Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 17:03:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MEZCZYZNA NOWYCH CZASOW.  (Przeczytany 24101 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Luty 03, 2009, 21:33:31 »

Zakladam ten temat, bysmy mogli podyskutowac o tym jak inny bedzie mezczyzna nowych czasow  w stosunku do jego obecnego obrazu.
Prosze naszych milych Panow o napisanie jakie  zmiany zauwazyli u siebie i jakie nowe cechy chcieli by rozwinac.
Prosze rowniez wszystkie Panie zeby przylaczyly sie do dyskusji i opowiedzialy jakie cechy meskie cenia najbardziej, czego oczekuja od swojej polowki w nowych czasach.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 21:35:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 03, 2009, 22:07:54 »

ze względu na ogromna feminizacje naszych czasów, mężczyzna niewieścieje Uśmiech ktos musi w domu sprzatac i wychowywac dzieci :p
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 03, 2009, 22:15:21 »

Ja zauważyłam, że mężczyźni są coraz bardziej wrażliwi, a jednocześnie coraz później dojrzewają społecznie i emocjonalnie (zresztą dotyczy to ludzi w ogóle, także kobiet). Ale jak dla mnie wystarczy, by po prostu byli tak po ludzku dobrzy  Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 03, 2009, 22:23:56 »

Etak zaraz niewiescieje facet. Po prostu poznaje siebie  przezczynnosci ktore wykonuje kobieta. Co inaczej mowiac odkrywa w sobie zagubiony aspekt zenski , doprowadza do harmoni w sobie swoja wyeksponowana meskosc z oddzielona zenskoscia. Ja to tak rozumiem.Po prostu staje sie bogatszy wzbogaca swoja pelnie o nowa wiedze o sobie. Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 03, 2009, 22:26:04 »

ja chciałem po prostu powiedziec że świat się do góry nogami wywraca i tyle
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 03, 2009, 22:27:16 »

ja chciałem po prostu powiedziec że świat się do góry nogami wywraca i tyle

No i dobrze, nie?  Cool
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 03, 2009, 22:30:34 »

Ja zauważyłem że ostatnio nie chce mi się golić.... czy dorobimy wspólnie do tego jakąś teorie new Age? Mrugnięcie

A tak w ogóle moje pokłady ironii wzrastają wprost proporcjonalnie do ilości czasu spędzonego na tym forum Mrugnięcie

Proponuje dla równowagi założyć analogiczny wątek o kobietach Mrugnięcie
Zapisane
Aiedail
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 03, 2009, 22:32:29 »

Myślę, że obrazu przyszłości należy doszukiwać się w młodym pokoleniu. Nie tylko w tej kwestii Uśmiech
Tak jak napisał Aleister Crowley: Nowa Era, Eon Horusa będzie czasem, gdy "kobieta odnajdzie w sobie mężczyznę a mężczyzna w sobie kobietę". Zapewne wiele osób kojarzy to tylko ze sferą seksualną i jak widać, zmiany w tej sferze też się dokonały. Jednak przede wszystkim oznacza to, że stary porządek oparty na odgórnie przyporządkowanych rolach kobiety i mężczyzny, zostanie zastąpiony świadomym i wolnym wyobrem własnej tożsamości. Dotychczasowy ład, w którym wzorcowy mężczyzna powinien być "twardy", odpowiedzialny, zdecydowany, władczy, czasem agresywny przestaje obowiązywać. Na drodze zmian, każdy będzie myślał i robił to, co chce i czuje, bez ograniczania przez role społeczne czy płciowe.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 03, 2009, 22:35:38 »

Ja mogę do tego dodać, że nieraz mam wątpliwości co do płci danego człowieka  Język
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 03, 2009, 23:50:07 »

Przyszło mi żyć w męskim świecie. Trzech braci, trzech synów (od jakiegoś czasu dwóch). Wszystko działo się wokół zainteresowań Panów-mąż modelarz dwaj starsi w taty ślady, najmłodszy sekundował. Wspaniały był okres wyjazdów, zawodów, spotkań w modelarniach. Biurka panów to były małe warsztaty. Po paru latach stwierdziłam, że ja gdzieś zagubiłam siebie z moimi kobiecymi potrzebami. Brak było na to czasu i głos mój ginął wśród męskich potrzeb.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 00:08:05 wysłane przez Różowa » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 03, 2009, 23:57:35 »

Ja mogę do tego dodać, że nieraz mam wątpliwości co do płci danego człowieka  Język

W (stereo)typowo męskim stylu odpowiem, że są proste metody by te wątpliwości rozwiać Język

A tak już serio: Moim zdaniem zmiana dotyczy nie mężczyzn jedynie, ale tak samo i kobiety. Nie ma to też nic specjalnego w związku z "przejściem w inną gęstość". Po prostu do pewnego czasu w społeczeństwie dominował model rodziny: Kobieta wychowuje dzieci i zajmuje się domem, a mężczyzna pracuje i załatwia sprawy. Takiego wzorca dzieci uczone były od małego, stąd pozornie mogło się wydawać, że mężczyźni są bardziej racjonalni, impulsywni, nastawieni na "tu i teraz", na działanie, a kobiety bardziej refleksyjne, intuicyjne, współczujące etc. Tak też było, ale nie za sprawą "wrodzonych" płciowych wzorców, a za sprawą społecznego uczenia się wzorców. Kobiety rozwijały bardziej wewnętrzny, intuicyjny styl, bo tego wymagały role, do których były przygotowywane, mężczyźni za to mieli swoje wzorce. Zresztą, to było już nieraz badane. Przy czym porownywano mężczyzn, którzy wychowywani byli jedynie przez matkę (silne wzorce "żeńskie") z mężczyznami wychowywanymi przez ojca. Różnica kolosalna, mężczyźni wychowywani przez matkę często bardziej zachowaniem i świadomością przypominali kobiety. Teraz sytuacja się zmienia, bo powoli nie ma już ustalonych ról - dlatego też i obie płci przygotowywane są do obydwu ról. Stąd właśnie impulsywne, silne kobiety (co jest mało trafnie interpretoiwane jako zmiana w kobietach, wychodzenie z cienia, etc), jak i zniewieściali mężczyźni.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 04, 2009, 00:10:15 »

Ja zauważyłem że ostatnio nie chce mi się golić.... czy dorobimy wspólnie do tego jakąś teorie new Age? Mrugnięcie

A tak w ogóle moje pokłady ironii wzrastają wprost proporcjonalnie do ilości czasu spędzonego na tym forum Mrugnięcie

Proponuje dla równowagi założyć analogiczny wątek o kobietach Mrugnięcie

BRAIN ,to że nie chce ci się golic to czysta forma lenistwa Język
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 00:10:40 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 04, 2009, 00:13:32 »

Mnie też się nie chce golić...
































nóg Duży uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 04, 2009, 00:15:49 »

Feministka...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 04, 2009, 00:26:30 »

Feministka...
Ja Coś och napewno nie !!! tylko rozśmieszył mnie tym postem Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 04, 2009, 00:37:07 »

Mówię o autorze tego tematu. Zresztą ten temat nie dla mnie nie będę się wypowiadał.

Dobranoc...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 04, 2009, 00:48:30 »

No wiesz, jaka feministka Coś Coś Coś Coś Coś Coś Coś
Myslalam iz za duzo jest o aspekcie zenskim i jego roli i nadszedl czas na powiedzenie cos o facetach. Moze wy sami o sobie cos opowiecie.....


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 04, 2009, 01:03:28 »

No wiesz, jaka feministka Coś Coś Coś Coś Coś Coś Coś
Myslalam iz za duzo jest o aspekcie zenskim i jego roli i nadszedl czas na powiedzenie cos o facetach. Moze wy sami o sobie cos opowiecie.....


Kiara Uśmiech Uśmiech
Właśnie do tego pluję. Ciągle piszesz wiadomo o czym...
aaa ten temat ma podwójne dno Kiaro.
szkoda słów...

Miałem się nie wypowiadać ale odpowiem.

Facet NOWYCH CZASÓW.
Będzie taki sam jak dzisiaj.
Dlaczego?
Podświadomy Instynkt męski/zwierzęcy. Tego nic nie zmieni. Mężczyzna jest i będzie chciał być samcem alfa i tak już pozostanie.
A co do duchowej przemiany to będzie ona przebiegała dokładnie tak samo bez względu na płeć, rasę, pochodzenie.

A to że mówisz że facet zniewieścieje to brednie. Facet nie zniewieścieje ponieważ będzie to zależne od jego poprzednich wcieleń. Jak dobrze pamiętam to TY o tym pisałaś.

Więc całe te twoje ględzenie to tylko indoktrynacja mężczyzny jako słabego a zaraz pokazanie iż kobiety powrócą jako boginie tego świata.

Pewnie po tym poście padną ataki w moją stronę ale proszę ograniczcie się dobrze wszyscy wiemy o co Kiarze chodzi.

Pozdrawiam Ciepło
Mora Uśmiech



Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 04, 2009, 07:41:04 »

@Mora, dokładnie. Jak faceci mieliby nabyć dużo cześci z kobiet, a kobiety z mężczyzn to razem się zrównają, a to jest nie możliwe i nigdy się nie stanie. Faceci przy tym dużo by stracili niż zyskali więc to się nie stanie.

Poza tym dzisiejsza zniewieścienie facetów jest spowodowana przez presje kobiet, a nie pochodzi z inicjatywy facetów. A jeśli ktoś sam nie czuje tej zmiany tylko ją przybiera aby mieć wzięcie to nie ma to żadnej wartości. Powiedziałbym nawet, że świat staje się coraz to bardziej sztuczny i to właśnie przez kobiety, które represjonują facetów. Może nie przypadkowo przez te wszystkie tyciąclecia kobiety były tymi najniższymi właśnie po to bo wiedziano co może się stać jak wyjdą z cienia. Nie mówię tu o celowym działaniu dla władzy tylko dla dobra kobiet. Wiadomo co się dzieje gdy kobieta ma za duże pole do działania... cierpią na tym dzieci i przy tym następne pokolenia i cała cywilizacja. Zresztą widać co się teraz dzieje z wychowywaniem dzieci. Ja myślę, że kobiety jeszcze nie dojrzały do odpowiedzialności za całą cywylizację. Oczywiście faceci też nie dojrzeli, ale myślę, że kobieca niedojrzałość może więcej chaosu narobić.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 07:53:46 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 04, 2009, 07:53:31 »

MEZCZYZNA NOWYCH  CZASOW. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Nie pokaże tego wątku mojemu meżowi, bo by się dopiero uśmiał Uśmiech)))


JAKI mężczyzna nowych czasów???
Jak mężczyzna to i kobieta nowych czasów, jeżeli ewoluujemy to tylko razem.

Ja chcę swojego starego mężczynę, nie chcę żadnego z nowych czasów. Bo to może jeszcze jakiś klon będzie, biorobot czy coś w tym stylu.   Duży uśmiech Duży uśmiech

Cytuj
Więc całe te twoje ględzenie to tylko indoktrynacja mężczyzny jako słabego a zaraz pokazanie iż kobiety powrócą jako boginie tego świata.

Niestety smutno mi to stwierdzić ale zgadzam się to z Morą.

Jeżeli kobieta będzie lepsza, a mężczyzna gorszy i odwrotnie, nigdy, ale to nigdy nie będzie TEJ MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ, o której piszecie ( ja przyznaje, że nie wiem co to takiego) Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany

PS

Dla mnie facet może się nie golić, żeby tylko mył się  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
 
 Pozdrawiam Uśmiech)

Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 04, 2009, 08:15:03 »

Dla mnie facet może się nie golić, żeby tylko mył się

Dziękuje podniosłaś mnie na duchu bo już po tej ripoście channel, że jest to czysty przejaw lenistwa zastanawiałem się nad tym jaka zła energia kryję się za tym że nie chcę mi sie golić Mrugnięcie
Czy to może przejaw zbliżających się wielkich przemian? Muszę przyznać że trochę się obawiałem bo propagujecie że faceci mają odkryć w sobie aspekt żeński i to się dzieję a u mnie aspekty męskie nadal w kwiecie wieku nie odczuwam żadnych zmian :/  Czyżbym pozostał jedynym facetem starej ery w jej nowej odsłonie?

Chyba jednak mi z tym dobrze Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 04, 2009, 08:21:18 »

BRAIN zapewniam Cię, że nie jedynym Uśmiech))
Mój mąż też należy do tego typu mężczyzn Uśmiech
I Broń Boże znieieściałego mężczyznę w domu mieć Uśmiech) Kto by korki zmienił? Butlę z gazem? Akumulator w samochodzie? olej sprawdziłł?
Tak tak mogę sobie sama zmienić, ale ja w tym czasie wolę mu coś pysznego do jedzenia zrobić Uśmiech) i tak na tym lepiej wyjdę nie nadźwigam się ,nie namarznę haha ale ze mnie egoistka Uśmiech)))))

Pozdrawiam Uśmiech)))
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 04, 2009, 09:43:35 »

Jak zwykle chodzi o MIŁOŚĆ. Duży uśmiech
Nowe czasy przynoszą świadomość serca, a do tej pory jedynym zauważalnym uczuciem wyższego rzędu, była milość matczyna. Pojawiający się w domu tatuś powodowal strach, bo tak go nauczono, bo taką rolę miał spełniać. Dzisiaj mężczyźni, w sposób automatyczny kierują się w życiu sercem (no może nie wszyscy, ale proces się rozpoczął ), wcale przez to nie są zniewieściali, to bardzo wysoka kategoria męskości i żadna kobieta przed nią się nie ugnie. Co innego jest harmonizowanie aspektów żeńsko-męskich, a co innego podnoszenie się kundalini i życie ze świadomością wyższych uczuć. Bez serca, rządy kobiet również zaprowadziłyby naszą cywilizację na dno, chodzi o to by z otwartym sercem wejść w nowe czasy, wtedy indywidualne predyspozycje przywódcze będą ważniejsze od płci.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 04, 2009, 10:40:36 »

Powolutku w tym męskim świecie odnajdywałam siebie, swoje kobiece spojrzenie. Panowie mnie zdominowali do tego stopnia, że to co było wokół postrzegałam poprzez ich odbiory. Wtórowałam mężczyznom małym i duzym. Zastanawiałam się póżniej już, jaki jest wzorzec mężczyzny, kobiety. Czy on istnieje, czy też poprzez epoki, wieki dopiero się kształtuje. Czy Stwórca dał nam wolną rękę i szlifujemy się tu sami jak potrafimy?
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 04, 2009, 10:55:52 »

Cytat: Total
Pojawiający się w domu tatuś powodowal strach, bo tak go nauczono, bo taką rolę miał spełniać. Dzisiaj mężczyźni, w sposób automatyczny kierują się w życiu sercem (no może nie wszyscy, ale proces się rozpoczął ), wcale przez to nie są zniewieściali, to bardzo wysoka kategoria męskości i żadna kobieta przed nią się nie ugnie. Co innego jest harmonizowanie aspektów żeńsko-męskich, a co innego podnoszenie się kundalini i życie ze świadomością wyższych uczuć.

Tak, też zmianę też zauważyłam. Oczywiście można to wyjaśnić "przemianami obyczajowymi", będącymi skutkami określonej polityki, emancypacji kobiet etc. Ale nic nie dzieje się bez przyczyny...

Różowa - myślę, że przyszło Ci żyć wśród samych mężczyzn, byś mogła odkryć swoją kobiecość. Wśród kobiet byłabyś oczywiście kobieca, ale nie zdawałabyś sobie z tego sprawy. I tak się właśnie dzieje - przyszedł moment, że zastanawiasz się nad sobą jako kobietą. Bez lustra w postaci mężczyzn byłoby o to trudniej.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaslonecznychcieni telenowele watahacienia polskiserwerzycia szkolamagii