Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 10:22:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 445867 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Marzec 02, 2009, 23:40:20 »

Ponieważ to mój dział,więc ci odpowiem.Tematy zamknełam ponieważ Kapłan718 mnie o to poprosił. To są jego artykuły i nie chciał kłótni w tych tematach.
Jeśli chcesz pisać komentarze na ich temat to utwórz nowy wątek i tam prowadź dyskusję.Nikt ci tego nie zabrania.Najlepiej jednak porozmawiaj z Kapłanem,myśle ze wszystko potwierdzi.
chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Blad
Gość
« Odpowiedz #101 : Marzec 03, 2009, 07:34:17 »

nie o to chodzi, chodzi o jakąs przyzwoitość, bo wychodzi na to że to forum jest blogiem kapłana. Albo inaczej, każdy moze napisać sobie coś i poprosić o zamknięcie tematu bo nie chce dyskusji na ten temat. Powiem tak, nawet na większości blogów, gdzie są prywatne odczucia ludzi, możliwy jest komentarz. Myślę że forum służy do wymiany myśli, a nie do przekazywania swojego zdania bez możliwości komentarzu, i co najważniejsze, podpisywania się jako Projekt Cheops. Skoro tak jest to miejsce tych artów jest na stronie PCH i na forum linki, umożliwiające dyskusję. Ja będę się upierał, że to wygląda tak jakby ktoś inny pisał arty a kapłan stawiał swojego nicka, bo nie potrafiłby żetelnie odpowiedzieć na konstruktywną krytykę.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Marzec 03, 2009, 10:40:17 »

Każdy ma tu prawo do poproszenia o zamknięcie tematu, jeśli jest jego twórcą. I uważam to prawo za bardzo dobre - więc ono pozostanie. Temat może być też zamknięty jeśli łamie regulamin forum lub netykietę - były też i takie przypadki.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #103 : Marzec 15, 2009, 16:05:58 »

tom1ek dziękuję za bana był mi bardzo potrzebny - te dwa tygodnie dobrze wykorzystałem, byl mi potrzebny ten czas i co jakis czas bedde Cie prosic o bana Uśmiech


P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 16:08:20 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Marzec 15, 2009, 19:59:31 »

tom1ek dziękuję za bana był mi bardzo potrzebny - te dwa tygodnie dobrze wykorzystałem, byl mi potrzebny ten czas i co jakis czas bedde Cie prosic o bana Uśmiech


P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot

718'

hehe, to może dożywotni banik? Mrugnięcie Mrugnięcie
z tego byś się pewnie jeszcze bardziej cieszył Język Język

p.s.: niewiele dopłacisz... Mrugnięcie to jak? podac ci mój nr konta? ;P
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #105 : Marzec 15, 2009, 23:03:29 »

Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem byłby minimum iloczynowy [każdorazowo wydłużający się dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego] wzrost czasu zbanowania - pierwszy 2 tygodnie, nastepnie 2 x 2 czyli 4, kolejne to 4 x 2 czyli 8...
Ciekawym rozwiązaniem byłby też postęp geometryczny...
Pozwoliłoby to poważnie ochłonąć osobom cyklicznie dopuszczajacych się występków i w związku z tym banowanych. Moim zdaniem w przypadku osób cyklicznie naruszajacych regulamin poprzez obrażanie innych można/należy domniemywać, że wcale nie zależy im na wymianie poglądów lecz na zwykłych kłótniach.

Zresztą byłoby to zgodne z regulaminem:

Administrator oraz moderatorzy mają prawo ostrzegać w przypadku naruszenia ww. zasad Administrator może zablokować możliwość wypowiadania się na forum (czasowo lub stale) w przypadku poważnych/powtarzających się przypadków łamania regulaminu przez użytkownika. Administrator ma prawo usunąć konto użytkownika w przypadku rażącego naruszenia regulaminu.

Ciekaw jestem opinii innych forumowiczów w tym temacie.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #106 : Marzec 15, 2009, 23:05:55 »

bardzo dobry pomysł - jednak ja bym, postulował za opcją +1 (tydzień) za każdy występek.. 4 tyg bez forum?? masakra  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Marzec 15, 2009, 23:12:10 »

Albo chce się brać udział w forum albo nie. Jeżeli recydywa to nie ma przeproś.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #108 : Marzec 15, 2009, 23:15:36 »

Albo chce się brać udział w forum albo nie. Jeżeli recydywa to nie ma przeproś.

no niby tak, ale jak admin będzie miał zły dzień  Uśmiech kwestia do dyskusji (może do ankiety?)
moje zdanie znacie ---> +1 tydzień

choć twoja artqu wcale nie jest gorsza  Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #109 : Marzec 16, 2009, 07:33:03 »

P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot
718'

Uśmiech obrazić mnie trudno, najwyżej możesz użyć wobec mnie słów "ogólnie uznanych za obelżywe" Uśmiech ale wracając, chodzi mi o jakiś układ, jak forum to forum, nie ma znaczenia czy to ty pisałes czy ktoś inny. Ja też mogę wstawiać arty i prosić o zamknięcie tematu, ucinając w ten sposób ogólną dyskusję na temat moich wypocin (mojego zdania) Uśmiech dla mnie ten układ jest po prostu chory. Ja jezeli mam cos do powiedzenia, nie boję się krytyki, a to co uważam za własną pracę pozostawiam po prostu na moim blogu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #110 : Marzec 16, 2009, 10:22:37 »

jest temat na forum i nie unikam pytań i odpowiadam na nie, to raz, a po drugie to widzę, że nie znasz historii 11 stronicowego offtopa pod tymi tekstami, który polegal na jechaniu PO MNIE a nie po moich tekstach!

718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #111 : Marzec 16, 2009, 10:26:41 »

no nie znam to jest prawda. Widzisz czasami (może częsciej niż czasami) ludzie szukają błędów w człowieku a nie w jego pracy. czasami może się tak zdażyć że marny mistrz wykona arcydzieło, a doskonały mistrz skopie. Co do oceniania, ja staram się oceniać dzieło, do oceny ludzi nie mam uprawnień Uśmiech Chociaż czasami i to po cichu robię bo przez nich nie ocenaim ich dziela - przyznaję się bez bicia .
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 10:36:46 wysłane przez Blad » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #112 : Marzec 18, 2009, 17:14:51 »

Mam pytanie do tom1ek:

Czy prawdą jest, że jako admin wyraziłeś zgodę aby niejaki 718 mógł na tym forum obraźliwie wyrażać się nt. religi katolickiej [a ściślej jej nurtu rzymsko-katolickiego] jak i samych jej członków?
Jeżeli tak - to dlaczego? [patrz: np. regulamin forum]
Jeżeli nie - czy takie zachowanie będzie tolerowane?

Do zadania pytania skłoniły mnie nast. fragmenty postów:

1. "[...] to żałosne dupki [...]"
a na zwrócenie uwagi na powyższe wyrażenie:
"wiem od Amina, że mogę się tak wyrażać o tej religii więc tam gdzie jest taka konieczność"
oraz
"słuchaj, pytałem Tomka - mogę! PCH nie jest katolicki / chrześcijański - Samuel się powstrzymuje bardzo, żeby nie powiedzieć, że PCH ma charakter zdecydowanie ANTYchrześcijański!"

2. "to nie bluzgi ale święta prawda - adminowi to nie przeszkadza więc Tobie nie ma prawa!"

3. "i nie wacham się nazwać wpółczesnego chrześcijaństwa i KK bandą popapranców cofniętych w rozwoju"

Czekam na odpowiedź. Do czasu jej otrzymania powstrzymam się od pewnych pytań.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #113 : Marzec 18, 2009, 17:16:45 »

Mogą mi skasować uprawnienia, ale masz moją gwarancję, że ja tego tolerował nie będę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 17:17:05 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #114 : Marzec 18, 2009, 17:21:09 »

Dziękuję Hans Olo za odpowiedź.

Czekam aby wypowiedział się również tom1ek, ponieważ to na jego słowa/zezwolenie powołuje się użytkownik 718. Dlatego biorąc pod uwagę to, że 718 już zdarzało się powoływać na uprawnienia/stanowiska których jak się okazywało nie posiadał oraz  zwyczajnią ludzką przyzwoitość nakazujacą wysłuchać wersji wszystkich zainteresowanych stron, spokojnie oczekuję jeszcze na wypowiedź tom1ek'a.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #115 : Marzec 18, 2009, 19:09:36 »

nie obrażam katolików ale KOŚCIÓŁ JAKO ORGANIZACJĘ! nie wiernych ale tych na górze bo to oni źle robią a nie KATOLICY - łatwiej już?!

nikt mi nie będzie zabraniać tak pisać podczas gdy Samuel mówi ostrzej i dosadniej - ja staram się być delikatny jeszcze...

PCH nie jest dla katolików jednak, absolutnie jest przeciwnością tego co wyznaje wiara chrześcijanska!!!

arteq - wiele osób mi już sugerowało na PW, że jesteś wysłannikiem KK, żeby siać tutaj spustoszenie, uważam, że nie ma miejsca dla ciebie tutaj i takich jak ty  Z politowaniem

P.S. jestem dorosły i sam odpowiadam za to co piszę, jesli takie jest moje nastawienie do tej jakże żałosnej pseudo-religii to nie będę tego ukrywać ale głosić to wszem i wobec - teraz jest na to pora właśnie, nie obrażam jednostek ale ogólnie pisze co myślę o KK - tom1ek to rozumie bo mu to tłumaczyłem, żeby nie było wątpliwości jak rozumieć to co piszę!

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 19:14:08 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #116 : Marzec 18, 2009, 20:30:26 »

Arteq ma rację Kapłan,poza tym też mam wielu znajomych,przyjaciół katolików którzy są wspaniałymi ludźmi a Ty ich co chwila obrażasz ,wiele z tych osób w ogóle nie interesuje się ezoteryką ale w przeciwieństwie do Ciebie wiedzą co oznacza słowo SZACUNEK i powiem Ci że Choćbyś przeczytał następne 1000 ksiąg,rozwiązał 1000 następnych ezozagadek w rozwoju duchowym dalej będziesz w tym samym miejscu,za to jeśli nauczysz się szacunku do innych będzie to milowy krok w Twoim rozwoju.
Bo widzisz tu się nie liczy kto ile przeczytał ,kto ile wie i w co wierzy a o to kto jaki jest, a przyjrzyj się sobie co wysyłasz w świat
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #117 : Marzec 18, 2009, 20:32:33 »