Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 12, 2024, 14:24:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Zbliżająca się Wojna  (Przeczytany 1007 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Listopad 23, 2010, 22:33:55 »

Cytuj
Ofiara , to nie moja rola, nic z tego.

No tak Ty tylko potrafisz grać Rolę Władcy i Pana, lub wojownika lub sieroty która ucieka. Zamiast przyznać się do błędu popierdalasz dalej w swoim idiotyźmie obrażasz innych, a zarazem mówisz o miłości i pokoju. Ja Ci pokaże pokój chcesz? 4 obite ściany i Ty to dla Ciebie by było odpowiednie.

Atak psychiczny jest czasem gorszy od fizycznego, obraziłaś ptaka, czy tego chciałaś czy nie powinnaś przeprosić.

Val Dee jestem świadom swojego słownictwa lecz nazywam rzeczy po imieniu.
Gdyż na to jest już miejsce i czas, czas aby każdy pokazał i powiedział prawdę. Ja to właśnie robię piszę co myślę bez zrzynania od innych, bez manipulacji.

Nie podoba mi się sytuacja na forum to w jaki sposób to forum jest prowadzone i jak łatwo mogą zagnieździć się tutaj różni nawiedzeni. Zbliżająca się Wojna taki jest temat, jak widać wojna na tym forum toczy się ciągle i robią ją ludzi niby to najświęćci, nie napisałbym tych słów gdyby nie Kiara i jej słowa.

Jestem jak najbardziej za pokojem i kulturom, ale także jestem za sprawiedliwością, także jestem za prawdą, nie które sprawy są ze sobą sprzeczne lecz czasami trzeba poświęcić siebie żeby osiągnąć cel.

A moim celem jest pokazanie iż Administracja olewa tą sprawę jak wiele innych, które wydarzyły się bądź wydarzą na tym forum. Jest to jedyne forum na którym panuje takie dziwne przyzwolenie dla oświeconych i nie tylko tych lecz także tych spragnionych - PCh Was wychowało tak że to po prostu się serce kraja, Niezależne, a jednak dalej piszecie o tym całym gównie dotyczącym PCH!

Nadal ten sam styl wypowiedzi.Oczywiście śmietnik. Janusz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 20:26:33 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

weganizm lisowska compaanions team-speak-3 tb