopean i Pleyadan - materiałów wyraźnie wskazujących że Enki i Enlil to nikt inny jak gady przerabiające naszą pleyadanską/kasjopeanską wersję człowieka doskonałego (świetrlistą istotę potrafiącą dokonywać "cudów" w zakresie wykorzystania ludzkiej percepcji z Castanedy), na marną bateryjkę...
Spotkałem tylko kilka osób znających przytoczone źródła i popierające PCH...
Dodam że źródła channelingowe nie są jedynymi źródłami wiedzy na te tematy - są starożytne texty i ich NIEZALEŻNI badacze pokroju Michaele Tsariona, kontaktowcy z UFO np Alex Colier i uczestnicy tajnych projektów USA narażających swoje życie dla dobra ludzkości - jak Steward Swerdlow czy Al Benek. Jest David Icke i Dan Winter i tysiące innych...
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 25, 2008, 16:44:17 »

tylko Jezus ma racje, nie kasjopeanie, nie ten kto prowadził rozmowe z bogiem.
Zapisane
gregtech
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 25, 2008, 17:08:18 »

Witaj Radosławie

Czyli z tego wynika że Enki to jaszczury ? a jaka jest twoja teoria odnośnie projektu cheops ?? siedze krótko w temacie więc nie mam zdania albo mam trzy teorie.

1. Pierwsza ORION to Ci bad gays co manipulują nami i chcą otworzyć zabezpieczenie w celu otwarcia portalu i przejęcia ziemii, ale zarazem chcą uratować ziemian, w celu ich późniejszego wykorzystania i służenia im (niczym ORI lub Goauldowie z Stargate Mrugnięcie )
2. Druga, faktycznie chcą nam pomóc Język
3. NIBIRU X chce zniszczyć ludzi żeby nie słali złej energi tym złym Język

Co o tym sądzicie ha Język ?

Aha jak to wszystko czytam to to jest istne STARGATE SG1


ORI kojarzy mi sie z ORION którzy głoszą słowo miłości ale tak naprawde chcą wykorzystać ludzi Mrugnięcie

troche takie polączenie ORI+GOUALD hahaha



Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 26, 2008, 23:27:24 »

Aha jak to wszystko czytam to to jest istne STARGATE SG1

ORI kojarzy mi sie z ORION którzy głoszą słowo miłości ale tak naprawde chcą wykorzystać ludzi Mrugnięcie

troche takie polączenie ORI+GOUALD hahaha

nie wiesz, że życie pisze najlepsze scenariusze?  Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 27, 2008, 11:52:24 »

Radek, mam wrażenie że tylko Ty znasz jedyną i słuszną prawdę. Głosisz ją niemal z zacietrzewieniem, żeby nie użyć mocniejszego słowa.
Tak się składa, że akurat czytam przekazy Plejadjan i znalazłem ciekawą myśl. W książce "Zwiastuni Świtu" str. 46:
 " Mówiąc do was chcemy poszerzyć waszą definicję rzeczywistości: jednak nigdy nie bierzcie dosłownie niczego co wam mówimy."...

i str 47:

" Radzimy wam, abyście kwestionowali każdego, kto jest skłonny do zbytniego ograniczania i mówi wam o absolutach."...

Mam wrażenie, że zbyt mocno przejąłeś się rolą. Duży uśmiech

Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 29, 2008, 18:47:59 »

Dariuszu nie pisałem niczego o absolucie. Twierdzę tylko podobnie jak ludzie wymienieni przeze mnie (mogę ich wymieniać długo - uczestników tajnych projektów, fascynatów Ufo i badaczy starożytnych textów) że ANNUNAKI to gady kyóre przerobiły nas dla celów żywieniowych swojej cywilizacji, podobnie jak twierdzą channelingi Kasjopean, Pleyadan czy Material Ra (którego wartość naukowa rośnie z każdym dniem, ale to już inna historia).
PCH proponuje nam współpracę z naszymi hodowcami, widzę że nie wszyscy jego uczestnicy wiedzą co jest grane więc się trochę o nich martwię...
Pozdrawiam
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #40 : Styczeń 05, 2009, 21:58:18 »

 Raz sobie surfowałem i przezprzypadek natknąłem się na taki komentarz na onecie:

..Cywilizacja zwana homo sapiens sapiens dawno już zagubiła się na ścieżce prawidłowego rozwoju psychicznego , dlatego właśnie nie może dołączyć do reszty harmonijnego , prawidłowego rytmu wszechświata ... podobnie jak w przypadku cywilizacji układu Urghma , mają tylko 3 włókna DNA zamiast prawidłowych , 12 , jednak da sę jeszcze wyratować ich z coraz bardziej pogłębiającej się ich odchłani cywilizacyjnej ... dlatego , oferujemy wam pomoc ziemianie , dołączcie do nas a stopniowo , razem pomożemy odbudować wasze włókna abyście mogli stać się , tak jak my , częścią wszechświata , w waszej naturze nie leży ufność , lecz weźcie sobie to do serca i szczerze odpowiedzcie sobie "tak" lub "nie" , bo może mieć do różne skutki na waszej dalszej przyszłości , zarówno te pozytywne jak i negatywne , decyzja należy do was oraz waszej drogi prawdy ... ceris vas ahkmaas, jak powiadają w naszym języku "krocz własną drogą" co może być dla was dużą wskazówką dotyczącą waszego postępowania ... reszta należy do was i waszej umiejętności czynu,wyboru oraz intuicji ... po co to robimy ? wyjrzyjcie przez swe okna a zobaczycie , co udało wam się stworzyć samodzielnie , bez pomocy fal mózgowych , jesteście niezwykle cennymi istotami , zarówno dla nas jak i prawie całego wszechświata , nie zmarnujcie kolejnej szansy ...

piktogramy...''


 Gość podpisał się jako Certis (główny łącznik Ziemia-Plejady). Wszystko bardzo ładnie i pięknie, jest przekaz i motywacja  Afro   Oczywiście nie mówię, że to plejadanin, zamieszczam to bo większość komentarzy jakie można znaleźć w internecie sa typu

Wesołego 2012 - NADCHODZIMY     podpis : Reptalianin  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 20:33:36 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 05, 2009, 22:16:28 »

Ni jak to nie współgra z przekazem od Plejad zamieszczonym w trylogi p. B. Marciniak. Nie mówię, bo i nie mam takiego prawa, że nie jest to przekaz od nich, ale należy pamiętać iż w trylogi Plejadjanie podają iż u nich też są różne "stronnictwa".
Zapisane
teofil
Gość
« Odpowiedz #42 : Styczeń 06, 2009, 15:43:20 »

a czy mozesz podać link do tego artykułu na onecie?
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #43 : Styczeń 07, 2009, 15:53:38 »

http://www.onet.tv/30289,0,22,2745133,0,1,22,szukaj.html?q=skalpel%20i%20dusza#for

Certis odpowiedział na komentarz nijakiego Pertesa w komentarzach
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #44 : Styczeń 16, 2009, 21:03:39 »

''Wszelkie roszczenia związane z rzekomymi kontaktami z Plejadanami/Plejaranami przez kogoś poza mną, są czystymi wymysłami i oszustwami,''

są to słowa Billy'ego Meiera - pierwszego człowieka mającego kontakt z Plejadanami. Czy należy mu wierzyć? Uważam, ze tak bowiem jako jedyny posiada zdjęcia, filmy, i części statków. Może powinniśmy bardziej sceptycznie spojrzeć na fenomen channelingu?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #45 : Styczeń 17, 2009, 12:00:36 »

Ja natomiast myślę, że nie koniecznie. Plejadjanie to ogólna nazwa odnosząca się do całej "masy" różnych cywilizacji. być może w czasie kiedy Mejer pisał te słowa tak było rzeczywiście, jednak np. przekazy p. B. Marciniak są przekazami spisanymi dość dużo później i z tego co się orientuję, jednak od innej grupy/cywilizacji Plejadian.
No chyba że Plejaranie to nie Plejadjanie.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #46 : Styczeń 17, 2009, 13:38:46 »

Plejadianie, Kasjopeanie, Ra itp. to moim zdaniem zegregoryzowane byty nadające z przestrzeni samuelowej, czyli z astralu.
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 18, 2009, 11:56:09 »

 Meier nie wypowiadał tych słów tak dawno temu z tego co wiem. Na pewno już po premierze Zwiastunów Świtu. Plejaranie tzwani są też błędnie plejadianami, na początku ci pierwsi powiedzieli Meierowi, żeby powiedział światu że zwą się plejadianami. Oczywiście przynęta została połknięta i już jak grzybów po deszczu wyrosło mnóstwo channelów. Plejaranie wielokrotnie mówili Meierowi że jest jedyną osobą która ma kontakt z nimi. Kontaktowali się jeszcze z 5 innymi osobami ale w międzyczasie wszystkie zmarły. Sam Meier już w wieku 5 lat widywał m.in. Asket, ładną blondynke z plejad chociaż jej koleżanka Nera wydaje się być atrakcyjniejsza...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 18, 2009, 12:52:10 »

Tak, ale czy czytałeś Zwiastunów Świtu. Jeśli tak, to zapewne zwróciłeś uwagę na diametralną inność Plejadjan od Plejaran. Więc to zupełnie inne cywilizacje.
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #49 : Styczeń 18, 2009, 18:56:35 »

,,Jeśli tak, to zapewne zwróciłeś uwagę na diametralną inność Plejadjan od Plejaran. Więc to zupełnie inne cywilizacje''

taka moja teoria - żeby nie uznawano ją za oszustke mogła stworzyć sobie własną cywilizacje - plejadian. Potem mogła wymieniac jak bardzo się różnią itd itp. I spokój, nikt nie wytykałby jej palcami, bo jej zapiski nie łączyły by się z innymi źródłami...tymi przynajmniej dla mnie, najbardziej prawdziwymi. Ale takie jest moje zdanie, pewnie się mylę.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ganghg strzecha 1sdh js2001 ultrawinterfell