Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 11:22:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 229365 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #225 : Listopad 10, 2009, 11:58:30 »

http://www.tvn24.pl/-1,1628017,0,1,siedem-kolejnych-przypadkow-ah1n1,wiadomosc.html
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #226 : Listopad 10, 2009, 12:52:21 »

Oglądam właśnie materiał podany na forum Leszka. W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia. Efekt :  1 200 000 zachorowań -chorych osób -na grypę sezonową za czasów ministrowania Balickiego i nikt nie ogłosił nawet epidemii, a powikłania i swoje żniwo śmierć też zebrała.
Postawa Ewy Kopacz to troska o to, czego litera prawa jeszcze (na szczęście) nie reguluje, czyli ZDROWY ROZSĄDEK.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #227 : Listopad 10, 2009, 13:53:54 »

Akcja się rozwija. Mamy Majewską w wp.pl.

"Szczepionki przeciw grypie A/H1N1 mogą być niebezpieczne"    
2009-11-10 (11:50)


Brakuje kompletnych badań wśród dzieci, kobiet w ciąży i ludzi starszych dotyczących skutków ubocznych szczepionek przeciw wirusowi grypy A/H1N1, a firmy farmaceutyczne wywierają dużą presję na polski rząd, który decydując się na kupno szczepionek musiałby wziąć za nie odpowiedzialność - to nie teoria spiskowa, ale oficjalne stanowisko premiera Donalda Tuska i minister zdrowia.
– Minister Kopacz zachowuje się jak odpowiedzialny lekarz – mówi Wirtualnej Polsce prof. Maria Dorota Majewska, ekspert ds. szczepień z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. – Co najmniej dwie z tych szczepionek zawierają składniki niebezpieczne dla zdrowia – podkreśla.




UE wycofała termometry bo rtęć szkodliwa, a teraz aprobuje pakowanie nam rtęci prosto w ciało? To jest chore. Chyba Polska musi zacząć leczyć UE...

"Rtęć i skwalen w szczepionkach - niebezpieczne"

Czy szczepionki przeciw A/H1N1 mogą być niebezpieczne? Pani dawno zwracała uwagę polskim władzom, że szczepionki u nas dostępne zawierają m.in. toksyczną, niebezpieczną dla zdrowia rtęć. Z tego powodu wycofano wiele szczepionek w USA.

- Pochwalam wstrzemięźliwość minister Kopacz, która domaga się dodatkowych badań szczepionek przeciw grypie A/H1N1, ponieważ dotychczasowe testy przeprowadzono tylko na zdrowej populacji młodych ludzi. Nie wiemy, jak zareagują na te szczepionki ludzie starsi, dzieci i kobiety w ciąży, ani jakie będą odległe ich skutki. A efekty uboczne w dłuższym terminie mogą być tragiczne. Dwie ze szczepionek przeciw grypie A/H1N1 zawierają dwa składniki potencjalnie groźne dla ludzkiego zdrowia. Jeden to rtęć, którą zawiera thimerosal, związek neurotoksyczny, powodujący poważne zaburzenia w rozwoju, wciąż dodawany do szczepionek niemowlęcych dostępnych w Polsce. Z naszych badań, przeprowadzonych z unijnych funduszy w Zakładzie Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii wynika, że rtęć szkodzi rozwijającym się organizmom ssaków i może mieć związek z rozwojem autyzmu u dzieci (w ciągu ostatnich 30 lat autyzm stał się epidemią, liczba chorych wzrosła 13-krotnie). Zaobserwowaliśmy, że dzieci autystyczne mają m.in. problemy z wydalaniem rtęci. Rtęć szkodzi też dorosłym – może powodować schorzenia neurodegeneracyjne m.in. choroby Parkinsona i Alzheimera. Dlatego kraje skandynawskie oraz zachodnioeuropejskie już wiele lat temu zakazały stosowania szczepionek zawierających rtęć u niemowląt i starszych dzieci. Amerykański badacz dr Thomas Verstraeten, który przebadał ok. 100 tys. dzieci, był pierwszym, który udowodnił silny związek thimerosalu z autyzmem i chorobami neurologicznymi dzieci. Związek ten potwierdziły badania innych niezależnych naukowców. Amerykańska instytucja Food And Drug Administration pod koniec lat 90. zalecała producentom szczepionek, by usuwali rtęć ze szczepionek dziecięcych, ale - co ciekawe i zastanawiające - bez nakazu i sankcji prawnych. Dr. Verstraeten nie mógł opublikować oficjalnego raportu ze swych badań, ostatecznie związał się z koncernem farmaceutycznym, a pierwotne, „przerażające” - jego zdaniem - dane raportu, który stworzył „wyparowały”. Gdy raport się w końcu ukazał, był drastycznie ocenzurowany.

Drugi składnik groźny dla ludzkiego zdrowia, obecny w szczepionce przeciw wirusowi grypy A/H1N1 to skwalen. Jest to naturalny związek tłuszczowy występujący we wszystkich komórkach kręgowców, ale dodanie go do szczepionek powoduje wytworzenie się przeciwciał antyskwalenowych, w rezultacie czego organizm zaczyna atakować własne komórki. Powoduje to szereg chorób autoimmunologicznych takich jak schorzenia reumatyczne, endokrynologiczne, neurologiczne. Są na to dowody wynikające zarówno z doświadczeń na zwierzętach, jak i kliniczne. W 1991 r. setkom tysięcy amerykańskich żołnierzy podawano szczepionki ze skwalenem, który wywołał chorobę autoimmunologiczną, tzw. syndrom choroby Zatoki Perskiej. Przeciwciała przeciw skwalenowi znaleziono u wszystkich żołnierzy, cierpiących na tę okaleczającą, degeneracyjną i nieodwracalną chorobę. Co więcej, nawet dzieci tych żołnierzy rodziły się z ciężkimi wadami. W 1976 r. szczepionkę przeciw „świńskiej” grypie podano ponad 40 mln Amerykanów. Akcję szybko przerwano, ponieważ potwierdzono 500 wypadków syndromu Guilliana-Barre'a, neurologicznej choroby prowadzącej do paraliżu. Po szczepieniach zmarło co najmniej kilkadziesiąt osób, a do pandemii nigdy nie doszło.

W wywiadzie dla „Angory” powiedziała pani: „W Polsce przymusowo szczepi się noworodki w pierwszych godzinach życia przeciwko żółtaczce typu B. Tymczasem ostatnie badania amerykańskie wykazały, że dzieci szczepione szczepionkami ze związkiem rtęci dziewięć razy częściej są upośledzone umysłowo niż te, które nie otrzymały tej szczepionki. W wielu cywilizowanych krajach świata na żółtaczkę typu B szczepi się dopiero nastolatków, przed rozpoczęciem życia płciowego. A jeśli chodzi o gruźlicę, badania zlecone przez WHO w Indiach dowiodły, że szczepieni chorowali częściej”. Te wyniki są bardzo niepokojące.

- Rzeczywiście ilość i jakość szczepionek podawanych niemowlętom jest dyskusyjna. W wielu krajach zachodnich szczepi się niemowlęta po raz pierwszy po ukończeniu 2. lub 3. miesiąca życia i na ogół nie szczepi się noworodków. Problemem, który wzbudza najwięcej emocji wśród rodziców, lekarzy i naukowców jest wspomniane przeze mnie używanie rtęci w szczepionkach. Wydaje się jednak, że także w Polsce coraz powszechniejsza staje się świadomość społeczna oraz lekarska odnośnie neurotoksyczności thimerosalu. – Po dwóch konferencjach (jednej zorganizowanej przez nas, drugiej przez DAN) poświęconych autyzmowi - tematem tym zainteresowały się polskie Ministerstwo Zdrowia oraz Państwowy Instytut Higieny. Jak wyczytałam na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, wygląda na to, że w ciągu dwóch lat rtęć ma zostać wycofana ze szczepionek stosowanych w Polsce. Byłby to sukces. Mam nadzieję, że tak się stanie. Nierzadko prawda o szkodliwości pewnych leków czy szczepionek wychodzi na jaw po latach, kiedy jest już za późno na ratunek dla osób trwale okaleczonych tymi preparatami. A przecież liczy się każde ludzkie życie.


Cały tekst:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-moga-byc-niebezpieczne,wid,11674081,wiadomosc.html

Rozmawiał Adam Przegaliński, Wirtualna Polska
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 13:54:13 wysłane przez Leszek » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #228 : Listopad 10, 2009, 15:36:27 »

Oglądam właśnie materiał podany na forum Leszka. W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia..

Ale gdzież by on miał sobie coś do zarzucenia.To przecie Anioł.
 East, widziałeś kiedykolwiek i jakiegokolwiek polityka, który otwarcie powiedział całemu światu -  popełniłem błąd ?
Niestety nie oglądnąłem jeszcze całości, bo bez przerwy mi się obraz zacina, chyba z tej racji, że mam kiepski internet.
Ale zauważyłem jedną rzecz, w jaki bezczelny sposób ten niejaki Balicki rozmawia z innymi ludźmi, rozmawia z kobietą.
Właściwie to wszystko robił, aby Ewę Kopacz zagłuszyć i zakrzyczeć.
Ale to tylko totalny brak kultury dyskusji jakim może publicznie i na oczach całego świata pochawlić się prostak.
Chciało mi się w pewnym momencie powiedzieć, ale bezczelny facet.
Ale czegóż można się spodziewać po uśpionym człowieku.

« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 15:38:39 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #229 : Listopad 10, 2009, 15:45:20 »

I co ? ta organizacja sprawdza skrupulatnie skład każdej szczepionki ?
Czy ta organizacja poprostu podaje taki skład jaki podaje producent ?
Pozatem laboratoryjnie sprawdzając nie szuka się w szczepionkach tego co potencjalnie istnieć nie może.Więc może w szczepionce być np. nawet kwas siarkowy lub dowolny inny syf i nikt tego nie znajdzie ponieważ kto będzie szukał w szczepionce H2SO4.
Przykład z Rzeszowskiej Polfy, gdzie do syropu dla dzieci , przez przypadek wlano 3 beczki kwasu solnego i poszło w Polskę i dzieci wypiły.
Ale po kilku miesiącach pracownik, który niechcąco to zrobił się wygadał.

Producentów szczepionki na A/H1N1v jest o wiele więcej niż Baxter i Novartis.
A w każdej szczepionce w zalezności od producenta jest inny syf.
Novartis sam wcześniej podawał, że jego rewelacyjna nowa szczepionka z dn. 12 czerwca 2009 będzie wykonana w komórkach PER.C6 i będzie zawierać MF-59 w którego skład wchodzi skwalen, Tween 80 i Span 85.
Nie będę opisywał do jakich rekacji immunologicznych prowadzi skwalen.
Nie wspomnę o innym syfie typu :
Żelatyna -  reakcje alergicznych.
Polysorbate 80 - może spowodować ciężkie reakcje alergiczne, włączając anafilaksję.
Aldehyd mrówkowy (Formaldehyd) - znany karcynogen (substancja rakotwórcza)
Triton X100 - silny detergent
 
Ludzie poprostu zaszczepcie się taką lub inną cholerną szczepionką jak komuś to pasuje.Ja odpowiadam za swoje życie, a nie czyjeś ?
Moge tylko przypomnieć o zakupie koloidu srebra, bo za chwilę może być niedostępny.
Pozatem Janneth. ''Ja''  bogiem na tym forum nie jestem, tylko takim samym użytkownikiem jak każdy inny.
Ja masz jakieś ważne wieści do przekazania, które to mnie przyprawiły by o zawał serca to porostu przekaż je wszystkim użytkownikom tego forum.


Silver, właśnie udowodniłeś, że nawet nie wszedłeś na stronę, jaką podałam zanim postanowiłeś wnioskować o usunięcie mnie z forum. Gdybyś to zrobił, nie napisałbyś tego powyżej. Z prostych przyczyn. Substancje, o jakich mówisz, są zawarte w szczepionkach przeciwko świńskiej grypie i nie ulega to żadnym wątpliwościom, nikt tego nie zataja, a już na pewno nie zataja tego strona, jaką Ci wysłałam. Mam wrażenie, że gdy wysłałam Ci do niej link, kierowałeś się uprzedzeniami do mnie, pomyślałeś, że podeślę jakieś skorumpowane źródło, w którym złego słowa o szczepieniu nie będzie. Tymczasem mnie tak samo jak i nam wszystkim nie zależy na zatajaniu informacji, ale jej ujawnieniu, a skoro już ujawniamy składy tej jednej szczepionki, to pokusiłam się też o znalezienie składów tych szczepionek, które każdy z Was wziął bądź zezwolił na ich podanie swoim dzieciom bez mrugnięcia okiem. Stronę wysłałam Ci nie po to, żeby mówić - ta szczepionka jest cacy, a po to, żeby Ci udowodnić, że pani minister Kopacz doskonale wie, co jest w jej składzie, a mając wykształcenie medyczne powinna wiedzieć, że te same substancje są też we wszystkich innych szczepieniach. Z tego wynika, że powód (nie wiemy, co jest w szczepionkach), dla jakiego "boi się" sprowadzić szczepionki jest z palca wyssany na potrzeby szarego ludu.

Pomogę Ci z nawigacją na tej stronie. W tym linku http://www.novaccine.com/specific-vaccines/vaccine.asp?v_id=16 znajdziesz składy i opisy wszystkich szczepionek przeciwko grypie (tak, masz rację, że jest więcej firm niż Baxter i Novartis).
Jak już tam jesteś, to otwórz okienko szukania (wciśnij ctrl + F) i wpisz "swine flu" (świńska grypa). To Ci pomoże wyszukać te, które są przeciwko A/H1N1. W ich składzie znajdziesz wymienione przez siebie i przeze mnie substancje, które stanowią potencjalne zagrożenie dla naszego zdrowia (i tak, jest ich o wiele więcej niż nieszczęsny Thimerosal).
Ogrom firm i ogrom niebezpiecznych składników (niektóre z nich opisywałam tutaj po polsku, więc nie będę już się powtarzać).

Jak widzisz Silver, ja nie zatajam tego, co w szczepionkach jest. Mam otwarty umysł i jestem tego w pełni świadoma. Jednakże przy tej świadomości wiem także, że pani minister "protestuje" przeciwko jednej z tysiąca niebezpiecznych szczepionek (i to nie obowiązkowej). Po co jej to? Dla PR'u! Tylko dlatego, bo wie, że nasze społeczeństwo padło ofiarą paniki nie w stosunku do grypy, a do szczepionki. I tylko dlatego postępuje teraz "heroicznie", bo gdyby naprawdę zależało jej na zdrowiu naszym i naszych dzieci, to by tupnęła nogą na wszystkie szczepionki, które podajemy maleńkim dzieciom bez pytania matek o zgodę.

I jeszcze jedno Silver - nawet gdyby ta organizacja nie badała składu, a wklepywała ten podany przez producentów, to czego to dowodzi? Że oni się otwarcie przyznają do tego, co jest w szczepionkach, informacje są więc na wyciągnięcie ręki, a pani minister jak zwykle nie poinformowana.


W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia. Efekt :  1 200 000 zachorowań -chorych osób -na grypę sezonową za czasów ministrowania Balickiego i nikt nie ogłosił nawet epidemii, a powikłania i swoje żniwo śmierć też zebrała.

East, a nie sądzisz, że gdyby pan Balicki wówczas też nie chciał sprowadzić szczepionki przeciwko grypie sezonowej, to zachorowań byłoby jeszcze więcej? A czy ktoś z Was w ogóle zdaje sobie sprawę, że w szczepionce przeciwko grypie sezonowej i grypie świńskiej są dokładnie te same składniki z wyjątkiem samego wirusa? Że w obu są te same konserwanty, że w obu jest Thimerosal, żelatyna, formaldehyd i inne? I jak ja mam teraz uwierzyć, że pani minister chodzi o moje zdrowie, skoro mówi nie dla szczepionki przeciw świńskiej grypie a tak dla tej przeciwko grypie sezonowej? Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy na stronę, jaką podałam Silverowi i sprawdzi te szczepionki na grypę sezonową i porówna z A/H1N1.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
asia
Gość
« Odpowiedz #230 : Listopad 10, 2009, 16:31:02 »

nie pisze czesto,ale tu musze wcisnac swoje trzy grosze,otoz moj maz raz w tygodniu jedzie na ukraine a konkretnie do Lwowa,lub Kijowa i wiezie im tam gaz a konkretnie dwutlenek wegla,kiedy do nas zaczely docierac wiadomosci o zachorowaniach w obwodzie lwowskim on akurat dojezdzal do tego miasta,wpadlam w panike,rodzina zaczela do mnie wydzwaniac itp.,pisalismy do siebie sms-y,tamtego tygodnia nie widzial ani jednej osoby w maseczce,ludzie normalnie zyja,na granicach nie ma lekarzy,celnicy nie nosza masek,zycie toczy sie normalnie i spokojnie,okres grzewczy na ukrainie zaczyna sie w listopadzie i dlatego co roku o tej porze ludzie duzo choruje tam jest to rok w rok,nikt nie robi z tego sensacji,przypomina mi sie to samo z ptasia grypa,silnie zmrozony dwutlenek,tzw.suchy lod wykorzystuje sie do zaduszania ptactwa,kiedy maz miak kurs na kurnik zarazonych ptaszkow,prosilam,zeby na siebie uwazal,kiedy wrocil-opowiadal,ze to wszystko pic,kiedy pracownicy zbierali martwe kury nikt nie mial rekawiczek,kombinezonow,malo tego przyjechala pani doktor tak samo golymi rekami brala kurke,a wlasciciel fermy konsumowal kanapki,jestesmy zdrowi,maz akurat jutro wraca z kijowa,czuje sie dobrze-to wszystko to jakies napedzanie spirali strach
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #231 : Listopad 10, 2009, 16:49:56 »

Jak to na wojnie.. kluczowe sprawy rozstrzgają się na poziomie informacyjnym.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #232 : Listopad 10, 2009, 17:20:15 »

I jak ja mam teraz uwierzyć, że pani minister chodzi o moje zdrowie, skoro mówi nie dla szczepionki przeciw świńskiej grypie a tak dla tej przeciwko grypie sezonowej? Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy na stronę, jaką podałam Silverowi i sprawdzi te szczepionki na grypę sezonową i porówna z A/H1N1.

Po pierwsze to : skład szczepionek zna cały naukowy świat i to nie od dziś.
I nie rozumiem dlaczego miałbym zrzucać odpowiedzialność i wyśmiewać publicznie  p.Ewe Kopacz, że nie mówi ona o tym co jest w szczepionkach na grypę sezonową i nie chce kupić od farmaceutycznych karteli szczepionki na H1N1. O tym to powinni dyskutować już poprzedni ministrowie zdrowia, którzy chyba wiedzieli co w nich jest i zatwierdzali kalendarze szczepień.Więc co oni robili i gdzie byli? , HĘ ?
Oni rutynowo podpisywali i zatwierdzali to co podsuwały im faramceutyczne kartele i chcą robić to samo dalej.
Pozatem nie słyszyszysz  tego czego nie chcesz słyszeć i nie widzisz tego czego nie chcesz widzieć.W związki z tym rozmowa z Tobą jest wybitnie uciążliwa i prowadząca pomimo pięknej symfoni słów do niczego.
Poprostu zrozum to co piszą rozsądne, wiarygodne źródla i o czym też wspomina p.Ewa Kopacz.
A mówi że : po raz pierwszy i jest to bezprecedensowy przypadek, że w przyapdku H1N1v,  producent zrzuca pełną odpowiedzialność na kupującego.W przypadku poprzednich szczepionek nie było takiej klauzuli i odpowiedzialność spoczywała zgodnie z dokumentami na producenta.
I TERAZ mamy zakupić 4mln (gówna) za 20 milionów dolarów, i wziąć odpowiedzialność za wszystko co się z tym wiąże TERAZ i na pszyszłość na siebie. Niestety trzeba by być ostatnim durniem, aby coś takiego zrobić.Więc jeżeli ktoś wcześniej i TERAZ manipuluje życiem i zdrowiem całej populacji  ludzkości i to na tak niewyobrażalaną skalę w imię swoich interesów, zrzucając z siebie całą odpowiedzialność, a inni to popierają to dla mnie są to agenci ciemnej mocy.
I nie ma dwóch zadań, jest tylko jedno zdanie - weź odpowiedzialność za to co robisz, za to co produkujesz i chcesz TERAZ sprzedać całej ludzkości i to z tak ogromną presją, wręcz nawet z rozkazem. Dlaczego, bo co Coś
I nie wracajmy do tego co zastała po innych ministrach p.Kopacz, a zastała ona to o czym piszesz.Otrzymała w spadku  - szczepionkę na sezonową grypę, która nie różni się od H1N1, a TERAZ jeszcze ma kupić  kolejny wynalazek farmaceutycznych karteli wzbogacony o skwaren, a może jeszcze o coś więcej, bo skąd masz taką pewność, że czegoś tam jeszcze w niej nie ma.Bo jaki jest problem technologiczny wrzucić do setnej, czy tysięcznej szczepionki wirus ptasiej grypy lub cokolwiek innego.Jeżeli zainfekowano wirusem ptasiej grypy, aż ! 72 kilogramy szczepionek, to chyba istota dwunożna o nazwie człowiek powinna się nad tym zastanowić.
Co gorsza jesteś jedyną osobą na tym forum, która próbuje w różny zawaluowany sposób blokować pojawiające się światła w tej szczepionkowej aferze, której źródło jest nie tu w Polsce, ale poza nami.
Więc My piszemy TAK, a za chwilę pojawiają się Twoje na NIE.
Czujesz się tutaj jak jaśnieoświecona i nieomylna niczym Papież.
Wybacz, ale ja rozmawiam z też z innymi ludźmi, nie tylko czytam co piszą ''trole'' na forach.Mam w rodzinie dwóch profesorów, jeden pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka, a drugi w Centrum Kształcenia  podyplomowego Akademi Medycznej w Łodzi i rozmawiam z nimi.
I wiem o wiele więcej rzeczy na ten temat niż sobie myślisz.
Osobna sprawą jest to o czym Ty myślisz, do czego zmierza rząd w sprawie służby zdrowia.Wiem, że chodzi Ci o to, że celowo mówi się, że NFZ nie ma kasy, więc służba zdrowia zostanie wchłonięta w prywatne ręce. A co za tym idzie, wielu lekarzy, pielęgniarek pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych.Oczywiście konsekwencje tego są dalekoidące, wręcz przerażające.
Ale jest to osobny temat i na dzień dzisiejszy nie chcę mówić jaki ma to związek aferą szczepionkową.






« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 17:26:52 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #233 : Listopad 10, 2009, 18:04:52 »

Po pierwsze to : skład szczepionek zna cały naukowy świat i to nie od dziś.

No proszę... Dziękuję za przyznanie mi racji przynajmniej w tej jednej kwestii Uśmiech

I nie rozumiem dlaczego miałbym zrzucać odpowiedzialność i wyśmiewać publicznie  p.Ewe Kopacz, że nie mówi ona o tym co jest w szczepionkach na grypę sezonową i nie chce kupić od farmaceutycznych karteli szczepionki na H1N1.

Widzisz, żebym ja gdzieś wyśmiała panią Kopacz? Jeżeli tak, to wskaż mój cytat, w którym "wyśmiewam" panią minister.
Ja poddaję w głęboką wątpliwość prawdziwy powód takiego jej postępowania. Jeszcze zanim pani minister Kopacz odznaczyła się "odwagą" za sprzeciw, nie cieszyła się społecznym uznaniem, a jej poczynania nie były doceniane... Ciekawe? Eee, nie bardzo.

O tym to powinni dyskutować już poprzedni ministrowie zdrowia, którzy chyba wiedzieli co w nich jest i zatwierdzali kalendarze szczepień.

I tu się właśnie bardzo mylisz! Proste porównanie. Była u nas na forum zmiana stanowiska administratora. Nowym adminem został Darek. Co zrobił w pierwszej kolejności? Zmienił decyzje starej administracji, wyzerował wszystkim ostrzeżenia tak, aby zacząć z czystym kontem i żeby każde wydarzenie było zależne od niego, a nie od starej administracji. Chciał też wprowadzić własny regulamin, własne zasady, którym on jest wierny i które uważa za słuszne.
Obowiązkowy kalendarz szczepień także da się zmienić, tym bardziej, że pani minister jest z PO, co oznacza, że miałaby poparcie dla swoich innowacji. Jednak nie zdecydowała się wcześniej działać zgodnie ze swoim sumieniem, a teraz na odwracanie kota ogonem wg mnie jest już za późno. Więc albo swoje obawy i wątpliwości zastosuje do wszystkich szczepień albo wybiórczo zajmie się tym jednym, by podnieść słupki wyborcze sobie i rządowi.

Niestety trzeba by być ostatnim durniem, aby coś takiego zrobić.Więc jeżeli ktoś wcześniej i TERAZ manipuluje życiem i zdrowiem całej populacji  ludzkości i to na tak niewyobrażalaną skalę w imię swoich interesów, zrzucając z siebie całą odpowiedzialność, a inni to popierają to dla mnie są to agenci ciemnej mocy.

Czuję, że jesteś zwolennikiem wszelkich teorii spiskowych i odczuwasz silne uzależnienie od strachu. I niestety odnoszę też wrażenie, że i mnie zaliczasz do grona "agentów ciemnej mocy" zapominając, że to co dookoła widzisz to normalne życie, a nie plan filmu science-fiction. Wszak już napisałeś, że nie życzysz sobie tutaj stron masońskich (więc zakładasz że dość że istnieją, to jeszcze jestem ich przedstawicielem Coś - BRAWO!).

Bo jaki jest problem technologiczny wrzucić do setnej, czy tysięcznej szczepionki wirus ptasiej grypy lub cokolwiek innego.Jeżeli zainfekowano wirusem ptasiej grypy, aż ! 72 kilogramy szczepionek, to chyba istota dwunożna o nazwie człowiek powinna się nad tym zastanowić.

Tak, powinna. O ile te dane pochodzą z pewnego źródła i jesteś w stanie mi je przytoczyć, bo pierwszy raz o tym słyszę.

Co gorsza jesteś jedyną osobą na tym forum, która próbuje w różny zawaluowany sposób blokować pojawiające się światła w tej szczepionkowej aferze, której źródło jest nie tu w Polsce, ale poza nami.

Takie jest Twoje zdanie na mój temat i nie zamierzam nawet na nie wpływać. Mnie nie interesuje to, co kto o mnie sądzi - ja Cię nawet nie znam osobiście i szczerze mówiąc - jesteś mi obojętny.
Gdybyś poczytał to, co piszę (ale tego nie robisz i już to tu udowodniłeś), to byś zrozumiał, że moje zdanie niewiele różni się od Twojego. East dostrzegł puentę w moich wypowiedziach - nigdy nie powiedziałam, że ta szczepionka jest bezpieczna ani też nigdy nie powiedziałam, że jakakolwiek inna jest. Odkąd się tu wypowiadam, robię coś dokładnie odwrotnego. Mówię jasno i otwarcie, co jest zawarte w szczepionkach, czym to jest i jak może wpływać na nasze zdrowie.
Różnię się od Ciebie jedynie tym, że analizuję sobie zachowanie naszych przedstawicieli i dochodzę do innego wniosku. Uważam, że to hipokryzja blokować jedną szczepionkę, gdy na rynku są tysiące bardziej szkodliwych, a wpisanych do kalendarza szczepień obowiązkowych. To zakłamanie, które przeprowadzone jest w sposób doskonały, z odpowiednim akcentem medialnym, z odpowiednim podtrzymywaniem nieuzasadnionej paniki i lęku wśród ludzi, którzy nie mają czasu tak jak ja poszperać w internecie i wyszukać więcej informacji niż tylko te, które są nam na srebrnej tacy w TV podawane.
Uważam też, że ostatecznie i tak sprowadzimy te szczepionki i okaże się, że przez kilka miesięcy po prostu był stworzony sztuczny szum, żeby co niektórzy mogli zyskać zwolenników. Jak już powiedziałam - to jest przerost formy nad treścią. Zbędna panika...

 
Czujesz się tutaj jak jaśnieoświecona i nieomylna niczym Papież.

Zawsze wychodzę z założenia, że każdy inteligentny człowiek może się mylić. I dopuszczam do świadomości, że i ja się mogę mylić odnośnie intencji pani minister. Jednakże świadomość tego nie hamuje mnie w rozważaniach na ten temat, którymi chciałam się z Wami podzielić. To, że mam inne zdanie... No cóż - nie od dzisiaj tak jest. Powinieneś to już dawno zauważyć, ale skoro dopiero teraz rzuca Ci się to w oczy, znaczy że dopiero teraz moja "racja" tak bardzo godzi w Twoją, a to z kolei oznacza, że to nie ja, a Ty jesteś przekonany, że masz świętą rację i nikt nie powinien się jej sprzeciwiać. A jak już ktoś to robi, znaczy że jest masonem albo w najlepszym wypadku "agentem ciemnej mocy".
To nie ja postawiłam pod ścianą Twoją rację, a Ty moją osobę za posiadanie własnego zdania.
Dodam jedynie, że jest mi w związku z tym przykro. Nie sądziłam, że można kogoś chcieć usunąć tylko z tego powodu, że reprezentuje inne stanowisko. Na próżno napisałam do Ciebie PW z prośbą o wyjaśnienie Twojego względem mnie postępowania. Nie liczyłam na przeprosiny, ale jedynie na dwa zdania odpowiedzi. Nawet na to nie było Cię stać.