Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 16:26:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wizje, podświadomość, sny i mistyczne doświadczenia zw. ze Ślężą  (Przeczytany 1144 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nagumulululi
Gość
« : Marzec 25, 2012, 20:08:34 »

Otóż matematyka nie jest opisem rzeczywistości lecz strażniczką chaosua a to wielka różnica - strzeże pewnych praw zgodnych z modelem stwórcy aby bronić istnienia jego struktur w tym obszarze wszechświata. Isnieją światy niezgodne z opisem matamatyki czy logiki lecz nigdy nie zostanie dostrzeżony przez jednowymiarowy umysł funkcjonujacy w obszarze jej praw. Aby dostrzec coś więcej należy wkroczyć do "świata przestępczego" z punku  widzenia metamatyki. Problem z tym że nie potrafisz sobie nawet takiego wyobrazic? ze cos takiego mogloby istniec.
Ktos kto nie posiada wiedzy matematycznej bedzie tak to pojmowal. Matematyka wyzsza! to nic innego, a wlasnie teorie "przestepcze", a formuly i rozwijanie teorii jest tak skomplikowane, ze niektorzy musielby sie wielokrotnie urodzic, aby moc "mieszac" chocby w przedsionku!
A co do logiki to niczym jej nic nie zaskoczy, bo jest albo albo. Tak to wyglada. A fantazja jest kazdemu dozwolona!
To co zablokuje sprawdzalnosc roznych metod w realu, to prawo systemu, reguly gry spolecznej. Czyli pomimo, ze moze ma sie niezle pomysly nalezy przestrzegac regul gry, lub probowac je zmieniac na drodze pokojowej.

Cyt. east
No cóż, moja wiedza metematyczna skończyła się na poziomie uniwersyteckim jednej z renomowanych uczelni technicznych szczycących się bardzo wysokim poziomem wykładania matematyki i nigdy nie sądziłem iż ktoś uzna że moja wiedza w tym zakresie jest podstawowa. Sam fakt że matematykę wyższą z reguły rozwijają "psychopaci" i świry matematyczne nie stanowio tym iż właśnie jest dziedziną przestępczą. Gdyby była w istocie, nigdy nie znalazłaby się w jakimkolwiek obiegu zgodności z nurtem cywilizacji. Moje analizy na tym polu doprowadziły mnie do wniosku ze nie znalazł się jeszze żaden taki, bo gdy nieliczni próbowali rozwijać pewne teorie z dziedziny granicznej matematyki, często kończyli w wariatkowi i nigdy już się nie podnieśli aby spojrzeć na to wszystko jeszcze raz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 20:10:09 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

js2001 pets-forever ganghg proskills curse-of-tiger