Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:49:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?  (Przeczytany 134851 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #225 : Grudzień 19, 2012, 13:10:08 »

Gdy się racje namnożyły
Demokrację utworzyły
Jedna krzyczy druga wrzeszczy
Oczywistość w szwach już trzeszczy

Jedna drugą po łbie wali
Zaraz świat się nam zawali
Rozum uciekł gdzie pieprz rośnie
I zrobiło się nieznośnie

A ja wam nieśmiało wieszczę
Zaczekajcie dwa dni jeszcze
Wszystko się wyjaśni przecie
W jakim się znajdziecie świecie


-----------


To pa  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #226 : Grudzień 19, 2012, 13:14:31 »

Przepięknie Ptaszku. Uśmiech
Właśnie karmiłem chlebkiem Rybitwy i Mewy.
Już wiem co z FL. Uśmiech Kate. Mrugnięcie

A poza tym czytając ostatni przekaz Ani Dolińskiej, to Polska będzie w śnieżnym białym puchu, tyle,
że w jakiej różnicy między Ziemią a Niebem. W cm oczywiście.  Duży uśmiech
Z sesji :28.
Cyt."Czy to dotyczy wszystkich ludzi na Ziemi, czy tylko nas w Polsce?

Podróże po niebie między krajami będą bezpieczne choć wiele lotów zostanie odwołanych z uwagi na zmiany pogodowe, które zaistnieją niespodziewanie. Biały puch za szybami ograniczy widoczność, ale to będzie przez ludzi kontrolowane.

Czy będą w tym czasie jakieś zakłócenia elektromagnetyczne, czyli czy będą działały stacje radarowe i cała infrastruktura oparta na elektronice?

Zgadza się - zakłócenia wystąpią, jednak rozłoży się to wszystko w czasie. Nie tylko dnia 21.12.2012, ale przez kolejne miesiące, aż do ciepłych dni. Dlatego zadbajcie o ciepło w domach. Nie obawiajcie się jednak, że będziecie zupełnie oderwani - jako ludzkość - od  świata elektronicznego. Jesteście przygotowani i macie dodatkowe zasilania, które w zupełności wystarczą, abyście aż tak nie odczuli zakłóceń, jakie na tym polu mogą nastąpić.

Czy temperatura powietrza w Polsce i w innych krajach utrzyma się na normalnym poziomie, czy też będą w tym czasie jakieś gwałtowne zmiany?

Polska przykryta zostanie wielka poduchą śniegu. Gdy nastąpią ciepłe dni - będzie sporo wody. Polska ziemia zrobi się o wiele cięższa, nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci i ciężaru wody. Jednak później klimat będzie u was bardzo ciepły, wręcz gorący. "

No i gucio. Może Morze będzie już takie jak w Egipcie, i będą tam też podobne Rybki i inne stworzonka.Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:21:29 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #227 : Grudzień 19, 2012, 13:21:22 »

Witaj komandosie040, ja juz po transformacji.
Jako Efel jestem na swietej geometrii, tam skupiam wieksza uwage, gdyz tematyka jest mi blizsza, ale tu zagladam.

Co do tematu watku, to mysle, ze stalo sie bardzo wiele i dla kazdego inaczej. Ci, ktorzy nie poddali sie chyba przeszli na level wyzej, ci co "a nie mowilem!" pozostali. A wiadomo, kto stoi w miejscu ten cofa sie...
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #228 : Grudzień 19, 2012, 13:25:35 »

Dokładnie FL, pycha nie popłaca !!! Uśmiech
Pozdrowionka świąteczne. Mrugnięcie W dalszym przeobrażaniu Duchowym. Mrugnięcie
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #229 : Grudzień 19, 2012, 13:31:14 »

Cytuj
Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?

Ludzie im ślepo wierzący, a nie mało takich są na tyle głupi, że nie trzeba się przed nimi tłumaczyć. Wystarczy sprzedać kolejną bajkę i masz odpowiedź na swoje pytanie. Myślę, że większość ludzi piszących na tym forum sama przyzna, że jako tako nie ma ogólnie sensu dalej tutaj pisać  Mrugnięcie ale Ci co jeszcze są, siedzą już z przyzwyczajenia i przywiązania dla zabicia nudów i czasu, tak zwana: garstka stałych bywalców, która stopniowo zacznie się kruszyć. Po czasie forum stanie się już bezcenne, bo przeterminowane i nikt nie będzie się interesować jakąś datą 21.12.2012, PCH i tak dalej, która przeminęła i odeszła do przeszłości.

Jeśli się mylę to przekonamy się o tym dosłownie za dwa dni Mrugnięcie ale tak jak powiedziałem termin ważności tego miejsca kończy się na dacie 21.12.2012 bo to jest data, która zdejmie ludziom z oczu klapki z wszelkich złudzeń i nadziei w których póki co jeszcze niektórzy żyją.

Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie
A wy nie wmówicie mi, że nie z tego samego powodu jeszcze tutaj jesteście Mrugnięcie




« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:37:54 wysłane przez Piotr » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : Grudzień 19, 2012, 13:38:46 »


Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie






a to chyba nie kto inny jak ty Piotrze proponowałeś długie reformowanie tego forum w jednym z postów,-
tylko nie mów, że też dla jaj.  Duży uśmiech
Tak na marginesie, skoro są nieudani prorocy i jasnowidze,-
a jest garstka trzeźwo myślących racjonalistów, którzy z góry wiedzą, że ci nieudani prorocy nie mają racji,-
to przecież- rzetelna wiedza o przyszłości jest bezcenna i można na tym zarobić, a nie tracić czasu na PCh.. Buzia na kłódkę  Z politowaniem Niezdecydowany Afro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:39:07 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #231 : Grudzień 19, 2012, 13:40:24 »


Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie






a to chyba nie kto inny jak ty Piotrze proponowałeś długie reformowanie tego forum w jednym z postów,-
tylko nie mów, że też dla jaj.  Duży uśmiech
Tak na marginesie, skoro są nieudani prorocy i jasnowidze,-
a jest garstka trzeźwo myślących racjonalistów, którzy z góry wiedzą, że ci nieudani prorocy nie mają racji,-
to przecież- rzetelna wiedza o przyszłości jest bezcenna i można na tym zarobić, a nie tracić czasu na PCh.. Buzia na kłódkę  Z politowaniem Niezdecydowany Afro

Zaszła nieoczekiwana zmiana w której stwierdziłem, że nie ma na to sensu Mrugnięcie jeśli znowu zmienię zdanie to znaczy, że ma to jednak sens Mrugnięcie hehe

Powiedzieć Ci po czym rozpoznać, że ktoś jest uzależniony od tego miejsca od manipulacji PCH i trzyma się twardo, aż do końca mimo wszelkich oporów, twierdząc nawet, że "nie nie! skądże ja?! ja wcale nie wierzę PCH i nie wierzę PCH! o nie nie!" Powiedzieć Ci po czym Ci udowodnię, że taka osoba mimo tego co twierdzi i tak jest uzależniona i działa pod wpływem tych manipulacji?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:44:41 wysłane przez Piotr » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #232 : Grudzień 19, 2012, 13:43:13 »

Dobrze to Piotr podkreśliłeś. Uśmiech Za Dwa dni.
Czyli już niedługo. Jak na razie żadnych "dni ciemności" nie było19-21.12.12, bądż 21-23.12.12. także i pewnie nie będzie.
Więc jak to wszystko minie, dalej możemy się tu wymieniać spostrzeżeniami ćwiczeń, i metodami skutecznymi wzrostów Duchowych,
każdego z Nas z osobna. Uśmiech
Poza tym, mamy tu fajną Forumową Paczkę byśmy się kiedyś mogli razem spotkać i pogawędzić na "żywo".
Pozdrawiam. Cool
Ps.
Zaś wiedza tu zawarta, może być jako Archiwum, by w przyszłości uniknąć błędów Trzeciego wymiaru.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : Grudzień 19, 2012, 13:49:07 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #234 : Grudzień 19, 2012, 13:51:12 »

No... niektórzy po prognozę idą do "medium", inni sprawdzają w prognozie pogody.
Oczywiście "medium" też pogodę sprawdzi w pogodynce, a że te plus minus podobną prognozę podają, to się wizja "medium" sprawdzi". I będzie kolejny "dowód" na prawdziwość "przepowiedni". : ))))))).

____________________

Uhm, WY przeszliście na wyższy poziom, MY zostaliśmy. Kolejny dowód na prawdziwość przepowiedni odnoszącej się do wiadomej daty i wiadomych czasów. Oczywiście rzecz nieweryfikowalna więc każdy może pisać swoje.

____________________

 A to już też chyba gdzieś pisałem, że wiele tematów tu od jakiegoś czasu to tematy zastępcze plus tak zwany rozwój duchowy. Oczywiście trudno to negować. Każdego kręci i interesuje co innego. To forum w formie pierwotnej już dawno przekroczyło datę przydatności do spożycia.

Co się natomiast nie zmienia to fakt (o którym arteq nie raz bodaj pisał), że ci tak zwani "uduchowieni" tak bardzo lubują się w przytykach. Kilka postów i dowiedziałem się o swej pysze, wściekłości ego, cofaniu się itd. Że nie wspomnę o tym że ja to nie ja.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #235 : Grudzień 19, 2012, 13:52:34 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.

Zrobiłem tak jak mi powiedzieli, wara stąd tak jest nam dobrze więc ok nie wtrącam się Mrugnięcie
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #236 : Grudzień 19, 2012, 14:01:16 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.

Zrobiłem tak jak mi powiedzieli, wara stąd tak jest nam dobrze więc ok nie wtrącam się Mrugnięcie
Dobre.. He he.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : Grudzień 19, 2012, 14:02:49 »

Z tego co ja wynoszę, powiedzieli ci tylko, że radykalizm nie popłaca, ale każdy ma swoją wizję. Niektórzy tutaj forsują tą wizję bezskutecznie od bardzo dawna, może nawet od początku.
Faktycznie to forum to fantastyczne archiwum, szkoda że uproszczono je ok 30%, ale zawsze możemy wyszukać, jeśli coś potrzebne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #238 : Grudzień 19, 2012, 14:23:12 »

Dokładnie Blu. Uśmiech
To Czas Tu i TERAZ.Mrugnięcie
A w/g norm wszelkiej "Seksmisji" . Duży uśmiech
" Jutro to Dziś...Tyle że Jutro".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 14:24:34 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #239 : Grudzień 19, 2012, 14:32:39 »

To znaczy tak...

Ogólnie mówiąc to forum miałoby fajny sens, gdyby pojednało się w jednej wspólnie obranej myśli na rzecz oświecania i przekazywania wiedzy o duchowości człowieka. Mogłoby pełnić również funkcję portalu społecznościowego dla ludzi poszukujących podobnych sobie czyli zainteresowanych sferą religijną, ezoteryczną ale również teoriami spiskowymi propagand światowych takich jak iluminatów bo to jest dość ciekawe i przydatne na tej ścieżce. Forum mogłoby odżyć gdyby powstał tutaj widoczny czat generujący się na głównej stronie forum taki jak na przykład oferuje ezoforum. To się jednak nie stanie, bo rozumy ludzi są różne, każdy kieruje się własnymi przekonaniami, zasadami jednymi mniej lub bardziej wyimaginowanymi, na które być może posiada lub nie racjonalne podłoże wyjaśnień i w konfrontacji tych refleksji rodzi się burza mózgów prowadzącą do braku wzajemnego porozumienia i zgody między sobą. Wtedy zaczyna się wytykanie na siebie palcami i branie na słówka doszukując się błędów i wpadek danego rozmówcy w celu udowodnienia mu jego braku kompetencji w zakresie prezentowanej wiedzy.

I to jest minus ludzi potocznie "rozwijających się duchowo" którzy niby dążą to tak szlachetnych idei i wzorców, a jednak w konfrontacji z próbą przetrwania bezbronnie przepadają razem z całą swoją dotychczasową wiedzą powoływaną przez siebie jako tą najwartościowszą.

Drugi minus ale to jest typowa cecha polaka to słaba determinacja, zgranie i organizacja (przykład: piłka nożna ale to tak półżartem). Do pewnych spraw jesteście po prostu za leniwi i brak wam motywacji, determinacji, a moglibyście gdyby wam zależało działać na skalę humanitarną w imieniu poszerzania haseł o takim świecie i duchowości człowieka o jakiej np: opowiada David Icke. To byłby ciekawy pomysł dla kogoś kto faktycznie szanuje swój rozwój duchowy i angażuje się w jego perspektywy rozwojowe dla ludzi.

Ale to co widzę na obecnym forum czyli tak zwany dział: "Rozwój Duchowy" to puste słowa służące tylko w celu udekorowania forum, to puste słowa za którymi nie idą w parze żadne czyny. Gdyby ktoś z was miał tyle w sobie mobilizacji i chęci, aby jawnie publikować chodź część tego co ma odwagę pisać na forum to uznałbym, że komuś takiemu zależy na tym co robi.

chodź o tym tylko tak fajnie się rozmawia jak o tym co piszą ludzie się na tym forum  Mrugnięcie I tutaj rodzi się pytanie - czy tylko temu ma służyć forum i tyl