Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 03:14:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Maria Magdalena  (Przeczytany 1072 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Styczeń 03, 2010, 14:26:16 »

Saro nie rozumiemy sie nadal, napisałm ci prywatnie o sprawach, które odnośnie siebie - uwazam za osobiste. Kazdy przestrzega sobie takich zapisów jakie są dla niego odpowiednie, zaznaczyłam ze jak ktoś nie przyjoł zasad dot mnichów, to znaczy ze go nie obowiązują. To na co zwracam uwage, to pewne mozliwości.

Nie neguje wszystkiego co pisze Kiara, uwazam nawet że wie - za dużo. Na tyle że w tej wiedzy zdarza jej sie platątać. Wyjełam tylko jedną krucha cegiełke z misternej budowli, ale chyba całość nie zacznie sie z tego powodu chwiać?

Kiara udosteponia wiedze, której żródła są niepewne. Sugesti innych nie uznaje, traktując je jak atak. Wszystko jednak ma swoja cene  Smutny Fascynacja stroną demoniczną również. Moje posty są ostrzeżeniem, nie zaleceniem. Znałam bowiem przypadek człowieka który potrafił przenosić sie do doliny zmarłych gdzie dokonywał nazwijmy to 'manipulacji' Po pewnym czasie jego córka zachorowała na śmiertelną chorobę. Znam i przypadek innego, bioenergoterapeuty który dawał ludziom światło i leczył ich (w swoim przekonaniu) pobierając srogie opłaty. Jego zona zmarła na raka, podobnie jak i 'pacjent' z mojej rodziny - pomimo szczerych checi nie potrafił ich uratować. Wszystko ma swoje konsekwecje. A z przekazów które pisze nam Kiara, wynika jasno że sama ich do końca nie rozumie.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hobbit lodux world-anime bornfost strefagier1