Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:36:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żywy Płomień--"Ostrzeżenie" – Pilne orędzia 2011  (Przeczytany 15105 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aras188
Gość
« : Grudzień 28, 2011, 17:10:24 »





http://dzieckonmp.wordpress.com/category/ostrzezenie-pilne-oredzia-2010-2011/

Znacie tą stronę?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2011, 19:53:30 »

nie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2011, 19:55:35 »

Również jej nie znam i po kilku zdaniach wstępnych nie chcę jej poznać. Afro Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2011, 20:28:30 »

to byłem sprytniejszy - nawet nie zajrzałem ;]
uprzedzając - nie, nie chcę wiedzieć o czym jest :]
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 28, 2011, 21:11:06 »

A ja zajzalam, poczytalam i powiem ze mnie to nie interesuje.

Strach, strach, strach.

Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 28, 2011, 22:34:22 »

Sekciarstwo i doktrynerstwo, jak by powiedział Towarzysz "Wiesław". Dzisiaj: spam.  Mrugnięcie
Zapisane
ostrzezenie
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2011, 22:34:23 »

Nie interesuje Cie Twój strach.

Stronki nie znam - ale Ty masz sie czego bać - to pewne
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 28, 2011, 22:38:15 »

A Ty niczego się nie boisz...?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 28, 2011, 23:13:56 »

Zajrzałam z czystej ciekawości,ale nie interesuje mnie . Z politowaniem

ostrzezenie
Cytuj
Nie interesuje Cie Twój strach.

Stronki nie znam - ale Ty masz sie czego bać - to pewne


czy to groźba ? (te są karalne ) a może ostrzeżenie ? Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 29, 2011, 01:12:44 »

Gdzie ten ''Pokój'' Szok
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 29, 2011, 21:42:05 »


Aby nie zbierać z istot posługujących się wiarą, czyli umysłowym samobójstwem destruktywnych energii ( myślokształtów i programów)  należy przyjąć postawę suwerenności, a nawet szacunku dla doświadczeń tych istot, do momentu ich obudzenia.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 29, 2011, 22:17:16 »

coz ten materialny swiat w tej formie i tak nie ma sensu, a jedna z mozliwosci zeby sie przeniesc na wyzszy poziom jest zostac meczennikiem za wiare - lub za milosc- szyszynka stargate Uśmiech
napewno nic sie nie zmieni samo - najwaznijesze to pokonac strach..Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 22:35:29 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzień 30, 2011, 06:31:52 »

Natępna „Godzina z Aniołem”: wywiad z Jezusem w przedświątecznym czasie 2011 December 15

Zamieszczone przez Steve`a Beckov

Przyjrzyjmy się naszej sytuacji w chwili obecnej. Przez długi okres czasu na tej stronie argumentowaliśmy, że śmierć nie istnieje. Na tym polega cała sprawa, że każdy z nas żyje wiecznie. Śmierć jest tylko zmianą formy z trzeciowymiarowej formy fizycznej do czterowymiarowej (lub wyższej) duchowej formy. Każdy, kto kiedykolwiek żył, żyje bez przerwy.

Kiedy Jezus powiedział o drugiej śmierci, pomyślałem sobie, że ma na myśli…. hmmm, niebo, dlaczego nie zapytać go o to? Ciągle przecież żyje. Jeżeli możemy rozmawiać z Archaniołem Michałem, to czemy w rzeczy samej nie porozmawiać z Jezusem.

W poniedziałek, 19 grudnia 2011, Grahan Dewyea i ja będziemy przeprowadzać wywiad z Jezusem Chrystusem, czczonym przez mędrców wszystkich religii i miliardy ludzi na całym świecie.

Jezus przemówi poprzez medium Lindę Dillon i będziesłyszalny w poniedziałek 19 grudnia 2011 o 6:00 po południu czasu Pacyficznego, 9:00 po południu czasu wschodniego,  2:00 rano GMT na:

http://www.blogtalkradio.com/an-hour-with-an-angel

Zarchiwizowana wersja będzie potem zamieszczona  tutaj a Ellen prawdopodobnie przygotuje dla nas transkrypcje.

Wśród zagadnień, które chcę zbadać będą:  natura Boga w Trzech Osobach, wczesne lata życia Jezusa, jego związek z Marią Magdalena, znaczenie kilku kontrowersyjnych elementów jego nauczania, jego późniejsza inkarnacja jako Sanandy w Indiach, zmiany wprowadzone w jego nauczanie przez Sobór Nicejski, jego spojrzenie na Chrześcijaństwo, miarodajne źródła jego nauk, jego spojrzenie na Wniebowstąpienie (Ascension), itp. Oczekuje, że usłyszymy kilka komentarzy, odświeżających pewne kwestie z zapisów historii, które były potem zmienione.

Przyłącz się do nas w tej przedświatecznej prezentacji.

informacja pochodzi ze strony

http://the2012scenario.com/2011/12/next-on-an-hour-with-an-angel-jesus-interviewed-at-xmas-time/

Tekst został przetłumaczony przeze mnie i jest moją własnością. Zezwalam na wykorzystywanie go przez inne osoby pod warunkiem podania linku do strony z oryginalnym tekstem i zachowania oryginału w niezmienionej formie.

https://21grudnia2012.wordpress.com/2011/12/16/natepna-godzina-z-aniolem-wywiad-z-jezusem-w-przedswiatecznym-czasie-2011-december-15/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Styczeń 17, 2012, 18:09:20 »

wklejam to tu jako kontynuację, ale można przenieść, niestety tłumaczenie GooglaMrugnięcie

"Zapis Godzina z aniołem, z Jezusem, 16 stycznia 2012
2012 17 stycznia
 Wysłany przez Steve Beckow


Dzięki Ellen, którzy pracowali w nocy, aby zobaczyć, że otrzymaliśmy ten zapis jak najszybciej. Dziękuję również Linda i Graham.

Jezus tutaj mówi o wiele pytań, nadesłanych przez czytelników na Keen Montague, Sarah Kurs cudów, jak Martin Luther King, ukrzyżowania, i innych sprawach.

I zapytał Jezusa, aby powrócić w przyszłym tygodniu, ale zdecydowaliśmy, że może lepiej byłoby spędzić godzinę z Michała Archanioła i zamiast dotykać podstawy na temat bieżących wydarzeń. Nie mam wątpliwości, że Jezus nie będzie pamiętać.

Godzina z Angel, 16 stycznia 2012

Martin Luther King, Jr: Musimy przyjść, aby zobaczyć, że koniec staramy się społeczeństwa w pokoju z samym sobą, w społeczeństwie, które mogą żyć z jego sumieniem.  I to będzie dzień nie białego człowieka, a nie czarny mężczyzna.  To będzie dzień człowieka jako człowieka.

 Wiem, że pytasz dziś: "Jak długo to potrwa?" Ktoś pyta: "Jak długo uszczerbku niewidomych wizje mężczyzn, przyciemnić ich zrozumienie, a dysk jasnych oczach mądrość z jej świętych tronie?" Ktoś pyta: " Kiedy ranny sprawiedliwości, leżąc krzyżem na ulice Selma i Birmingham i społeczności na całym południu, być zniesione od tego pyłu wstyd królują wśród dzieci mężczyzn? "

 Ktoś pyta: "Kiedy będzie promienną gwiazdą nadziei być pogrążony w stosunku do nocnych łonie tej samotnej nocy, wyrwany z zmęczonych z łańcuchami strachu i kajdany śmierci?  Jak długo będzie sprawiedliwość musi być ukrzyżowany, i prawdy znieść? "

 Przychodzę do powiedzenia po południu, jednak trudno razie jednak frustrujące godzinę, to nie będzie długo, bo "prawda rozdrabnia się do ziemi zmartwychwstaną." Jak długo?  Nie tak dawno, (Tak, proszę pana), ponieważ "nie kłamstwo może żyć wiecznie."

 Jak długo?  Nie tak dawno.  Ponieważ "będziesz zbierał to, co siejesz." Jak długo?  Nie tak dawno.  Prawda zawsze na rusztowaniu, źle zawsze na tronie.  Mimo, że rusztowanie kołysze się na przyszłość, a za słabe nieznane, Bóg stoi w cieniu, czuwając nad jego własną.

 Jak długo?  Nie tak dawno.  Ponieważ łuku moralnego wszechświata jest długa, ale pochyla ku sprawiedliwości.  Jak długo?  Nie tak dawno.

Graham Dewyea: Witam, i zapraszam do Godzina z aniołem w tym dniu, 16 stycznia 2012 r., dzień w którym świętujemy i honor Martin Luther King, Jr, za jego ważne prace i usługi.  Mowy, który właśnie słyszysz jest cytat z jego wypowiedzi w dniu 25 marca 1965 roku w Montgomery w stanie Alabama, i to z pewnością odpowiednie do pracy robimy dzisiaj.  On oferuje swoją wizję społeczeństwa pokoju.  Mówi o nadziei, sprawiedliwości, a jednak frustrujące i trudno będzie, nie będzie długo przed prawdy i sprawiedliwości wzrośnie.

 Cóż, dzisiaj, Jezus łączy nas po raz kolejny, kierowane przez Linda Dillon, kanał dla Rady Miłości i Steve Beckow, redaktor 2012 Scenariusz, będą zadawać mu pytania ponownie.  Tak więc z tym, będę go przekazywać Ci, Steve.

Steve Beckow: Dziękuję, Graham.  I tak przed rozpoczęciem, mogę powiedzieć, że Linda ma grypę dzisiaj, i że nie umieścić pewne - to sprawia, że ​​nieco trudniejsze dla kogoś takiego jak Jezus mówić jego słowa przez nią, a ja po prostu chciałbym wiedzieć, że publiczność.  Ale Linda odważnie zdecydowali się przyjechać na powietrzu, bo wie, ludzie oczekują dzisiaj.  Witamy, Jezusa.

Jezus: Witamy.  A ja ci mówię ponownie, możesz zadzwonić do mnie Jezusa, czy może zadzwonić do mnie Jeszua -

SB: Dziękuję.

J: - czy możesz zadzwonić do mnie brat i przyjaciel.  Ale witam was wszystkich dziś wieczorem.  I tak, zapraszamy do kanału, jak również i będziemy pracować, żeby upewnić się, że możemy iść razem.

SB: W porządku.  Jestem - nie - przepraszam, Panie.

J: Dziękuję naszego gospodarza do gry w te słowa i przypominając naszych odbiorców o tej cudownej duszy, Martin Luther King, człowiek, który wierzył w to, co robi i którzy doprowadzili do wielkiej zmiany, nie tylko w społeczeństwie amerykańskim, ale i na całym na świecie.  Ale wiem też, że echa pytanie, na które tak wielu z was posiada w swoim sercu, a to, jak długo?  Jak długo do prawdy i sprawiedliwości będzie rządził?

 A więc pytam każdego z was, moi ukochani przyjaciele tej nocy, we własnych sercach, jak długo?  To jest prawda i sprawiedliwość i uczciwość i miłość odpoczynku nie?  Bo taka jest natura mojej wiadomości.  Taka jest natura mojej istoty.  I to, co naprawdę się do zaoferowania.  Chodzi o wszystko co mam do zaoferowania, bo nie przynoszą bogactwa, nie przynoszą jedzenie do dnia dzisiejszego.  Nie jestem w chleby i ryby-biznes już teraz.  Ale to, co przyniesie Ci jest nadzieja, ale tę nadzieję, musi być w związku małżeńskim, co jest w waszych sercach.  A jeśli prawdą i nadzieję, że nie jest w was, to nie pasują to w całym wszechświecie, to nie znajdziesz, bo go tam nie ma ze światłem w tobie.

 Jeśli kiedykolwiek będziesz miał wątpliwości co do prawdy swojego istnienia, o sprawiedliwości, że zasługujesz, w każdej chwili każdego dnia, w tym i każdym innym wcieleniu kiedykolwiek miał lub będzie miał, a następnie spójrz na moim światłem i niech dają , że nadzieję na kontynuowanie.  Ponieważ to, co szukasz jest tuż za rogiem.  Nie ma zbyt wiele dyskusji w tych dniach o wniebowstąpieniu, o zmiany, o ruch do przodu, a także o otwarcie serca, o społeczeństwie, które opiera się na miłości, na sprawiedliwości i serca.  Ale zaczyna się od Ciebie, bliskich.  Nie tylko zaczynają ze mną.  Jest w każdym z was, aby efekt tej zmiany i budować ten nowy świat, to Nova Ziemi, to Gaia Nova.

 Jesteśmy partnerami w tym przedsięwzięciu, a nie tylko ja, lecz legiony, które służyć i którzy gotowi rozszerzyć swoją pomoc.  Ale to jest w bezpośrednim partnerstwa.  Nie jesteś w służebności w drodze czeka na nas zrobić dla Ciebie.  To nie jest droga tego unfoldment jest.  To ci, twierdząc, swoje przyrodzone prawa jako twórcy, uznając boskości w tobie, i od tego miejsca, idąc w parze - ręka w rękę, ramię w ramię, serce w serce razem.  Tak, jak wiele lat temu, z ukochanego przywódcy, Martin Luther King, pytam się wieczorem, przez te fale, umieścić swoje ręce i popełnić wasze serca na tę zmianę, że wszyscy szukają.

SB: Dziękuję, panie.  Przykro mi, ale - każdy odnosi się do świętych i Masters wstąpił na różne sposoby, i widzę, że nie bardzo trudne do używania słowa "Pan". Zrobię najlepiej, ale to jest sposób, w jaki odnoszą się do Wniebowstąpionych Mistrzów.

 Jezu, czuję się trochę smutne w tym tygodniu, ponieważ straciłam jedną z moich najlepszych przyjaciół, kto wierzy, że jest to oszustwo, że nie mówię do Jezusa i Archanioła Michała i że Linda jest hoodwinking naszych słuchaczy.  Nie wierzę, że na chwilę.  Ale można kierować uwagę, że i nam powiedzieć, co można, że ​​pomoże słuchaczy, którzy mają trudności z myśleniem o sobie mówić w tej chwili?

J: Zastanawiam się jak długo będzie trwać, Steve, że ludzie pomyślą, że to, co mówię i co mam do zaoferowania - jak Jeszua, tak jak Jezus, jako Sananda lub jako ewentualny Wniebowstąpionych Te, które mówią w tym kanale - Jak długo ludzie muszą myśleć o tym jak oszustwo?  Co to jest ten problem wątpliwości?  Co to jest konieczne, nie wierzyć?  To nie jest nowy.  To nawet wyprzedza, gdy przeszedłem na świecie.  I to miało miejsce przed wielu galaktyk, nawet wszechświatów, że pobłądzili.  Wątpliwość jest oparta w strachu, i to jest strach przed doprowadziły jest na manowce, to strach przed byciem źle lub są traktowane jako głupie lub traktowane jako błędne.

 Co mówię wam: nie jest tak ważne jak to, co chciałbym powiedzieć do swojego ukochanego przyjaciela, i że po prostu, co Ci serce mówi?  Co wasze serce pragnie?  Czy nie tęskni za przyjaźń i zaufanie?  Czy nie tęskni za stypendium?  Umieść wiarę we mnie na bok i spojrzeć na brata swego, którego znasz od tak dawna, a czasy, że masz cenionych razem.

 Każdy z was, którzy słuchają tej nocy - Ci, Steve Graham, tak, kanał Linda - wszyscy musieli czasy, kiedy straciły te, które Ci się, że były bardzo miłe, który Ci się, że pokochał i którego z pewnością kochał, a kto powiedział, nie mogę iść tą drogą z Tobą, nie mogę iść tą drogą z Tobą.  I nawet ja, w moim życiu, z pewnością doświadczył.  Ale powiem im, i do każdego z was, co wówczas powiedziałem: Nie zawsze trzeba iść ze mną.  Nie zawsze się nie zgodzić ze mną, jak mówiliśmy w zeszłym tygodniu, jestem taki, który jest zainteresowany w ożywioną dyskusję.  Ale nie daj mi swoje wątpliwości.  Nie próbuj umieścić wątpliwości na moje barki lub w moim sercu.  Ale co cię proszę, nie wykorzenić miłości.  Czy nie likwiduje to, co jest tak cenne i, co należy, co każdy pragnie być bezwarunkowe.

 Co mówię wam, Steve, jest być odważnym jak nie było, i przyjąć wsparcie tych, którzy cenią sobie Państwo, w tym ja.  I know [my?] Przyjdzie czas, kiedy twój przyjaciel będzie z powrotem, i choć wiele czuję, że idą przez wydzielenie teraz, czas jedności i nowej wspólnoty jest naprawdę pod ręką.  To nie jest złe mieć wątpliwości, ale to jest przeszkodą, gdy pozwolisz mu zatrzymać, gdy pozwolisz, że strach przeszkadzać w tym co chcesz zrobić ze swoim życiem.  Więc potwierdza obawy, potwierdza wątpliwości, obejmij ją, a następnie dalej.

SB: W porządku, panie.  Dziękujemy za to.  Czytelnicy nadesłali pytania, i czuję się zobowiązany zadać kilka z nich.  Jeden z nich wymaga, żebym czytała kilka akapitów i proszę o wybaczenie za to.  Montague Keen opublikowany niedawno komunikat mówi, że wiele z tego co zostało powiedziane na temat Izraela i Izraelitów rzeczywiście odnosi się do Irlandii.  I mk mówi, że są jeszcze jednego lub dwóch z was, którzy jeszcze nie pojęli znaczenia Irlandii.  Dodaje, że dziesięć przykazań starożytnych prawd Irlandczycy są niemal identyczne jak dane Mojżeszowi.  Konserwanty i upowszechniających wiedzę pre-diluvian byli druidzi.  Druidzi byli Aryjczycy.  Oznacza to duchowe kasty, a nie wyścig.  Ich języki aramejskim i hebrajskim.  Nie są one antysemickie i nie były wymyślone przez Żydów.  22 liter starożytnego alfabetu Irlandczycy świętego alfabetu starożytnej Irlandii.  Teraz oczekuję, że to jest po hebrajsku.  Wszystko zostało skradzione z Irlandii, Irlandczycy.  Judeo-chrześcijaństwo jest tylko wynikiem świadomego plagiat.

 Zostałem poproszony, aby zwrócić się wypowiadać na ten temat, proszę.

J: No, to jest noc kontrowersji, nie?

SB: Tak, rzeczywiście.

J: Ja z przyjemnością na to odpowiedzieć.  I ważne jest, że ludzie wiedzą.  Przede wszystkim, kiedy wrócę z tobą rozmawiać, jestem zainteresowany tym, co myślisz i co czujesz - Ci, zbiorowa.  I tak cieszę się, gdy słyszę lub otrzymujemy pytania od czytelników i pisarzy.  Ale nie pomyłka, co robimy tutaj jako przegląd historii.  To, co robimy razem jest budowanie przyszłości.  Co robimy, jest zawarcie partnerstwa.  Jesteśmy wmurowania i budowania rzeczywistości struktury, że złoty spirali, przez którą każdy z was są rosnąco.

 Kiedy rozmawialiśmy z prawem powszechnym i prawa powszechnego, które odnosi się powyżej i poniżej, to jest to czego waszych dziesięciu przykazań i dziesięć przykazań, które zostały opracowane dotyczą.  I występują różnice w każdej kulturze, bo są zasady i prawa, które odnoszą się do lenistwa, do kradzieży, do kradzieży, mordować, chaos, pożądanie, chciwość.  Istnieje wiele prawd, które były w historii Irlandii, w starożytnym sposobów Irlandii.  To nie mam powodu, by odmawiać, że albo wyzwanie.  Ale na to, że historii i rozwoju tradycji żydowskiej został oparty na kradzieży - Myślę, że to trochę za burtę, nie?

SB: No, to na pewno nie wydawać się radykalne do mnie, to na pewno.

J: To jest konieczność.  Znowu wracamy do potrzeby.  I czy jest to jednostki lub grupy, to jest to głębokie pragnienie, by być uznane za ważne, aby być uznane za wyjątkowe, aby