Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 14, 2024, 13:32:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Dziwne - niewyjaśnione zjawiska  (Przeczytany 1604 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« : Luty 13, 2010, 00:56:07 »

Do najbardziej niewyjaśnionych zjawisk należą znikające punkty Duży uśmiech

Stoją za nimi najczęściej siły o czarnym obślizgłym futrze z niewidocznymi pazurami, te żądne władzy bestie, sobie tylko znanymi metodami manipulacji doprowadzają do znikania UWIELBIANYCH przez wszystkich punkcików Smutny
W potajemny sposób przedostają się do systemów zarządzania, rozdzelnictwa i nie zwracając najmniejszej uwagi na opinię publiczną karzą tych, którzy nie zgadzają się z pupilkami.



Pozdrawiam wszystkich na wesoło - Thotal Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 13, 2010, 01:21:34 »

Nie pochlebiaj tym futrowatym ,bo to siły natury za tym stoją a nie taktyka.

To instynkt,którego sami działania nie rozumieją -u nich działa  bez zarzutu- ofiarę

rytmicznie upatrując i z punktów oprawiając,bo to punktów zew w genach buzuje. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2010, 01:31:19 »

Zwracaj uwagę na KARMĘ...
Może ktoś w niewyjaśniony sposób podmienia Ci michę i stąd takie myślenie?



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2010, 13:18:29 »

Do najbardziej niewyjaśnionych zjawisk należą znikające punkty Duży uśmiech

Stoją za nimi najczęściej siły o czarnym obślizgłym futrze z niewidocznymi pazurami, te żądne władzy bestie, sobie tylko znanymi metodami manipulacji doprowadzają do znikania UWIELBIANYCH przez wszystkich punkcików Smutny
W potajemny sposób przedostają się do systemów zarządzania, rozdzelnictwa i nie zwracając najmniejszej uwagi na opinię publiczną karzą tych, którzy nie zgadzają się z pupilkami.

Tajemnica zniknięcia twojego punktu została wyjaśniona w Pręgierzu.
To, że jesteś moderatorem nie zdejmuje z ciebie odpowiedzialności, nie ma równych i równiejszych. Każdy inny użytkownik został za tego typu wyzywanie ukarany, więc nie wiem czemu liczyłeś na przychylność czy pobłażanie w stosunku do swojej osoby.
Przykre, że uzewnętrzniając swoje ego znowu próbujesz komuś (mnie) dosadzić, na twoim miejscu ze wstydu przemilczałabym ten fakt i z pokorą zniosła dematerializację punktów.
Kto jak kto - ale ty powinieneś takie cnoty posiadać, często je innym wypomiasz. Poza tym od moderatora (który treść regulaminu winien mieć w małym palcu) wymaga się dawania przykładu, a nie bezradnych wyzwisk które świadczą za zwyczaj jedynie o niemocy autora. Stać cię na coś więcej!

Abstrahując jeszcze od meritum, ostatnio jesteś maniakalnym offtopowiczem i naprawdę chciałabym, żebyś nieco swoje fanaberie pohamował, bo jak do tej pory skutecznie lądują w śmietniku, a chyba nie tam chcesz trafiać.
Tak jak ty liczysz na mściwą karmę, ja liczę że w końcu zrozumiesz swoją rolę i zamiast działać przeciwko moderatorom zaczniesz z nimi współpracować dla dobra porządku na forum.

Offa, jakiego stworzyłeś z Kotem przenoszę do śmietnika Smutny Bez wyciągania konsekwencji. Na razie jestem jeszcze cierpliwa. Nie testuj mnie.


Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

facetzjajami nocneigraszki zwierzaki moloromme cloudwind