Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 20:59:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usługi i ceny za nie - dysputa publiczna ;(  (Przeczytany 47563 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Maj 06, 2009, 19:19:09 »

Zwracam uwagę, że nie ma oficjalnie pojęcia "płatnej sesji". Oficjalnie płacisz za masaż. To jeszcze jedna zagrywka - przykrywka pch.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 06, 2009, 19:35:23 »

Sesje odbywają się w godzinach pracy pani Lucyny.

Za masaż trzeba zapłacić 60 złotych.

Z jakiej więc racji zamawiajac godzinna sesję naiwnie ktoś może spodziewac sie  zwolnienia z opłaty?

Pani Lucyna w tym czasie powinna wykonywać masaż.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 06, 2009, 20:32:35 »

Kot - odwracasz...yyy....kota ogonem. Chodzi o to, że oficjalnie sesja prywatna jest darmowa - zamiast jasno powiedzieć, że SESJA kosztuje 60 zł, to jest to ukryte pod płaszczykiem "masażu" - oficjalnie płacisz za masaż, ale MUSISZ za niego zapłacić, by mieć sesję. Dlaczego więc jasno i wprost nie określili ceny SESJI prywatnej?
Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 06, 2009, 20:37:13 »

Cytuj
Dlaczego więc jasno i wprost nie określili ceny SESJI prywatnej?

Potrafię Ci na to odpowiedzieć ponieważ jeżeli określili by cenę sesji prywatnej mogło by to wpłynąć na ich reputację w negatywny sposób. Zresztą myślę że to niema znaczenia ile to kosztuje. Załóżmy aby nie zaostrzać dyskusji że pani Lucyna też musi z czegoś żyć a to jest jeden z sposobów jaki może zarobić.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 06, 2009, 21:05:46 »

Ale kto powiedział,że sesja prywatna w godzinach pracy pani Lucyny jest bezpłatna?

Jeśli umówisz się prywatnie z panią Lucyną poza godzinami pracy,to myślę,że nie weżmie pieniędzy.

Jeśli przychodzisz do gabinetu i zajmujesz czas,tak jak przychodzisz do lekarza,czy

masażysty,to nie wymagaj,że ktoś zrezygnuje ze żródła utrzymania i dla Ciebie zamiast

zapisywać klientów na płatny masaż-darmową sesyjkę kosztem siebie komuś zafunduje.

Idż do lekarza z zaproponuj mu bezpłatną godzinkę pokerka na zapałki,to skieruje Cię do innego specjalisty. Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 06, 2009, 21:10:38 »

Kocie, ale ja nigdy nie twierdziłem, że sesja winna być bezpłatna. Tylko, gdy oferuje się pewien towar (jakim tu jest sesja prywatna), należy jasno określić za niego cenę, a nie przemycać ją pod płaszczykiem masażu.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 06, 2009, 21:32:33 »

A dlaczego twierdzisz,że coś jest tu przemycane?

Pani Lucyna,jak wielu ludzi pracuje.Jeśli bardzo komuś zależy na sesji,to umawia się z nią u niej w pracy,bo tam najłatwiej jest ją spotkać i charakter jej pracy pozwala na bycie dyspozycyjnym do takich zadań w sposób zaplanowany z wyprzedzeniem.

Dzwonisz-pani przy telefonie ma grafik dyspozycyjności i się zapisujesz.

Płacisz,bo rezerwujesz masażystę na godzinę.

Gdybyś się uparł,że chcesz porozmawiać poza gabinetem,to myślę,że pani Lucyna spotkałaby się z Tobą,tylko zrozum,jakie to utrudnienie jest.

Chcesz zaprosić się do niej do domu,chcesz zrobić sesję na ławce pod blokiem?

Gdybyś umotywował rozsądnie prośbę spotkania poza gabinetem,to sesję miałbyś za darmo,ale jak się domyślasz jest to zawracanie gitary.

Więc najprościej się na masaż umawiać a o cenę masażu panią przez telefon zapytać,bo to,że masaż jest płatny przez nikogo skrywane nie jest.
Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 06, 2009, 22:00:36 »

A może na Browar z Enkim w jakimś Pubie?  Chichot To by dopiero była interesująca sesja. Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2009, 22:01:18 wysłane przez Milon » Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 07, 2009, 05:19:27 »

A może na Browar z Enkim w jakimś Pubie?  Chichot To by dopiero była interesująca sesja. Uśmiech

jestem za ;]
Zapisane
gadzfilm
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 07, 2009, 05:35:45 »

CENA Spotkań Prywatnych (60zł) nie jest upubliczniana ponieważ czasami takie sesje są za darmo. Po spotkaniach publicznych Lucyna czasami ma czas na sesje prywatne i wtedy się NIC NIE PŁACI ! Tak więc nigdzie nie pisze ILE taka sesja kosztuje bo jest to DARMOWE, ale jeśli się nie chce lub nie może pojechać na spotkanie publiczne i potem na prywatną to niestety trzeba zapłacić za wizytę. Ale to jest normalne, w końcu tu odbywa się w jej godzinach pracy.
Zapisane
Mauri
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 07, 2009, 08:22:43 »

Nikt nikomu nie karze iść na sesję prywatną , a tym bardziej jak się w nią nie wierzy lub porównuje do bełkotu.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 07, 2009, 09:40:57 »

Z jakiej więc racji zamawiajac godzinna sesję naiwnie ktoś może spodziewac sie  zwolnienia z opłaty?
Jesli kot jest w normalnej pozycji,to placimy 60zl za masaz a sesja prywatna
jest za darmo.Jesli jednak odwrocimy kota ogonem do gory,to placimy za
sesje 60 zl -  a gdzie jest masaz za darmo?Cosik tu nie gra ,kocie. Coś
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 07, 2009, 10:16:08 »

A może na Browar z Enkim w jakimś Pubie?  Chichot To by dopiero była interesująca sesja. Uśmiech




Na browar z Enkim bym nie polecala sie umawiac ( no moze na jeden) On ma cienka glowe do picia, szybko pada i zasypia....  Uśmiech Uśmiech
Sesja nie trwala by nawet godziny. A na trzezwo tez nie zawsze mozna sie polapac w tym co opowiada. Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 10:17:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 07, 2009, 10:57:53 »

Kiara - przynajmniej ZWYKLE po pijaku człowiek mówi prawdę Język Choć nie wiem, czy bytu też się to tyczy Język
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #14 : Maj 07, 2009, 16:08:20 »

nieźle zarabia pani Lucyna... 60 zł za godzinę... ja o takiej stawce to tylko pomarzyć mogę Smutny
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 07, 2009, 16:32:23 »

Czy ktos wie ile kosztuje godzina masarzu leczniczego?
Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 07, 2009, 16:34:39 »

60 złoty?  Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 07, 2009, 18:05:20 »

Jak dla mnie może brać za masaż ile chce i za sesję tez ile chce. Jedyne czego oczekiwałbym to jasności informacji - masaż to masaż i kosztuje tyla a tyle, sesja to sesja i kosztuje tyla a tyle, ewentualnie - info, że po sesjach publicznym istnieje możliwość - w miarę wolnego czasu - do darmowej sesji prywatnej. Prosto, krótko i uczciwie. A nie mataczenie i tłumaczenia w stylu: a bo rezerwujesz czas...
Jeżeli wzywasz do domu hydraulika to czy również zapłacisz mu gdy powie: "wie Pan, nie będę naprawiał kranu ale za to opowiem dzieciom bajki i wezmę opłatę za mój poświęcony czas"...


Mauri, nieprawda - Kot już wielu osobom kazał iść na sesję, tak samo jak Grzegorzgti
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 07, 2009, 18:56:27 »

Cytat Arteqa!!!!

"Jeżeli wzywasz do domu hydraulika to czy również zapłacisz mu gdy powie: "wie Pan, nie będę naprawiał kranu ale za to opowiem dzieciom bajki i wezmę opłatę za mój poświęcony czas"... "

Brawo!!

Brawa dla Ciebie za trafne porównanie i wykazanie się wyjątkową wręcz logiką. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 18:58:43 wysłane przez kot » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 07, 2009, 19:27:19 »

Logika bardzo trafna - ale widzę, Kot, że dla Ciebie wszystko, co nie popiera Twoich postulatów, jest nielogiczne. Gratulacje.
Zapisane
aster
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 07, 2009, 19:36:04 »

nieźle zarabia pani Lucyna... 60 zł za godzinę... ja o takiej stawce to tylko pomarzyć mogę Smutny

Powyżej  zacytowałam tylko jedno z nieprawdziwych i krzywdzących stwierdzeń n/t Lucyny.
Rozumiem sceptycyzm niekórych ,ale nie rozumiem prawdziwego, systematycznego oczerniania .
Zanim pojawią sie kpiące komentarze nadmienię ,że nie należę do ślepych zwolenników Projektu.
Być może  niektórzy mnie jeszcze pamietają.
To jeszcze raz wyjaśnię i uporządkuję to co próbował napisac 'Kot'.

1. Lucyna od wielu lat jest zatrudniona w klubie fitnes we Wrocławiu ,jako masażystka. Proszę zauważyć ,że jako MASAŻYSTKA /nie medium/.Właściciel klubu wymaga od niej świadczenia usługi masażu i przychodzą do niej klienci  na MASAŻ,co też wielokrotnie czyniłam.
Jest jednym z najlepszych masażystów jakich znam.
2.CENA MASAŻU NIE JEST USTALONA PRZEZ LUCYNĘ, A PRZEZ WŁAŚCICIELI KLUBU.
ZATEM TA KWOTA NIE IDZIE W CAŁOŚCI DO KIESZENI LUCYNY.!!!
To,że ktoś pod przykrywką masażu idzie/DOBROWOLNIE/ na sesję ,to jest jego sprawa.
To co wyniesie z tej sesji ,to też jest jego sprawa. NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA ABY TAM IŚĆ.
3.Zarówno godzinny masaż ,jak i godzinna sesja ,są bardzo męczące.Wiem ,bo korzystałam z obydwu usług.Masaż to naprawdę ciężka praca .Lucyna pracuje w ogrzewanym pomieszczeniu /bo pacjentom musi być ciepło/ ,prze 4 dni w tygodniu ,po około 8 godzin.
4. Sesja zajmuje godzinę ,albo półtorej i to jest dysponowanie swoja energią i umysłem.
To z kolei jest Lucyny sprawa,jej życie i jej decyzje.
Według mnie jest ona najuczciwszą osobą w tym projekcie. Dlaczego? Bo wierzy w to co robi.
Jeżeli to komuś nie dopowiada ,nie musi  mieć z tym nic do czynienia!!

Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 07, 2009, 19:40:40 »

Brawa dla Ciebie za trafne porównanie i wykazanie się wyjątkową wręcz logiką.  
To nie Arteq’a logika szwankuje, lecz Lucyny i Twoja.A ten balagan teraz to przez Dariusza
w oczekiwaniu na jego sesje prywatna,ktora wkleja juz tydzien czasu.Musi to byc dluuuuga sesja,bo skoro jest juz przepisana,to copy and paste trwa kilka
sekund.Dariusz,moze ja jednak wklej jak najszybciej?Nie baw sie w Grzegorzgti? Duży uśmiech
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 19:47:55 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 07, 2009, 19:43:36 »

Dariusz mówił że sesja jest na kilka postów więc nie licz że od tak ją tutaj zamieści. Musimy cierpliwie czekać.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 07, 2009, 19:48:00 »

Logika bardzo trafna - ale widzę, Kot, że dla Ciebie wszystko, co nie popiera Twoich postulatów, jest nielogiczne. Gratulacje.

Czyli widzisz tu analogię?Coś

W jednym przypadku idzie klient do fachowca i prosi fachowca o inną usługę i płaci za to,co zamówił.

W drugim przypadku fachowiec wezwany nie wykonuje zamawianej usługi,tylko wciska na siłę usługę niechcianą.żąda zapłaty.

Widzisz tu analogię?

Gratuluję Tobie również logicznego myślenia.

Wiele akcentów na taką wartość wypowiedzi waszych czytałem.

Jeszcze raz gratuluję!! Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 07, 2009, 20:29:49 »

Kot - w swoich wypowiedziach stwierdziłeś, ze Lucyna poświęca swój czas PRACY (masażu) na sesję prywatną, dlatego bierze pieniądze. Wniosek - robi to w godzinach pracy, a zamiast masażu robi sesję (bo gdyby robiła to PO pracy - Twój argument nie miałby racji bytu). Wniosek - analogia jest jak najbardziej ok. I w jednym, i w drugim przypadku "fachowiec" bierze pieniadze, a zamiast robić to, za co mu zapłacono - robi co innego.

Tak więc ja również jeszcze raz gratuluję ;]
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielone-wzgorze cheeeemia polskiserwerzycia watahaslonecznychcieni watahacienia