Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 16:17:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kolejny argument "ZA", uwiarygadniający sesje:  (Przeczytany 1136 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Listopad 12, 2008, 20:29:17 »

Żadne "klosze" - zakładając, że takowe mogłyby zaistnieć w pozytywnym sensie jako rzeczywista ochrona a nie pułapka - nie załatwią spraw aktualnego stanu ludzkości. Będzie działo się to samo tyle, że pod kloszem - atmosfera będzie tylko bardziej napięta.

Nigdy nie twierdziłem, że cechuje mnie miłość bezwarunkowa. Owszem pisąłem, że chciałbym, żeby tak było ale wydaje mi się to - w moim przypadku - dosyć odległe. Pomimo to póbuję. Nie jestem niczyim wrogiem, nikomu nie życzę źle. Potrafię jednak być oschły i złośliwy w wypowiedziach i otwarcie się wtedy do tego przyznaję. Ty natomiast wielokrotnie twierdziłeś, że negatywne uczucia są już poza Tobą - a tutaj ostatnio strzykasz żółcią; chyba powinieneś zweryfikować to stanowisko.

Po co ta złość - ja wykazałem Ci co mi nie pasuje i tyle. Nie zabraniam przecież używać Ci argumentów popierających co mówisz czy też zbijać moich. Każdy przedstawia swoją rację, byle w miarę w kulturalny sposób. Tyle tylko, że zauważyłem, że nie potrafisz ich przytoczyć i w to miejsce pojawia się złośc i żółć. Bezsilność?

Natomiast dzięki polemice móżemy dostrzec rzeczy których wcześniej nie zauważaliśmy - dlatego powinna byc możliwie merytoryczna zamiast przesadnych złośliwości. Zauważ, że nigdy nie powiedziałem na forum do nikogo: "zamknij się bo nie masz racji", przeciwnie zawsze chętnie wysłucham poglądów innych i na nie odpowiem.
Jedynie poprosiłem Kiarę vel Małgorzatę aby zamiast przepisywać swoje monologi po prostu podała do nich linki [na stare forum/ do archiwum].
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wkp zapresentojswojefora patologiczni gangds animezywioly