Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 01:16:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 986 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Marzec 17, 2009, 20:12:28 »

ja nigdzie nie podpisuje  sie jako Malgosia , chociaz usilowal mnie do tego zmusic arteq po postach Leszka przedstawiajaca moja prywatnosc.
Kobieto nie łżyj. Nigdzie nie zmuszłem Cię abyś podpisywała się jako Małgorzata. Więc albo wklej linka do wypowiedzi w której napisałem "masz używać/podpisywać się swoim imieniem" albo wycofaj się z tego kłamstwa - to tak w imię uczciwości i nieuzasadnionych zarzutów które starasz się wytykać innym.

Dla wyjaśnienia: owszem była dyskusja w której była poruszana sprawa Twego imienia, nicku i Twoich myślicieli. Pytałem skąd ten nick i dlaczego tak mocno się z nim utożsamiasz. Zadałem również pytanie dlaczego tak nerwowo zareagowałaś gdy zwróciłem się do Ciebie po imieniu - i nawet przedstawiłem swoją teorię w tym temacie. Pragnę jeszcze Ci przypomnieć, że straszyłaś mnie adminem gdy jeszcze raz zwrócę się do Ciebie Twoim imieniem. Natomiast nigdzie nie NAKAZYWAŁEM Ci używać wyłącznie imienia - być może [nie pamiętam] proponowałem taką możliwość lecz w żadnym przypadku nie NAKAZYWAŁEM.
Myślę, że tak oświecona osoba jak Ty rozumie róznicę słów "proponuję" [bo jeżeli padło z moich ust to tylko takie] i "nakzauję".

pomimo, że post nosi znamiona off-a proszę o pozostawienie go do czasu wypowiedzi Kiary - podania linka lub wycofania zarzutu.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.164 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

yourlifetoday drugarepublikasuderlandu polishlife saigo-no-chi chatka