Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 14:06:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: ŻYDZI WYKUPUJĄ POLSKĘ  (Przeczytany 1057 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kamil771
Gość
« : Styczeń 27, 2011, 21:09:38 »

Pomówienia. Nie słyszałem aby ktoś na forum chociaż zbliżał się do takiej propozycji. Nikt tak nie twierdzi. Nie sącz nienawiści...

A może nie chciałeś słyszeć? bo ja właśnie przed chwilą coś w tym stylu przeczytałem i nie mam zamiaru tego tak zostawić,
Nadal uważasz że nie kłamiesz?

.

Okazuje się , że Polak (szlachetnie wychowany) nigdy nie poniżał się do zarabiania za pomocą LICHWY.
Niestety , są nacje które lichwą zajmują się od pokoleń i właśnie za tą lichwę są rozliczane w obozach koncentracyjnych.
Może to zbyt wielkie uproszczenie, ale uważam, że problem leży w tych właśnie sferach.

Nie wiem myślisz że wszyscy są tacy święci, uczciwy i w porządku?
W życiu trzeba sobie radzić, trzeba jakoś zarobić na chleb, póki nie krzywdzimy bezpośrednio drugą osobę co złego jest w tym że ma się smykałkę do interesu?
Pewnie dla ciebie lepiej było by gdy gość zabił drugiego za parę złotych i to by było w porządku wtedy,a później socjalizacja, ?
Niedaleko miejscowości w której mieszkam podczas wojny pewien polak który miał łódkę przewoził żydów za duże pieniądze z jednej strony rzeki na drugą, w połowie drogi zatrzymywał się i żądał kolejnych pieniędzy bo inaczej zawraca z powrotem gdy otrzymał znowu pieniądze popychał biednego żyda do wody, i odpływał. W ten sposób dorobił się fortuny,a jego rodziny po dzień dzisiejszy mas spory majątek o nim i nic nie musi robić.,
więc zamknij się durniu bo nie wiesz co mówisz!
Za ten post, i obozy koncentracyjne dostałbyś ode mnie w mordę cwaniaku jeden, to jest właśnia ta twoja uduchowiona ezoteryka, zresztą mająca swoje miejsce w ideologii III rzeszy.
Jakbyś miał trochę honoru to zamknął byś sobie w końcu tą swoją paszczę i poszedł byś spać.


Wnoszę o dożywotniego bana dla Thotala za ten post;

Thotal, strzał w dziesiątkę. Nic dodać, nic ująć.
Lichwiarze, to krwiopijcy nie zasługujący na szacunek. No i odbierają to, co sieją.

Pozdrawiam  Uśmiech

Tak jest. Zwyrodniali mordercy zasługują według Ciebie na szacunek a lichwiarze nie?
Jesteś anty-moralistyczną, bez zasadową prostytutką.

naruszenie regulaminu w tym punkcie :
Cytuj
zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).
dostajesz wiec -1 pf chanell

Usunąłem post
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 22:10:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

redmount rycerze-erathii maro maho planszowanie