Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 15:36:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się dzieje z duszą samobójcy?  (Przeczytany 74855 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #100 : Czerwiec 27, 2009, 19:24:43 »

Oto jak sprawę samobójców przedstawiono w książce Wolna Wola:

Cytat: Tomasz J. Chałko[/quote
A samobójstwo?
Popełniajac samobójstwo ludzie daja dowód e nie maja
oni pojecia o Celu Wszechswiata i w szczególnosci nie
rozumieja koniecznosci i korzysci ycia w ciele fizycznym.
Pamietasz rónice miedzy „mysleniem” i „działaniem”?
Ludzie ci „nie zdaja” egzaminu Jycia. Nie zdaja oni
egzaminu „działania”. Jest bardzo prawdopodobne, e
beda musieli przejsc podobny egzamin ponownie, kilka
razy jesli to konieczne – dopóki nie zrozumieja.

Życie jest egzaminem czy naprawde rozumiesz – czy
ci sie tylko tak wydaje.


http://www.reddress.ovh.org/wolnawola.pdf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #101 : Marzec 24, 2010, 21:11:08 »

W pułapce samobójczych myśli
Agnieszka Waś-Turecka
Wtorek, 23 marca (12:38)



Statystyki alarmują: w 2009 roku po raz kolejny wzrosła w Polsce liczba samobójstw. O tym, jak rozpoznać potencjalnego samobójcę i jak mu pomóc, INTERIA.PL rozmawia z nadkomisarz Małgorzatą Polonką, koordynatorką Zespołu Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Nadkomisarz Małgorzata Polonka: - To możliwe, ale zastanawiając się nad problemem samobójstw musimy pamiętać, że na akt samobójczy składa się wiele czynników - od zdarzenia, które mogło na taką decyzję wpłynąć, po środowisko, w jakim się dany człowiek znajduje.
...

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/w-pulapce-samobojczych-mysli,1454259,3439
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #102 : Kwiecień 15, 2010, 14:49:52 »

dusza samobójcy wędruje do piekła... wszyscy to wiedzą

NIE!
W niektórych przypadkach ":samobójstwo" jest jedynym wyjściem, a osoby które podjęły tę dramatyczną decyzję to szlachetni,dobrzy i odpowiedzialni ludzie....
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #103 : Kwiecień 15, 2010, 15:10:03 »

Popieram Cie Kamilu. Jesli czlowiek tak daleko sie posunie, ze jest gotowy odebrac sobie zycie to znaczy
ze w jego otoczeniu nie ma nikogo kto moglby mu podac reke, dochodzi do pytania co sie stalo w jego
swiecie ze nie widzi zadnych szans na dalsze zycie. Kto go tak zdegradowal psychoicznie , intelektualnie
ze jedynym wyjsciem jest koniec, smierc. W moim zyciu spotkalam rozne zdazenia, czesto to jest dom rodzinny.
Tatus ktory cale zycie jest wojskowym w domu, idac za trumna uwaza ze syn byl poprostu tchuzem. To jest
prawdziwy przyklad.  Skaleczenie slowami czlowieka jest grozniejsze jak skaleczeniem bronia, rana po skaleczeniu bronia zagoi sie, czlowiek skaleczony slowem cierpi cale zycie. Winni smierci czlowieka ktory odbierze sobie zycie nie sa nigdy ukarani, chodza wolni po swiecie.
Pytanie co dzieje sie z dusza samobojcy, mysle ze nie mogla dluzej wytrzymac w umartwianym ciele i poprostu uciekla, a gdzie, to wie tylko sam Bog.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #104 : Kwiecień 15, 2010, 16:20:45 »

dusza samobójcy wędruje do piekła... wszyscy to wiedzą

NIE!
W niektórych przypadkach ":samobójstwo" jest jedynym wyjściem, a osoby które podjęły tę dramatyczną decyzję to szlachetni,dobrzy i odpowiedzialni ludzie....

a ja pamiętam swoje poprzednie wcielenie( teraz już nie jedno) i jedna śmierć była samobójstwem, też był to dla mnie szok, zwłaszcza, że nie planowałam żadnego regresingu chciałam tylko zrobić przysługę pewnej chorej kobiecie i wybrałam się do bioenergoterapeuty... a potem wyszedł z tego regres on to wszystko też widział....

tak więc z dusza samobójcy nic takiego się nie dzieje, rodzi się od nowa i wiedzie nowe życie, przerobić za to musi to przed czym uciekła  i tyle... może już to co mnie spotkało wystarczy, a może nie....

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielone-wzgorze cheeeemia julandia krolestwowegier telenowele