Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 19:30:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 113022 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Listopad 19, 2011, 17:58:12 »

Ceremonia w Egipcie 11 listopada i Kosmiczny Tatuś z Warszawy  Uśmiech 2

" W jednej z popularnych gazet można przeczytać o pewnym bezrobotnym ślusarzu spod Warszawy, który zdecydowanie twierdzi, że ma dziecko z kosmitką. Dziwi, iż mimo stosunkowo drogich biletów na wrocławskie UFO Forum (25zł), sala Domu Kultury jest przepełniona. Wspomniany „kosmiczny tatuś” jest o dziwo oblegany przez tłum łowców autografów jako „gwiazda programu”." litości
http://tvń24.pl/rytulal111111.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #201 : Listopad 20, 2011, 13:43:37 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 13:49:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Listopad 20, 2011, 15:00:22 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.

i to jest największy zgryz  Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Astre
Gość
« Odpowiedz #203 : Listopad 20, 2011, 16:25:24 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.

Nie wiem czy taka fajna.
 Trochę głębi myślenia...
A nawet nie potrzeba głębi myślenia, aby bez problemu zauważyć jak facet (założyciel strony) z determinacją opluwa i obraża innych ludzi dla własnych korzyści i celów.
Wszystko co mu nie po drodze ochrzcił sektą, a następnie  ogłosił to publicznie.
Wpisał na swoją prywatną listę sekt Hannę Kotwicką, Wolna Ludzkość, a nawet Marię Sobolewską. Wow!
Tak się akurat składa, że Marie Sobolewską to ja znam.
A nazwał ją sektą prawdopodobnie dlatego, że wywaliła go kiedyś z forum za
katolicko- mesjańskie niczym nie podważalne i oświecone prawdy, które  imputował ludziom do głowy.

Ponieważ posiadam bardzo silny intuicyjny wgląd ( co Ci Laguno__ już chyba udowodniłem), więc powiem, że wiem o kogo chodzi, bo koduję z  nomenklatury słów.
Facet puścił kilkanście filmów na YT  głosząc różne herezje, ale występował z zamazaną
twarzą, bo nie miał odwagi publicznie się pokazać.
A teraz wykasował  z YT wszystkie.
Nie mam nic przeciwko poszerzaniu wiedzy, horyzontów, umiejętności, ale jeżeli ktoś publicznie oskarża i opluwa  ludzi, to
  chyba nie muszę tego tutaj głęboko wyjaśniać kto za tym stoi i w jakim celu to robi.

Zatem trafiła  kosa na kamień...

Więc przestrzegam przed Tvń24.pl







« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 16:35:18 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #204 : Listopad 20, 2011, 17:13:27 »

Nie wiem czy taka fajna.
 Trochę głębi myślenia...
A nawet nie potrzeba głębi myślenia, aby bez problemu zauważyć jak facet (założyciel strony) z determinacją opluwa i obraża innych ludzi dla własnych korzyści i celów.


Ponieważ posiadam bardzo silny intuicyjny wgląd ( co Ci Laguno__ już chyba udowodniłem), więc powiem, że wiem o kogo chodzi, bo koduję z  nomenklatury słów.
Facet puścił kilkanście filmów na YT  głosząc różne herezje, ale występował z zamazaną
twarzą, bo nie miał odwagi publicznie się pokazać.
A teraz wykasował  z YT wszystkie.

Astre chyba czytamy sobie w myslach Mrugnięcie , bo jakos od kilku dni zastanawialo mnie dlaczego jest pokasowanych kilka kont na you tube  zniknelo wiele filmow, odczulam strach tych osob przed kims lub czyms.
Apropos strony przyjrzalam sie jej blizej , ale mnie juz nic nie dziwi-najlepiej jak zadzwiwia nas to- co w nas sie manifestuje Uśmiech i nas samych dotyczy


Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #205 : Listopad 23, 2011, 16:06:05 »

I na koniec będziemy w pięknym świecie który będziemy mogli sami kreować. Tylko że sami. Nie będzie naszych rodzin, bliskich. bo jeśli nawet przejdą do IV gęstości (czy wymiaru) to już nie będa naszymi bliskimi i jak ich odróżnimy od naszych własnych kreacji. to ja wolę zostać tu gdzie jestem ale z rodziną i ludźmi których kocham.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #206 : Listopad 23, 2011, 16:31:48 »

@Cum
Cytuj
bo jeśli nawet przejdą do IV gęstości (czy wymiaru) to już nie będa naszymi bliskimi i jak ich odróżnimy od naszych własnych kreacji
A co czyni ich teraz Twoimi bliskimi ? Jak odróżniasz  to od sztucznej kreacji ?
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #207 : Listopad 23, 2011, 18:09:07 »

Ciężki temat. Zakładam fizyczną formę bo ona dowodzi że zyjemy. nie dowodzi naszego istnienia bo mamy jeszcze duszę która raczej o tym świadczy. więc jeśli zając sie tą fizyką to urodziła mi sie banda dzieciaków, sam sie kiedyś urodziłem, mam żonę (kobietę która mi tą bandę pomogła urodzić Uśmiech. relacje z ludźmi których mogę bezczelnie zwać przyjaciółmi. to jest określenie bliskich. Jeśli potraktujemy to jako sztuczną kreację i na dodatek niedoskonałą. to znaczy że pozbywając sie jej pozbywamy sie również...hmm... życia???

Zbawienie i podniesienie gęstości przez smierć? to mozemy juz teraz, bez zbędnych ceremonii i oczekiwań na coś.

Troche filozuję niepotrzebnie. moze ty mi powiedz coś o sztucznej kreacji i odróżnianiu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 18:10:42 wysłane przez Cum » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : Listopad 23, 2011, 18:48:19 »

1. "nie masz duszy, jesteś duszą masz ciało"
rozpatrujemy sprawę wyłącznie z obecnego/jedynego materialnego punktu widzenia,-
więc do jakich innych log. wniosków można dojść. Można jeżeli zakłada się- patrz punkt 1. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Cum
Gość
« Odpowiedz #209 : Listopad 23, 2011, 18:52:36 »

Coś? ale o co chodzi. skad to cytat?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : Listopad 23, 2011, 18:55:49 »

Coś? ale o co chodzi. skad to cytat?

znaleziony w sieci,-
aż taki zły? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #211 : Listopad 23, 2011, 19:09:28 »

1. "nie masz duszy, jesteś duszą masz ciało"
rozpatrujemy sprawę wyłącznie z obecnego/jedynego materialnego punktu widzenia,-
więc do jakich innych log. wniosków można dojść. Można jeżeli zakłada się- patrz punkt 1. Mrugnięcie
Cum, no właśnie to chciałem powiedzieć co songo Chichot
Można tak na to spojrzeć a wtedy - w jakiejkolwiek gęstości - relacje bliskości zostaną zachowane z tym, że pojęcie "moja rodzina" rozciągnie się na większą "bandę dzieciaków" Mrugnięcie Moim zdaniem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 19:10:09 wysłane przez east » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #212 : Listopad 23, 2011, 23:21:42 »

Fajnie, że się rozumiecie. A myslałem że to ja bez sensu filozuje.
Ja nie chcę niczego rozciagać na kolejną bandę. wystarcza mi ta co jest. chcę zachować wolną wolę i samemu decydować kto należy do bandy. Glupawo że tak z uatomatu liczebnośc bandy nagle wzrośnie. warto też dodać że zakladamy że oczywiście nie wszystkim sie uda więc najpierw warto by pożegnac tych co nie dali rady. wiec w efekcie ta uprzywilejowana ekipa obdarzona przez moją skromną osobę miłością raczej powinna stopnieć.

Ale to tylko wnioski z wniosków czy też analogie z analogii.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #213 : Listopad 25, 2011, 19:46:56 »

24 listopada 2011


Sprawozdanie z wyjazdu do Kairu i z Ceremonii jest już umieszczone na naszej stronie. Zajrzyj do zakładki "CEREMONIA 11.11.11". Polecam też artykuł  "Miłość - wróg publiczny nr 1" w dziale "ARTYKUŁY". W dziale "OPISY WRAŻEŃ" są opisy przeżyć osób, które brały udział bezpośrednio w Ceremonii porannej lub pośrednio (w medytacji) w obu Ceremoniach. Jest też już umieszczona na naszej stronie sesja publiczna z Kairu jako sesja nr. 21. Jako sesja 20 będzie umieszczona (po przepisaniu) sesja robocza.


http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #214 : Listopad 25, 2011, 20:11:06 »

A Kiara twierdzi, ze to nie  z powodu Miłości była ta ceremonia, a siły, które nie dopuściły do jej zaistnienia nie były złe, lecz dobre.
I twierdzi to też z ustami pełnymi miłości.
Biedna ta miłość, targana na wszystkie strony i przez kompletnie przeciwnie nastawionych do siebie piewców tarmoszona.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #215 : Listopad 26, 2011, 00:47:41 »

Ludzie takie ceremonie to powinni codziennie odprawiać, a te modły i energie miłości kierować do ludzi, a nie piramid.

Pozdrawiam
Zapisane