wątek offtopowy

(1/174) > >>

Dariusz:
Film fajny, ale że jedynka emituje takie filmy, to ciekawe. Chyba zauważyli, że tracą na popularności.

Michał:
Cytat: Dariusz  Maj 05, 2009, 18:08:41

Film fajny, ale że jedynka emituje takie filmy, to ciekawe. Chyba zauważyli, że tracą na popularności.


może potrzebują "zapchajdziurę" w czasie antenowym  :) już raz leciał na antenie ale chyba nie zbliżył się u nas do popularności np. LOST..

mimo wszystko to mój ulubiony serial (choć dużo ich w sumie nie oglądam)

Dariusz:
Leciał na którejś komercyjnej stacji.

Cytuj

może potrzebują "zapchajdziurę" w czasie antenowym 

Bardziej potrzebują "lepu na muchy" do ściagniecia publiki i podniesienia oglądalności.

Kiara:
 nagumulululi , alez mow sobie co tylko chcesz , mnie to nie przeszkadza absolutnie.
Ty masz swoje zrodlo wiedzy , ja swoje. Dla Ciebie Boginie i Bogowie sa jak ruskie baby dla mnie sa zawsze ta sama osobowoscia przejawiajaca sie zaleznie od wcielenia inaczej. Czy to jest to samo? Nie wiem. Znam nature Marii Magdaleny i Jezusa i  to calkiem dobrze, co wcale nie znaczy ze Ty musisz w to wierzyc.

Kiara :) :)

ps. Jan Chrzciciel nie byl lysy, mial piekne czarne falujace sie wlosy. ;) :)

nagumulululi:
Cytat: Kiara  Maj 08, 2009, 20:37:37

nagumulululi , alez mow sobie co tylko chcesz , mnie to nie przeszkadza absolutnie.
Ty masz swoje zrodlo wiedzy , ja swoje. Dla Ciebie Boginie i Bogowie sa jak ruskie baby dla mnie sa zawsze ta sama osobowoscia przejawiajaca sie zaleznie od wcielenia inaczej. Czy to jest to samo? Nie wiem. Znam nature Marii Magdaleny i Jezusa i  to calkiem dobrze, co wcale nie znaczy ze Ty musisz w to wierzyc.

Kiara :) :)

ps. Jan Chrzciciel nie byl lysy, mial piekne czarne falujace sie wlosy. ;) :)

W takim razie powiedz cokolwiek o Jezusie lub MM czego nie można przeczytać w żadnej książce.

Skąd taka pewność że wiesz wiecej niż inni, może nie zdajesz sobie sprawy z tego co wiedza inni i wydaje ci się że wiesz więcej, ponieważ być może nie dojrzałaś jeszcze do stwierdzenia " wiem że nic nie wiem",:). Nie chcę cie obrażać, ale niestety nic oryginalnego w tym co piszesz nie widzę. Ale zróbmy test. W zakończeniu ewangeli św. Jana jest przedostatni wers. Zawsze zadaje to pytanie aby się przekonać czy ktoś coś wie.

W tym momencie Jezus zmartwychstały już wypowada się na temat umilowanego ucznia, którym "niby" był Jan.

Odmienny los umiłowanego ucznia [Vt-7,19]
20 Piotr obróciwszy się zobaczył idącego za sobą ucznia, którego miłował Jezus [Vt-2,8, V-2,11, Vt-2,34], a który to w czasie uczty spoczywał na Jego piersi i powiedział: «Panie, kto jest ten, który Cię zdradzi?»
21 [Vt-4,157] Gdy więc go Piotr ujrzał, rzekł do Jezusa: «Panie, a co z tym będzie?»
22 Odpowiedział mu Jezus: «Jeżeli chcę, aby pozostał, aż przyjdę, co tobie do tego? Ty pójdź za Mną!»
23 Rozeszła się wśród braci wieść, że uczeń ów nie umrze. Ale Jezus nie powiedział mu, że nie umrze, lecz: «Jeśli Ja chcę, aby pozostał aż przyjdę, co tobie do tego?»

Pytanie:
1. Dlaczego Jan nigdzie w ewangeli nie pisze że to on był umiłowanym uczniem, a kościół uznaje że to Jan?
2. Dlaczego Jezus mówi że umiłowany uczeń go zdradzi?
3. Co oznaczają słowa Jezusa do Piotra:
18 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz».

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangds zapresentojswojefora fifa11 ads dlawtajemniczonych