Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 06:30:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 136944 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #275 : Grudzień 31, 2009, 10:30:43 »

Dziwne że np polskim archeologom pracującym w Sakkarze nic ani nikt nie przeszkadza...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #276 : Grudzień 31, 2009, 10:51:55 »

No i wszystko jasne, wychodzi, że Łobos nie wodzi za nos naiwniaków, ba - nawet terminy zapewne się zgodzą, bo my - niegodni i ociemniali nie wiedzieliśmy, że chodzi o czas "egipski"... Brawo.
I proszę jak A. Wójcikiewicz zgrabnie uchylił się od kłamstw, czczych obietnic i niedotrzymywania jakichkolwiek terminów, i to za pomocą zgrabnego eufemizmu - "zawirowania" - brawo po trzykroć.
Zgrabnie - zamiast uczciwie podsumować rok i rozliczyć się z deklaracji - przeszedł do kolejnych wielkich wizji i osiągnięć czekających PCh - "rozmowy na wyskoim szczeblu", "liczne umowy", "otawarta droga do Gizy", "dalsze prace"... Wszystko jako zapowiedzi i domniemania. Widać, że wziął kilka korepetycji z PR. Zauważyłem jednak, że nieco "rura zmiękła" i używa już wypowiedzi mglistych, które będzie dało się bronić przez dłuższy czas nawet w przypadku dalszych przestojów.
Piękne noworoczne orędzie.

Co zrobiło Pch w 2009 r.? Ano posprzątało trochę w I kwartale 2009 r. przy piramidzie mułowej [pozwolenie mieli na prace porządkowe]. Tyle. Przepraszam - jeszcze kilka lipnych sesji. Lipnych bo nawet osoby przychylne Pch były zawiedzione.

Żadne z szumnych zapowiedzi Łobos na rok 2009 nie sprawdziły się:
- religie nie upadły
- prac nie wznowiono
- nibiru zaginęła...

Kot - masz oficjalne potwierdzenie od Wójcikiewicza, że nic się nie dzieje - nic nie kopią. Twoje zarzuty, że nie mamy racji, bo nie muszą nas informować... padły.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #277 : Grudzień 31, 2009, 12:15:17 »

Ja odczytałem informacje od pana Wójcikiewicza,jako pozytywne.

Wszystko jest na dobrej drodze i wnet działania PCh odniosą sukces.

Pan Wójcikiewicz to właśnie chciał przekazać.

Dla tych,którym niewsmak dobra wiadomość na nieunikniony sukces skazana:                                           

-Wasz sukces nigdy nie nadejdzie,bo Wasza zła energia to Wam w pięty pójdzie i taki uzyskacie dla  siebie  efekt

-Jesteście delikatnie mówiąc upierdliwi w dązeniach do wykazania,że komuś coś sie nie uda

-Nie potraficie słuchać i oceniać sytuację

-Chorobliwie wam zależy,żeby nikomu nic się nie udało

-Nie potraficie ukryć tego,choć to brzydka cecha

-Nawet sępy nie nienawidzą swej ofiary i tylko jak Wy na potknięcie czekają,więc energią emanują lepszą

-Obciach wielki i wstyd (w/g mnie oczywiście) tak się rzucać i sto razy to samo powtarzać aby udowodnić chyba

wszystkim,kim się jest.

Jeśli ktoś się poczuł urażony i nietrafnie oceniony-to znak,że słowa nie do niego były kierowane. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #278 : Grudzień 31, 2009, 19:17:38 »

"Wszystko jest na dobrej drodze"... od kilku lat... Pomimo niedotrzymywania obietnic.
Życzę każdemu rzetelności i uczciwości.
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #279 : Grudzień 31, 2009, 20:19:19 »

arteq - czy zastanowiles sie nad tym, ze nie zawsze Wszystko jest tak jak bysmy sobie tego zyczyli?
Przeciez wiesz jakie mamy prawa, nakazy oraz zakazy, ktore sa w stanie Nas chamowac jak rowniez ograniczac.
Nie patrz na to co dzieje sie tam.Zagladnij najpierw w serduszko.Wiesz dzisiaj w Kanadzie pada deszcz.A Ja mam w serduszku sloneczko i ciepelko.Usmiechnij sie .Natomiast w styczniu kup NEXUS - tam bedzie troszke odpowiedzi.Cudownego Nowego 2010 roku Tobie i Wszystkim.
Czekajac ze spokojem na pozytywne wiesci z Egiptu - Ela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #280 : Grudzień 31, 2009, 20:46:55 »

W ten ostatni wieczor tego roku, ladnie bylo by abys Artku razem z nami troszke wniosl odswietnego nastroju. Wszyscy za 3 godziny i 15 minut bedziemy starsi ci co maja racje i ci co nie maja racjii, ci co maja dowody i ci co nie maja dowodow. Trzeba Panu Bogu podziekowac ze doczekalismy wszyscy tej chwili nadejscia nowego roku i oby wszystkie przykre przepowiednie nigdy , ale to nigdy sie nie sprawdzily.
To wszystko jest dla mojego i twojego dobra. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #281 : Styczeń 01, 2010, 18:32:33 »

No niestety kazdy odczytuje jak chce ,jak ktos chce znalezc przyslowiowa dziure w calym to znajdzie i kazdy widzi swoja prawde taka jaka chce zobaczyc.
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #282 : Styczeń 01, 2010, 20:05:03 »

Dokładnie ja pisze Betti, co z tego że żadna z obietnic,przepowiedni PCH się nie sprawdziła,nawet jeśli będzie 10 i następnych i żadna z nich się nie sprawdzi to i tak pewna grupa osób będzie twardo obstawała przy projekcie,jak wyżej napisane "każdy widzi swoją prawdę" czyli każdy widzi co chce widzieć,fakty się tu w ogóle nie liczą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 20:06:06 wysłane przez Mobius » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #283 : Styczeń 01, 2010, 20:09:57 »

...zwłaszcza,że fakty nie są znane. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #284 : Styczeń 01, 2010, 20:21:41 »

Prawda ogólna składa się z prawd cząstkowych … to tak jak z układanką, dopóki nie ułoży się wszystkich puzli, nie widać całości …
Dobrze jest, gdy człowiek swoją świadomością ogarnia inne perspektywy …
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #285 : Styczeń 01, 2010, 20:38:35 »

Fakty:
1. religie miały upaść do końca 2009 r. - nie upadły, Łobos kłamała
2. wykopki miały ruszyć - nie ruszyły - kolejne kłamstwo Łobos

Ktos chce pomimo tego dalej wierzyć Łobos? - jego sprawa, jego decyzja. Nie zmieni to jednak faktu, że jest naiwniakiem. Nie zmieni to również faktu, że Łobos jest notorycznym kłamcą.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #286 : Styczeń 01, 2010, 20:53:28 »

Faktem jest,że ktoś,kto informacji nie posiada,bo z racji czarnego charakteru niegodny jest zaufania i

informowania go- najwięcej ma do powiedzenia w sprawie wykopalisk w Egipcie.

Wręcz "kłamcą" wszystkich lubi mianować na lewo i prawo,bo kipi ze złości,że nic niewiedząc skutecznie

przeszkadzać nie może,więc przynajmniej krwi napsuje.

Godna to postawa kogoś,kto odrazę prędzej wywoła niż zaufanie do siebie wzbudzi. Uśmiech Uśmiech

 
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #287 : Styczeń 01, 2010, 20:56:12 »

Fakty:
1. religie miały upaść do końca 2009 r. - nie upadły, Łobos kłamała
2. wykopki miały ruszyć - nie ruszyły - kolejne kłamstwo Łobos

Ktos chce pomimo tego dalej wierzyć Łobos? - jego sprawa, jego decyzja. Nie zmieni to jednak faktu, że jest naiwniakiem. Nie zmieni to również faktu, że Łobos jest notorycznym kłamcą.

Po pierwsze, nie Łobos, a pani Łobos. Trochę szacunku nie zaszkodzi …
Po drugie, kłamstwo jest wówczas, gdy zna się wynik końcowy, lecz świadomie wprowadza się kogoś w błąd. Czyli ważna jest intencja … czy ją znasz, Arteq? Znasz intencje działania pani Lucyny Łobos?
Po trzecie, wiara w coś, nie czyni zaraz z kogoś naiwniaka. Ty również wierzysz w wiele rzeczy …
A tak w ogóle, co Cię gryzie?  Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech
ptak
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Styczeń 01, 2010, 21:06:46 »

Może lepiej być naiwnym i szczęśliwym ,niż wszechwiedzącym pieniaczem Coś

Ptaszku optymistyczny i trafny twój post  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #289 : Styczeń 03, 2010, 13:37:16 »

Zwracając się bezpośrednio do Łobos minimum szacunku wymaga aby użyć zwrotu grzecznościowego. Jeżeli wypowiadamy się o kimś w 3 osobie [a nie bezpośrednio] wtedy uzycie samego nazwiska bądź imienia z nazwiskiem nie nosi znamion braku szacunku. Przypomnijcie sobie wypracowania ze szkoły gdy pisaliście: "Mickiewicz w swoich Sonetach Krymskich..." Czy wtedy używaliscie zwrotu "Pan Mickiewicz w swoich..."? Proszę, zapoznajcie się trochę z zasadami pisowni i wtedy zacznijcie krytykę.

Z całą odpowiedzialnością piszę o Łobos "kłamca" w odniesieniu do konkretnych sytuacji. Równie dobrze mógłbym nazwać ją oszustką ze względu na cykliczność jej kłamstw. Wspominacie coś o intencjach? Tym chcecie ją wyreklamować? Czyż ona nie dostrzega, że kolejne jej słowa się nie sprawdzają? Dlaczego nie wyciąga z tego wniosków tylko brnie w to dalej z pełną premedytacją?   
Ptak, tak - w wielu z jej zapowiedzi znamy już "wynik końcowy" - i tylko w tych "wynikach" które nie sprawdziły się i biorąc pod uwagę ich ilość nazywam ją kłamcą.

Kocie - Twoja linia obrony - "nie mamy informacji" jest żenująca z 2 względów: mamy informacje na temat chybionych proroctw Łobos, mamy "świeżutkie" info od Wójcikiewicza. Już Cię prosiłem - jeżeli masz informacje to je przedstaw. Niestety wszystko wskazuje na to, że nic nie wiesz ponadto co na forum - w innym przypadku już dawno zgłosiłbyś to jako tryumf PCH. Jeżeli uważasz, że bezpodstawnie nazywam Łobos kłamcą - wskaż w którym miejscu, rusz głową i postaraj się to rzeczowo poprzeć w miejsce biadolenia i osobistych wycieczek.
Ile Ty masz lat, jesteś w stanie uczciwie to powiedzieć? Jeżeli jesteś smarkiem to taką naiwność i "siłę argumentów" można by jeszcze usprawiedliwiać młodym wiekiem i brakiem doświadczenia...

Chanell, możesz nazywać mnie jak chcesz, lecz w przeciwieństwie do Ciebie ja słowa dotrzymuję. Nie macie nic na obrone Pch więc uciekacie w epiteciki...

 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #290 : Styczeń 04, 2010, 18:43:16 »

Przepychanki przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0

Natomiast post >arteq'a< podzieliłem na dwa i tę część, w której zwraca się do >kot'a< również umieściłem we wskazanym temacie. Ze względów technicznych scaliłem go z postem w którym odpowiada >Chanell"
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #291 : Styczeń 05, 2010, 10:23:16 »

Wyjaśnienia dotyczące hipnozy przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4442.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #292 : Styczeń 05, 2010, 20:53:06 »

Co do tego "kosmicznego pociągu".
Jak EN-Ki twierdzi maszynistą prowadzącym jest wegług niego sam Jezus.
Hmm ciekawe, co jeszcze nam opowie, jaką bajeczkę na dobranoc.Uśmiech