Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 09:32:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 40 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: upadek religii 2009  (Przeczytany 361264 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Listopad 28, 2008, 21:56:29 »

Oficjalna treść "III Tajemnicy Fatimskiej", ogłoszona przez Kościół Katolicki:

«J.M.J.

Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim' Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty'. Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

Tuy-3-1-1944».


Wg interpretacji Kościoła Katolickiego, którą przedstawił kardynał Sodano 13 maja 2000r., III Tajemnica Fatimska ma symboliczny charakter i mówi w przenośni o zamachu na papieża Jana Pawła II w maju 1981 oraz o walce systemów ateistycznych (głównie komunizmu) z chrześcijaństwem.

A jak dla mnie to mówi ona o całkowitym upadku Kościoła Rzymsko-Katolickiego, którego kres już się zbliża i to szybkimi krokami. I wraz z tym mam nadzieję, że upadek wszystkich innych religii, całego fanatyzmu, zbijania pieniędzy i manipulacji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 21:56:47 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 28, 2008, 22:17:36 »

Tak, to tyczy totalnego upadku religii. K.k ucierpi na tym najmocniej z racji swego "powszechnictwa", ale znista tyczy wszystkich systemów religijnych.
Z najweselszym alleluja.
darek.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 28, 2008, 22:32:46 »

Dlaczego 2009 Coś a nie np. 2010 Coś czy inny termin ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 28, 2008, 22:42:35 »

A bo guru nieomylny samcio + lucynka tak powiedzieli. Czyż to dla większości nie jest wystarczającym dowodem/gwarancją że tak ma być?
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2008, 23:09:01 »

A bo guru nieomylny samcio + lucynka tak powiedzieli. Czyż to dla większości nie jest wystarczającym dowodem/gwarancją że tak ma być?
po tym jak podali w zeszlym roku informacje, ze w roku następnym (czyli 2008) będzie swiatowy kryzys finansowy, jest to dowód wystarczający.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 29, 2008, 08:54:41 »

A seryjnie w sesjach przepowiedzieli kryzys nim on się zdażył ?? bo nie napotkałem takiej sesji [może i przeoczyłem]
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2008, 10:28:29 »

Oby jak najszybciej upadek religii, zniewalających czlowieka nastapil.
2009 lub 2010, ale zeby się to stalo ostatecznie.
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 29, 2008, 11:47:01 »

"...Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga." Jak widać osoby te znajdą miejsce w niebie, są męczennikami. Nie rozumiecie przesłania - tutaj mowa o prześladowaniach katolików, chcecie wyrzekajcie się religii bo ja tego nie zrobię...
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 29, 2008, 11:57:16 »

"...Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga." Jak widać osoby te znajdą miejsce w niebie, są męczennikami. Nie rozumiecie przesłania - tutaj mowa o prześladowaniach katolików, chcecie wyrzekajcie się religii bo ja tego nie zrobię...

mnie to się raczej religia wyrzekła.. gdy zrozumiałem czym ona tak naprawdę jest, jak mnie ogranicza i nakazuje rzeczy których nie chce akceptować.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 29, 2008, 12:14:59 »

Będę sceptycznym na ten temat ; religie nie upadną ani za rok ani za dwa ani za x lat - takie jest moje zdanie
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 29, 2008, 13:20:48 »

Moja hipoteza jest taka:

Kiedy nadejdzie Ostrzeżenie z Garabandal to wszyscy którzy mają znak Krzyża na czole będą musieli uciekać do jaskini.
Nie każdy będzie chciał ewakuować i nadejdzie rozłam w wierze religijnej.

Wysłałem maila do "Laboratorium Pierwiastków Śladowych" i zadałem takie pytania:

Matka Boska w Garabandal przepowiedziała, że nadejdzie OSTRZEŻENIE, które będzie widziane i odczute przez wszystkich mieszkańców globu ziemskiego.
Conchita Gonzalez z Garabandal ujawni na osiem dni przed Ostrzeżeniem. Czy mógłby En-Ki ujawnić datę Ostrzeżenia ?

Mam nadzieję, że moje pytanie zostanie zadane w najbliższej sesji publicznej.
*******

Apokalipsa św. Jana 6, 14:

14 Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija,
a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone.
15 A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.

16 I mówią do gór i do skał:
«Padnijcie na nas
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
i przed gniewem Baranka,
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
a któż zdoła się ostać?»

http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1094

1 listopad 2008 (John Leary)
Jezus powiedział: My ludzie, powiedziałem ci w poprzednich wiadomościach, że moje anioły zaznaczają krzyże na czołach moich wierni, że są ubranymi szatami na biało. Jak tylko zostaniesz opieczętowany, podczas udręki zobaczysz siebie krzyże na twoich czołach wiedzieć kto jest z tobą.  Te, kto nie mieć krzyży na ich czołach, złe są kontrolowane przez szczerbę na ciele.  Unikać ich ponieważ oni będą próbować zabić cię.  Te, kto otrzymywać krzyż na czole, również są wyraźne w księdze życia, a jedynie te tak wyraźna wola mieć ich dusze zbawione podczas udręki.  Zniesiesz żyjącą mękę na ziemi podczas gdy będziesz przy moich schronieniach, ale mieć cierpliwość w ciągu tych krótkich rządów antychrysta.  Szybko ucieszysz się gdy będę interweniować i wyślę moją Kometę Kary by żądać mojego zwycięstwa ponad złymi.  Rzucę złe do piekła, w takim razie odnowię ziemię przez swoją Erę Pokoju.  Moje wierni zaczną w swoim przygotowaniu zostać moimi nowymi świętymi, którzy będą gotowy by wejść do nieba. ”

18 listopad 2008 (John Leary)
Powiedziałem ci wiele razy, że po Ostrzeżeniu zobaczysz wydarzenia w głodzie światowym, rozłam w moim Kościele, obowiązkowe szczerby na ciele, i stan wojenny, który doprowadzi do antychrysta przejmującego kontrolę w Unii Europejskiej. Gdy święcisz Święto Dziękczynienia chcę byś dziękował mi, że co więcej dla przygotowywania schronień na całym świecie więc moja wierna resztka będzie mieć miejsce ochrony ocknąć się.  Przy moich schronieniach zobaczysz, że jedzenie i schronienia pomnożyły się więc każdy będzie mieć co chcesz.

http://www.johnleary.com/index.php/2008/11/?cat=3&order=ASC

PROJEKT CHEOPS (60)
Andrzej: Dziękuję. Samuelu, jaka jest przyszłość Unii Europejskiej?

En-Ki: I tutaj słowo powiem - być może nie spodoba się to słowo co niektórym, ale już jestem do tego przyzwyczajony, że nie wszystkim istotom jestem w stanie się przypodobać. Otóż - i tutaj chciałbym odwołać was wszystkich do Biblii, a zwłaszcza do ostatniej Księgi Apokalipsy Jana, gdzie jest napisane: "Wielka Nierządnica" będzie miała łeb zdeptany. Gdyby to wymyśliła Lucyna, mogłyby być problemy ze strony pewnej grupy ludzi. I tą "nierządnicą" jest Unia. Będzie miała łeb zdeptany już w roku dwunastym. Bo po roku dwunastym nastąpią nowe rządy i nowa religia. Słucham.

PROJEKT CHEOPS (67)
Andrzej: Dziękuję. W jaki sposób będą ewakuowani z Ziemi ludzie wybrani, jeśli nie powiedzie się otworzenie Piramidy?

Samuel: Będzie przekaz, gdzie należy się ewakuować. Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację. Już przyszły rok przyniesie odpowiedź. Przyszły rok przyniesie też wam, istotom ludzkim dużo znaków na Ziemi. Wielu się przebudzi, ale wielu też zamknie. Czekajcie... Czekajcie na rok 07. Potem będzie informacja przekazywana drogą waszej atrapy... Drogą radia o ewakuacji i tak jak zwykłem mówić - decyzja będzie należeć do was. Życie też będzie w waszych rękach. Każdy, kto posiada znak, zabierze swoją rodzinę i wyruszy w miejsce ewakuacji. Wtedy zobaczymy, ilu tak naprawdę zaufa. Słucham.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2008, 13:22:11 wysłane przez Baltazar » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 29, 2008, 15:20:06 »

Chcialbym juz byc w czasach 2011/2012 bo to naprawde beda ciekawe czasy Chichot Przejscie wenus na tle tarczy slonca i w ogole zorze polarne Język
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 29, 2008, 16:19:19 »

Nie długo powiedzą że będzie trzebaa zabić tego kto bę dzie miał znak krzyża na czole.
To jest to samo co w Medguorie też Maryja
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 29, 2008, 20:32:24 »


PROJEKT CHEOPS (67)
Andrzej: Dziękuję. W jaki sposób będą ewakuowani z Ziemi ludzie wybrani, jeśli nie powiedzie się otworzenie Piramidy?

Samuel: Będzie przekaz, gdzie należy się ewakuować. Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację. Już przyszły rok przyniesie odpowiedź. Przyszły rok przyniesie też wam, istotom ludzkim dużo znaków na Ziemi. Wielu się przebudzi, ale wielu też zamknie. Czekajcie... Czekajcie na rok 07. Potem będzie informacja przekazywana drogą waszej atrapy... Drogą radia o ewakuacji i tak jak zwykłem mówić - decyzja będzie należeć do was. Życie też będzie w waszych rękach. Każdy, kto posiada znak, zabierze swoją rodzinę i wyruszy w miejsce ewakuacji. Wtedy zobaczymy, ilu tak naprawdę zaufa. Słucham.

Czytałem,że miejsca ewakuacji będą ponoć w Brazlii oraz w Gizie,ale nie pamiętam dokładnie gdzie.Czy ktoś zna numer sesji,gidze to było wspominane?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Listopad 30, 2008, 11:02:22 »

Jak dla mnie nie należy teraz myśleć o ewakuacji - trzeba się zająć odkopaniem Labiryntu i Cheopsa oraz aktywowaniem sieci piramid. A jeśli się nie uda i w 2011 roku rzeczywiście przez radio czy telewizję będzie płynęła informacja o zbliżającym się meteorycie (Planecie X) oraz konieczności ewakuacji - wtedy dopiero można o tym myśleć.

"Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację (...)"

Czyli będziemy mieli wtedy duuużo czasu - bo aż do grudnia 2012 - na ewakuację. Nie ma co teraz się tym zajmować. Po co przyjmować od razu wersję, że się nie uda i trzeba będzie wiać gdzieś w góry przed kataklizmami. Jak dla mnie damy radę aktywować piramidy, Uśmiech tylko trzeba się postarać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 11:03:11 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 30, 2008, 16:00:28 »

Tą planeta X bedzie Wenus a nie jakies inne. Wenus tez byla kiedys nazywana meteorytem Cool


Dokladnie tak!  Planeta X ( czyli dwie V -piatki polaczone w punkcie 0 , lub skosny krzyz)  to  Wenus, Wenus  to wiedza , jasnosc i uczucia, ale ona juz od dluzszego czasu przesyla wiedze na ziemie tym co nazywamy dziurami ozonowymi.
Stworca ma sposoby  na zrealizowanie swojego zamyslu.

Jak mowi jeden dozorca.... nie trza sie przejmac, trza sie obejmac!
I to jest madrosc w najprostszej formie, przekazujmy sobie uczucia.
Zapisane