Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 17:02:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lilith ->> "dyskusje okultystyczne"  (Przeczytany 35023 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 24, 2009, 21:50:25 »

Coś słaba ta wasza bariera Chichot Duży uśmiech

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 24, 2009, 22:14:59 »

Mora - pogadamy za jakiś czas CZY WARTO JĄ BYŁO PRZEKROCZYĆ! pewna wiedza SZKODZI DOSŁOWNIE gdy się nie jest na nią nie przygotowanym, odczułem to na początku drogi!!!

Azathoth - LILITH nigdy nie była fizyczna - to matka sukkubów i królowa demonów - jest najstarszym bytem ("pierwsza po Bogu"), więc rozpatrywanie tego na takiej płaszczyźnie nie ma sensu - relacja z raju to bardzo pokręcona wersja "wydarzeń", które miały miejsce na innym planie niz mundane - ciężko pisać o kimś kto nigdy się nie narodził a istnieje od zawsze!!!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 24, 2009, 22:19:47 »



Weź się ogranicz tą liczbą wykrzykników bo czytać Ciebie nie idzie.

Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 24, 2009, 22:27:07 »

Kaplan - przeciez Lilith zostala stworzona pozniej niz Adam......  Albo w tym samym czasie.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 24, 2009, 22:28:12 »

A skąd tacy zacni okultyści jak wy posiadacie tą wiedzę? Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 24, 2009, 22:31:27 »

CIĘŻKĄ PRACĄ!!! nie czytaj mnie jak nie chcesz...

to bzdura - LILITH istniała przez Adamem - wierzysz, że ADAM był fizyczny? dla mnie to ARCHETYP człowieka, LILITH płodziła z Adamem dzieci - zdradzał Ewę z nią - ale to na prawdę za trudny temat na forum internetowe!!!!!!!!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 24, 2009, 22:43:38 »

I po co ta złość kapłanie?
Pienisz się jakbyś miał wściekliznę.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 24, 2009, 22:52:02 »

Lilith.
Lilith byla pierwsza kobieta Adama. Zostala stworzona z mulu i kalu.Lilith byla ciemna, dzika i piekna. Kiedy Adam zapragnal ja poslubic i zazadal, aby spoczela pod nim podczas snu, Lilith zaczela sie wzbraniac. Odrzucila zaloty Adama. Wedlug niej nie istnialzaden powod uzasadniajacy to, iz ma "lezec pod spodem" poniewaz ona i Adam zostali stworzeni
z jednej reki i z jednego tworzywa. Wybuchla klotnia. Lilith opuscila Adama, a swoim wdziekiem sklonila Boga, aby nadal jej swoje tajemne imie. Uzyskala dzieki temu nieskonczona moc. Zazadala od Boga skrzydel i odleciala.
Po straceniu aniolow do Piekiel stala sie jedna z 4 narzeczonych Szatana, ktoremu narodzila niezliczona ilosc demonicznych dzieci, zwanych Lilim.
Byla uwazana za "Krolowa nocy", ucielesnienie seksualnego wyuzdania, sztuki uwodzenia i zdrady malzenskiej.
Przypisywano jej sile, ktora powoduje, ze czlowiek nie potrafimyslec o niczym innym, jak tylko o zaspokojeniu swoich
seksualnych pragnien i popedow.
Przypisuje sie jej takze to, ze obdarza mezczyzn "mokrymi snami" i wnika nocamido ich sypialni, aby zawladnac nimi podczas snu...

Sa rozne opowiesci, ale jak to naprawde bylo , kto to wie.......
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 24, 2009, 22:52:10 »

WYKRZYKNIK to nie złość! gdzie Ty żyjesz?!

WYKRZYKNIK to między innymi podkreślenie ważności - zapamiętaj to jeśli w szkole tego nie nauczyli...

718'
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 24, 2009, 22:53:53 »

Jak mogl zdradzac ewe jak ewy jeszcze nie bylo....
Najpierw byla Lilith pozniej 1ewa i 2ewa....

Adam na poczatku byl hermafrodyta, dopiero pozniej sie zmienil....
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 24, 2009, 22:54:40 »

Lilith.
Lilith byla pierwsza kobieta Adama. Zostala stworzona z mulu i kalu.Lilith byla ciemna, dzika i piekna. Kiedy Adam zapragnal ja poslubic i zazadal, aby spoczela pod nim podczas snu, Lilith zaczela sie wzbraniac. Odrzucila zaloty Adama. Wedlug niej nie istnialzaden powod uzasadniajacy to, iz ma "lezec pod spodem" poniewaz ona i Adam zostali stworzeni
z jednej reki i z jednego tworzywa. Wybuchla klotnia. Lilith opuscila Adama, a swoim wdziekiem sklonila Boga, aby nadal jej swoje tajemne imie. Uzyskala dzieki temu nieskonczona moc. Zazadala od Boga skrzydel i odleciala.
Po straceniu aniolow do Piekiel stala sie jedna z 4 narzeczonych Szatana, ktoremu narodzila niezliczona ilosc demonicznych dzieci, zwanych Lilim.
Byla uwazana za "Krolowa nocy", ucielesnienie seksualnego wyuzdania, sztuki uwodzenia i zdrady malzenskiej.
Przypisywano jej sile, ktora powoduje, ze czlowiek nie potrafimyslec o niczym innym, jak tylko o zaspokojeniu swoich
seksualnych pragnien i popedow.
Przypisuje sie jej takze to, ze obdarza mezczyzn "mokrymi snami" i wnika nocamido ich sypialni, aby zawladnac nimi podczas snu...

Sa rozne opowiesci, ale jak to naprawde bylo , kto to wie.......

poznałem LILITH - jeśli się ma odpowiednie podejście ona UCZY, nie jest zła, jest zbyt starą energią aby być zła - jest niebezpieczna i to BARDZO ale nie zła - nie bez powodu nosi przydomek - DUSICIELKA DZIECI...

718'
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 24, 2009, 22:56:29 »

Jak mogl zdradzac ewe jak ewy jeszcze nie bylo....
Najpierw byla Lilith pozniej 1ewa i 2ewa....

Adam na poczatku byl hermafrodyta, dopiero pozniej sie zmienil....

za dużo biblii i Kościoła mój drogi! Ja Ci opowiadam o MOICH doświadczeniach a nie o tym co przeczytałem - ta wiedza jest w zasadzie martwa a ja piszę o zywej - doświadczalnej...

718'
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 22:56:54 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 24, 2009, 23:03:34 »

Wierzycie w boginie która powstała z kupy? Duży uśmiech
Cytuj
Zostala stworzona z mulu i kalu.

Buahahaha...

PS: W twoim przypadku wykrzyknik to złość. Czytając twoje posty odnoszę takie wrażenie.

Jakbyś mógł to byś mnie zjadł na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 23:05:06 wysłane przez Mora » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 24, 2009, 23:09:49 »

Mora, to nie jest fer, co ty piszesz. To co ja napisalam, to sa opowiesci, mam jeszcze kilka o Lilith ktore sa tez bardzo ciekawe. Napisz cos ciekawego, zebysmy mogli poczytac. Nie denerwoj niepotrzebnie ludzi ktorzy , szkoda ze nie chca naprawde cos ciekawego opowiedziec na ten temat, tego mi brakuje w tej dyskusji, dlatego napisalam wam ta bajke.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 24, 2009, 23:14:07 »

Mora ja w nią nie wierżę - ja doświadczyłem spotkania z nią a Ty jesteś za mało kapujący, żeby wogóle próbować zrozumieć co to znaczy kontakt z tak poteżną energią (starszą NIŻ CZAS)

powiedz sobie teraz tak w umyśle - STARSZA NIŻ CZAS - jeśli zrozumiesz to zamilkniesz...

718'

Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 24, 2009, 23:24:54 »

Tia. Sam nie rozumiesz. Czas jest wymiarem bezwzględnym i nie można określić niczego poza nim.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 24, 2009, 23:32:42 »

widać nie każdy myśli tak jak TY i nauka się może mylić, nie masz prawa tego zrozumieć jeśli tego nie doświadczyłeś - tyle w tym temacie...

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #42 : Luty 24, 2009, 23:35:09 »

Tia. Bardzo przemawiające. Opisz mi swoje doświadczenia. Chciałbym w końcu przeczytać coś więcej niz puste hasło typu "nigdy nie zrozumiesz". Bo póki co to wszystkim udowadniasz jedynie swoją ignorancję.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 24, 2009, 23:47:15 »

nie opiszę bo tego się w słowa nie da ubrać, dlatego właśnie nie opiszę - opisz mi co czujesz jak wylewasz sobie wrzątek na głowę i wkładasz rękę w ogień po za tym, że boli i że doświadczyłeś tego, że jest gorące - rozumiesz już???

jeśli nie rozumiesz to opisz mi takie doświadczenie bólu ALE DOKŁADNIE - nie da się!!!

P.S. ból to przykład jako coś co każdy odczuwa INACZEJ

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 24, 2009, 23:50:52 »

Że boli to juz jest opis. Nawet dodałbym, że ból jest palący i czuć jak mrowią wszystkie zakończenia nerwowe. Bardzo jasne i klarowne doswiadczenie, które z resztą mam za sobą. Tzn. nie oba na raz, ale jedno i drugie. Natomiast doświadczenie braku czasu jest niemożliwe, ponieważ z czasu i grawitacji wynika ruch, a ruchu nie da się powstrzymać.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 25, 2009, 00:06:21 »

mam rozumieć, że nie wierzysz w to co nie udowodnione naukowo?! jest miejsce poza czasem i przestrzenią - nazywa się to zagięcie rzeczywistości - trójkąt brmudzki to dość ciekawy przykład - każdy właśnie wykonany rytuał magiczny przenosi właśnie w takie miejsce - tyle, że podróżujesz UMYSŁEM a nie ciałem - co zrozumiałe...

dobrze więc - spróbuje opisać Ci moje osobiste doświadczenie z LILITH ale to ostatnie - starsze to tylko projekcja mojej rządzy i ujście pierwotnych instynktów - więc błędna droga to była...

aby to przeczytać właśnie musisz wiedzieć, że istnieje 7 czakr (udowodnione naukowo - naukowcy odkryli drobinki substancji podobnej do piasku - oczywiście mowa o atomach!), w zależnie od poziomu rozwoju osoby która nawiązuje kontakt z danym bytem odczuwa to w jednej z 7 czakr - ja zawsze odczuwałem to fizycznie w czakrze sakralnej (seksualnej) - wyżej opisałem czemu takj się działo, lecz już ostatnim razem (był to ostatni raz i więcej już nie będę do tego wracać!) odczułem tą energię na czubku głowy - dosłownie fizyczne odczucie przenikania czegoś do ciała - jest to czakra korony (najwyższa!) to tędy trafia boskość do człowieka, uczucie było kosmiczne, odłeciałem na długo, straciłem całkkiem rachubę czasu - odleciałem na chwilę a minęły 2 godziny!!! czułem intensywne wibracje wzdłuż kręgosłupa aż zakończyło się to w samej głowie, ciało było lekie tak, że prawie latałem - nie miałem świadomości jego istnienia...

potem zauważyłem, że nagle moje zrozumie znacznie wzrosło i rozumiem to co przedtem było nie jasne dla mnie całkiem, to był zdecydowanie najmocniejszy mój kontakt z pierwotnymi energiami...

widzisz więc jak ciężko to opisać, bardziej się już nie da w sumie!

Kapłan 718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 25, 2009, 00:14:59 »

Łee tam 2 godziny. Mi systarczy trochę płynu i odlecę na 10 godzin. Nic wielkiego. To nie jest doswiadczenie braku czasu, to jest raczej doświadczenie jego nie odczuwania. Urwany film i nic poza tym.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 00:15:17 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #47 : Luty 25, 2009, 00:30:39 »

hmm - urwany film wywołany magicznie na trzeźwo - zrób tak i powiedz jak było a zobaczysz, że to NIC łatwego, szkoda, ze z tego całego mojego opisu Twoje wnioski to URWANY FILM NA 2 GODZINY  Smutny

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 25, 2009, 00:44:20 »

Nie chodzi o trzeźwość lub nie trzeźwość. Jak sam stwierdziłeś, upłynęły 2 godziny, a Ty nie zauważyłeś tego. Tymczasem doswiadczenie braku czasu musiałoby być odwrotne, musiałbyś w warunkach braku czasu odczuwać jego upływ, co jest samo z się paradoksem i tylko o to mi chodzi.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #49 : Luty 25, 2009, 00:57:22 »

dla naukowców istnienie MAGII jest paradoksem, więc...

718'
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.978 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

milosnicywalki nielegalnewyscigi vickyland loki rzeczypospolitasedecka