Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 22:24:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: KRĘGI z kamieni  (Przeczytany 1140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« : Maj 10, 2012, 09:01:44 »

Takie coś co mi się przypomniało Cool
Moja koleżanka z pracy nabyła działkę budowlaną.
Postawiła tam ładny domek, okolica obrzeża miasta, oczywiście cała gama wręcz paleta barw po sąsiedzku. Zły
Miała kłopoty z wypoczynkiem sennym, w domu bardzo szybko wpadała w negatywne emocje.
Apogeum nastąpiło, gdy ni z gruszki ni z pietruszki w jednym momencie wszystkie szyby w oknach na parterze jednocześnie ,,samoczynnie” pękły w drobny mak Zły
Nie mam pojęcia dlaczego (w pracy nie wychylam się) zwróciła się do mnie o pomoc Z politowaniem
Tak się dziwnie złożyło, że Język
Miałem jakiś czas temu bardzo pouczającą okazję do nauki świadomego tworzenia ogrodu, nawet bym rzekł gaju. Uśmiech
Uczyłem się ,,pytać” młode drzewka, sadzonki ...czy pasuje im to lub tamto miejsce.
Uczyłem się funkcji poszczególnych drzewek i sadzonek w całości ogrodu (gaju)
Na bazie tych doświadczeń poprosiłem by zasadziła małego dąbka oraz zaserwowałem jej troszkę gadżetów pomocnych w zabezpieczeniu i na jej prośbę pokazałem w jaki sposób ja bym taki domek zabezpieczył myślą. Cool
Nauczyłem się, ze każde sioło, działka itd. ma u siebie wprowadzony myślą świadomie lub nie program.
Program ten nie koniecznie musi z nowym osiedleńcem rezonować, wręcz przeciwnie.
Przepraszam, że pozwoliłem sobie troszkę się pośmiać z Fair Lady, ale widząc ile wysiłku i uwagi poświęca na np. liczenie odległości od kapliczki do... nie trudno nie zauważyć, że ktoś tam wprowadził jakiś program sobie ułatwiający funkcjonowanie lecz nie koniecznie ułatwiający funkcjonowanie innym. Zły
Dodajmy do tego początek zmian biegunowych  i mamy przepraszam za wyrażenie pieprznik. Z politowaniem
Doradził bym neutralizacje starego programu i wprowadzenie nowego, który będzie odpowiadał, rezonował z większością mieszkających w danym siole
Jeżeli za długie wprowadzenie to przepraszam. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 09:03:46 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

glassed maho planszowanie rycerze-erathii naszapsiasfora